Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2 СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
30.31
II

3 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
28.88
I

4 ВАСЬКО Катерина
99
Запорізька
28.75
I

5 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
29.08
I

6 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
27.40
мс

7





8






Заплив 2
1 ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
28.69
I

2 ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
30.71
II

3 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
29.49
I

4 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
29.32
I

5 ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
29.43
I

6 ГОРВАТ Анастасія
01
Київ
30.22
II

7 ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05
Харківська
Д/К


8 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02
Дніпропетровська
29.30
I


Заплив 3
1 СПИРИДОНОВА Дарья
03
Донецька
29.52
I

2 СОНІЧ Євгенія
04
Запорізька
28.95
I

3 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
29.54
I

4 ТОКМАКОВА Діана
01
Запорізька
29.08
I

5 ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06
Запорізька
29.50
I

6 КОСТИК Катерина
03
Одеська
29.23
I

7 ГУК Яна
02
Дніпропетровська
28.21
кмс

8 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
29.31
I


Заплив 4
1 БУРЯК Валерія
02
Харківська
29.70
I

2 ХАРЧЕНКО Лурдес
02
Запорізька
29.30
I

3 ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
29.06
I

4 ДЕРЮГІНА Анна
03
Запорізька
27.95
кмс

5 БУЗЛАМА Анастасія
02
Донецька
28.72
I

6 ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
29.35
I

7 МУХІНА Варвара
02
Донецька
29.07
I

8 САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
29.39
I


Заплив 5
1 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
28.29
кмс

2 КАРАЩЕНКО Вікторія
02
Харківська
28.73
I

3 МОІСЕЄНКО Альона
03
Дніпропетровська
28.87
I

4 ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
28.38
кмс

5 ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
27.48
мс

6 ЗУБЧУК Катерина
01
Київська
28.49
кмс

7 ЧУБИР Ангеліна
05
Запорізька
28.04
кмс

8 КОРОСТІЙ Таісія
03
Харківська
28.52
I


Заплив 6
1 ГОЛОВАЧОВА Анна
00
Київська
27.92
кмс

2 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
27.79
кмс

3 ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
27.25
мс

4 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
27.11
мс

5 МАРТІ Аміна
02
Запорізька
27.32
мс

6 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
27.40
мс

7 РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
27.85
кмс

8 ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
28.00
кмс


Заплив 7
1 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
28.53
I

2 МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
27.83
кмс

3 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
27.12
мс

4 КОБА Надія
95
Дніпропетровська
27.26
мс

5 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
27.44
мс

6 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
27.79
кмс

7 ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00
Київ
27.60
кмс

8 ДИВАК Марія
03
Київська
27.32
мс


Заплив 8
1 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
27.93
кмс

2 ЖУКОВА Марія
03
Київ
27.83
кмс

3 МЕЛЬНІЧУК Марія
00
Дніпропетровська
27.59
кмс

4 НАДЖАФОВА Дарья
90
Харківська
26.11
мс

5 ЯКУБА Орина
98
Київ
27.17
мс

6 ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
27.17
мс

7 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
27.41
мс

8 НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
28.13
кмс


A-фінал

1 КОБА Надія
95
Дніпропетровська
27.06
мс

2 ЯКУБА Орина
98
Київ
26.77
мс

3 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
26.96
мс

4 НАДЖАФОВА Дарья
90
Харківська
25.52
мс

5 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
27.19
мс

6 ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
27.09
мс

7 ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
28.42
кмс

8 ДИВАК Марія
03
Київська
27.09
мс