Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:25.17Богдан Касьян02.07.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3КАРАМШУК Владислав
01
Запорізька
30.27
I

1

4КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
31.80
II

3
+1.53
5ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
Д/К


4

6ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
30.78
I

2
+0.51
7







8








Заплив 2
1АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
31.80
II

7
+2.81
2ЦАП Костянтин
00
Львівська
30.73
I

6
+1.74
3ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
29.05
кмс

2
+0.06
4ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
29.91
I

4
+0.92
5ЛЮБИЧ Олександр
01
Чернігівська
28.99
кмс

1

6ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
30.62
I

5
+1.63
7КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
29.41
кмс

3
+0.42
8БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
31.94
II

8
+2.95

Заплив 3
1КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
30.03
I

8
+2.98
2КОРЕНЬКОВ Єгор
00
Полтавська
29.21
кмс

5
+2.16
3ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
27.90
кмс

3
+0.85
4ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
27.05
кмс

1

5СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
27.52
кмс

2
+0.47
6СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
28.26
кмс

4
+1.21
7РАКОВ Дмитро
00
Львівська
29.41
кмс

6
+2.36
8КИСЛИЙ Денис
01
Полтавська
29.55
I

7
+2.50

Заплив 4
1МІСЮРА Максим
02
Рівненська
30.55
I

8
+3.86
2КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
28.43
кмс

4
+1.74
3ТУРЧЕНКО Артур
00
Київська
28.18
кмс

3
+1.49
4ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
26.69
кмс

1

5КОСЯН Юрій
02
Одеська
27.33
кмс

2
+0.64
6КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
28.49
кмс

5
+1.80
7ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
29.46
кмс

6
+2.77
8САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
30.02
I

7
+3.33

Заплив 5
1РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
30.42
I

7
+4.35
2ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
28.65
кмс

5
+2.58
3ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
27.38
кмс

3
+1.31
4КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
26.07
кмс

1

5КУСЬ Олег
02
Київ
27.19
кмс

2
+1.12
6ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
27.68
кмс

4
+1.61
7ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
29.70
I

6
+3.63
8ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
30.42
I

7
+4.35

A-фінал

1СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
27.50
кмс

8
+2.24
2КОСЯН Юрій
02
Одеська
27.16
кмс

4
+1.90
3ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
27.05
кмс

3
+1.79
4КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
25.26
кмс

1

5ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
26.80
кмс

2
+1.54
6КУСЬ Олег
02
Київ
27.17
кмс

5
+1.91
7ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
27.28
кмс

6
+2.02
8ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
27.48
кмс

7
+2.22