Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:25.17Богдан Касьян02.07.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 КАРАМШУК Владислав
01
Запорізька
30.27
I

4 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
31.80
II

5 ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
Д/К


6 ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
30.78
I

7





8






Заплив 2
1 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
31.80
II

2 ЦАП Костянтин
00
Львівська
30.73
I

3 ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
29.05
кмс

4 ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
29.91
I

5 ЛЮБИЧ Олександр
01
Чернігівська
28.99
кмс

6 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
30.62
I

7 КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
29.41
кмс

8 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
31.94
II


Заплив 3
1 КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
30.03
I

2 КОРЕНЬКОВ Єгор
00
Полтавська
29.21
кмс

3 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
27.90
кмс

4 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
27.05
кмс

5 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
27.52
кмс

6 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
28.26
кмс

7 РАКОВ Дмитро
00
Львівська
29.41
кмс

8 КИСЛИЙ Денис
01
Полтавська
29.55
I


Заплив 4
1 МІСЮРА Максим
02
Рівненська
30.55
I

2 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
28.43
кмс

3 ТУРЧЕНКО Артур
00
Київська
28.18
кмс

4 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
26.69
кмс

5 КОСЯН Юрій
02
Одеська
27.33
кмс

6 КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
28.49
кмс

7 ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
29.46
кмс

8 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
30.02
I


Заплив 5
1 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
30.42
I

2 ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
28.65
кмс

3 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
27.38
кмс

4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
26.07
кмс

5 КУСЬ Олег
02
Київ
27.19
кмс

6 ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
27.68
кмс

7 ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
29.70
I

8 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
30.42
I