Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2ГУДИМА Артем
01
Полтавська
2:14.88
кмс

5
+8.37
3ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
2:11.79
кмс

3
+5.28
4ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
2:07.86
мс

2
+1.35
5КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
2:06.51
мс

1

6КОНТОРОВИЧ Олексій
03
Одеська
2:14.71
кмс

4
+8.20
7НАСТЕЧКО Владислав
01
Дніпропетровська
Д/К


6

8








Заплив 2
1КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
2:00.73
мс

1

2СКАЛЬОВИЙ Віталій
00
Запорізька
Д/К


7

3ЩІНОВ Ігор
01
Запорізька
2:14.94
кмс

5
+14.21
4АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
2:06.86
мс

2
+6.13
5ГРИЦАК Богдан
02
Київ
2:08.51
мс

3
+7.78
6ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
2:10.77
кмс

4
+10.04
7ХОМЕНКО Микита
03
Київ
2:35.41
II

6
+34.68
8








Заплив 3
1НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
2:16.77
I

6
+10.15
2САГАЙДАК Степан
01
Київська
2:24.62
I

7
+18.00
3КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
2:11.14
кмс

3
+4.52
4КОСТРОМІН Денис
99
Дніпропетровська
2:08.31
мс

2
+1.69
5МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
2:06.62
мс

1

6КОРОЛЬОВ Максим
00
Донецька
2:14.06
кмс

4
+7.44
7ЄНСЕН Даніель
01
Київ
2:16.38
I

5
+9.76
8








A-фінал

1ГРИЦАК Богдан
02
Київ
2:07.12
мс

7
+7.55
2ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
2:06.66
мс

5
+7.09
3МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
2:05.94
мс

4
+6.37
4КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
1:59.57
мс

1

5КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
2:05.11
мс

3
+5.54
6АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
2:04.91
мс

2
+5.34
7КОСТРОМІН Денис
99
Дніпропетровська
2:06.86
мс

6
+7.29
8ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
2:10.53
кмс

8
+10.96