Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 КАРДАЄВ Максим
02
Київ
2:22.43
I

4 РЯБОВ Микита
03
Запорізька
2:34.45
II

5 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02
Одеська
2:20.86
I

6





7





8






Заплив 2
1





2 СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
2:22.27
I

3 ТАРАНІН Данило
00
Миколаївська
2:30.15
II

4 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
2:24.16
I

5 ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
2:25.92
I

6 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
2:30.61
II

7 КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
2:40.13
II

8






Заплив 3
1 КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
2:19.96
кмс

2 ДЕМЧЕНКО Данило
01
Донецька
2:24.68
I

3 ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
2:23.16
I

4 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
2:20.42
I

5 КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
2:21.76
I

6 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
2:15.84
кмс

7 СЛАВОВ Іван
01
Одеська
2:24.45
I

8 ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
2:25.97
I


Заплив 4
1 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
Н/С


2 КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
2:18.96
кмс

3 КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
2:21.21
I

4 ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
2:17.74
кмс

5 НОСКО Андрій
02
Донецька
2:16.67
кмс

6 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
2:20.70
I

7 ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
2:18.66
кмс

8 КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
Н/С



Заплив 5
1 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
2:16.11
кмс

2 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
2:12.62
кмс

3 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
2:25.19
I

4 ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
2:09.19
мс

5 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
2:13.21
кмс

6 СЕМЕНОВ Микита
95
Кіровоградська
2:16.30
кмс

7 БІЛЯК Валентин
02
Львівська
2:19.05
кмс

8 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
2:17.46
кмс


Заплив 6
1 КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
2:19.83
кмс

2 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
2:14.47
кмс

3 ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
2:13.60
кмс

4 ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
2:10.27
мс

5 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
2:09.84
мс

6 КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
2:12.31
кмс

7 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
2:14.38
кмс

8 КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
2:17.27
кмс


Заплив 7
1 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
2:18.57
кмс

2 НАУМОВ Андрій
00
Волинська
2:13.66
кмс

3 КАРПЮК Павло
99
Запорізька
2:11.76
мс

4 ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
2:09.25
мс

5 ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
2:24.03
I

6 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:10.26
мс

7 ПЕТРОВ Денис
01
Київ
Н/С


8 БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:19.97
кмс