Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3КАРДАЄВ Максим
02
Київ
2:22.43
I

2
+1.57
4РЯБОВ Микита
03
Запорізька
2:34.45
II

3
+13.59
5ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02
Одеська
2:20.86
I

1

6







7







8








Заплив 2
1







2СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
2:22.27
I

1

3ТАРАНІН Данило
00
Миколаївська
2:30.15
II

4
+7.88
4ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
2:24.16
I

2
+1.89
5ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
2:25.92
I

3
+3.65
6КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
2:30.61
II

5
+8.34
7КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
2:40.13
II

6
+17.86
8








Заплив 3
1КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
2:19.96
кмс

2
+4.12
2ДЕМЧЕНКО Данило
01
Донецька
2:24.68
I

7
+8.84
3ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
2:23.16
I

5
+7.32
4ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
2:20.42
I

3
+4.58
5КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
2:21.76
I

4
+5.92
6МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
2:15.84
кмс

1

7СЛАВОВ Іван
01
Одеська
2:24.45
I

6
+8.61
8ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
2:25.97
I

8
+10.13

Заплив 4
1НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
Н/С




2КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
2:18.96
кмс

4
+2.29
3КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
2:21.21
I

6
+4.54
4ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
2:17.74
кмс

2
+1.07
5НОСКО Андрій
02
Донецька
2:16.67
кмс

1

6САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
2:20.70
I

5
+4.03
7ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
2:18.66
кмс

3
+1.99
8КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
Н/С





Заплив 5
1СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
2:16.11
кмс

4
+6.92
2СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
2:12.62
кмс

2
+3.43
3РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
2:25.19
I

8
+16.00
4ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
2:09.19
мс

1

5ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
2:13.21
кмс

3
+4.02
6СЕМЕНОВ Микита
95
Кіровоградська
2:16.30
кмс

5
+7.11
7БІЛЯК Валентин
02
Львівська
2:19.05
кмс

7
+9.86
8ЖИРОВ Микита
03
Донецька
2:17.46
кмс

6
+8.27

Заплив 6
1КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
2:19.83
кмс

8
+9.99
2ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
2:14.47
кмс

6
+4.63
3ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
2:13.60
кмс

4
+3.76
4ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
2:10.27
мс

2
+0.43
5ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
2:09.84
мс

1

6КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
2:12.31
кмс

3
+2.47
7ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
2:14.38
кмс

5
+4.54
8КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
2:17.27
кмс

7
+7.43

Заплив 7
1КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
2:18.57
кмс

5
+9.32
2НАУМОВ Андрій
00
Волинська
2:13.66
кмс

4
+4.41
3КАРПЮК Павло
99
Запорізька
2:11.76
мс

3
+2.51
4ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
2:09.25
мс

1

5ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
2:24.03
I

7
+14.78
6ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:10.26
мс

2
+1.01
7ПЕТРОВ Денис
01
Київ
Н/С




8БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:19.97
кмс

6
+10.72