Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
2:35.50
I

2
+7.18
4КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
2:35.72
I

3
+7.40
5МЕЛЬНИК Олександр
00
Івано-Франківська
2:28.32
кмс

1

6







7







8








Заплив 2
1ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
2:33.06
I

5
+12.23
2ПОНОМАРЕНКО Олександр
01
Львівська
2:29.95
кмс

4
+9.12
3ТКАЧУК Максим
03
Волинська
2:25.08
кмс

3
+4.25
4ДИМО Валерій
85
Київська
2:20.83
мс

1

5ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
2:23.73
мс

2
+2.90
6ГОЛОДНЮК Дмитро
00
Запорізька
2:34.83
I

7
+14.00
7ГОЛУБ Михайло
03
Дніпропетровська
2:33.61
I

6
+12.78
8








Заплив 3
1КОРОЛЬОВ Роман
02
Львівська
2:39.70
I

7
+21.05
2ПЕТРОВ Денис
01
Київ
2:29.09
кмс

4
+10.44
3ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
2:23.66
мс

2
+5.01
4СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
2:18.65
мс

1

5ПРОСКУРА Ігор
97
Київська
2:31.29
кмс

6
+12.64
6ТАРАНІН Данило
00
Миколаївська
2:26.11
кмс

3
+7.46
7ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
2:31.28
кмс

5
+12.63
8








Заплив 4
1КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
2:33.63
I

7
+14.35
2КАРИЙ Данило
01
Дніпропетровська
2:30.02
кмс

6
+10.74
3БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:23.42
мс

2
+4.14
4КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
2:19.28
мс

1

5ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
2:25.30
кмс

3
+6.02
6НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
2:26.11
кмс

4
+6.83
7КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
2:26.54
кмс

5
+7.26
8ЛЕБІДЬ Олександр
01
Львівська
2:38.36
I

8
+19.08

перепливи
A-фінал

1ТКАЧУК Максим
03
Волинська
2:23.87
мс

8
+9.26
2ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
2:23.50
мс

6
+8.89
3ДИМО Валерій
85
Київська
2:16.82
мс

3
+2.21
4СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
2:14.61
мс

1

5КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
2:16.04
мс

2
+1.43
6БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:23.52
мс

7
+8.91
7ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
2:22.96
мс

5
+8.35
8ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
2:22.87
мс

4
+8.26