Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 СОНІЧ Євгенія
04
Запорізька
1:03.46
кмс

4 ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
1:03.48
кмс

5 ВАСЬКО Катерина
99
Запорізька
1:03.21
кмс

6





7





8






Заплив 2
1 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04
Івано-Франківська
1:06.10
I

2 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
1:06.23
I

3 СПИРИДОНОВА Дарья
03
Донецька
1:05.52
I

4 СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
1:04.42
I

5 ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06
Запорізька
1:04.87
I

6 ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
1:05.49
I

7 ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
1:08.16
II

8 ГОРЄЛОВА Васіліса
04
Дніпропетровська
1:17.04
III


Заплив 3
1 ТОКМАКОВА Діана
01
Запорізька
1:06.11
I

2 ХАРЧЕНКО Лурдес
02
Запорізька
1:05.22
I

3 ГУК Яна
02
Дніпропетровська
1:02.81
кмс

4 ОНАНКО Марія
03
Київ
1:02.65
кмс

5 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
1:03.91
I

6 ГОРВАТ Анастасія
01
Київ
1:04.02
I

7 КОСТЕНКО Марія
02
Дніпропетровська
1:03.82
I

8 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
1:03.90
I


Заплив 4
1 ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
1:03.89
I

2 БУЗЛАМА Анастасія
02
Донецька
1:03.00
кмс

3 ЮРІЦИНА Марія
03
Одеська
1:02.86
кмс

4 РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
1:02.03
кмс

5 МУХІНА Варвара
02
Донецька
1:03.22
кмс

6 САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
1:03.09
кмс

7 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
1:03.51
I

8 КОСТИК Катерина
03
Одеська
1:04.45
I


Заплив 5
1 ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
1:03.07
кмс

2 ДЕРЮГІНА Анна
03
Запорізька
1:01.15
кмс

3 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
1:01.19
кмс

4 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
1:01.90
кмс

5 МОІСЕЄНКО Альона
03
Дніпропетровська
1:01.24
кмс

6 НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
1:01.99
кмс

7 БУРЯК Валерія
02
Харківська
1:02.77
кмс

8 ЧУБИР Ангеліна
05
Запорізька
1:03.80
I


Заплив 6
1 ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
1:00.59
кмс

2 ГОЛОВАЧОВА Анна
00
Київська
1:01.38
кмс

3 БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
59.85
мс

4 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
59.37
мс

5 ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
1:00.35
кмс

6 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
59.77
мс

7 ТИЩЕНКО Євгенія
00
Київ
1:02.31
кмс

8 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
1:00.40
кмс


Заплив 7
1 КАРАЩЕНКО Вікторія
02
Харківська
1:03.76
I

2 ЗУБЧУК Катерина
01
Київська
1:02.67
кмс

3 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
59.46
мс

4 ЯКУБА Орина
98
Київ
58.62
мс

5 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
59.78
мс

6 МАРТІ Аміна
02
Запорізька
1:00.00
мс

7 КОРОСТІЙ Таісія
03
Харківська
1:00.18
кмс

8 ДИВАК Марія
03
Київська
1:01.44
кмс


Заплив 8
1 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
1:03.38
кмс

2 ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
59.92
мс

3 ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00
Київ
1:00.96
кмс

4 СТАДНИК Юлія
00
Київ
58.36
мс

5 ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
59.09
мс

6 ЖУКОВА Марія
03
Київ
1:01.41
кмс

7 МЕЛЬНІЧУК Марія
00
Дніпропетровська
1:00.96
кмс

8 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
1:01.43
кмс


A-фінал

1 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
59.38
мс

2 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
59.69
мс

3 ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
59.18
мс

4 СТАДНИК Юлія
00
Київ
57.19
мс

5 ЯКУБА Орина
98
Київ
57.12
мс

6 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
59.00
мс

7 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
59.64
мс

8 БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
58.85
мс