Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України0:26.52Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Вище досягнення України0:27.84Євгенія Жукова14.04.2018Чемпіонат України
Розрядикмс30.30I32.50II36.50III42.00I юн47.50II юн53.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3







4ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
Н/С




5МУХІНА Варвара
02
Донецька
31.50
I

1

6







7







8








Заплив 2
1СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
Н/С




2РАЗСУКОВСЬКА Христина
04
Миколаївська
34.27
II

5
+2.41
3ТАТАРЧУК Тетяна
03
Миколаївська
32.29
I

3
+0.43
4СПИРИДОНОВА Дарья
03
Донецька
31.93
I

2
+0.07
5БЕСПАЛЬКО Дарина
04
Одеська
32.67
II

4
+0.81
6БІЛИЧЕНКО Євгенія
05
Київ
31.86
I

1

7ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05
Харківська
35.79
II

6
+3.93
8








Заплив 3
1ХАРЧЕНКО Лурдес
02
Запорізька
31.01
I

7
+3.04
2СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
29.65
кмс

5
+1.68
3ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
29.98
кмс

6
+2.01
4КОБА Надія
95
Дніпропетровська
27.97
кмс

1

5МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
29.12
кмс

2
+1.15
6ДЬЯЧЕНКО Марія
05
Полтавська
29.50
кмс

3
+1.53
7СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
29.52
кмс

4
+1.55
8САЄНКО Ганна
04
Одеська
31.18
I

8
+3.21

Заплив 4
1ОНАНКО Марія
03
Київ
30.79
I

8
+2.35
2ГОЛОВАЧОВА Анна
00
Київська
30.20
кмс

5
+1.76
3ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
28.84
кмс

3
+0.40
4СТАДНИК Юлія
00
Київ
28.44
кмс

1

5ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
28.77
кмс

2
+0.33
6ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
29.10
кмс

4
+0.66
7КОСТЕНКО Марія
02
Дніпропетровська
30.26
кмс

6
+1.82
8ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
30.49
I

7
+2.05

Заплив 5
1ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
30.78
I

8
+3.47
2ЧУБИР Ангеліна
05
Запорізька
29.78
кмс

5
+2.47
3СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
28.94
кмс

3
+1.63
4НАДЖАФОВА Дарья
90
Харківська
27.31
кмс

1

5КОСТРОМІНА Вікторія
04
Дніпропетровська
29.09
кмс

4
+1.78
6ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
28.46
кмс

2
+1.15
7НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
30.23
кмс

6
+2.92
8ДМИТРІЄВА Анастасія
03
Волинська
30.41
I

7
+3.10

A-фінал

1ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
28.56
кмс

7
+1.96
2







3СТАДНИК Юлія
00
Київ
27.75
кмс

2
+1.15
4НАДЖАФОВА Дарья
90
Харківська
26.60
кмс

1

5КОБА Надія
95
Дніпропетровська
28.13
кмс

4
+1.53
6ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
28.01
кмс

3
+1.41
7ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
28.33
кмс

5
+1.73
8СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
28.48
кмс

6
+1.88


50 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
27.51
I

4
+3.19
3МІСЮРА Максим
02
Рівненська
27.86
I

5
+3.54
4КАРПЮК Павло
99
Запорізька
25.84
кмс

2
+1.52
5ПАСЕМКО Владислав
01
Львівська
29.32
I

6
+5.00
6БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
27.40
кмс

3
+3.08
7КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
24.32
кмс

1

8








Заплив 2
1КЛЯЦЬКИЙ Денис
99
Дніпропетровська
27.88
I

2
+1.04
2КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
26.84
кмс

1

3ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00
Миколаївська
Д/К


7

4ХОМЕНКО Микита
03
Київ
28.24
I

3
+1.40
5РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
Н/С




6ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
29.26
I

5
+2.42
7ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
29.13
I

4
+2.29
8КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
30.31
II

6
+3.47

Заплив 3
1ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
28.91
I

8
+1.48
2КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
28.85
I

7
+1.42
3СЕМЕНЮК Нікіта
01
Одеська
27.82
I

3
+0.39
4ЄНСЕН Даніель
01
Київ
27.43
кмс

1

5РОМАНКО Олег
01
Львівська
27.47
кмс

2
+0.04
6БЕСАРАБЕНКО Михайло
01
Харківська
28.62
I

6
+1.19
7ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
28.07
I

4
+0.64
8НИЧИПОРЕНКО Кирило
03
Чернігівська
28.16
I

5
+0.73

Заплив 4
1САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
28.34
I

8
+1.82
2ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
27.55
I

4
+1.03
3БІЛЯК Валентин
02
Львівська
27.92
I

6
+1.40
4КОНТОРОВИЧ Олексій
03
Одеська
27.65
I

5
+1.13
5НАСТЕЧКО Владислав
01
Дніпропетровська
26.52
кмс

1

6ЦАП Костянтин
00
Львівська
27.31
кмс

2
+0.79
7ДЕМЧЕНКО Данило
01
Донецька
27.37
кмс

3
+0.85
8ЖИРОВ Микита
03
Донецька
28.15
I

7
+1.63

Заплив 5
1АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило
97
Миколаївська
28.13
I

8
+1.71
2НАУМОВ Андрій
00
Волинська
26.42
кмс

1

3ТУРЧЕНКО Артур
00
Київська
27.28
кмс

6
+0.86
4ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
26.69
кмс

2
+0.27
5ІВАСЕНКО Олександр
99
Донецька
26.69
кмс

2
+0.27
6МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
27.43
кмс

7
+1.01
7ГУДИМА Артем
01
Полтавська
27.25
кмс

5
+0.83
8ОЛЕШКО Олексiй
02
Миколаївська
27.00
кмс

4
+0.58

Заплив 6
1МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
26.69
кмс

8
+2.45
2ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
26.02
кмс

6
+1.78
3ЛАКТІН Владислав
01
Запорізька
25.06
кмс

2
+0.82
4ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
24.24
кмс

1

5УСТИНОВ Євген
98
Київська
25.30
кмс

3
+1.06
6РАКОВ Дмитро
00
Львівська
25.77
кмс

5
+1.53
7НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
25.56
кмс

4
+1.32
8САГАЙДАК Степан
01
Київська
26.51
кмс

7
+2.27

Заплив 7
1ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02
Одеська
26.40
кмс

7
+2.21
2КУСЬ Олег
02
Київ
26.35
кмс

6
+2.16
3КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98
Запорізька
25.16
кмс

3
+0.97
4КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
24.37
кмс

2
+0.18
5БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
24.19
кмс

1

6СЕМЕНЕНКО Тимур
02
Київ
26.26
кмс

5
+2.07
7ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
26.24
кмс

4
+2.05
8СКАЛЬОВИЙ Віталій
00
Запорізька
26.51
кмс

8
+2.32

Заплив 8
1ЩІНОВ Ігор
01
Запорізька
26.71
кмс

7
+1.98
2ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
25.86
кмс

4
+1.13
3КОСТРОМІН Денис
99
Дніпропетровська
25.92
кмс

5
+1.19
4







5ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
24.73
кмс

1

6ШАРАН Павло
00
Київ
25.69
кмс

3
+0.96
7КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
24.86
кмс

2
+0.13
8ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
26.26
кмс

6
+1.53

A-фінал

1







2ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
24.82
кмс

4
+0.69
3КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
24.45
кмс

3
+0.32
4БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
Д/К


7

5ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
24.26
кмс

2
+0.13
6КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
24.13
кмс

1

7КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
24.94
кмс

6
+0.81
8ЛАКТІН Владислав
01
Запорізька
24.87
кмс

5
+0.74


200 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України2:23.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:26.93Вікторія Солнцева07.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядимс2:41.00кмс2:50.00I3:02.00II3:23.00III3:49.00I юн4:17.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03
Запорізька
3:07.62
II

6
+30.12
3БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97
Дніпропетровська
2:43.79
кмс

2
+6.29
4КРАСІНА Анастасія
01
Донецька
2:37.50
мс

1

5МАЗУРЕНКО Анастасія
00
Київська
2:49.51
кмс

4
+12.01
6ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02
Дніпропетровська
2:49.70
кмс

5
+12.20
7ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
2:44.16
кмс

3
+6.66
8








Заплив 2
1







2СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
2:58.86
I

6
+17.12
3КРИЖКО Лілія
01
Запорізька
2:41.74
кмс

1

4ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
2:43.29
кмс

2
+1.55
5ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
2:46.15
кмс

4
+4.41
6АНДРЕЄВА Катерина
03
Донецька
2:54.30
I

5
+12.56
7ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
2:44.70
кмс

3
+2.96
8








Заплив 3
1ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
3:03.60
II

6
+19.52
2СМОЛІНА Даря
06
Чернівецька
3:00.79
I

5
+16.71
3СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
2:48.09
кмс

2
+4.01
4







5АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
2:44.08
кмс

1

6БІЛИЧЕНКО Євгенія
05
Київ
2:51.92
I

3
+7.84
7ТАРАСЕНКО Дарья
97
Львівська
2:52.36
I

4
+8.28
8








A-фінал

1ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
2:43.51
кмс

5
+6.64
2БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97
Дніпропетровська
2:44.01
кмс

6
+7.14
3







4КРАСІНА Анастасія
01
Донецька
2:36.87
мс

1

5КРИЖКО Лілія
01
Запорізька
2:40.97
мс

3
+4.10
6ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
2:46.71
кмс

7
+9.84
7АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
2:42.74
кмс

4
+5.87
8ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
2:40.51
мс

2
+3.64


200 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
2:35.50
I

2
+7.18
4КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
2:35.72
I

3
+7.40
5МЕЛЬНИК Олександр
00
Івано-Франківська
2:28.32
кмс

1

6







7







8








Заплив 2
1ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
2:33.06
I

5
+12.23
2ПОНОМАРЕНКО Олександр
01
Львівська
2:29.95
кмс

4
+9.12
3ТКАЧУК Максим
03
Волинська
2:25.08
кмс

3
+4.25
4ДИМО Валерій
85
Київська
2:20.83
мс

1

5ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
2:23.73
мс

2
+2.90
6ГОЛОДНЮК Дмитро
00
Запорізька
2:34.83
I

7
+14.00
7ГОЛУБ Михайло
03
Дніпропетровська
2:33.61
I

6
+12.78
8








Заплив 3
1КОРОЛЬОВ Роман
02
Львівська
2:39.70
I

7
+21.05
2ПЕТРОВ Денис
01
Київ
2:29.09
кмс

4
+10.44
3ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
2:23.66
мс

2
+5.01
4СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
2:18.65
мс

1

5ПРОСКУРА Ігор
97
Київська
2:31.29
кмс

6
+12.64
6ТАРАНІН Данило
00
Миколаївська
2:26.11
кмс

3
+7.46
7ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
2:31.28
кмс

5
+12.63
8








Заплив 4
1КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
2:33.63
I

7
+14.35
2КАРИЙ Данило
01
Дніпропетровська
2:30.02
кмс

6
+10.74
3БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:23.42
мс

2
+4.14
4КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
2:19.28
мс

1

5ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
2:25.30
кмс

3
+6.02
6НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
2:26.11
кмс

4
+6.83
7КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
2:26.54
кмс

5
+7.26
8ЛЕБІДЬ Олександр
01
Львівська
2:38.36
I

8
+19.08

перепливи
A-фінал

1ТКАЧУК Максим
03
Волинська
2:23.87
мс

8
+9.26
2ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
2:23.50
мс

6
+8.89
3ДИМО Валерій
85
Київська
2:16.82
мс

3
+2.21
4СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
2:14.61
мс

1

5КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
2:16.04
мс

2
+1.43
6БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:23.52
мс

7
+8.91
7ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
2:22.96
мс

5
+8.35
8ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
2:22.87
мс

4
+8.26


200 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України2:07.48Дарина Зевіна17.05.2016Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:07.82Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:07.82Дарина Зевіна29.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.08Дарина Зевіна08.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:23.50кмс2:32.50I2:43.00II3:01.50III3:25.00I юн4:01.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
2:39.48
I

7
+12.10
2КЛІМОВА Олександра
01
Київ
2:31.93
кмс

4
+4.55
3ПРИХОДЬКО Жанна
95
Київська
2:28.20
кмс

2
+0.82
4







5МОРОХОВСЬКА Анастасія
02
Київ
2:27.38
кмс

1

6ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
2:31.34
кмс

3
+3.96
7КИРИК Ніна
04
Рівненська
2:32.05
кмс

5
+4.67
8НЕКРАСОВА Ксенія
03
Донецька
2:39.04
I

6
+11.66

Заплив 2
1БРЕДІХІНА Анастасія
03
Донецька
2:34.68
I

8
+15.26
2СЕРБИНА Єлизавета
02
Дніпропетровська
2:26.58
кмс

3
+7.16
3КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
2:27.77
кмс

4
+8.35
4КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
2:19.42
мс

1

5КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
2:23.84
кмс

2
+4.42
6ВАСЮКОВА Ксенія
01
Київ
2:33.35
I

6
+13.93
7КЛІМОВА Марія
01
Київ
2:31.98
кмс

5
+12.56
8БЕСПАЛЬКО Дарина
04
Одеська
2:34.28
I

7
+14.86

A-фінал

1ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
2:28.87
кмс

6
+11.88
2МОРОХОВСЬКА Анастасія
02
Київ
2:25.24
кмс

3
+8.25
3КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
2:22.50
мс

2
+5.51
4







5КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
2:16.99
мс

1

6СЕРБИНА Єлизавета
02
Дніпропетровська
2:26.30
кмс

4
+9.31
7ПРИХОДЬКО Жанна
95
Київська
2:27.56
кмс

5
+10.57
8КЛІМОВА Олександра
01
Київ
2:31.62
кмс

7
+14.63


200 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:58.74Олександр Ісаков27.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:01.41Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.07Олександр Васильєв08.07.2011Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:07.26Андрій Хлопцов03.12.2013Першість України
Розрядимс2:10.00кмс2:17.00I2:27.00II2:44.00III3:05.00I юн3:28.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
2:23.84
I

5
+14.99
3РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
2:13.58
кмс

2
+4.73
4СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
2:08.85
мс

1

5КОРЕНЬКОВ Єгор
00
Полтавська
2:15.54
кмс

4
+6.69
6МІСЮРА Максим
02
Рівненська
2:13.72
кмс

3
+4.87
7КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
2:27.67
II

6
+18.82
8








Заплив 2
1ГРИЦАК Богдан
02
Київ
2:15.32
кмс

5
+5.56
2КАРПЮК Павло
99
Запорізька
2:16.17
кмс

6
+6.41
3ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
2:14.00
кмс

3
+4.24
4ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:09.76
мс

1

5ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
2:14.84
кмс

4
+5.08
6ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
2:12.91
кмс

2
+3.15
7КИСЛИЙ Денис
01
Полтавська
2:17.11
I

7
+7.35
8








Заплив 3
1БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
2:27.67
II

7
+18.72
2ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
2:11.29
кмс

3
+2.34
3КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
2:12.74
кмс

4
+3.79
4ТКАЧЕНКО Данііл
02
Київська
2:08.95
мс

1

5МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
2:09.41
мс

2
+0.46
6КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
2:14.04
кмс

5
+5.09
7ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
2:23.73
I

6
+14.78
8








A-фінал

1ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
2:13.42
кмс

8
+7.08
2ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
2:09.31
мс

4
+2.97
3МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
2:11.55
кмс

6
+5.21
4СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
2:07.79
мс

3
+1.45
5ТКАЧЕНКО Данііл
02
Київська
2:06.34
мс

1

6ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:06.50
мс

2
+0.16
7КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
2:12.98
кмс

7
+6.64
8РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
2:10.44
кмс

5
+4.10


100 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3СОНІЧ Євгенія
04
Запорізька
1:03.46
кмс

2
+0.25
4ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
1:03.48
кмс

3
+0.27
5ВАСЬКО Катерина
99
Запорізька
1:03.21
кмс

1

6







7







8








Заплив 2
1ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04
Івано-Франківська
1:06.10
I

5
+1.68
2СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
1:06.23
I

6
+1.81
3СПИРИДОНОВА Дарья
03
Донецька
1:05.52
I

4
+1.10
4СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
1:04.42
I

1

5ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06
Запорізька
1:04.87
I

2
+0.45
6ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
1:05.49
I

3
+1.07
7ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
1:08.16
II

7
+3.74
8ГОРЄЛОВА Васіліса
04
Дніпропетровська
1:17.04
III

8
+12.62

Заплив 3
1ТОКМАКОВА Діана
01
Запорізька
1:06.11
I

8
+3.46
2ХАРЧЕНКО Лурдес
02
Запорізька
1:05.22
I

7
+2.57
3ГУК Яна
02
Дніпропетровська
1:02.81
кмс

2
+0.16
4ОНАНКО Марія
03
Київ
1:02.65
кмс

1

5ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
1:03.91
I

5
+1.26
6ГОРВАТ Анастасія
01
Київ
1:04.02
I

6
+1.37
7КОСТЕНКО Марія
02
Дніпропетровська
1:03.82
I

3
+1.17
8ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
1:03.90
I

4
+1.25

Заплив 4
1ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
1:03.89
I

7
+1.86
2БУЗЛАМА Анастасія
02
Донецька
1:03.00
кмс

3
+0.97
3ЮРІЦИНА Марія
03
Одеська
1:02.86
кмс

2
+0.83
4РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
1:02.03
кмс

1

5МУХІНА Варвара
02
Донецька
1:03.22
кмс

5
+1.19
6САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
1:03.09
кмс

4
+1.06
7СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
1:03.51
I

6
+1.48
8КОСТИК Катерина
03
Одеська
1:04.45
I

8
+2.42

Заплив 5
1ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
1:03.07
кмс

7
+1.92
2ДЕРЮГІНА Анна
03
Запорізька
1:01.15
кмс

1

3СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
1:01.19
кмс

2
+0.04
4СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
1:01.90
кмс

4
+0.75
5МОІСЕЄНКО Альона
03
Дніпропетровська
1:01.24
кмс

3
+0.09
6НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
1:01.99
кмс

5
+0.84
7БУРЯК Валерія
02
Харківська
1:02.77
кмс

6
+1.62
8ЧУБИР Ангеліна
05
Запорізька
1:03.80
I

8
+2.65

Заплив 6
1ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
1:00.59
кмс

6
+1.22
2ГОЛОВАЧОВА Анна
00
Київська
1:01.38
кмс

7
+2.01
3БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
59.85
мс

3
+0.48
4ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
59.37
мс

1

5ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
1:00.35
кмс

4
+0.98
6ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
59.77
мс

2
+0.40
7ТИЩЕНКО Євгенія
00
Київ
1:02.31
кмс

8
+2.94
8ФІСЕНКО Надія
00
Київ
1:00.40
кмс

5
+1.03

Заплив 7
1КАРАЩЕНКО Вікторія
02
Харківська
1:03.76
I

8
+5.14
2ЗУБЧУК Катерина
01
Київська
1:02.67
кмс

7
+4.05
3БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
59.46
мс

2
+0.84
4ЯКУБА Орина
98
Київ
58.62
мс

1

5ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
59.78
мс

3
+1.16
6МАРТІ Аміна
02
Запорізька
1:00.00
мс

4
+1.38
7КОРОСТІЙ Таісія
03
Харківська
1:00.18
кмс

5
+1.56
8ДИВАК Марія
03
Київська
1:01.44
кмс

6
+2.82

Заплив 8
1ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
1:03.38
кмс

8
+5.02
2ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
59.92
мс

3
+1.56
3ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00
Київ
1:00.96
кмс

4
+2.60
4СТАДНИК Юлія
00
Київ
58.36
мс

1

5ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
59.09
мс

2
+0.73
6ЖУКОВА Марія
03
Київ
1:01.41
кмс

6
+3.05
7МЕЛЬНІЧУК Марія
00
Дніпропетровська
1:00.96
кмс

4
+2.60
8ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
1:01.43
кмс

7
+3.07

перепливи
A-фінал

1ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
59.38
мс

6
+2.26
2БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
59.69
мс

8
+2.57
3ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
59.18
мс

5
+2.06
4СТАДНИК Юлія
00
Київ
57.19
мс

2
+0.07
5ЯКУБА Орина
98
Київ
57.12
мс

1

6ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
59.00
мс

4
+1.88
7ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
59.64
мс

7
+2.52
8БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
58.85
мс

3
+1.73


100 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:48.26Сергій Шевцов27.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:49.47Сергій Шевцов18.03.2016Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України0:50.17Сергій Шевцов09.05.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:52.29Олександр Мороз20.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс53.50кмс56.50I1:01.00II1:08.00III1:17.00I юн1:26.50II юн1:36.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3ШАРАН Павло
00
Київ
54.04
кмс

2
+0.02
4ПОЛЯКОВ Андрій
05
Запорізька
1:01.49
II

3
+7.47
5КОСЯН Юрій
02
Одеська
54.02
кмс

1

6







7







8








Заплив 2
1







2ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
54.06
кмс

1

3КЛЯЦЬКИЙ Денис
99
Дніпропетровська
55.08
кмс

2
+1.02
4ЛАЗАРЕНКО Максим
01
Львівська
1:01.97
II

5
+7.91
5АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
1:08.31
III

6
+14.25
6ПЛОХИЙ Назар
01
Дніпропетровська
1:00.52
I

4
+6.46
7РИБІН Захар
01
Дніпропетровська
56.23
кмс

3
+2.17
8








Заплив 3
1РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
57.37
I

1

2ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
59.64
I

6
+2.27
3ГЕЛЕТА Семен
02
Запорізька
58.23
I

2
+0.86
4КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
1:00.20
I

7
+2.83
5ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
58.38
I

4
+1.01
6БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
1:00.31
I

8
+2.94
7НИЧИПОРЕНКО Кирило
03
Чернігівська
59.21
I

5
+1.84
8ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00
Миколаївська
58.37
I

3
+1.00

Заплив 4
1СЛАВОВ Іван
01
Одеська
56.77
I

1

2АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
57.63
I

5
+0.86
3МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
57.35
I

3
+0.58
4ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
56.89
I

2
+0.12
5САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
57.67
I

6
+0.90
6ЛЮБИЧ Олександр
01
Чернігівська
57.58
I

4
+0.81
7СЕМЕНЮК Нікіта
01
Одеська
58.51
I

7
+1.74
8РОМАНКО Олег
01
Львівська
58.86
I

8
+2.09

Заплив 5
1ГУМЕНЮК Володимир
02
Одеська
1:00.73
I

8
+7.65
2СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
55.47
кмс

2
+2.39
3КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
55.70
кмс

3
+2.62
4ІВАСЕНКО Олександр
99
Донецька
56.66
I

6
+3.58
5НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
53.08
мс

1

6НОСКО Андрій
02
Донецька
55.83
кмс

5
+2.75
7ФОКОВ Єгор
03
Дніпропетровська
55.81
кмс

4
+2.73
8МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
57.36
I

7
+4.28

Заплив 6
1ЦАП Костянтин
00
Львівська
55.94
кмс

6
+1.34
2МАЗУР Максим
00
Запорізька
55.46
кмс

4
+0.86
3АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило
97
Миколаївська
56.05
кмс

7
+1.45
4СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
55.03
кмс

2
+0.43
5САПУН Тихон
99
Запорізька
55.47
кмс

5
+0.87
6КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
54.60
кмс

1

7КОТЕНКО Кирило
01
Київ
55.35
кмс

3
+0.75
8БЕСАРАБЕНКО Михайло
01
Харківська
56.25
кмс

8
+1.65

Заплив 7
1КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
55.90
кмс

7
+2.62
2МІЩУК Дмитро
00
Волинська
53.87
кмс

2
+0.59
3КАБАНОВ Владислав
01
Дніпропетровська
54.06
кмс

3
+0.78
4БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
54.42
кмс

5
+1.14
5ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
54.28
кмс

4
+1.00
6ДАРВАІШ Тимур
00
Дніпропетровська
53.28
мс

1

7ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
55.61
кмс

6
+2.33
8СЕМЕНЕНКО Тимур
02
Київ
56.19
кмс

8
+2.91

Заплив 8
1ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
52.81
мс

1

2СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
54.10
кмс

4
+1.29
3МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
54.09
кмс

3
+1.28
4ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
54.30
кмс

6
+1.49
5ЛІННІК Ілля
01
Київ
53.60
кмс

2
+0.79
6КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
54.28
кмс

5
+1.47
7ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96
Миколаївська
56.22
кмс

8
+3.41
8МАХНО Владислав
98
Харківська
54.59
кмс

7
+1.78

Заплив 9
1СЕМЕНОВ Микита
95
Кіровоградська
54.12
кмс

4
+1.00
2ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
54.29
кмс

6
+1.17
3ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
53.92
кмс

3
+0.80
4БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
53.50
мс

2
+0.38
5ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
53.12
мс

1

6КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
54.32
кмс

7
+1.20
7ГАЛІГУЗОВ Дамір
00
Запорізька
54.38
кмс

8
+1.26
8ІВАКІН Олександр
99
Харківська
54.21
кмс

5
+1.09

Заплив 10
1ПАСКАЛЬ Андрій
01
Одеська
54.11
кмс

7
+2.09
2УСТИНОВ Євген
98
Київська
53.02
мс

4
+1.00
3МОРОЗ Олександр
99
Київ
52.02
мс

1

4ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
52.05
мс

2
+0.03
5ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
52.06
мс

3
+0.04
6КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98
Запорізька
1:16.79
III

8
+24.77
7БОНДАР Артем
02
Рівненська
53.72
кмс

5
+1.70
8ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
53.82
кмс

6
+1.80

Заплив 11
1КОРКУНОВ Антон
99
Київ
53.27
мс

5
+2.03
2ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
52.44
мс

3
+1.20
3ЄГОШИН Юрій
85
Одеська
52.73
мс

4
+1.49
4ДУБНИЦЬКИЙ Євген
97
Полтавська
51.71
мс

2
+0.47
5БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
51.24
мс

1

6ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
53.27
мс

5
+2.03
7ГЛУЩЕНКО Микита
99
Дніпропетровська
53.90
кмс

8
+2.66
8РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
53.80
кмс

7
+2.56

Заплив 12
1СЕЛЕЗНЬОВ Назар
02
Дніпропетровська
53.80
кмс

6
+3.04
2ІВАНОВ Владислав
98
Дніпропетровська
53.16
мс

4
+2.40
3ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
50.89
мс

2
+0.13
4ШЕВЦОВ Сергій
98
Запорізька
50.76
мс

1

5ГРИГОРЬЄВ Леонід
96
Донецька
54.06
кмс

8
+3.30
6ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
52.51
мс

3
+1.75
7ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01
Запорізька
53.25
мс

5
+2.49
8СТАХІР Олексій
02
Волинська
53.86
кмс

7
+3.10

перепливи
A-фінал

1ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
52.01
мс

7
+1.88
2МОРОЗ Олександр
99
Київ
51.79
мс

6
+1.66
3БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
50.88
мс

2
+0.75
4ШЕВЦОВ Сергій
98
Запорізька
50.13
мс

1

5ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
51.07
мс

3
+0.94
6ДУБНИЦЬКИЙ Євген
97
Полтавська
51.42
мс

4
+1.29
7ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
51.58
мс

5
+1.45
8ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
52.40
мс

8
+2.27


400 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України4:07.10Яна Клочкова04.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України4:10.11Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:10.11Яна Клочкова01.08.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:15.96Ольга Береснєва12.07.1999ЄЮОФ
Розрядимс4:35.00кмс4:49.00I5:12.00II5:47.00III6:37.00I юн7:37.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
4:56.11
I

6
+21.15
3ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
4:36.30
кмс

2
+1.34
4КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
4:34.96
мс

1

5КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
4:39.71
кмс

3
+4.75
6ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
4:49.86
I

5
+14.90
7САЄНКО Ганна
04
Одеська
4:49.70
I

4
+14.74
8








Заплив 2
1







2ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
4:59.75
I

6
+29.00
3МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
4:37.31
кмс

3
+6.56
4САВЧЕНКО Ольга
03
Київська
4:30.97
мс

2
+0.22
5ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
4:30.75
мс

1

6БОСАК Катерина
02
Київська
4:44.57
кмс

4
+13.82
7САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
4:50.89
I

5
+20.14
8








Заплив 3
1ШЕВЧЕНКО Вікторія
99
Київська
4:47.61
кмс

7
+16.92
2ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
4:44.40
кмс

5
+13.71
3СНІТКО Карина
04
Харківська
4:34.12
мс

2
+3.43
4МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
4:30.69
мс

1

5ТИЩЕНКО Євгенія
00
Київ
4:35.21
кмс

3
+4.52
6БОНДАРЕНКО Марія
03
Київ
4:36.21
кмс

4
+5.52
7КАЦАЛА Марія
02
Харківська
4:47.22
кмс

6
+16.53
8








A-фінал

1БОНДАРЕНКО Марія
03
Київ
4:37.48
кмс

8
+11.02
2КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
4:32.51
мс

6
+6.05
3САВЧЕНКО Ольга
03
Київська
4:28.45
мс

2
+1.99
4МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
4:26.46
мс

1

5ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
4:30.11
мс

4
+3.65
6СНІТКО Карина
04
Харківська
4:29.99
мс

3
+3.53
7ТИЩЕНКО Євгенія
00
Київ
4:32.51
мс

6
+6.05
8ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
4:32.42
мс

5
+5.96


400 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України3:45.58Михайло Романчук08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
4:28.64
I

6
+19.75
2ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
4:26.54
I

4
+17.65
3ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
4:09.14
мс

2
+0.25
4ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
4:08.89
мс

1

5ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00
Запорізька
4:14.23
кмс

3
+5.34
6ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
4:26.93
I

5
+18.04
7ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
4:40.57
I

7
+31.68
8ХОМЕНКО Микита
03
Київ
4:45.92
II

8
+37.03

Заплив 2
1АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
4:25.73
I

5
+27.52
2ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
4:20.19
кмс

4
+21.98
3ЖИРОВ Микита
03
Донецька
4:15.72
кмс

3
+17.51
4ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99
Запорізька
3:58.21
мс

1

5РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
4:13.54
кмс

2
+15.33
6КАРДАЄВ Максим
02
Київ
4:29.02
I

7
+30.81
7РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
4:26.88
I

6
+28.67
8БІЛЯК Валентин
02
Львівська
4:33.25
I

8
+35.04

Заплив 3
1КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
Н/С




2МАКАРЕВИЧ Денис
01
Харківська
4:24.48
I

5
+28.68
3БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
4:12.82
кмс

3
+17.02
4ФРОЛОВ Сергій
92
Запорізька
3:55.80
мс

1

5РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
4:07.72
мс

2
+11.92
6СМАЛЬ Олексій
00
Київ
4:23.16
кмс

4
+27.36
7МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
4:25.26
I

6
+29.46
8РЯБОВ Микита
03
Запорізька
4:49.12
II

7
+53.32

A-фінал

1ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00
Запорізька
4:12.83
кмс

6
+18.55
2БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
4:13.00
кмс

7
+18.72
3РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
4:05.31
мс

3
+11.03
4ФРОЛОВ Сергій
92
Запорізька
3:54.28
мс

1

5ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99
Запорізька
3:56.61
мс

2
+2.33
6ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
4:07.37
мс

5
+13.09
7РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
4:05.75
мс

4
+11.47
8ЖИРОВ Микита
03
Донецька
4:15.02
кмс

8
+20.74


4x100 м комбінована - жінки