Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2 ГОЛОВАЧОВА Анна
00
Київська
1:12.26
I

3 ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
1:06.78
кмс

4 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
1:03.66
мс

5 ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
1:04.00
мс

6 ЮРІЦИНА Марія
03
Одеська
1:07.21
кмс

7 ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
1:14.33
II

8






Заплив 2
1 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
1:17.77
II

2 СОНІЧ Євгенія
04
Запорізька
1:10.89
I

3 ДЬЯЧЕНКО Марія
05
Полтавська
1:06.42
кмс

4 КОСТРОМІНА Вікторія
04
Дніпропетровська
1:04.19
мс

5 СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
1:06.14
кмс

6 НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
1:07.71
кмс

7 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
1:12.89
I

8






Заплив 3
1 ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06
Запорізька
1:13.78
II

2 БЕСПАЛЬКО Дарина
04
Одеська
1:11.89
I

3 ШЕВЧЕНКО Вікторія
99
Київська
1:07.63
кмс

4 СТАДНИК Юлія
00
Київ
1:02.79
мс

5 ЯКУБА Орина
98
Київ
Н/С


6 КОСТЕНКО Марія
02
Дніпропетровська
1:08.46
кмс

7 СПИРИДОНОВА Дарья
03
Донецька
1:10.96
I

8






A-фінал

1 ЮРІЦИНА Марія
03
Одеська
1:07.11
кмс

2 СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
1:04.71
кмс

3 ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
1:03.78
мс

4 СТАДНИК Юлія
00
Київ
1:01.02
мс

5 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
1:03.00
мс

6 КОСТРОМІНА Вікторія
04
Дніпропетровська
1:03.17
мс

7 ДЬЯЧЕНКО Марія
05
Полтавська
1:05.40
кмс

8 ШЕВЧЕНКО Вікторія
99
Київська
1:07.02
кмс



100 батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.58Ігор Трояновський12.04.2018Чемпіонат України

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
53.57
мс

4 СЛАВОВ Іван
01
Одеська
1:02.22
I

5 ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
1:01.58
I

6





7





8






Заплив 2
1 КЛЯЦЬКИЙ Денис
99
Дніпропетровська
1:01.75
I

2 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
1:03.88
I

3 ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
Н/С


4 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
1:01.75
I

5 КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
1:01.84
I

6 ХОМЕНКО Микита
03
Київ
1:02.97
I

7 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
1:03.32
I

8 ЦАП Костянтин
00
Львівська
1:02.89
I


Заплив 3
1 НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
58.14
кмс

2 ЄНСЕН Даніель
01
Київ
1:01.06
I

3 ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
59.70
кмс

4 ГУДИМА Артем
01
Полтавська
1:00.19
кмс

5 КОНТОРОВИЧ Олексій
03
Одеська
1:00.46
кмс

6 ІВАСЕНКО Олександр
99
Донецька
59.86
кмс

7 НАСТЕЧКО Владислав
01
Дніпропетровська
Д/К


8 ДЕМЧЕНКО Данило
01
Донецька
1:01.89
I


Заплив 4
1 КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
57.74
кмс

2 МОРОЗ Олександр
99
Київ
58.92
кмс

3 РАКОВ Дмитро
00
Львівська
57.33
мс

4 БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
54.56
мс

5 ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
56.81
мс

6 ЛАКТІН Владислав
01
Запорізька
57.27
мс

7 НАУМОВ Андрій
00
Волинська
57.97
кмс

8 СКАЛЬОВИЙ Віталій
00
Запорізька
59.80
кмс


Заплив 5
1 САГАЙДАК Степан
01
Київська
58.86
кмс

2 ЩІНОВ Ігор
01
Запорізька
58.68
кмс

3 ГРИЦАК Богдан
02
Київ
56.19
мс

4 ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
53.76
мс

5 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
55.77
мс

6 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
57.88
кмс

7 УСТИНОВ Євген
98
Київська
56.53
мс

8 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02
Одеська
59.93
кмс


Заплив 6
1 ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
59.25
кмс

2 ШАРАН Павло
00
Київ
57.90
кмс

3 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
56.40
мс

4





5 КОСТРОМІН Денис
99
Дніпропетровська
56.60
мс

6 КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98
Запорізька
57.16
мс

7 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
56.88
мс

8 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
58.52
кмс


A-фінал

1 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
56.05
мс

2 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
55.78
мс

3





4 КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
53.00
мс

5 ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
52.93
мс

6 БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
53.42
мс

7 ГРИЦАК Богдан
02
Київ
56.02
мс

8 УСТИНОВ Євген
98
Київська
56.85
мс



200 вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
2:17.27
кмс

4 ВАСЬКО Катерина
99
Запорізька
2:19.57
I

5 ГУК Яна
02
Дніпропетровська
2:23.40
I

6





7





8






Заплив 2
1 СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
2:21.43
I

2 САЄНКО Ганна
04
Одеська
2:16.29
кмс

3 МУХІНА Варвара
02
Донецька
2:17.54
I

4 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
2:19.77
I

5 САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
2:16.78
кмс

6 КАРАЩЕНКО Вікторія
02
Харківська
2:20.10
I

7 ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
2:16.77
кмс

8 БУЗЛАМА Анастасія
02
Донецька
2:19.94
I


Заплив 3
1 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
2:20.65
I

2 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
2:12.69
кмс

3 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
2:09.62
мс

4 МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
2:10.79
кмс

5 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
2:09.03
мс

6 ЖУКОВА Марія
03
Київ
2:14.89
кмс

7 МЕЛЬНІЧУК Марія
00
Дніпропетровська
2:16.85
кмс

8 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
2:20.86
I


Заплив 4
1 ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
2:11.96
кмс

2 ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
2:14.45
кмс

3 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
2:10.23
кмс

4 ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
2:10.53
кмс

5 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
2:13.47
кмс

6 КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
2:11.56
кмс

7 БОСАК Катерина
02
Київська
2:20.06
I

8 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
2:13.34
кмс


Заплив 5
1 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
2:16.18
кмс

2 БОНДАРЕНКО Марія
03
Київ
2:13.56
кмс

3 ТИЩЕНКО Євгенія
00
Київ
2:14.75
кмс

4 СТАДНИК Юлія
00
Київ
2:09.08
мс

5 СНІТКО Карина
04
Харківська
2:09.69
мс

6 КОРОСТІЙ Таісія
03
Харківська
2:13.28
кмс

7 БУРЯК Валерія
02
Харківська
2:23.63
I

8 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
2:15.83
кмс


A-фінал

1 МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
2:08.83
мс

2 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
2:09.68
мс

3 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
2:10.77
кмс

4 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
2:08.46
мс

5 СТАДНИК Юлія
00
Київ
2:07.48
мс

6 СНІТКО Карина
04
Харківська
2:09.15
мс

7 ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
2:08.23
мс

8 ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
2:11.93
кмс



200 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:52.51Іван Григорьєв25.06.2016Чемпіонат України юніори

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
2:01.41
кмс

4 САПУН Тихон
99
Запорізька
2:04.60
I

5 ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
1:55.07
мс

6 ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
1:55.84
мс

7





8






Заплив 2
1 МАЗУР Максим
00
Запорізька
2:05.69
I

2 РИБІН Захар
01
Дніпропетровська
2:05.93
I

3 КАБАНОВ Владислав
01
Дніпропетровська
2:04.78
I

4 РОМАНКО Олег
01
Львівська
2:14.34
II

5 ІВАНОВ Владислав
98
Дніпропетровська
2:02.38
кмс

6 ПЛОХИЙ Назар
01
Дніпропетровська
2:14.36
II

7 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
2:06.43
I

8 РЯБОВ Микита
03
Запорізька
2:15.69
II


Заплив 3
1 ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
2:13.15
I

2 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
2:14.56
II

3 ГУМЕНЮК Володимир
02
Одеська
2:09.66
I

4 СЕМЕНЮК Нікіта
01
Одеська
2:10.30
I

5 РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
2:03.71
кмс

6 ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
2:10.22
I

7 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00
Миколаївська
2:10.86
I

8 ЛАЗАРЕНКО Максим
01
Львівська
2:17.49
II


Заплив 4
1 КОТЕНКО Кирило
01
Київ
2:03.15
кмс

2 КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
2:02.91
кмс

3 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
2:04.63
I

4 МІЩУК Дмитро
00
Волинська
1:58.61
кмс

5 КАРДАЄВ Максим
02
Київ
2:04.95
I

6 БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
2:03.05
кмс

7 СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
2:02.38
кмс

8 ФОКОВ Єгор
03
Дніпропетровська
2:02.33
кмс


Заплив 5
1 КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
1:59.65
кмс

2 ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
1:59.96
кмс

3 БОНДАР Артем
02
Рівненська
2:00.11
кмс

4 РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
1:55.66
мс

5 СЕМЕНОВ Микита
95
Кіровоградська
2:01.29
кмс

6 СМАЛЬ Олексій
00
Київ
2:08.22
I

7 СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
1:58.78
кмс

8 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
Н/С



Заплив 6
1 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
2:02.11
кмс

2 БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
2:00.27
кмс

3 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
1:56.41
мс

4 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
1:55.44
мс

5 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01
Запорізька
1:57.59
кмс

6 КОРКУНОВ Антон
99
Київ
1:58.10
кмс

7 КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
2:02.39
кмс

8 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96
Миколаївська
2:06.94
I


Заплив 7
1 ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
2:03.19
кмс

2 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
2:00.55
кмс

3 ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
1:59.40
кмс

4 ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
1:53.30
мс

5 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
1:54.33
мс

6 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00
Запорізька
1:58.76
кмс

7 МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
1:59.61
кмс

8 ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
2:00.37
кмс


A-фінал

1 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
1:56.48
мс

2 РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
1:54.91
мс

3 ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
1:55.05
мс

4 ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
1:51.94
мс

5 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
1:53.57
мс

6 РОДЗИНСЬКИЙ Андрiй
01
Рівненська
1:53.28
мс

7 ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
1:55.92
мс

8 ФИЛИМОНЕНКО Євгеній
01
Запорізька
1:57.72
кмс



100 брас - жінки
Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1 ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
1:24.69
I

2 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05
Київ
1:19.40
I

3 ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
1:15.06
кмс

4





5 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97
Дніпропетровська
1:14.81
мс

6 КРИЖКО Лілія
01
Запорізька
1:17.62
кмс

7 ЮРІЦИНА Марія
03
Одеська
1:21.80
I

8 МАРТИНОВСЬКА Владислава
02
Одеська
1:25.50
II


Заплив 2
1 СМОЛІНА Даря
06
Чернівецька
1:22.15
I

2 АНДРЕЄВА Катерина
03
Донецька
1:18.96
кмс

3 ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
1:15.47
кмс

4 КРАСІНА Анастасія
01
Донецька
1:13.14
мс

5 ГОРЄЛОВА Васіліса
04
Дніпропетровська
1:16.02
кмс

6 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
1:15.94
кмс

7 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04
Івано-Франківська
1:19.61
I

8 ТАРАСЕНКО Дарья
97
Львівська
1:21.91
I


Заплив 3
1 ОСАДЧА Софія
04
Запорізька
1:20.99
I

2 ГОНЧАРЕНКО Аліна
03
Запорізька
1:21.79
I

3 СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
1:16.46
кмс

4 ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
1:14.51
мс

5 АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
1:13.08
мс

6 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02
Дніпропетровська
1:18.48
кмс

7 МАЗУРЕНКО Анастасія
00
Київська
1:19.73
I

8 ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03
Запорізька
1:23.78
I


A-фінал

1 ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
1:14.39
мс

2 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97
Дніпропетровська
1:14.80
мс

3





4 АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
1:13.33
мс

5 КРАСІНА Анастасія
01
Донецька
1:13.13
мс

6 ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
1:13.95
мс

7 ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
1:15.49
кмс

8 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
1:16.28
кмс



100 брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України1:02.60Ростислав Крижанівський17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 ГАЛІГУЗОВ Дамір
00
Запорізька
1:11.90
I

4 МЕЛЬНИК Олександр
00
Івано-Франківська
1:08.78
кмс

5 НОСКО Андрій
02
Донецька
1:10.91
I

6 ІВАКІН Олександр
99
Харківська
1:13.79
I

7





8






Заплив 2
1 ПАСЕМКО Владислав
01
Львівська
1:13.08
I

2 КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
1:12.90
I

3 ТАРАНІН Данило
00
Миколаївська
1:09.59
кмс

4 ОЛЕШКО Олексiй
02
Миколаївська
1:08.78
кмс

5 ЛЕБІДЬ Олександр
01
Львівська
1:10.70
I

6 КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
1:10.47
I

7 ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
1:18.26
II

8 ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
1:09.25
кмс


Заплив 3
1 БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
1:07.66
кмс

2 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
1:07.08
кмс

3 ТКАЧУК Максим
03
Волинська
1:05.36
мс

4 ДИМО Валерій
85
Київська
1:04.56
мс

5 ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
1:05.16
мс

6 КАРИЙ Данило
01
Дніпропетровська
1:06.35
мс

7 ПОНОМАРЕНКО Олександр
01
Львівська
1:08.33
кмс

8 ГОЛУБ Михайло
03
Дніпропетровська
1:11.70
I


Заплив 4
1 МАКАРЕВИЧ Денис
01
Харківська
1:09.21
кмс

2 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
1:06.90
кмс

3 ГОЛОДНЮК Дмитро
00
Запорізька
1:07.54
кмс

4 КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
1:03.26
мс

5 ПОМАЗАН Микита
99
Київська
1:04.53
мс

6 ПРОСКУРА Ігор
97
Київська
1:07.21
кмс

7 БІЛЯК Валентин
02
Львівська
1:08.78
кмс

8 ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
1:09.93
кмс


Заплив 5
1 КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
1:10.24
I

2 АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
1:05.00
мс

3 ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
1:06.15
мс

4 СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
1:02.20
мс

5 ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
1:03.20
мс

6 ФЕДИНА Олексій
87
Київська
1:06.58
кмс

7 ЄРШОВ Даніїл
99
Харківська
1:07.32
кмс

8 КОРОЛЬОВ Роман
02
Львівська
1:10.51
I


A-фінал

1 ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
1:05.21
мс

2 ДИМО Валерій
85
Київська
1:03.03
мс

3 КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
1:03.48
мс

4 СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
1:02.17
мс

5 ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
1:03.07
мс

6 ПОМАЗАН Микита
99
Київська
1:03.44
мс

7 АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
1:04.89
мс

8 ТКАЧУК Максим
03
Волинська
1:06.22
мс



100 на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
1:17.99
II

3 ГОРВАТ Анастасія
01
Київ
1:12.41
I

4 КОСТИК Катерина
03
Одеська
1:16.99
II

5 КИРИК Ніна
04
Рівненська
1:11.06
I

6 ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
1:12.71
I

7 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
1:08.90
кмс

8






Заплив 2
1 НЕКРАСОВА Ксенія
03
Донецька
1:12.91
I

2 БРЕДІХІНА Анастасія
03
Донецька
1:09.64
кмс

3 ВАСЮКОВА Ксенія
01
Київ
1:09.40
кмс

4 БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
1:05.30
мс

5 СЕРБИНА Єлизавета
02
Дніпропетровська
1:06.63
мс

6 ДИВАК Марія
03
Київська
1:08.35
кмс

7 ТАТАРЧУК Тетяна
03
Миколаївська
1:09.56
кмс

8 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
1:08.53
кмс


Заплив 3
1 БЕСПАЛЬКО Дарина
04
Одеська
1:12.47
I

2 КЛІМОВА Марія
01
Київ
1:10.87
кмс

3 ПРИХОДЬКО Жанна
95
Київська
1:09.50
кмс

4





5 КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
1:06.79
мс

6 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
1:08.11
кмс

7 ДМИТРІЄВА Анастасія
03
Волинська
1:10.44
кмс

8 РАЗСУКОВСЬКА Христина
04
Миколаївська
1:12.55
I


Заплив 4
1 РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
1:09.93
кмс

2 КЛІМОВА Олександра
01
Київ
1:09.27
кмс

3 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
1:08.18
кмс

4 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
1:03.57
мс

5 МОРОХОВСЬКА Анастасія
02
Київ
1:07.40
мс

6 ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
1:08.05
кмс

7 ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
1:12.94
I

8 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
1:11.24
I


A-фінал

1 ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
1:08.19
кмс

2 КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
1:06.88
мс

3 БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
1:05.75
мс

4





5 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
1:02.61
мс

6 СЕРБИНА Єлизавета
02
Дніпропетровська
1:05.93
мс

7 МОРОХОВСЬКА Анастасія
02
Київ
1:07.03
мс

8 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
1:07.50
мс



100 на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 ПАСКАЛЬ Андрій
01
Одеська
1:03.13
I

4 ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
1:00.65
кмс

5 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
59.56
кмс

6





7





8






Заплив 2
1 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
1:05.89
I

2 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
1:07.44
I

3 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
1:04.96
I

4 ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
1:05.00
I

5 КИСЛИЙ Денис
01
Полтавська
1:03.04
I

6 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
1:03.91
I

7 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
1:06.20
I

8 ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
1:00.93
кмс


Заплив 3
1 КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
1:03.05
I

2 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
1:01.57
кмс

3 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
59.26
мс

4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
57.56
мс

5 ТУРЧЕНКО Артур
00
Київська
1:01.46
кмс

6 ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
1:00.99
кмс

7 НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
1:00.53
кмс

8 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
1:04.87
I


Заплив 4
1 МІСЮРА Максим
02
Рівненська
1:02.19
кмс

2 МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
1:00.25
кмс

3 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
58.05
мс

4 КОСЯН Юрій
02
Одеська
58.01
мс

5 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
59.12
мс

6 ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
1:00.70
кмс

7 КОРЕНЬКОВ Єгор
00
Полтавська
1:01.44
кмс

8 ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
1:00.77
кмс


Заплив 5
1 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
1:00.46
кмс

2 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
59.98
кмс

3 КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
1:01.21
кмс

4 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
59.14
мс

5 КУСЬ Олег
02
Київ
59.31
мс

6 ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
1:03.40
I

7 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
1:01.13
кмс

8 ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
1:03.40
I


A-фінал

1 КУСЬ Олег
02
Київ
59.37
мс

2 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
57.92
мс

3 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
58.70
мс

4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
56.86
мс

5 КОСЯН Юрій
02
Одеська
57.44
мс

6 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
59.39
мс

7 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
59.63
кмс

8 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
59.67
кмс



400 комплексне плавання - жінки
Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
5:17.93
кмс

4 ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
5:14.45
кмс

5 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
5:18.25
кмс

6 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
Д/К


7





8






Заплив 2
1





2 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
5:30.56
I

3 СНІТКО Карина
04
Харківська
5:29.28
I

4 САВЧЕНКО Ольга
03
Київська
5:03.38
мс

5 СИНИЦЯ Анна
99
Київ
5:20.43
кмс

6 БОСАК Катерина
02
Київська
5:26.20
I

7





8






A-фінал

1 СНІТКО Карина
04
Харківська
5:16.97
кмс

2 СИНИЦЯ Анна
99
Київ
5:13.31
кмс

3 ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
5:23.66
кмс

4 САВЧЕНКО Ольга
03
Київська
4:58.94
мс

5 ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
5:07.35
мс

6 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
5:16.32
кмс

7 БОСАК Катерина
02
Київська
Д/К


8 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
5:25.85
кмс



400 комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:34.35Георгій Лукашев17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1 СТАХІР Олексій
02
Волинська
5:08.85
I

2 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
5:02.10
I

3 КОРОЛЬОВ Максим
00
Донецька
4:48.87
кмс

4 ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
4:40.71
мс

5 ПЕТРОВ Денис
01
Київ
4:50.78
кмс

6 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
4:50.83
кмс

7 ЄНСЕН Даніель
01
Київ
5:07.92
I

8






Заплив 2
1 ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
5:07.58
I

2 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
4:58.73
I

3 ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
5:01.78
I

4 АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
4:49.14
кмс

5 КАРПЮК Павло
99
Запорізька
4:46.15
кмс

6 КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
4:43.34
кмс

7 КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
5:03.74
I

8 БІЛЯК Валентин
02
Львівська
5:08.76
I


A-фінал

1 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
4:43.19
кмс

2 АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
4:35.39
мс

3 КАРПЮК Павло
99
Запорізька
4:44.97
кмс

4 ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
4:37.66
мс

5 КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
4:41.61
мс

6 КОРОЛЬОВ Максим
00
Донецька
4:48.88
кмс

7 ПЕТРОВ Денис
01
Київ
4:53.40
кмс

8 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
4:57.86
кмс



1500 вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України14:37.14Михайло Романчук30.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України15:07.24Стандартний час

Юнацький Рекорд України15:16.85Ігор Червинський02.08.1998Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України16:12.52Михайло Романчук28.07.2011ЄЮОФ
Розрядимс16:32.00кмс17:31.00I18:51.00II20:54.00III23:37.00
 
Заплив 1
1





2 РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
17:49.77
I

3 СМАЛЬ Олексій
00
Київ
17:00.57
кмс

4 ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99
Запорізька
15:56.57
мс

5 ПЕРЕБИЙНОСОВ Микита
00
Запорізька
16:47.81
кмс

6 ГОЛУБ Михайло
03
Дніпропетровська
17:11.03
кмс

7





8