Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
30.31
II

5
+2.91
3КАЦАЛА Марія
02
Харківська
28.88
I

3
+1.48
4ВАСЬКО Катерина
99
Запорізька
28.75
I

2
+1.35
5МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
29.08
I

4
+1.68
6ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
27.40
мс

1

7







8








Заплив 2
1ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
28.69
I

1

2ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
30.71
II

7
+2.02
3СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
29.49
I

5
+0.80
4ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
29.32
I

3
+0.63
5ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
29.43
I

4
+0.74
6ГОРВАТ Анастасія
01
Київ
30.22
II

6
+1.53
7ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05
Харківська
Д/К


8

8ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02
Дніпропетровська
29.30
I

2
+0.61

Заплив 3
1СПИРИДОНОВА Дарья
03
Донецька
29.52
I

7
+1.31
2СОНІЧ Євгенія
04
Запорізька
28.95
I

2
+0.74
3СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
29.54
I

8
+1.33
4ТОКМАКОВА Діана
01
Запорізька
29.08
I

3
+0.87
5ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06
Запорізька
29.50
I

6
+1.29
6КОСТИК Катерина
03
Одеська
29.23
I

4
+1.02
7ГУК Яна
02
Дніпропетровська
28.21
кмс

1

8ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
29.31
I

5
+1.10

Заплив 4
1БУРЯК Валерія
02
Харківська
29.70
I

8
+1.75
2ХАРЧЕНКО Лурдес
02
Запорізька
29.30
I

5
+1.35
3ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
29.06
I

3
+1.11
4ДЕРЮГІНА Анна
03
Запорізька
27.95
кмс

1

5БУЗЛАМА Анастасія
02
Донецька
28.72
I

2
+0.77
6ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
29.35
I

6
+1.40
7МУХІНА Варвара
02
Донецька
29.07
I

4
+1.12
8САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
29.39
I

7
+1.44

Заплив 5
1ФІСЕНКО Надія
00
Київ
28.29
кмс

3
+0.81
2КАРАЩЕНКО Вікторія
02
Харківська
28.73
I

7
+1.25
3МОІСЕЄНКО Альона
03
Дніпропетровська
28.87
I

8
+1.39
4ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
28.38
кмс

4
+0.90
5ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
27.48
мс

1

6ЗУБЧУК Катерина
01
Київська
28.49
кмс

5
+1.01
7ЧУБИР Ангеліна
05
Запорізька
28.04
кмс

2
+0.56
8КОРОСТІЙ Таісія
03
Харківська
28.52
I

6
+1.04

Заплив 6
1ГОЛОВАЧОВА Анна
00
Київська
27.92
кмс

7
+0.81
2СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
27.79
кмс

5
+0.68
3ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
27.25
мс

2
+0.14
4КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
27.11
мс

1

5МАРТІ Аміна
02
Запорізька
27.32
мс

3
+0.21
6СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
27.40
мс

4
+0.29
7РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
27.85
кмс

6
+0.74
8ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
28.00
кмс

8
+0.89

Заплив 7
1ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
28.53
I

8
+1.41
2МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
27.83
кмс

7
+0.71
3ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
27.12
мс

1

4КОБА Надія
95
Дніпропетровська
27.26
мс

2
+0.14
5ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
27.44
мс

4
+0.32
6ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
27.79
кмс

6
+0.67
7ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00
Київ
27.60
кмс

5
+0.48
8ДИВАК Марія
03
Київська
27.32
мс

3
+0.20

Заплив 8
1ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
27.93
кмс

7
+1.82
2ЖУКОВА Марія
03
Київ
27.83
кмс

6
+1.72
3МЕЛЬНІЧУК Марія
00
Дніпропетровська
27.59
кмс

5
+1.48
4НАДЖАФОВА Дарья
90
Харківська
26.11
мс

1

5ЯКУБА Орина
98
Київ
27.17
мс

2
+1.06
6ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
27.17
мс

2
+1.06
7БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
27.41
мс

4
+1.30
8НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
28.13
кмс

8
+2.02

A-фінал

1КОБА Надія
95
Дніпропетровська
27.06
мс

4
+1.54
2ЯКУБА Орина
98
Київ
26.77
мс

2
+1.25
3ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
26.96
мс

3
+1.44
4НАДЖАФОВА Дарья
90
Харківська
25.52
мс

1

5КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
27.19
мс

7
+1.67
6ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
27.09
мс

5
+1.57
7ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
28.42
кмс

8
+2.90
8ДИВАК Марія
03
Київська
27.09
мс

5
+1.57


50 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.27Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.11Володимир Сущик04.03.2011Чемпіонат України

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
22.95
мс

1

4ПОЛЯКОВ Андрій
05
Запорізька
27.66
II

3
+4.71
5ДИМО Валерій
85
Київська
24.57
кмс

2
+1.62
6







7







8








Заплив 2
1







2РИБІН Захар
01
Дніпропетровська
Д/К


6

3ПЛОХИЙ Назар
01
Дніпропетровська
26.91
I

3
+2.56
4ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
27.96
II

5
+3.61
5КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
27.37
II

4
+3.02
6РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
24.35
кмс

1

7ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
24.57
кмс

2
+0.22
8








Заплив 3
1РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
27.07
II

5
+0.44
2РОМАНКО Олег
01
Львівська
26.69
I

2
+0.06
3ГЕЛЕТА Семен
02
Запорізька
27.08
II

6
+0.45
4КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
26.98
I

4
+0.35
5СЕМЕНЮК Нікіта
01
Одеська
27.29
II

8
+0.66
6ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
26.63
I

1

7БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
26.97
I

3
+0.34
8ЛАЗАРЕНКО Максим
01
Львівська
27.10
II

7
+0.47

Заплив 4
1СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
26.17
I

3
+0.16
2НИЧИПОРЕНКО Кирило
03
Чернігівська
27.36
II

8
+1.35
3ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
26.64
I

6
+0.63
4ФОКОВ Єгор
03
Дніпропетровська
26.01
I

1

5ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02
Одеська
26.11
I

2
+0.10
6ЖИРОВ Микита
03
Донецька
26.36
I

4
+0.35
7ЄНСЕН Даніель
01
Київ
26.57
I

5
+0.56
8ГУМЕНЮК Володимир
02
Одеська
26.68
I

7
+0.67

Заплив 5
1ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00
Миколаївська
26.19
I

7
+0.53
2ДОРДІЄНКО Олександр
01
Дніпропетровська
25.86
I

2
+0.20
3МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
26.15
I

6
+0.49
4ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
25.66
I

1

5КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
25.89
I

3
+0.23
6САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
25.90
I

4
+0.24
7ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
26.09
I

5
+0.43
8АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
26.24
I

8
+0.58

Заплив 6
1ЦАП Костянтин
00
Львівська
25.72
I

8
+0.90
2ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
25.61
I

7
+0.79
3РАКОВ Дмитро
00
Львівська
25.07
I

5
+0.25
4ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
24.96
кмс

3
+0.14
5СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
25.03
I

4
+0.21
6ІВАСЕНКО Олександр
99
Донецька
24.95
кмс

2
+0.13
7КОТЕНКО Кирило
01
Київ
25.18
I

6
+0.36
8ЛЮБИЧ Олександр
01
Чернігівська
24.82
кмс

1


Заплив 7
1СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
24.92
кмс

7
+0.73
2МІЩУК Дмитро
00
Волинська
24.36
кмс

2
+0.17
3МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
24.87
кмс

6
+0.68
4ПАСКАЛЬ Андрій
01
Одеська
24.80
кмс

5
+0.61
5ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
24.71
кмс

4
+0.52
6МІСЮРА Максим
02
Рівненська
25.19
I

8
+1.00
7НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
24.19
кмс

1

8КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
24.64
кмс

3
+0.45

Заплив 8
1КАБАНОВ Владислав
01
Дніпропетровська
25.25
I

7
+0.85
2БЕСАРАБЕНКО Михайло
01
Харківська
24.69
кмс

4
+0.29
3ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
25.08
I

5
+0.68
4ДАРВАІШ Тимур
00
Дніпропетровська
24.60
кмс

2
+0.20
5ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
24.40
кмс

1

6КОРКУНОВ Антон
99
Київ
24.63
кмс

3
+0.23
7БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
25.08
I

5
+0.68
8ОЛЕЙНИКОВ Дмитро
00
Дніпропетровська
25.71
I

8
+1.31

Заплив 9
1САПУН Тихон
99
Запорізька
25.02
I

7
+1.00
2МАХНО Владислав
98
Харківська
24.41
кмс

3
+0.39
3ШАРАН Павло
00
Київ
24.43
кмс

4
+0.41
4ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
24.02
кмс

1

5ЛАКТІН Владислав
01
Запорізька
24.16
кмс

2
+0.14
6СТАХІР Олексій
02
Волинська
24.78
кмс

5
+0.76
7ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
24.83
кмс

6
+0.81
8МАЗУР Максим
00
Запорізька
25.17
I

8
+1.15

Заплив 10
1БОНДАР Артем
02
Рівненська
24.57
кмс

7
+0.91
2ІВАНОВ Владислав
98
Дніпропетровська
24.38
кмс

5
+0.72
3







4ДУБНИЦЬКИЙ Євген
97
Полтавська
23.88
мс

3
+0.22
5ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
23.66
мс

1

6МОРОЗ Олександр
99
Київ
23.74
мс

2
+0.08
7ГАЛІГУЗОВ Дамір
00
Запорізька
23.92
мс

4
+0.26
8БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
24.44
кмс

6
+0.78

Заплив 11
1ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
24.55
кмс

6
+1.06
2ЄГОШИН Юрій
85
Одеська
23.97
мс

3
+0.48
3УСТИНОВ Євген
98
Київська
23.57
мс

2
+0.08
4ГРИГОРЬЄВ Леонід
96
Донецька
24.43
кмс

5
+0.94
5КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98
Запорізька
23.49
мс

1

6ІВАКІН Олександр
99
Харківська
23.97
мс

3
+0.48
7СЕМЕНЕНКО Тимур
02
Київ
24.72
кмс

8
+1.23
8ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96
Миколаївська
24.56
кмс

7
+1.07

Заплив 12
1ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
24.36
кмс

7
+1.37
2ГЛУЩЕНКО Микита
99
Дніпропетровська
24.12
кмс

6
+1.13
3БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
23.41
мс

2
+0.42
4ШЕВЦОВ Сергій
98
Запорізька
22.99
мс

1

5ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
23.57
мс

4
+0.58
6ЛІННІК Ілля
01
Київ
23.75
мс

5
+0.76
7ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
23.46
мс

3
+0.47
8АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило
97
Миколаївська
24.63
кмс

8
+1.64

A-фінал

1УСТИНОВ Євген
98
Київська
23.91
мс

7
+1.37
2КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98
Запорізька
23.47
мс

5
+0.93
3БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
23.43
мс

4
+0.89
4КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
25.17
I

8
+2.63
5ШЕВЦОВ Сергій
98
Запорізька
22.54
мс

1

6ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
23.26
мс

2
+0.72
7ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
23.52
мс

6
+0.98
8ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
23.37
мс

3
+0.83


50 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України0:30.60Марія Лівер08.08.2015Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:30.83Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:30.83Вікторія Солнцева10.07.2013Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:31.54Вікторія Солнцева06.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядикмс36.50I39.00II43.50III49.50I юн55.50II юн1:03.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3КЛІМОВА Марія
01
Київ
37.70
I

2
+1.21
4ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03
Запорізька
36.49
кмс

1

5ТАРАСЕНКО Дарья
97
Львівська
37.77
I

3
+1.28
6







7







8








Заплив 2
1МАРТИНОВСЬКА Владислава
02
Одеська
38.27
I

7
+4.10
2КРИЖКО Лілія
01
Запорізька
35.37
кмс

3
+1.20
3ГОНЧАРЕНКО Аліна
03
Запорізька
36.02
кмс

5
+1.85
4ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
34.17
кмс

1

5ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
34.17
кмс

1

6ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02
Дніпропетровська
35.37
кмс

3
+1.20
7МАЗУРЕНКО Анастасія
00
Київська
37.08
I

6
+2.91
8








Заплив 3
1ОСАДЧА Софія
04
Запорізька
36.77
I

6
+3.69
2







3КРАСІНА Анастасія
01
Донецька
34.40
кмс

4
+1.32
4АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
33.08
кмс

1

5СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
34.16
кмс

2
+1.08
6ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
34.33
кмс

3
+1.25
7БІЛИЧЕНКО Євгенія
05
Київ
36.23
кмс

5
+3.15
8ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
38.58
I

7
+5.50

Заплив 4
1СМОЛІНА Даря
06
Чернівецька
37.19
I

8
+3.46
2ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04
Івано-Франківська
35.66
кмс

5
+1.93
3ГОРЄЛОВА Васіліса
04
Дніпропетровська
34.96
кмс

4
+1.23
4ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
33.73
кмс

1

5БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97
Дніпропетровська
34.02
кмс

2
+0.29
6ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
34.26
кмс

3
+0.53
7АНДРЕЄВА Катерина
03
Донецька
36.20
кмс

6
+2.47
8ГУК Яна
02
Дніпропетровська
37.12
I

7
+3.39

A-фінал

1ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
34.75
кмс

7
+1.62
2ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
34.31
кмс

4
+1.18
3БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97
Дніпропетровська
34.09
кмс

3
+0.96
4АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
33.13
кмс

1

5ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
34.42
кмс

5
+1.29
6СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
33.96
кмс

2
+0.83
7ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
34.51
кмс

6
+1.38
8ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
35.01
кмс

8
+1.88


50 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:27.18Олег Лісогор01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:28.21Владислав Дмитрук08.07.2016Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України0:28.61Ярослав Парахін26.03.2009Чемпіонат України

Вище досягнення України0:28.89Ростислав Крижанівський18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядикмс32.00I34.50II38.50III43.50I юн49.00II юн55.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
Н/С




4ШЕВЦОВ Сергій
98
Запорізька
29.64
кмс

1

5РАКОВ Дмитро
00
Львівська
31.11
кмс

2
+1.47
6







7







8








Заплив 2
1







2МЕЛЬНИК Олександр
00
Івано-Франківська
31.03
кмс

2
+0.82
3МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
32.48
I

4
+2.27
4ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
32.11
I

3
+1.90
5ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
33.93
I

6
+3.72
6ПАСЕМКО Владислав
01
Львівська
33.83
I

5
+3.62
7ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
30.21
кмс

1

8








Заплив 3
1ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
31.54
кмс

1

2МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
32.12
I

5
+0.58
3БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
31.60
кмс

2
+0.06
4ЛЕБІДЬ Олександр
01
Львівська
31.69
кмс

3
+0.15
5КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
32.61
I

8
+1.07
6ГОЛУБ Михайло
03
Дніпропетровська
31.92
кмс

4
+0.38
7КОРОЛЬОВ Роман
02
Львівська
32.13
I

6
+0.59
8ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
32.43
I

7
+0.89

Заплив 4
1ІВАКІН Олександр
99
Харківська
31.48
кмс

7
+2.99
2ПЕТРОВ Денис
01
Київ
31.60
кмс

8
+3.11
3СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
30.55
кмс

5
+2.06
4СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
28.49
кмс

1

5КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
29.13
кмс

2
+0.64
6ЄРШОВ Даніїл
99
Харківська
29.79
кмс

3
+1.30
7КАРИЙ Данило
01
Дніпропетровська
30.48
кмс

4
+1.99
8НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
31.13
кмс

6
+2.64

Заплив 5
1БІЛЯК Валентин
02
Львівська
31.61
кмс

8
+2.98
2ГАЛІГУЗОВ Дамір
00
Запорізька
30.76
кмс

6
+2.13
3ПРОСКУРА Ігор
97
Київська
29.48
кмс

3
+0.85
4ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
28.63
кмс

1

5ФЕДИНА Олексій
87
Київська
29.43
кмс

2
+0.80
6ГОЛОДНЮК Дмитро
00
Запорізька
30.74
кмс

5
+2.11
7ОЛЕШКО Олексiй
02
Миколаївська
30.48
кмс

4
+1.85
8ПОНОМАРЕНКО Олександр
01
Львівська
30.91
кмс

7
+2.28

Заплив 6
1ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
30.78
кмс

7
+2.51
2ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
30.20
кмс

5
+1.93
3АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
28.61
кмс

2
+0.34
4ПОМАЗАН Микита
99
Київська
28.27
кмс

1

5ДИМО Валерій
85
Київська
29.23
кмс

3
+0.96
6ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
29.64
кмс

4
+1.37
7ТКАЧУК Максим
03
Волинська
30.25
кмс

6
+1.98
8МАКАРЕВИЧ Денис
01
Харківська
31.49
кмс

8
+3.22

A-фінал

1ФЕДИНА Олексій
87
Київська
29.39
кмс

6
+0.82
2КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
29.76
кмс

8
+1.19
3АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
29.16
кмс

4
+0.59
4ПОМАЗАН Микита
99
Київська
28.57
кмс

1

5СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
28.87
кмс

2
+0.30
6ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
29.27
кмс

5
+0.70
7ДИМО Валерій
85
Київська
29.03
кмс

3
+0.46
8ПРОСКУРА Ігор
97
Київська
29.67
кмс

7
+1.10


50 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
34.82
I

3
+0.81
3СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
36.77
II

6
+2.76
4ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
34.01
I

1

5БЕСПАЛЬКО Дарина
04
Одеська
35.02
I

4
+1.01
6МАРТИНОВСЬКА Владислава
02
Одеська
35.42
I

5
+1.41
7СОНІЧ Євгенія
04
Запорізька
34.75
I

2
+0.74
8








Заплив 2
1КЛІМОВА Олександра
01
Київ
34.23
I

7
+3.18
2РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
33.36
кмс

6
+2.31
3ДМИТРІЄВА Анастасія
03
Волинська
31.48
кмс

4
+0.43
4ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
31.05
кмс

1

5ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
31.36
кмс

3
+0.31
6СЕРБИНА Єлизавета
02
Дніпропетровська
31.22
кмс

2
+0.17
7БРЕДІХІНА Анастасія
03
Донецька
32.69
кмс

5
+1.64
8ГОРВАТ Анастасія
01
Київ
34.28
I

8
+3.23

Заплив 3
1НЕКРАСОВА Ксенія
03
Донецька
34.24
I

7
+3.78
2КЛІМОВА Марія
01
Київ
33.30
кмс

6
+2.84
3МОРОХОВСЬКА Анастасія
02
Київ
32.15
кмс

3
+1.69
4БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
30.46
кмс

1

5СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
31.35
кмс

2
+0.89
6ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
32.24
кмс

4
+1.78
7ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
33.13
кмс

5
+2.67
8КОСТИК Катерина
03
Одеська
35.23
I

8
+4.77

Заплив 4
1БУРЯК Валерія
02
Харківська
36.14
II

7
+4.27
2ДИВАК Марія
03
Київська
32.44
кмс

3
+0.57
3СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
32.57
кмс

4
+0.70
4







5ПРИХОДЬКО Жанна
95
Київська
31.87
кмс

1

6ВАСЮКОВА Ксенія
01
Київ
32.20
кмс

2
+0.33
7ТАТАРЧУК Тетяна
03
Миколаївська
32.64
кмс

5
+0.77
8РАЗСУКОВСЬКА Христина
04
Миколаївська
33.68
I

6
+1.81

A-фінал

1ДМИТРІЄВА Анастасія
03
Волинська
32.19
кмс

7
+1.73
2СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
31.27
кмс

3
+0.81
3ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
30.77
кмс

2
+0.31
4







5БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
30.46
кмс

1

6СЕРБИНА Єлизавета
02
Дніпропетровська
31.31
кмс

4
+0.85
7ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
31.45
кмс

5
+0.99
8ПРИХОДЬКО Жанна
95
Київська
31.60
кмс

6
+1.14


50 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:25.17Богдан Касьян02.07.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3КАРАМШУК Владислав
01
Запорізька
30.27
I

1

4КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
31.80
II

3
+1.53
5ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
Д/К


4

6ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
30.78
I

2
+0.51
7







8








Заплив 2
1АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
31.80
II

7
+2.81
2ЦАП Костянтин
00
Львівська
30.73
I

6
+1.74
3ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
29.05
кмс

2
+0.06
4ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
29.91
I

4
+0.92
5ЛЮБИЧ Олександр
01
Чернігівська
28.99
кмс

1

6ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
30.62
I

5
+1.63
7КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
29.41
кмс

3
+0.42
8БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
31.94
II

8
+2.95

Заплив 3
1КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
30.03
I

8
+2.98
2КОРЕНЬКОВ Єгор
00
Полтавська
29.21
кмс

5
+2.16
3ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
27.90
кмс

3
+0.85
4ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
27.05
кмс

1

5СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
27.52
кмс

2
+0.47
6СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
28.26
кмс

4
+1.21
7РАКОВ Дмитро
00
Львівська
29.41
кмс

6
+2.36
8КИСЛИЙ Денис
01
Полтавська
29.55
I

7
+2.50

Заплив 4
1МІСЮРА Максим
02
Рівненська
30.55
I

8
+3.86
2КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
28.43
кмс

4
+1.74
3ТУРЧЕНКО Артур
00
Київська
28.18
кмс

3
+1.49
4ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
26.69
кмс

1

5КОСЯН Юрій
02
Одеська
27.33
кмс

2
+0.64
6КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
28.49
кмс

5
+1.80
7ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
29.46
кмс

6
+2.77
8САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
30.02
I

7
+3.33

Заплив 5
1РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
30.42
I

7
+4.35
2ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
28.65
кмс

5
+2.58
3ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
27.38
кмс

3
+1.31
4КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
26.07
кмс

1

5КУСЬ Олег
02
Київ
27.19
кмс

2
+1.12
6ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
27.68
кмс

4
+1.61
7ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
29.70
I

6
+3.63
8ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
30.42
I

7
+4.35

A-фінал

1СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
27.50
кмс

8
+2.24
2КОСЯН Юрій
02
Одеська
27.16
кмс

4
+1.90
3ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
27.05
кмс

3
+1.79
4КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
25.26
кмс

1

5ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
26.80
кмс

2
+1.54
6КУСЬ Олег
02
Київ
27.17
кмс

5
+1.91
7ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
27.28
кмс

6
+2.02
8ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
27.48
кмс

7
+2.22


200 м батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України2:09.52Яна Клочкова30.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:11.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:11.76Олена Осадчук25.08.1984м/з «Дружба-84»

Вище досягнення України2:15.80Світлана Тюріна03.12.1977Кубок СРСР
Розрядимс2:21.50кмс2:31.00I2:41.00II2:59.00III3:22.00I юн3:49.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1САЄНКО Ганна
04
Одеська
2:31.51
I

3
+3.40
2ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
2:32.83
I

5
+4.72
3ШЕВЧЕНКО Вікторія
99
Київська
Н/С




4СТАДНИК Юлія
00
Київ
2:28.11
кмс

1

5КОСТРОМІНА Вікторія
04
Дніпропетровська
2:28.88
кмс

2
+0.77
6СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
2:31.73
I

4
+3.62
7БЕСПАЛЬКО Дарина
04
Одеська
2:42.61
II

6
+14.50
8КОСТЕНКО Марія
02
Дніпропетровська
2:43.61
II

7
+15.50

A-фінал

1







2КОСТЕНКО Марія
02
Дніпропетровська
Н/С




3СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
2:25.22
кмс

3
+8.87
4СТАДНИК Юлія
00
Київ
2:16.35
мс

1

5КОСТРОМІНА Вікторія
04
Дніпропетровська
2:23.69
кмс

2
+7.34
6ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
2:28.28
кмс

4
+11.93
7







8









200 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2ГУДИМА Артем
01
Полтавська
2:14.88
кмс

5
+8.37
3ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
2:11.79
кмс

3
+5.28
4ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
2:07.86
мс

2
+1.35
5КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
2:06.51
мс

1

6КОНТОРОВИЧ Олексій
03
Одеська
2:14.71
кмс

4
+8.20
7НАСТЕЧКО Владислав
01
Дніпропетровська
Д/К


6

8








Заплив 2
1КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
2:00.73
мс

1

2СКАЛЬОВИЙ Віталій
00
Запорізька
Д/К


7

3ЩІНОВ Ігор
01
Запорізька
2:14.94
кмс

5
+14.21
4АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
2:06.86
мс

2
+6.13
5ГРИЦАК Богдан
02
Київ
2:08.51
мс

3
+7.78
6ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
2:10.77
кмс

4
+10.04
7ХОМЕНКО Микита
03
Київ
2:35.41
II

6
+34.68
8








Заплив 3
1НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
2:16.77
I

6
+10.15
2САГАЙДАК Степан
01
Київська
2:24.62
I

7
+18.00
3КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
2:11.14
кмс

3
+4.52
4КОСТРОМІН Денис
99
Дніпропетровська
2:08.31
мс

2
+1.69
5МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
2:06.62
мс

1

6КОРОЛЬОВ Максим
00
Донецька
2:14.06
кмс

4
+7.44
7ЄНСЕН Даніель
01
Київ
2:16.38
I

5
+9.76
8








A-фінал

1ГРИЦАК Богдан
02
Київ
2:07.12
мс

7
+7.55
2ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
2:06.66
мс

5
+7.09
3МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
2:05.94
мс

4
+6.37
4КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
1:59.57
мс

1

5КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
2:05.11
мс

3
+5.54
6АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
2:04.91
мс

2
+5.34
7КОСТРОМІН Денис
99
Дніпропетровська
2:06.86
мс

6
+7.29
8ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
2:10.53
кмс

8
+10.96


200 м комплексне плавання - жінки
Рекорди
Рекорд України2:10.68Яна Клочкова20.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України2:14.02Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.02Яна Клочкова29.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України2:16.57Яна Клочкова02.08.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:27.00кмс2:35.00I2:47.00II3:06.00III3:30.00I юн3:57.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1ДЕРЮГІНА Анна
03
Запорізька
2:45.50
I

7
+20.54
2КИРИК Ніна
04
Рівненська
2:38.71
I

5
+13.75
3КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
2:30.04
кмс

2
+5.08
4ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
2:24.96
мс

1

5







6БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
2:31.89
кмс

4
+6.93
7ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06
Запорізька
2:41.11
I

6
+16.15
8СНІТКО Карина
04
Харківська
2:30.32
кмс

3
+5.36

Заплив 2
1ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
2:49.47
II

8
+24.46
2КЛІМОВА Олександра
01
Київ
2:36.09
I

6
+11.08
3ФІСЕНКО Надія
00
Київ
2:30.65
кмс

4
+5.64
4ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
2:25.01
мс

1

5ДЬЯЧЕНКО Марія
05
Полтавська
2:25.59
мс

2
+0.58
6ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
2:30.62
кмс

3
+5.61
7ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
2:33.74
кмс

5
+8.73
8ТАРАСЕНКО Дарья
97
Львівська
2:39.30
I

7
+14.29

Заплив 3
1СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
2:39.15
I

5
+16.50
2ЮРІЦИНА Марія
03
Одеська
2:29.86
кмс

3
+7.21
3ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
2:28.26
кмс

2
+5.61
4САВЧЕНКО Ольга
03
Київська
2:22.65
мс

1

5ЖУКОВА Марія
03
Київ
Н/С




6ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
2:30.87
кмс

4
+8.22
7НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
2:39.17
I

6
+16.52
8ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
2:43.33
I

7
+20.68

A-фінал

1БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
2:31.33
кмс

7
+10.22
2ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
2:31.25
кмс

6
+10.14
3ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
2:24.08
мс

3
+2.97
4САВЧЕНКО Ольга
03
Київська
2:21.11
мс

1

5ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
2:23.76
мс

2
+2.65
6ДЬЯЧЕНКО Марія
05
Полтавська
2:25.77
мс

4
+4.66
7ФІСЕНКО Надія
00
Київ
2:28.51
кмс

5
+7.40
8









200 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3КАРДАЄВ Максим
02
Київ
2:22.43
I

2
+1.57
4РЯБОВ Микита
03
Запорізька
2:34.45
II

3
+13.59
5ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02
Одеська
2:20.86
I

1

6







7







8








Заплив 2
1







2СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
2:22.27
I

1

3ТАРАНІН Данило
00
Миколаївська
2:30.15
II

4
+7.88
4ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
2:24.16
I

2
+1.89
5ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
2:25.92
I

3
+3.65
6КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
2:30.61
II

5
+8.34
7КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
2:40.13
II

6
+17.86
8








Заплив 3
1КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
2:19.96
кмс

2
+4.12
2ДЕМЧЕНКО Данило
01
Донецька
2:24.68
I

7
+8.84
3ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
2:23.16
I

5
+7.32
4ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
2:20.42
I

3
+4.58
5КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
2:21.76
I

4
+5.92
6МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
2:15.84
кмс

1

7СЛАВОВ Іван
01
Одеська
2:24.45
I

6
+8.61
8ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
2:25.97
I

8
+10.13

Заплив 4
1НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
Н/С




2КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
2:18.96
кмс

4
+2.29
3КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
2:21.21
I

6
+4.54
4ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
2:17.74
кмс

2
+1.07
5НОСКО Андрій
02
Донецька
2:16.67
кмс

1

6САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
2:20.70
I

5
+4.03
7ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
2:18.66
кмс

3
+1.99
8КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
Н/С





Заплив 5
1СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
2:16.11
кмс

4
+6.92
2СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
2:12.62
кмс

2
+3.43
3РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
2:25.19
I

8
+16.00
4ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
2:09.19
мс

1

5ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
2:13.21
кмс

3
+4.02
6СЕМЕНОВ Микита
95
Кіровоградська
2:16.30
кмс

5
+7.11
7БІЛЯК Валентин
02
Львівська
2:19.05
кмс

7
+9.86
8ЖИРОВ Микита
03
Донецька
2:17.46
кмс

6
+8.27

Заплив 6
1КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
2:19.83
кмс

8
+9.99
2ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
2:14.47
кмс

6
+4.63
3ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
2:13.60
кмс

4
+3.76
4ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
2:10.27
мс

2
+0.43
5ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
2:09.84
мс

1

6КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
2:12.31
кмс

3
+2.47
7ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
2:14.38
кмс

5
+4.54
8КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
2:17.27
кмс

7
+7.43

Заплив 7
1КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
2:18.57
кмс

5
+9.32
2НАУМОВ Андрій
00
Волинська
2:13.66
кмс

4
+4.41
3КАРПЮК Павло
99
Запорізька
2:11.76
мс

3
+2.51
4ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
2:09.25
мс

1

5ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
2:24.03
I

7
+14.78
6ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:10.26
мс

2
+1.01
7ПЕТРОВ Денис
01
Київ
Н/С




8БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:19.97
кмс

6
+10.72

A-фінал

1КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
2:14.99
кмс

8
+7.97
2ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
2:07.43
мс

3
+0.41
3ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
2:10.10
мс

5
+3.08
4ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
2:07.02
мс

1

5ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
2:07.08
мс

2
+0.06
6ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:09.24
мс

4
+2.22
7КАРПЮК Павло
99
Запорізька
2:12.15
кмс

6
+5.13
8СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
2:12.56
кмс

7
+5.54


800 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України8:22.66Яна Клочкова22.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України8:36.73Стандартний час

Юнацький Рекорд України8:36.73Ольга Береснєва28.07.2000Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України8:43.87Ольга Береснєва11.06.1999Всеукр. спортивні ігри
Розрядимс9:21.00кмс9:52.00I10:37.00II11:50.00III13:23.00
 
Заплив 1
1







2







3КИРИК Ніна
04
Рівненська
10:02.84
I

3
+17.67
4КАЦАЛА Марія
02
Харківська
9:45.17
кмс

1

5САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
9:55.74
I

2
+10.57
6







7







8








Заплив 2
1МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
9:37.45
кмс

7
+30.13
2БОНДАРЕНКО Марія
03
Київ
9:30.96
кмс

6
+23.64
3КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
9:10.54
мс

2
+3.22
4МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
9:07.32
мс

1

5ТИЩЕНКО Євгенія
00
Київ
9:11.96
мс

3
+4.64
6СНІТКО Карина
04
Харківська
9:26.27
кмс

4
+18.95
7ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
9:28.15
кмс

5
+20.83
8БОСАК Катерина
02
Київська
9:54.25
I

8
+46.93