Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання 'Містер Батерфляй'
 
4 - 6 липня 2018 р.
м. Запоріжжя
Славутич
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2 СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
30.31
II

3 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
28.88
I

4 ВАСЬКО Катерина
99
Запорізька
28.75
I

5 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
29.08
I

6 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
27.40
мс

7





8






Заплив 2
1 ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
28.69
I

2 ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
30.71
II

3 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
29.49
I

4 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
29.32
I

5 ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
29.43
I

6 ГОРВАТ Анастасія
01
Київ
30.22
II

7 ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05
Харківська
Д/К


8 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02
Дніпропетровська
29.30
I


Заплив 3
1 СПИРИДОНОВА Дарья
03
Донецька
29.52
I

2 СОНІЧ Євгенія
04
Запорізька
28.95
I

3 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
29.54
I

4 ТОКМАКОВА Діана
01
Запорізька
29.08
I

5 ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06
Запорізька
29.50
I

6 КОСТИК Катерина
03
Одеська
29.23
I

7 ГУК Яна
02
Дніпропетровська
28.21
кмс

8 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
29.31
I


Заплив 4
1 БУРЯК Валерія
02
Харківська
29.70
I

2 ХАРЧЕНКО Лурдес
02
Запорізька
29.30
I

3 ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
29.06
I

4 ДЕРЮГІНА Анна
03
Запорізька
27.95
кмс

5 БУЗЛАМА Анастасія
02
Донецька
28.72
I

6 ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
29.35
I

7 МУХІНА Варвара
02
Донецька
29.07
I

8 САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
29.39
I


Заплив 5
1 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
28.29
кмс

2 КАРАЩЕНКО Вікторія
02
Харківська
28.73
I

3 МОІСЕЄНКО Альона
03
Дніпропетровська
28.87
I

4 ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
28.38
кмс

5 ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
27.48
мс

6 ЗУБЧУК Катерина
01
Київська
28.49
кмс

7 ЧУБИР Ангеліна
05
Запорізька
28.04
кмс

8 КОРОСТІЙ Таісія
03
Харківська
28.52
I


Заплив 6
1 ГОЛОВАЧОВА Анна
00
Київська
27.92
кмс

2 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
27.79
кмс

3 ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
27.25
мс

4 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
27.11
мс

5 МАРТІ Аміна
02
Запорізька
27.32
мс

6 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
27.40
мс

7 РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
27.85
кмс

8 ТКАЧЕНКО Дарія
98
Одеська
28.00
кмс


Заплив 7
1 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
28.53
I

2 МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
27.83
кмс

3 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
27.12
мс

4 КОБА Надія
95
Дніпропетровська
27.26
мс

5 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
27.44
мс

6 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
27.79
кмс

7 ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00
Київ
27.60
кмс

8 ДИВАК Марія
03
Київська
27.32
мс


Заплив 8
1 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
27.93
кмс

2 ЖУКОВА Марія
03
Київ
27.83
кмс

3 МЕЛЬНІЧУК Марія
00
Дніпропетровська
27.59
кмс

4 НАДЖАФОВА Дарья
90
Харківська
26.11
мс

5 ЯКУБА Орина
98
Київ
27.17
мс

6 ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
27.17
мс

7 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
27.41
мс

8 НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
28.13
кмс


A-фінал

1 КОБА Надія
95
Дніпропетровська
27.06
мс

2 ЯКУБА Орина
98
Київ
26.77
мс

3 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
26.96
мс

4 НАДЖАФОВА Дарья
90
Харківська
25.52
мс

5 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
27.19
мс

6 ВИРВИЧ Вікторія
04
Київська
27.09
мс

7 ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
28.42
кмс

8 ДИВАК Марія
03
Київська
27.09
мс



50 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.27Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.11Володимир Сущик04.03.2011Чемпіонат України

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
22.95
мс

4 ПОЛЯКОВ Андрій
05
Запорізька
27.66
II

5 ДИМО Валерій
85
Київська
24.57
кмс

6





7





8






Заплив 2
1





2 РИБІН Захар
01
Дніпропетровська
Д/К


3 ПЛОХИЙ Назар
01
Дніпропетровська
26.91
I

4 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
27.96
II

5 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
27.37
II

6 РЕБОРУК Антон
00
Дніпропетровська
24.35
кмс

7 ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
24.57
кмс

8






Заплив 3
1 РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
27.07
II

2 РОМАНКО Олег
01
Львівська
26.69
I

3 ГЕЛЕТА Семен
02
Запорізька
27.08
II

4 КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
26.98
I

5 СЕМЕНЮК Нікіта
01
Одеська
27.29
II

6 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
26.63
I

7 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
26.97
I

8 ЛАЗАРЕНКО Максим
01
Львівська
27.10
II


Заплив 4
1 СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
26.17
I

2 НИЧИПОРЕНКО Кирило
03
Чернігівська
27.36
II

3 ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
26.64
I

4 ФОКОВ Єгор
03
Дніпропетровська
26.01
I

5 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02
Одеська
26.11
I

6 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
26.36
I

7 ЄНСЕН Даніель
01
Київ
26.57
I

8 ГУМЕНЮК Володимир
02
Одеська
26.68
I


Заплив 5
1 ЗДОРОВЕЦЬКИЙ Дмитро
00
Миколаївська
26.19
I

2 ДОРДІЄНКО Олександр
01
Дніпропетровська
25.86
I

3 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
26.15
I

4 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
25.66
I

5 КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
25.89
I

6 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
25.90
I

7 ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
26.09
I

8 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
26.24
I


Заплив 6
1 ЦАП Костянтин
00
Львівська
25.72
I

2 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
25.61
I

3 РАКОВ Дмитро
00
Львівська
25.07
I

4 ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
24.96
кмс

5 СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
25.03
I

6 ІВАСЕНКО Олександр
99
Донецька
24.95
кмс

7 КОТЕНКО Кирило
01
Київ
25.18
I

8 ЛЮБИЧ Олександр
01
Чернігівська
24.82
кмс


Заплив 7
1 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
24.92
кмс

2 МІЩУК Дмитро
00
Волинська
24.36
кмс

3 МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
24.87
кмс

4 ПАСКАЛЬ Андрій
01
Одеська
24.80
кмс

5 ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
24.71
кмс

6 МІСЮРА Максим
02
Рівненська
25.19
I

7 НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
24.19
кмс

8 КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
24.64
кмс


Заплив 8
1 КАБАНОВ Владислав
01
Дніпропетровська
25.25
I

2 БЕСАРАБЕНКО Михайло
01
Харківська
24.69
кмс

3 ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
25.08
I

4 ДАРВАІШ Тимур
00
Дніпропетровська
24.60
кмс

5 ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
24.40
кмс

6 КОРКУНОВ Антон
99
Київ
24.63
кмс

7 БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
25.08
I

8 ОЛЕЙНИКОВ Дмитро
00
Запорізька
25.71
I


Заплив 9
1 САПУН Тихон
99
Запорізька
25.02
I

2 МАХНО Владислав
98
Харківська
24.41
кмс

3 ШАРАН Павло
00
Київ
24.43
кмс

4 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
24.02
кмс

5 ЛАКТІН Владислав
01
Запорізька
24.16
кмс

6 СТАХІР Олексій
02
Волинська
24.78
кмс

7 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
24.83
кмс

8 МАЗУР Максим
00
Запорізька
25.17
I


Заплив 10
1 БОНДАР Артем
02
Рівненська
24.57
кмс

2 ІВАНОВ Владислав
98
Дніпропетровська
24.38
кмс

3





4 ДУБНИЦЬКИЙ Євген
97
Полтавська
23.88
мс

5 ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
23.66
мс

6 МОРОЗ Олександр
99
Київ
23.74
мс

7 ГАЛІГУЗОВ Дамір
00
Запорізька
23.92
мс

8 БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
24.44
кмс


Заплив 11
1 ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
24.55
кмс

2 ЄГОШИН Юрій
85
Одеська
23.97
мс

3 УСТИНОВ Євген
98
Київська
23.57
мс

4 ГРИГОРЬЄВ Леонід
96
Донецька
24.43
кмс

5 КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98
Запорізька
23.49
мс

6 ІВАКІН Олександр
99
Харківська
23.97
мс

7 СЕМЕНЕНКО Тимур
02
Київ
24.72
кмс

8 ЛАДЕЙЩИКОВ Олександр
96
Миколаївська
24.56
кмс


Заплив 12
1 ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
24.36
кмс

2 ГЛУЩЕНКО Микита
99
Дніпропетровська
24.12
кмс

3 БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
23.41
мс

4 ШЕВЦОВ Сергій
98
Запорізька
22.99
мс

5 ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
23.57
мс

6 ЛІННІК Ілля
01
Київ
23.75
мс

7 ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
23.46
мс

8 АЛЕКСАНДРЕНКО Кирило
97
Миколаївська
24.63
кмс


A-фінал

1 УСТИНОВ Євген
98
Київська
23.91
мс

2 КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98
Запорізька
23.47
мс

3 БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
23.43
мс

4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
25.17
I

5 ШЕВЦОВ Сергій
98
Запорізька
22.54
мс

6 ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
23.26
мс

7 ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
23.52
мс

8 ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
23.37
мс



50 м брас - жінки
Рекорди
Рекорд України0:30.60Марія Лівер08.08.2015Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:30.83Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:30.83Вікторія Солнцева10.07.2013Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:31.54Вікторія Солнцева06.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядикмс36.50I39.00II43.50III49.50I юн55.50II юн1:03.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 КЛІМОВА Марія
01
Київ
37.70
I

4 ЛОПУШАНСЬКА Юлія
03
Запорізька
36.49
кмс

5 ТАРАСЕНКО Дарья
97
Львівська
37.77
I

6





7





8






Заплив 2
1 МАРТИНОВСЬКА Владислава
02
Одеська
38.27
I

2 КРИЖКО Лілія
01
Запорізька
35.37
кмс

3 ГОНЧАРЕНКО Аліна
03
Запорізька
36.02
кмс

4 ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
34.17
кмс

5 ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
34.17
кмс

6 ЩЕРБИНСЬКА Анастасія
02
Дніпропетровська
35.37
кмс

7 МАЗУРЕНКО Анастасія
00
Київська
37.08
I

8






Заплив 3
1 ОСАДЧА Софія
04
Запорізька
36.77
I

2





3 КРАСІНА Анастасія
01
Донецька
34.40
кмс

4 АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
33.08
кмс

5 СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
34.16
кмс

6 ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
34.33
кмс

7 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05
Київ
36.23
кмс

8 ГАЛАГУЗ Юлія
02
Рівненська
38.58
I


Заплив 4
1 СМОЛІНА Даря
06
Чернівецька
37.19
I

2 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04
Івано-Франківська
35.66
кмс

3 ГОРЄЛОВА Васіліса
04
Дніпропетровська
34.96
кмс

4 ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
33.73
кмс

5 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97
Дніпропетровська
34.02
кмс

6 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
34.26
кмс

7 АНДРЕЄВА Катерина
03
Донецька
36.20
кмс

8 ГУК Яна
02
Дніпропетровська
37.12
I


A-фінал

1 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
34.75
кмс

2 ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
34.31
кмс

3 БІЖЕВЕЦЬ Олександра
97
Дніпропетровська
34.09
кмс

4 АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
33.13
кмс

5 ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
34.42
кмс

6 СМАЛЬ Юлія
98
Волинська
33.96
кмс

7 ТОВСТОГАН Ольга
96
Київ
34.51
кмс

8 ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
35.01
кмс



50 м брас - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:27.18Олег Лісогор01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:28.21Владислав Дмитрук08.07.2016Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України0:28.61Ярослав Парахін26.03.2009Чемпіонат України

Вище досягнення України0:28.89Ростислав Крижанівський18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядикмс32.00I34.50II38.50III43.50I юн49.00II юн55.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
Н/С


4 ШЕВЦОВ Сергій
98
Запорізька
29.64
кмс

5 РАКОВ Дмитро
00
Львівська
31.11
кмс

6





7





8






Заплив 2
1





2 МЕЛЬНИК Олександр
00
Івано-Франківська
31.03
кмс

3 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
32.48
I

4 ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
32.11
I

5 ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
33.93
I

6 ПАСЕМКО Владислав
01
Львівська
33.83
I

7 ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
30.21
кмс

8






Заплив 3
1 ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
31.54
кмс

2 МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
32.12
I

3 БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
31.60
кмс

4 ЛЕБІДЬ Олександр
01
Львівська
31.69
кмс

5 КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
32.61
I

6 ГОЛУБ Михайло
03
Дніпропетровська
31.92
кмс

7 КОРОЛЬОВ Роман
02
Львівська
32.13
I

8 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
32.43
I


Заплив 4
1 ІВАКІН Олександр
99
Харківська
31.48
кмс

2 ПЕТРОВ Денис
01
Київ
31.60
кмс

3 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
30.55
кмс

4 СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
28.49
кмс

5 КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
29.13
кмс

6 ЄРШОВ Даніїл
99
Харківська
29.79
кмс

7 КАРИЙ Данило
01
Дніпропетровська
30.48
кмс

8 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
31.13
кмс


Заплив 5
1 БІЛЯК Валентин
02
Львівська
31.61
кмс

2 ГАЛІГУЗОВ Дамір
00
Запорізька
30.76
кмс

3 ПРОСКУРА Ігор
97
Київська
29.48
кмс

4 ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
28.63
кмс

5 ФЕДИНА Олексій
87
Київська
29.43
кмс

6 ГОЛОДНЮК Дмитро
00
Запорізька
30.74
кмс

7 ОЛЕШКО Олексiй
02
Миколаївська
30.48
кмс

8 ПОНОМАРЕНКО Олександр
01
Львівська
30.91
кмс


Заплив 6
1 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
30.78
кмс

2 ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
30.20
кмс

3 АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
28.61
кмс

4 ПОМАЗАН Микита
99
Київська
28.27
кмс

5 ДИМО Валерій
85
Київська
29.23
кмс

6 ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
29.64
кмс

7 ТКАЧУК Максим
03
Волинська
30.25
кмс

8 МАКАРЕВИЧ Денис
01
Харківська
31.49
кмс


A-фінал

1 ФЕДИНА Олексій
87
Київська
29.39
кмс

2 КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
29.76
кмс

3 АНДРІЄНКО Олександр
99
Дніпропетровська
29.16
кмс

4 ПОМАЗАН Микита
99
Київська
28.57
кмс

5 СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
28.87
кмс

6 ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
29.27
кмс

7 ДИМО Валерій
85
Київська
29.03
кмс

8 ПРОСКУРА Ігор
97
Київська
29.67
кмс



50 м на спині - жінки
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2 СТОЛЯРЕНКО Анастасія Вікторія
04
Дніпропетровська
34.82
I

3 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
36.77
II

4 ГЛАДКА Тетяна
04
Одеська
34.01
I

5 БЕСПАЛЬКО Дарина
04
Одеська
35.02
I

6 МАРТИНОВСЬКА Владислава
02
Одеська
35.42
I

7 СОНІЧ Євгенія
04
Запорізька
34.75
I

8






Заплив 2
1 КЛІМОВА Олександра
01
Київ
34.23
I

2 РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
33.36
кмс

3 ДМИТРІЄВА Анастасія
03
Волинська
31.48
кмс

4 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
31.05
кмс

5 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
31.36
кмс

6 СЕРБИНА Єлизавета
02
Дніпропетровська
31.22
кмс

7 БРЕДІХІНА Анастасія
03
Донецька
32.69
кмс

8 ГОРВАТ Анастасія
01
Київ
34.28
I


Заплив 3
1 НЕКРАСОВА Ксенія
03
Донецька
34.24
I

2 КЛІМОВА Марія
01
Київ
33.30
кмс

3 МОРОХОВСЬКА Анастасія
02
Київ
32.15
кмс

4 БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
30.46
кмс

5 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
31.35
кмс

6 ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
32.24
кмс

7 ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
33.13
кмс

8 КОСТИК Катерина
03
Одеська
35.23
I


Заплив 4
1 БУРЯК Валерія
02
Харківська
36.14
II

2 ДИВАК Марія
03
Київська
32.44
кмс

3 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
32.57
кмс

4





5 ПРИХОДЬКО Жанна
95
Київська
31.87
кмс

6 ВАСЮКОВА Ксенія
01
Київ
32.20
кмс

7 ТАТАРЧУК Тетяна
03
Миколаївська
32.64
кмс

8 РАЗСУКОВСЬКА Христина
04
Миколаївська
33.68
I


A-фінал

1 ДМИТРІЄВА Анастасія
03
Волинська
32.19
кмс

2 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
31.27
кмс

3 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
30.77
кмс

4





5 БОКАНЬ Маргарита
00
Київ
30.46
кмс

6 СЕРБИНА Єлизавета
02
Дніпропетровська
31.31
кмс

7 ВЕРБИЦЬКА Поліна
01
Київ
31.45
кмс

8 ПРИХОДЬКО Жанна
95
Київська
31.60
кмс



50 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:25.17Богдан Касьян02.07.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 КАРАМШУК Владислав
01
Запорізька
30.27
I

4 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
31.80
II

5 ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
Д/К


6 ГАЛАЙЧУК Петро
98
Київ
30.78
I

7





8






Заплив 2
1 АЛЕКСЕЄНКО Андрій
03
Запорізька
31.80
II

2 ЦАП Костянтин
00
Львівська
30.73
I

3 ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
29.05
кмс

4 ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
29.91
I

5 ЛЮБИЧ Олександр
01
Чернігівська
28.99
кмс

6 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
30.62
I

7 КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
29.41
кмс

8 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
31.94
II


Заплив 3
1 КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
30.03
I

2 КОРЕНЬКОВ Єгор
00
Полтавська
29.21
кмс

3 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
27.90
кмс

4 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
27.05
кмс

5 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
27.52
кмс

6 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
28.26
кмс

7 РАКОВ Дмитро
00
Львівська
29.41
кмс

8 КИСЛИЙ Денис
01
Полтавська
29.55
I


Заплив 4
1 МІСЮРА Максим
02
Рівненська
30.55
I

2 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
28.43
кмс

3 ТУРЧЕНКО Артур
00
Київська
28.18
кмс

4 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
26.69
кмс

5 КОСЯН Юрій
02
Одеська
27.33
кмс

6 КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
28.49
кмс

7 ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
29.46
кмс

8 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
30.02
I


Заплив 5
1 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
30.42
I

2 ПОДГОРНИЙ Данило
01
Дніпропетровська
28.65
кмс

3 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
27.38
кмс

4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
26.07
кмс

5 КУСЬ Олег
02
Київ
27.19
кмс

6 ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
27.68
кмс

7 ЛЕНЬКО Артур
97
Івано-Франківська
29.70
I

8 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
30.42
I


A-фінал

1 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
27.50
кмс

2 КОСЯН Юрій
02
Одеська
27.16
кмс

3 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
27.05
кмс

4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
25.26
кмс

5 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
26.80
кмс

6 КУСЬ Олег
02
Київ
27.17
кмс

7 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
27.28
кмс

8 ШАПОРЕНКО Антон
95
Дніпропетровська
27.48
кмс



200 м батерфляй - жінки
Рекорди
Рекорд України2:09.52Яна Клочкова30.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:11.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:11.76Олена Осадчук25.08.1984м/з «Дружба-84»

Вище досягнення України2:15.80Світлана Тюріна03.12.1977Кубок СРСР
Розрядимс2:21.50кмс2:31.00I2:41.00II2:59.00III3:22.00I юн3:49.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1 САЄНКО Ганна
04
Одеська
2:31.51
I

2 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
2:32.83
I

3 ШЕВЧЕНКО Вікторія
99
Київська
Н/С


4 СТАДНИК Юлія
00
Київ
2:28.11
кмс

5 КОСТРОМІНА Вікторія
04
Дніпропетровська
2:28.88
кмс

6 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
2:31.73
I

7 БЕСПАЛЬКО Дарина
04
Одеська
2:42.61
II

8 КОСТЕНКО Марія
02
Дніпропетровська
2:43.61
II


A-фінал

1





2 КОСТЕНКО Марія
02
Дніпропетровська
Н/С


3 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
2:25.22
кмс

4 СТАДНИК Юлія
00
Київ
2:16.35
мс

5 КОСТРОМІНА Вікторія
04
Дніпропетровська
2:23.69
кмс

6 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
2:28.28
кмс

7





8







200 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:55.42Денис Силантьєв01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України1:57.93Денис Кесіль25.08.2017Чемпіонат світу (юн)

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:08.46Сергій Кисельов10.08.1976Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2 ГУДИМА Артем
01
Полтавська
2:14.88
кмс

3 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
2:11.79
кмс

4 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
2:07.86
мс

5 КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
2:06.51
мс

6 КОНТОРОВИЧ Олексій
03
Одеська
2:14.71
кмс

7 НАСТЕЧКО Владислав
01
Дніпропетровська
Д/К


8






Заплив 2
1 КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
2:00.73
мс

2 СКАЛЬОВИЙ Віталій
00
Запорізька
Д/К


3 ЩІНОВ Ігор
01
Запорізька
2:14.94
кмс

4 АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
2:06.86
мс

5 ГРИЦАК Богдан
02
Київ
2:08.51
мс

6 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
2:10.77
кмс

7 ХОМЕНКО Микита
03
Київ
2:35.41
II

8






Заплив 3
1 НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
2:16.77
I

2 САГАЙДАК Степан
01
Київська
2:24.62
I

3 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
2:11.14
кмс

4 КОСТРОМІН Денис
99
Дніпропетровська
2:08.31
мс

5 МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
2:06.62
мс

6 КОРОЛЬОВ Максим
00
Донецька
2:14.06
кмс

7 ЄНСЕН Даніель
01
Київ
2:16.38
I

8






A-фінал

1 ГРИЦАК Богдан
02
Київ
2:07.12
мс

2 ГРЕБЕЛЬНИЙ Данило
01
Київ
2:06.66
мс

3 МАРТИНЮК Денис
98
Рівненська
2:05.94
мс

4 КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
1:59.57
мс

5 КОСИЛО Назарій
97
Івано-Франківська
2:05.11
мс

6 АДАМОВИЧ Іван
97
Дніпропетровська
2:04.91
мс

7 КОСТРОМІН Денис
99
Дніпропетровська
2:06.86
мс

8 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
2:10.53
кмс



200 м комплексне плавання - жінки
Рекорди
Рекорд України2:10.68Яна Клочкова20.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України2:14.02Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.02Яна Клочкова29.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України2:16.57Яна Клочкова02.08.1997Чемпіонат Європи (юн)
Розрядимс2:27.00кмс2:35.00I2:47.00II3:06.00III3:30.00I юн3:57.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1 ДЕРЮГІНА Анна
03
Запорізька
2:45.50
I

2 КИРИК Ніна
04
Рівненська
2:38.71
I

3 КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
2:30.04
кмс

4 ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
2:24.96
мс

5





6 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
2:31.89
кмс

7 ХАЦАРЕВИЧ Валерія
06
Запорізька
2:41.11
I

8 СНІТКО Карина
04
Харківська
2:30.32
кмс


Заплив 2
1 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
2:49.47
II

2 КЛІМОВА Олександра
01
Київ
2:36.09
I

3 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
2:30.65
кмс

4 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
2:25.01
мс

5 ДЬЯЧЕНКО Марія
05
Полтавська
2:25.59
мс

6 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
2:30.62
кмс

7 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
2:33.74
кмс

8 ТАРАСЕНКО Дарья
97
Львівська
2:39.30
I


Заплив 3
1 СТОЛЯРЧУК Марина
02
Київ
2:39.15
I

2 ЮРІЦИНА Марія
03
Одеська
2:29.86
кмс

3 ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
2:28.26
кмс

4 САВЧЕНКО Ольга
03
Київська
2:22.65
мс

5 ЖУКОВА Марія
03
Київ
Н/С


6 ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
2:30.87
кмс

7 НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
2:39.17
I

8 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
2:43.33
I


A-фінал

1 БОЙЧЕНКО Валерiя
02
Миколаївська
2:31.33
кмс

2 ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
2:31.25
кмс

3 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
2:24.08
мс

4 САВЧЕНКО Ольга
03
Київська
2:21.11
мс

5 ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
2:23.76
мс

6 ДЬЯЧЕНКО Марія
05
Полтавська
2:25.77
мс

7 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
2:28.51
кмс

8







200 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:11.34Георгій Лукашев18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
Заплив 1
1





2





3 КАРДАЄВ Максим
02
Київ
2:22.43
I

4 РЯБОВ Микита
03
Запорізька
2:34.45
II

5 ЧАЙКОВСЬКИЙ Даниїл
02
Одеська
2:20.86
I

6





7





8






Заплив 2
1





2 СИЧОВ Данило
02
Дніпропетровська
2:22.27
I

3 ТАРАНІН Данило
00
Миколаївська
2:30.15
II

4 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
2:24.16
I

5 ГРАБІЛІН Максим
03
Одеська
2:25.92
I

6 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
2:30.61
II

7 КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
2:40.13
II

8






Заплив 3
1 КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
2:19.96
кмс

2 ДЕМЧЕНКО Данило
01
Донецька
2:24.68
I

3 ГАРАГАТИЙ Владислав
02
Дніпропетровська
2:23.16
I

4 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
2:20.42
I

5 КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
2:21.76
I

6 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
2:15.84
кмс

7 СЛАВОВ Іван
01
Одеська
2:24.45
I

8 ПУЛІСКА Владислав
00
Чернівецька
2:25.97
I


Заплив 4
1 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
Н/С


2 КАЧИЛО Михайло
01
Донецька
2:18.96
кмс

3 КОШИЛЬ Богдан
00
Рівненська
2:21.21
I

4 ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
2:17.74
кмс

5 НОСКО Андрій
02
Донецька
2:16.67
кмс

6 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
2:20.70
I

7 ЖИЖКО Володимир
01
Рівненська
2:18.66
кмс

8 КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
Н/С



Заплив 5
1 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
2:16.11
кмс

2 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
2:12.62
кмс

3 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
2:25.19
I

4 ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
2:09.19
мс

5 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
2:13.21
кмс

6 СЕМЕНОВ Микита
95
Кіровоградська
2:16.30
кмс

7 БІЛЯК Валентин
02
Львівська
2:19.05
кмс

8 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
2:17.46
кмс


Заплив 6
1 КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
2:19.83
кмс

2 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
2:14.47
кмс

3 ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
2:13.60
кмс

4 ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
2:10.27
мс

5 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
2:09.84
мс

6 КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
2:12.31
кмс

7 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
2:14.38
кмс

8 КЛИМЕНКО Євген
02
Дніпропетровська
2:17.27
кмс


Заплив 7
1 КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02
Дніпропетровська
2:18.57
кмс

2 НАУМОВ Андрій
00
Волинська
2:13.66
кмс

3 КАРПЮК Павло
99
Запорізька
2:11.76
мс

4 ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
2:09.25
мс

5 ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
2:24.03
I

6 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:10.26
мс

7 ПЕТРОВ Денис
01
Київ
Н/С


8 БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:19.97
кмс


A-фінал

1 КЗИБЕР Бакр
98
Харківська
2:14.99
кмс

2 ЧОРНИЙ Єгор
97
Дніпропетровська
2:07.43
мс

3 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
2:10.10
мс

4 ГРИГОРЬЄВ Іван
00
Одеська
2:07.02
мс

5 ДОРОГОВ Микита
99
Одеська
2:07.08
мс

6 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:09.24
мс

7 КАРПЮК Павло
99
Запорізька
2:12.15
кмс

8 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
2:12.56
кмс



800 м вільний стиль - жінки
Рекорди
Рекорд України8:22.66Яна Клочкова22.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України8:36.73Стандартний час

Юнацький Рекорд України8:36.73Ольга Береснєва28.07.2000Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України8:43.87Ольга Береснєва11.06.1999Всеукр. спортивні ігри
Розрядимс9:21.00кмс9:52.00I10:37.00II11:50.00III13:23.00
 
Заплив 1
1





2





3 КИРИК Ніна
04
Рівненська
10:02.84
I

4 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
9:45.17
кмс

5 САНІТАР Анна
02
Дніпропетровська
9:55.74
I

6





7





8






Заплив 2
1 МАЛИНОВСЬКА Катерина
01
Рівненська
9:37.45
кмс

2 БОНДАРЕНКО Марія
03
Київ
9:30.96
кмс

3 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
9:10.54
мс

4 МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
9:07.32
мс

5 ТИЩЕНКО Євгенія
00
Київ
9:11.96
мс

6 СНІТКО Карина
04
Харківська
9:26.27
кмс

7 ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
9:28.15
кмс

8 БОСАК Катерина
02
Київська
9:54.25
I