50 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.99 | Дарина Зевіна | 05.12.2014 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:27.07 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:27.07 | Дарина Зевіна | 14.11.2009 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 0:28.70 | Марина Колесникова | 08.11.2014 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
| О
| 94 | змс
| Київ
| | 27.49 |
|
2 |
ПІКІНЕР
Ірина
| О
| 90 | мс
| Дніпропетровська
| | 28.59 |
|
3 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
|
| 01 | мс
| Донецька
| | 29.91 |
|
4 |
СЬОМІНА
Каріна
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 30.00 |
|
5 |
ПРИХОДЬКО
Жанна
|
| 95 | мс
| Київська
| | 30.54 |
|
6 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 30.82 |
|
7 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 30.86 |
|
8 |
МОРОХОВСЬКА
Анастасія
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 31.01 |
|
9 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 | мс
| Київська
| | 31.03 |
|
10 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| Р
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 31.20 |
|
11 |
РОМАН
Александра
|
| 04 | кмс
| Закарпатська
| | 31.30 |
|
12 |
КЛІМОВА
Марія
|
| 01 | кмс
| Київ
| | 31.50 |
|
13 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ
| | 31.56 |
|
14 |
БРЕДІХІНА
Анастасія
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 31.82 |
|
15 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
|
| 03 | мс
| Волинська
| | 31.85 |
|
16 |
ШАТАЛОВА
Анастасія
| К
| 03 | мс
| Одеська
| | 31.93 |
|
17 |
БЕКАЛО
Анастасія
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 32.50 |
|
18 |
ШИШКА
Софія
|
| 06 | кмс
| Дніпропетровська
| | 32.70 |
|
19 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 32.91 |
|
20 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
|
| 04 | кмс
| Донецька
| | 33.26 |
|
21 |
ПЕТРУСЬ
Дарья
|
| 04 | кмс
| Київська
| | 33.37 |
|
22 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| Р
| 05 | кмс
| Харківська
| | 34.45 |
|
23 |
ГОРУЛЬКО
Варвара
|
| 06 | I
| Запорізька
| | 35.73 |
|
24 |
ОНАНКО
Марія
|
| 03 | мс
| Київ
| | N/T |
|
25 |
ПОПОВИЧ
Катерина
|
| 01 | кмс
| Івано-Франківська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.99 | Дарина Зевіна | 05.12.2014 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:27.07 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:27.07 | Дарина Зевіна | 14.11.2009 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 0:28.70 | Марина Колесникова | 08.11.2014 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
| О
| 94 | змс
| Київ
| | 27.62 |
|
2 |
ПІКІНЕР
Ірина
| О
| 90 | мс
| Дніпропетровська
| | 29.10 |
|
3 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| К
| 04 | мс
| Київ
| | 30.30 |
|
4 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| К
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 30.38 |
|
5 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 30.41 |
|
6 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
|
| 01 | мс
| Донецька
| | 30.46 |
|
|
50 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:24.12 | Богдан Касьян | 09.11.2018 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 0:24.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:24.67 | Андрій Хлопцов | 04.12.2015 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 0:25.21 | Андрій Хлопцов | 13.10.2013 | Кубок світу |
|
Розряди | кмс | 28.00 | I | 30.00 | II | 33.50 | III | 38.00 | I юн | 43.00 | II юн | 49.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 25.76 |
|
2 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
|
| 96 | мс
| Одеська
| | 25.82 |
|
3 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| К
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| | 26.48 |
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| | 26.60 |
|
5 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
|
| 01 | мс
| Полтавська
| | 27.00 |
|
6 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
|
| 00 | мс
| Київська
| | 27.15 |
|
7 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| К
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 27.24 |
|
8 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
|
| 00 | мс
| Тернопільська
| | 27.40 |
|
9 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 | мс
| Тернопільська
| | 27.46 |
|
10 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 | кмс
| Полтавська
| | 27.70 |
|
11 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
|
| 98 | мс
| Тернопільська
| | 27.86 |
|
12 |
МАРЧАК
Сергій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 28.03 |
|
13 |
САРАКУЦА
Владислав
|
| 02 | мс
| Донецька
| | 28.52 |
|
14 |
БОНДАР
Артем
| К
| 02 | мс
| Рівненська
| | 28.53 |
|
15 |
ТСУДЖІ
Юусуке
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 28.56 |
|
16 |
СТАХІР
Олексій
|
| 02 | мс
| Волинська
| | 28.65 |
|
17 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
|
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 29.03 |
|
18 |
ГРЕЧКО
Вадим
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | 29.22 |
|
19 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| | 29.35 |
|
20 |
ДМУХАЙЛОВ
Данііл
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 29.38 |
|
21 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 30.33 |
|
22 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
|
| 05 | кмс
| Запорізька
| | N/T |
|
23 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| О
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
24 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| К
| 01 | мс
| Запорізька
| | N/T |
|
25 |
РИБІН
Захар
|
| 01 | кмс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
26 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 | мс
| Донецька
| | N/T |
|
27 |
НОСКО
Андрій
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
28 |
КАЗНАЧЕЄВ
Данило
|
| 99 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
29 |
СТЕБКО
Юрій
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
30 |
ЛЕНЬОВ
Антоніо
|
| 03 | кмс
| Київ
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:24.12 | Богдан Касьян | 09.11.2018 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 0:24.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:24.67 | Андрій Хлопцов | 04.12.2015 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 0:25.21 | Андрій Хлопцов | 13.10.2013 | Кубок світу |
|
Розряди | кмс | 28.00 | I | 30.00 | II | 33.50 | III | 38.00 | I юн | 43.00 | II юн | 49.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
|
| 96 | мс
| Одеська
| | 25.55 |
|
2 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| О
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| | 26.13 |
|
3 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
|
| 00 | мс
| Тернопільська
| | 26.35 |
|
4 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
|
| 00 | мс
| Київська
| | 26.52 |
|
5 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 26.53 |
|
6 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| | 26.56 |
|
|
100 м батерфляй - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.24 | Любов Король | 13.12.2008 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.90 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.90 | Любов Король | 26.01.2006 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 1:00.76 | Юлія Стадник | 09.11.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 59.25 | | | |
|
Розряди | мс | 1:04.00 | кмс | 1:08.00 | I | 1:13.00 | II | 1:21.50 | III | 1:32.50 | I юн | 1:45.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
СТАДНИК
Юлія
| О
| 00 | мс
| Київ
| | 1:00.29 |
|
2 |
СЬОМІНА
Каріна
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:03.00 |
|
3 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | 1:04.57 |
|
4 |
ГАРТМАН
Маргарита
| Р
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:04.95 |
|
5 |
ІВАНОВА
Анастасія
|
| 01 | кмс
| Полтавська
| | 1:05.08 |
|
6 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| | 1:05.75 |
|
7 |
ВЕРБИЦЬКА
Поліна
|
| 01 | мс
| Запорізька
| | 1:05.99 |
|
8 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| К
| 03 | кмс
| Київ
| | 1:06.04 |
|
9 | ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
|
| 03 | кмс
| Київська
| | 1:06.35 |
|
10 |
МАНОЙЛО
Аліса
| К
| 02 | мс
| Харківська
| | 1:06.49 |
|
11 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 | мс
| Київська
| | 1:06.64 |
|
12 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| Р
| 05 | I
| Запорізька
| | 1:08.29 |
|
13 |
КУЧЕРЕНКО
Тетяна
|
| 03 | кмс
| Тернопільська
| | 1:10.17 |
|
14 |
СТЄКАЧОВА
Єва
|
| 05 | кмс
| Запорізька
| | 1:10.67 |
|
15 |
ЛЯХОВА
Анастасія
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:10.88 |
|
16 |
СПИРИДОНОВА
Альона
|
| 03 | I
| Донецька
| | 1:10.91 |
|
17 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| Р
| 05 | кмс
| Харківська
| | N/T |
|
18 |
КОВАЛЬ
Маргарита
|
| 04 | I
| Кіровоградська
| | N/T |
|
19 |
МУХІНА
Варвара
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
20 |
АНДРЕЄВА
Катерина
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.24 | Любов Король | 13.12.2008 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.90 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.90 | Любов Король | 26.01.2006 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 1:00.76 | Юлія Стадник | 09.11.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 59.25 | | | |
|
Розряди | мс | 1:04.00 | кмс | 1:08.00 | I | 1:13.00 | II | 1:21.50 | III | 1:32.50 | I юн | 1:45.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
СТАДНИК
Юлія
| О
| 00 | мс
| Київ
| | 1:03.33 |
|
2 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | 1:04.25 |
|
3 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| К
| 03 | кмс
| Київ
| | 1:05.24 |
|
4 |
МАНОЙЛО
Аліса
| К
| 02 | мс
| Харківська
| | 1:05.24 |
|
5 |
ІВАНОВА
Анастасія
|
| 01 | кмс
| Полтавська
| | 1:05.68 |
|
6 |
ВЕРБИЦЬКА
Поліна
|
| 01 | мс
| Запорізька
| | 1:05.70 |
|
|
100 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:50.88 | Андрій Сердінов | 13.12.2003 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:51.72 | Андрій Хлопцов | 07.12.2016 | Чемпіонат світу |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.56 | Ігор Трояновський | 08.11.2018 | Кубок України |
| Вище досягнення України | 0:57.80 | Ігор Трояновський | 02.04.2016 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:51.81 | | | |
|
Розряди | мс | 56.00 | кмс | 59.50 | I | 1:04.00 | II | 1:12.00 | III | 1:21.00 | I юн | 1:33.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| О
| 92 | мс
| Полтавська
| | 51.29 |
|
2 |
КОПТЄЛОВ
Євгеній
| О
| 93 | мсмк
| Київ
| | 52.13 |
|
3 |
БОБРАКОВ
Ігор
|
| 98 | мс
| Запорізька
| | 53.89 |
|
4 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
|
| 00 | мс
| Запорізька
| | 54.64 |
|
5 |
КІЛІМБЕТ
Нікіта
|
| 00 | мс
| Запорізька
| | 55.63 |
|
6 |
ПРИЄМСЬКИЙ
Євгеній
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 55.74 |
|
7 |
ПИЛИП
Сергій
|
| 01 | мс
| Закарпатська
| | 55.93 |
|
8 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| О
| 96 | мс
| Донецька
| | 56.26 |
|
9 |
НАУМОВ
Андрій
|
| 00 | мс
| Волинська
| | 56.28 |
|
10 |
ДУДА
Андрій
|
| 99 | кмс
| Волинська
| | 56.29 |
|
11 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
|
| 98 | мс
| Запорізька
| | 56.34 |
|
12 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 56.57 |
|
13 |
РАКОВ
Дмитро
|
| 00 | мс
| Львівська
| | 56.58 |
|
14 |
УСТИНОВ
Євген
|
| 98 | мс
| Київська
| | 56.82 |
|
15 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
|
| 01 | мс
| Київ
| | 56.83 |
|
16 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 56.89 |
|
17 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 | мс
| Запорізька
| | 57.02 |
|
18 |
САГАЙДАК
Степан
|
| 01 | мс
| Київ
| | 57.10 |
|
19 |
ПИВОВАР
Денис
|
| 02 | кмс
| Волинська
| | 57.58 |
|
20 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
|
| 00 | мс
| Тернопільська
| | 58.23 |
|
21 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 | кмс
| Полтавська
| | 58.27 |
|
22 |
ПЕТРАКОВ
Олег
|
| 00 | мс
| Київ
| | 58.38 |
|
23 |
КУЗІН
Данило
|
| 01 | кмс
| Дніпропетровська
| | 58.89 |
|
24 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| К
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 58.94 |
|
25 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 59.81 |
|
26 |
БАБІЧЕНКО
Микита
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:00.28 |
|
27 |
КУРГАН
Данило
|
| 01 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:00.94 |
|
28 |
ХОМУТОВ
Ярослав
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 1:01.38 |
|
29 |
АВТАНДИЛАШВІЛІ
Даниїл
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 1:04.42 |
|
30 |
НІКІТЕНКО
Олексій
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 1:07.18 |
|
31 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
32 |
ГРЕЧКО
Вадим
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
33 |
НАСТЕЧКО
Владислав
|
| 01 | кмс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
34 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| К
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
35 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 | мс
| Київ
| | N/T |
|
36 |
ТИМОЩУК
Юрій
| Р
| 02 | мс
| Київ
| | N/T |
|
37 |
СМАЛЬ
Антон
|
| 97 | мс
| Волинська
| | N/T |
|
38 |
РЄПІН
Віктор
|
| 99 | мс
| Харківська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:50.88 | Андрій Сердінов | 13.12.2003 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:51.72 | Андрій Хлопцов | 07.12.2016 | Чемпіонат світу |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.56 | Ігор Трояновський | 08.11.2018 | Кубок України |
| Вище досягнення України | 0:57.80 | Ігор Трояновський | 02.04.2016 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:51.81 | | | |
|
Розряди | мс | 56.00 | кмс | 59.50 | I | 1:04.00 | II | 1:12.00 | III | 1:21.00 | I юн | 1:33.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| О
| 92 | мс
| Полтавська
| | 52.15 |
|
2 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
|
| 00 | мс
| Запорізька
| | 54.26 |
|
3 |
ГРИЦАК
Богдан
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 55.10 |
|
4 |
ТИМОЩУК
Юрій
| Р
| 02 | мс
| Київ
| | 55.67 |
|
5 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
|
| 01 | мс
| Київ
| | 55.67 |
|
6 |
НАУМОВ
Андрій
|
| 00 | мс
| Волинська
| | 55.80 |
|
|
200 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:56.31 | Дарина Зевіна | 07.10.2012 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:58.12 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:58.12 | Дарина Зевіна | 19.12.2010 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:04.47 | Анна Євчак | 10.03.2008 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:57.91 | | | |
|
Розряди | мс | 2:08.00 | кмс | 2:15.00 | I | 2:26.00 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ПРИБИШ
Анна
| О
| 98 | мс
| Київ
| | 2:02.79 |
|
2 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:03.03 |
|
3 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 | мс
| Київ
| | 2:05.57 |
|
4 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 | мс
| Київ
| | 2:06.40 |
|
5 |
ІВАНОВА
Надія
| К
| 02 | мс
| Запорізька
| | 2:06.47 |
|
6 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | 2:07.03 |
|
7 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:09.83 |
|
8 |
ТУГАЙ
Валерія
| К
| 03 | мс
| Полтавська
| | 2:10.36 |
|
9 |
ШАПОВАЛОВА
Аліна
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 2:10.77 |
|
10 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
|
| 01 | кмс
| Харківська
| | 2:11.45 |
|
11 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 | кмс
| Харківська
| | 2:11.49 |
|
12 |
ТИЩЕНКО
Євгенія
|
| 00 | мс
| Київ
| | 2:11.62 |
|
13 |
КАЦАЛА
Марія
|
| 02 | кмс
| Харківська
| | 2:11.83 |
|
14 |
ОСТАПУХА
Катерина
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:12.00 |
|
15 |
РАДЧЕНКО
Даяна
|
| 01 | мс
| Харківська
| | 2:13.34 |
|
16 |
СМОЛЯК
Олександра
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:13.82 |
|
17 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| К
| 05 | кмс
| Харківська
| | 2:14.34 |
|
18 |
КИРИК
Ніна
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 2:15.48 |
|
19 |
ТЕЛЮК
Катерина
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:16.82 |
|
20 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 2:17.49 |
|
21 |
МИХАЛЬЧУК
Анастасія
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:17.50 |
|
22 |
КОЙПИШ
Лілія
|
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 2:18.32 |
|
23 |
ДИВАК
Марія
| О
| 03 | мс
| Київська
| | 2:18.75 |
|
24 |
БУЗОВСЬКА
Марія
|
| 06 | I
| Запорізька
| | 2:25.78 |
|
25 |
БЄЛОУСОВА
Крістіна
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
26 |
РИБАЛКО
Наталія
|
| 05 | I
| Донецька
| | N/T |
|
27 |
ЯКУБА
Орина
| О
| 98 | мс
| Київ
| | N/T |
|
28 |
ВАСЬКО
Катерина
|
| 99 | кмс
| Запорізька
| | N/T |
|
29 |
МОРОХОВСЬКА
Анастасія
| К
| 02 | мс
| Київ
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:56.31 | Дарина Зевіна | 07.10.2012 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:58.12 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:58.12 | Дарина Зевіна | 19.12.2010 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:04.47 | Анна Євчак | 10.03.2008 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:57.91 | | | |
|
Розряди | мс | 2:08.00 | кмс | 2:15.00 | I | 2:26.00 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 | мс
| Київ
| | 2:06.48 |
|
2 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| О
| 02 | мс
| Рівненська
| | 2:06.84 |
|
3 |
ІВАНОВА
Надія
| К
| 02 | мс
| Запорізька
| | 2:07.41 |
|
4 |
ПРИБИШ
Анна
| О
| 98 | мс
| Київ
| | 2:07.55 |
|
5 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 | мс
| Київ
| | 2:08.35 |
|
6 |
ШАПОВАЛОВА
Аліна
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 2:08.71 |
|
|
200 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:46.55 | Ілля Тесленко | 03.11.2015 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 1:49.01 | Стандартний час | 22.11.2016 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 1:50.61 | Володимир Сущик | 18.11.2010 | Першість України |
| Вище досягнення України | 1:54.83 | Валентин Нестеркін | 03.11.2015 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:45.37 | | | |
|
Розряди | мс | 1:55.00 | кмс | 2:02.00 | I | 2:12.00 | II | 2:27.00 | III | 2:46.00 | I юн | 3:07.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ХОТИНЕЦЬКИЙ
Марко
| О
| 00 | мс
| Київ
| | 1:49.62 |
|
2 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| О
| 01 | мс
| Харківська
| | 1:49.69 |
|
3 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| | 1:51.21 |
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:53.17 |
|
5 |
МІЩУК
Дмитро
|
| 00 | мс
| Волинська
| | 1:53.97 |
|
6 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
|
| 96 | мс
| Одеська
| | 1:54.76 |
|
7 |
ЖИРОВ
Микита
| К
| 03 | мс
| Донецька
| | 1:54.78 |
|
8 |
СИДОРЕНКО
Артем
|
| 01 | мс
| Харківська
| | 1:54.88 |
|
9 |
ГЛЯДЧИШИН
Тарас
|
| 00 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:55.40 |
|
10 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
|
| 03 | мс
| Волинська
| | 1:55.69 |
|
11 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
|
| 01 | мс
| Волинська
| | 1:55.70 |
|
12 |
БАЛАШОВ
Вячеслав
|
| 01 | мс
| Харківська
| | 1:56.00 |
|
13 |
КОРКУНОВ
Антон
|
| 99 | мс
| Київ
| | 1:56.71 |
|
14 |
СМАЛЬ
Олексій
| К
| 00 | мс
| Київ
| | 1:57.55 |
|
15 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:57.60 |
|
16 |
ВАРДАНЯН
Владислав
|
| 01 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:59.16 |
|
17 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 | мс
| Тернопільська
| | 1:59.24 |
|
18 |
ЧОБОТАР
Артем
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:59.29 |
|
19 |
СЛОБОДЯНЮК
Олексій
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 2:00.58 |
|
20 |
ІГНАТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | 2:01.07 |
|
21 |
ФОКОВ
Єгор
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:01.19 |
|
22 |
БОРИСЕНКО
Микита
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:01.20 |
|
23 |
ТУЛУПОВ
Володимир
|
| 04 | I
| Запорізька
| | 2:02.74 |
|
24 |
ЧОБАНЯН
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Донецька
| | 2:05.71 |
|
25 |
РЯБОВ
Микита
|
| 03 | I
| Запорізька
| | 2:06.11 |
|
26 |
ТСУДЖІ
Юусуке
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:07.94 |
|
27 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 2:08.27 |
|
28 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| | 2:11.08 |
|
29 |
КОЛОСОК
Павло
|
| 05 | I
| Запорізька
| | N/T |
|
30 |
ГОВТВЯН
Данііл
|
| 05 | I
| Запорізька
| | N/T |
|
31 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ
| | N/T |
|
32 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
|
| 04 | I
| Донецька
| | N/T |
|
33 |
СКОФЕНКО
Денис
|
| 03 | кмс
| Харківська
| | N/T |
|
34 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
35 |
ЖУЛІН
Єгор
|
| 03 | кмс
| Київ
| | N/T |
|
36 |
ПЕТРАКОВ
Олег
|
| 00 | мс
| Київ
| | N/T |
|
37 |
МАЛЄЄВ
Андрій
|
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
38 |
РЯБІНІН
Андрій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:46.55 | Ілля Тесленко | 03.11.2015 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 1:49.01 | Стандартний час | 22.11.2016 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 1:50.61 | Володимир Сущик | 18.11.2010 | Першість України |
| Вище досягнення України | 1:54.83 | Валентин Нестеркін | 03.11.2015 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:45.37 | | | |
|
Розряди | мс | 1:55.00 | кмс | 2:02.00 | I | 2:12.00 | II | 2:27.00 | III | 2:46.00 | I юн | 3:07.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ХОТИНЕЦЬКИЙ
Марко
| О
| 00 | мс
| Київ
| | 1:51.48 |
|
2 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:51.92 |
|
3 |
БІЛЕНКО
Володимир
| К
| 02 | мс
| Київ
| | 1:53.59 |
|
4 |
МІЩУК
Дмитро
|
| 00 | мс
| Волинська
| | 1:53.92 |
|
5 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| О
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:54.47 |
|
6 |
ЖИРОВ
Микита
| К
| 03 | мс
| Донецька
| | 1:54.71 |
|
|
100 м брас - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:05.66 | Ганна Дзеркаль | 19.12.2014 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 1:07.54 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:07.54 | Вікторія Солнцева | 07.08.2013 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 1:09.89 | Вікторія Солнцева | 21.12.2012 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:07.26 | | | |
|
Розряди | мс | 1:13.00 | кмс | 1:17.50 | I | 1:23.50 | II | 1:33.50 | III | 1:45.00 | I юн | 1:58.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ТОВСТОГАН
Ольга
|
| 96 | мс
| Київ
| | 1:10.63 |
|
2 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 1:11.68 |
|
3 |
БІЖЕВЕЦЬ
Олександра
|
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:12.22 |
|
4 |
КРИЖКО
Лілія
| Р
| 01 | мс
| Запорізька
| | 1:12.41 |
|
5 |
КРАСІНА
Анастасія
| О
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:12.64 |
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.00 |
|
7 |
ДЕРЮГІНА
Анна
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 1:15.31 |
|
8 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| | 1:16.13 |
|
9 |
ПАЛЬОХА
Христина
| К
| 04 | кмс
| Київ
| | 1:16.55 |
|
10 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| О
| 05 | мс
| Донецька
| | 1:16.98 |
|
11 |
СТЄКАЧОВА
Руслана
|
| 05 | кмс
| Запорізька
| | 1:17.13 |
|
12 |
ОСАДЧА
Софія
|
| 04 | I
| Запорізька
| | 1:19.36 |
|
13 |
СІРИК
Поліна
|
| 07 | I
| Запорізька
| | 1:23.04 |
|
14 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
|
| 07 | I
| Запорізька
| | N/T |
|
15 |
ФІЩЕНКО
Дарья
|
| 07 | I
| Донецька
| | N/T |
|
16 |
АНДРЕЄВА
Катерина
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:05.66 | Ганна Дзеркаль | 19.12.2014 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 1:07.54 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:07.54 | Вікторія Солнцева | 07.08.2013 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 1:09.89 | Вікторія Солнцева | 21.12.2012 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:07.26 | | | |
|
Розряди | мс | 1:13.00 | кмс | 1:17.50 | I | 1:23.50 | II | 1:33.50 | III | 1:45.00 | I юн | 1:58.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ТОВСТОГАН
Ольга
|
| 96 | мс
| Київ
| | 1:11.01 |
|
2 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 1:11.88 |
|
3 |
КРИЖКО
Лілія
| Р
| 01 | мс
| Запорізька
| | 1:12.03 |
|
4 |
КРАСІНА
Анастасія
| О
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.17 |
|
5 |
БІЖЕВЕЦЬ
Олександра
|
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.76 |
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.88 |
|
|
100 м брас - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:56.97 | Ігор Борисік | 11.12.2009 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.36 | Микита Коптєлов | 15.12.2017 | Чемпіонат Європи |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.35 | Ярослав Парахін | 11.03.2008 | Першість України |
| Вище досягнення України | 1:03.04 | Ростислав Крижанівський | 09.11.2018 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 59.00 | | | |
|
Розряди | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:14.00 | II | 1:22.50 | III | 1:33.50 | I юн | 1:45.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КАРПЕНКО
Олександр
|
| 95 | мс
| Київ
| | 59.17 |
|
2 |
ПОМАЗАН
Микита
| О
| 99 | мс
| Київська
| | 1:00.68 |
|
3 |
БОБРАКОВ
Ігор
|
| 98 | мс
| Запорізька
| | 1:03.28 |
|
4 |
ДМИТРУК
Владислав
|
| 98 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:03.32 |
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| | 1:03.39 |
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| К
| 00 | мс
| Київська
| | 1:03.65 |
|
7 |
ТКАЧУК
Максим
| К
| 03 | мс
| Волинська
| | 1:04.48 |
|
8 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:05.50 |
|
9 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:05.51 |
|
10 |
СТЕБКО
Юрій
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:05.77 |
|
11 |
ПЕТРОВ
Денис
| К
| 01 | мс
| Київ
| | 1:05.90 |
|
12 |
БІРЮКОВ
Антон
|
| 00 | мс
| Донецька
| | 1:06.29 |
|
13 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:07.00 |
|
14 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:07.24 |
|
15 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| Р
| 04 | кмс
| Запорізька
| | 1:07.46 |
|
16 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Київська
| | 1:07.49 |
|
17 |
МАСЛОВ
Артем
|
| 02 | кмс
| Київ
| | 1:08.89 |
|
18 |
ГУЛЯКОВ
Денис
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 1:11.87 |
|
19 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Денис
|
| 04 | I
| Львівська
| | 1:14.51 |
|
20 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
21 |
ДМУХАЙЛОВ
Данііл
|
| 02 | кмс
| Одеська
| | N/T |
|
22 |
АРТАМОНОВ
Артур
|
| 92 | мс
| Київ
| | N/T |
|
23 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| К
| 01 | мс
| Запорізька
| | N/T |
|
24 |
ЛЬВУТІН
Лев
|
| 07 | II
| Запорізька
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:56.97 | Ігор Борисік | 11.12.2009 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.36 | Микита Коптєлов | 15.12.2017 | Чемпіонат Європи |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.35 | Ярослав Парахін | 11.03.2008 | Першість України |
| Вище досягнення України | 1:03.04 | Ростислав Крижанівський | 09.11.2018 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 59.00 | | | |
|
Розряди | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:14.00 | II | 1:22.50 | III | 1:33.50 | I юн | 1:45.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ТКАЧУК
Максим
| К
| 03 | мс
| Волинська
| | 1:02.08 |
|
2 |
ПОМАЗАН
Микита
| О
| 99 | мс
| Київська
| | 1:02.15 |
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| К
| 00 | мс
| Київська
| | 1:02.76 |
|
4 |
ДМИТРУК
Владислав
|
| 98 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:02.78 |
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| | 1:03.03 |
|
6 |
КАРПЕНКО
Олександр
|
| 95 | мс
| Київ
| | 1:03.08 |
|
|
400 м комплексне плавання - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 4:27.83 | Яна Клочкова | 19.01.2002 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 4:32.32 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:32.32 | Яна Клочкова | 01.04.1999 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 4:50.14 | Анна Євчак | 10.03.2008 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:42.58 | | | |
|
Розряди | мс | 5:02.00 | кмс | 5:19.00 | I | 5:44.00 | II | 6:24.00 | III | 7:15.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КРУК
Аліна
| К
| 01 | мс
| Львівська
| | 4:59.63 |
|
2 |
ПОГУРСЬКА
Юлія
|
| 99 | мс
| Тернопільська
| | 5:05.58 |
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 5:08.34 |
|
4 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| К
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 5:10.12 |
|
5 |
КИРИК
Ніна
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 5:12.76 |
|
6 |
МАЛИНОВСЬКА
Катерина
|
| 01 | мс
| Рівненська
| | 5:13.04 |
|
7 |
БЕКАЛО
Анастасія
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 5:17.18 |
|
8 |
КЛІМОВА
Олександра
|
| 01 | кмс
| Київ
| | N/T |
|
9 |
БЕСПАЛЬКО
Дарина
|
| 04 | кмс
| Київ
| | N/T |
|
10 |
МАЗУР
Єлізавета
|
| 99 | мс
| Київ
| | N/T |
|
11 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:27.83 | Яна Клочкова | 19.01.2002 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 4:32.32 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:32.32 | Яна Клочкова | 01.04.1999 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 4:50.14 | Анна Євчак | 10.03.2008 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:42.58 | | | |
|
Розряди | мс | 5:02.00 | кмс | 5:19.00 | I | 5:44.00 | II | 6:24.00 | III | 7:15.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| О
| 03 | мс
| Харківська
| | 5:04.57 |
|
2 |
ОСТАПУХА
Катерина
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 5:06.37 |
|
3 |
МАЗУР
Єлізавета
|
| 99 | мс
| Київ
| | 5:07.34 |
|
4 |
КРУК
Аліна
| К
| 01 | мс
| Львівська
| | 5:10.81 |
|
5 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| К
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 5:12.48 |
|
6 |
КИРИК
Ніна
|
| 04 | кмс
| Рівненська
| | 5:15.95 |
|
|
400 м комплексне плавання - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.39 | Максим Шемберев | 22.11.2012 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:12.78 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:22.77 | Сергій Варварук | 08.03.2011 | Кубок міського Голови |
| Вище досягнення України | 4:37.25 | Ілля Підвальний | 04.11.2012 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:13.21 | | | |
|
Розряди | мс | 4:34.00 | кмс | 4:50.00 | I | 5:13.00 | II | 5:49.00 | III | 6:36.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| О
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:22.57 |
|
2 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 | мс
| Донецька
| | 4:34.88 |
|
3 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| К
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:37.86 |
|
4 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:39.85 |
|
5 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
|
| 02 | кмс
| Донецька
| | 4:49.15 |
|
6 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| Р
| 04 | кмс
| Дніпропетровська
| | 4:50.21 |
|
7 |
ЧОБАНЯН
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Донецька
| | 4:56.20 |
|
8 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Донецька
| | N/T |
|
9 |
КУРЧЕНКО
Антон
|
| 01 | кмс
| Полтавська
| | N/T |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:07.39 | Максим Шемберев | 22.11.2012 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:12.78 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:22.77 | Сергій Варварук | 08.03.2011 | Кубок міського Голови |
| Вище досягнення України | 4:37.25 | Ілля Підвальний | 04.11.2012 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:13.21 | | | |
|
Розряди | мс | 4:34.00 | кмс | 4:50.00 | I | 5:13.00 | II | 5:49.00 | III | 6:36.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:33.45 |
|
2 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| К
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:34.47 |
|
3 |
КОРОЛЬОВ
Максим
|
| 00 | мс
| Донецька
| | 4:37.43 |
|
4 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| О
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| | 4:44.88 |
|
5 |
КУРЧЕНКО
Антон
|
| 01 | кмс
| Полтавська
| | 4:45.29 |
|
6 |
ЧОБАНЯН
Данило
| Р
| 04 | кмс
| Донецька
| | 4:47.05 |
|
|
4x50 м комбінована - змішана |
|
|
|
1 |
ДШВСМ
|
| 20 |
| Київ
| | N/T | п/к
|
|
4x50 м вільний стиль - змішана |
|
|
|
1 |
ДШВСМ
|
| 20 |
| Київ
| | N/T | п/к
|
|
4x100 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:17.52 | Збірна України | 22.12.2012 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 3:25.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:29.07 | Збірна Дніпропет. обл. | 10.03.2008 | Першість України |
| Вище досягнення України | 3:37.57 | Збірна команда | 03.11.2015 | Чемпіонат України |
|
|
|
|
1 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
|
| 01 |
| Волинська
| | N/T | п/к
|
|