Чемпіонат України з плавання у 25-метровому басейні 'Містер Батерфляй'
 
10 - 12 липня 2019 р.
м. Запоріжжя
Спартак-КПУ
25 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:46.55Ілля Тесленко03.11.2015Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України1:49.01Стандартний час22.11.2016Кубок України

Юнацький Рекорд України1:50.61Володимир Сущик18.11.2010Першість України

Вище досягнення України1:54.83Валентин Нестеркін03.11.2015Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:45.37
Розрядимс1:55.00кмс2:02.00I2:12.00II2:27.00III2:46.00I юн3:07.00
 
попередні запливи
38 / 35 / 0 / 3
1 ХОТИНЕЦЬКИЙ Марко
О
00мс
Київ
1:51.48
мс
708




50: 26.36
100: 54.62 (28.26)
150: 1:23.18 (28.56)
200: 1:51.48 (28.30)
2 ШЕЛІПОВ Богдан
О
02мс
Дніпропетровська
1:51.92
мс
699
+0.44



50: 26.47
100: 55.13 (28.66)
150: 1:23.51 (28.38)
200: 1:51.92 (28.41)
3 БІЛЕНКО Володимир
К
02мс
Київ
1:53.59
мс
669
+2.11



50: 27.04
100: 56.45 (29.41)
150: 1:25.34 (28.89)
200: 1:53.59 (28.25)
4 МІЩУК Дмитро

00мс
Волинська
1:53.92
мс
663
+2.44



50: 26.17
100: 55.03 (28.86)
150: 1:24.73 (29.70)
200: 1:53.92 (29.19)
5 ЯЦЕНКО Євгеній
О
95мс
Дніпропетровська
1:54.47
мс
654
+2.99



50: 26.29
100: 54.60 (28.31)
150: 1:24.55 (29.95)
200: 1:54.47 (29.92)
6 ЖИРОВ Микита
К
03мс
Донецька
1:54.71
мс
650
+3.23



50: 26.79
100: 55.21 (28.42)
150: 1:24.87 (29.66)
200: 1:54.71 (29.84)
7 ГЛЯДЧИШИН Тарас

00мс
Дніпропетровська
1:54.77
мс
649
+3.29



50: 25.97
100: 54.49 (28.52)
150: 1:24.01 (29.52)
200: 1:54.77 (30.76)
8 ПЕТРОЧУК Ілля

03мс
Волинська
1:55.07
кмс
643
+3.59



50: 27.01
100: 56.47 (29.46)
150: 1:25.90 (29.43)
200: 1:55.07 (29.17)
9 КОРКУНОВ Антон

99мс
Київ
1:55.14
кмс
642
+3.66



50: 26.81
100: 55.65 (28.84)
150: 1:25.29 (29.64)
200: 1:55.14 (29.85)
10 БАЛАШОВ Вячеслав

01мс
Харківська
1:55.31
кмс
639
+3.83



50: 26.95
100: 56.80 (29.85)
150: 1:26.41 (29.61)
200: 1:55.31 (28.90)
11 СИДОРЕНКО Артем

01мс
Харківська
1:55.43
кмс
637
+3.95



50: 27.74
100: 56.52 (28.78)
150: 1:26.04 (29.52)
200: 1:55.43 (29.39)
12 СМАЛЬ Олексій
К
00мс
Київ
1:55.51
кмс
636
+4.03



50: 27.19
100: 56.16 (28.97)
150: 1:26.01 (29.85)
200: 1:55.51 (29.50)
13 МАЛЄЄВ Андрій

02мс
Дніпропетровська
1:55.88
кмс
630
+4.40



50: 26.66
100: 56.13 (29.47)
150: 1:26.14 (30.01)
200: 1:55.88 (29.74)
14 КУЗНЄЦОВ Микита
Р
04кмс
Дніпропетровська
1:56.31
кмс
623
+4.83



50: 26.92
100: 56.02 (29.10)
150: 1:26.34 (30.32)
200: 1:56.31 (29.97)
15 ЧОБОТАР Артем

03мс
Дніпропетровська
1:56.46
кмс
621
+4.98



50: 26.80
100: 56.54 (29.74)
150: 1:26.65 (30.11)
200: 1:56.46 (29.81)
16 ЖУЛІН Єгор

03кмс
Київ
1:57.36
кмс
607
+5.88



50: 27.26
100: 56.94 (29.68)
150: 1:27.43 (30.49)
200: 1:57.36 (29.93)
17 РЯБІНІН Андрій

03кмс
Дніпропетровська
1:58.46
кмс
590
+6.98



50: 27.50
100: 57.57 (30.07)
150: 1:27.93 (30.36)
200: 1:58.46 (30.53)
18 ІГНАТОВ Ілля

02кмс
Одеська
1:58.64
кмс
587
+7.16



50: 27.86
100: 58.30 (30.44)
150: 1:28.18 (29.88)
200: 1:58.64 (30.46)
19 КАРАСІЙЧУК Антон

01мс
Волинська
1:58.84
кмс
584
+7.36



50: 26.77
100: 56.59 (29.82)
150: 1:27.05 (30.46)
200: 1:58.84 (31.79)
20 БОРИСЕНКО Микита

02кмс
Дніпропетровська
1:59.55
кмс
574
+8.07



50: 27.84
100: 57.97 (30.13)
150: 1:29.01 (31.04)
200: 1:59.55 (30.54)
21 ВАРДАНЯН Владислав

01кмс
Дніпропетровська
2:00.16
кмс
565
+8.68



50: 27.14
100: 57.19 (30.05)
150: 1:27.91 (30.72)
200: 2:00.16 (32.25)
22 ЧОБАНЯН Данило
Р
04кмс
Донецька
2:00.77
кмс
557
+9.29



50: 28.03
100: 58.71 (30.68)
150: 1:30.22 (31.51)
200: 2:00.77 (30.55)
23 СКОФЕНКО Денис

03кмс
Харківська
2:00.78
кмс
556
+9.30



50: 27.40
100: 58.03 (30.63)
150: 1:29.84 (31.81)
200: 2:00.78 (30.94)
24 ТУЛУПОВ Володимир

04I
Запорізька
2:01.39
кмс
548
+9.91



50: 28.29
100: 58.92 (30.63)
150: 1:30.45 (31.53)
200: 2:01.39 (30.94)
25 ФОКОВ Єгор

03кмс
Дніпропетровська
2:02.89
I
528
+11.41



50: 27.26
100: 57.95 (30.69)
150: 1:29.88 (31.93)
200: 2:02.89 (33.01)
26 ЛИСОБЕЙ Сергій
К
03мс
Тернопільська
2:03.47
I
521
+11.99



50: 27.77
100: 58.94 (31.17)
150: 1:31.57 (32.63)
200: 2:03.47 (31.90)
27 СЛОБОДЯНЮК Олексій

03кмс
Запорізька
2:03.53
I
520
+12.05



50: 27.89
100: 59.14 (31.25)
150: 1:31.33 (32.19)
200: 2:03.53 (32.20)
28 ТСУДЖІ Юусуке

05кмс
Дніпропетровська
2:04.91
I
503
+13.43



50: 28.44
100: 59.62 (31.18)
150: 1:32.58 (32.96)
200: 2:04.91 (32.33)
29 РЯБОВ Микита

03I
Запорізька
2:05.21
I
499
+13.73



50: 27.63
100: 59.46 (31.83)
150: 1:31.85 (32.39)
200: 2:05.21 (33.36)
30 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
Р
04кмс
Київська
2:06.25
I
487
+14.77



50: 29.11
100: 1:00.62 (31.51)
150: 1:34.21 (33.59)
200: 2:06.25 (32.04)
31 ПЕТРАКОВ Олег

00мс
Київ
2:06.29
I
487
+14.81



50: 27.75
100: 58.54 (30.79)
150: 1:32.58 (34.04)
200: 2:06.29 (33.71)
32 АНІСІМОВ Ілля

03кмс
Дніпропетровська
2:08.37
I
463
+16.89



50: 29.43
100: 1:01.59 (32.16)
150: 1:35.10 (33.51)
200: 2:08.37 (33.27)
33 ГОВТВЯН Данііл

05I
Запорізька
2:08.87
I
458
+17.39



50: 28.71
100: 1:01.27 (32.56)
150: 1:35.24 (33.97)
200: 2:08.87 (33.63)
34 ХАРЛАМОВ Гліб

04I
Донецька
2:09.97
I
446
+18.49



50: 29.80
100: 1:02.76 (32.96)
150: 1:36.32 (33.56)
200: 2:09.97 (33.65)
35 КОЛОСОК Павло

05I
Запорізька
2:10.60
I
440
+19.12



50: 29.62
100: 1:02.82 (33.20)
150: 1:37.25 (34.43)
200: 2:10.60 (33.35)
ЛЕТНІКОВ Олександр К
03мс
Запорізька
Н/С



ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
Н/С



НЕСТЕРКІН Валентин О
01мс
Харківська
Н/С