Чемпіонат України з плавання у 25-метровому басейні 'Містер Батерфляй'
 
10 - 12 липня 2019 р.
м. Запоріжжя
Спартак-КПУ
25 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м на спині - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:52.33Антон Бугайов09.12.2005Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:52.33Олександр Ісаков24.12.2009Міжнародні змагання

Юнацький Рекорд України0:53.40Андрій Хлопцов04.12.2015Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:54.85Андрій Хлопцов12.10.2013Кубок світу
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:52.30
Розрядимс57.00кмс1:00.00I1:05.00II1:12.50III1:22.00I юн1:32.00
 
попередні запливи
20 / 18 / 1 / 1
1 ХОТИНЕЦЬКИЙ Марко
О
00мс
Київ
54.96
мс
704




50: 26.54
100: 54.96 (28.42)
2 ТКАЧЕНКО Данііл
О
02мс
Київська
55.15
мс
697
+0.19



50: 26.82
100: 55.15 (28.33)
3 ЯЦЕНКО Євгеній
О
95мс
Дніпропетровська
55.86
мс
670
+0.90



50: 27.49
100: 55.86 (28.37)
4 КОСЯН Юрій
О
02мс
Одеська
56.71
мс
641
+1.75



50: 27.79
100: 56.71 (28.92)
5 СТАХІР Олексій

02мс
Волинська
56.75
мс
639
+1.79



50: 27.13
100: 56.75 (29.62)
6 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій

00мс
Тернопільська
56.85
мс
636
+1.89



50: 27.18
100: 56.85 (29.67)
7 ЛИСОБЕЙ Сергій
К
03мс
Тернопільська
56.90
мс
634
+1.94



50: 27.60
100: 56.90 (29.30)
8 ДУДАРЕНКО Богдан

00мс
Київська
56.99
мс
631
+2.03



50: 27.43
100: 56.99 (29.56)
9 КРЕМЛЯКОВ Владислав
К
00мс
Дніпропетровська
57.06
кмс
629
+2.10



50: 27.46
100: 57.06 (29.60)
10 СТРІЛЕЦЬ Клим
К
01мс
Дніпропетровська
58.35
кмс
588
+3.39



50: 28.33
100: 58.35 (30.02)
11 МАРЧАК Сергій

03кмс
Дніпропетровська
59.28
кмс
561
+4.32



50: 28.90
100: 59.28 (30.38)
12 ВІРЧЕНКО Олександр

01мс
Полтавська
59.48
кмс
555
+4.52



50: 28.88
100: 59.48 (30.60)
13 ГРЕЧКО Вадим

02кмс
Донецька
1:00.62
I
524
+5.66



50: 29.87
100: 1:00.62 (30.75)
14 СИМОНЕНКО Володимир
Р
04кмс
Дніпропетровська
1:00.67
I
523
+5.71



50: 29.34
100: 1:00.67 (31.33)
15 ТСУДЖІ Юусуке

05кмс
Дніпропетровська
1:01.05
I
513
+6.09



50: 29.34
100: 1:01.05 (31.71)
16 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
Р
04кмс
Київська
1:02.83
I
471
+7.87



50: 30.29
100: 1:02.83 (32.54)
17 ЛЮБАРЩУК Владислав

04кмс
Запорізька
1:03.14
I
464
+8.18



50: 30.63
100: 1:03.14 (32.51)
18 ЧОРНИЙ Олександр

07II
Запорізька
1:12.90
III
301
+17.94



50: 35.08
100: 1:12.90 (37.82)
ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
Д/К





50: 26.96
100: 56.30 (29.34)
НЕСТЕРКІН Валентин О
01мс
Харківська
Н/С