200 м комплексне плавання - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:56.09 | Денис Дубров | 10.12.2009 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.13 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.56 | Ілля Підвальний | 09.11.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 2:09.60 | Ілля Підвальний | 03.11.2012 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:57.54 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:27.00 | II | 2:45.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
27 / 25 / 1 / 1 |
1 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:05.56
| мс
| 665
|
|
|
|
| 50: |
28.01
| 100: |
58.89
(30.88)
| 150: |
1:35.35
(36.46)
| 200: |
2:05.56
(30.21)
|
|
2 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| О
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:07.71
| мс
| 632
| +2.15
|
|
|
| 50: |
26.24
| 100: |
56.64
(30.40)
| 150: |
1:35.03
(38.39)
| 200: |
2:07.71
(32.68)
|
|
3 |
ЧОБОТАР
Артем
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:08.34
| мс
| 623
| +2.78
|
|
|
| 50: |
27.20
| 100: |
1:00.62
(33.42)
| 150: |
1:38.01
(37.39)
| 200: |
2:08.34
(30.33)
|
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:08.44
| мс
| 621
| +2.88
|
|
|
| 50: |
27.61
| 100: |
1:00.36
(32.75)
| 150: |
1:39.19
(38.83)
| 200: |
2:08.44
(29.25)
|
|
5 |
СМАЛЬ
Антон
|
| 97 | мс
| Волинська
| |
2:08.58
| мс
| 619
| +3.02
|
|
|
| 50: |
27.62
| 100: |
1:00.98
(33.36)
| 150: |
1:39.09
(38.11)
| 200: |
2:08.58
(29.49)
|
|
6 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 | мс
| Запорізька
| |
2:09.28
| кмс
| 609
| +3.72
|
|
|
| 50: |
26.48
| 100: |
59.32
(32.84)
| 150: |
1:39.16
(39.84)
| 200: |
2:09.28
(30.12)
|
|
7 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| К
| 03 | мс
| Запорізька
| |
2:09.31
| кмс
| 609
| +3.75
|
|
|
| 50: |
28.12
| 100: |
1:03.53
(35.41)
| 150: |
1:38.02
(34.49)
| 200: |
2:09.31
(31.29)
|
|
8 |
ЖИРОВ
Микита
| К
| 03 | мс
| Донецька
| |
2:09.81
| кмс
| 602
| +4.25
|
|
|
| 50: |
27.71
| 100: |
1:00.13
(32.42)
| 150: |
1:39.31
(39.18)
| 200: |
2:09.81
(30.50)
|
|
9 |
БІРЮКОВ
Антон
|
| 00 | мс
| Донецька
| |
2:09.88
| кмс
| 601
| +4.32
|
|
|
| 50: |
27.44
| 100: |
1:03.48
(36.04)
| 150: |
1:38.63
(35.15)
| 200: |
2:09.88
(31.25)
|
|
10 |
СМАЛЬ
Олексій
| К
| 00 | мс
| Київ
| |
2:09.92
| кмс
| 600
| +4.36
|
|
|
| 50: |
28.33
| 100: |
1:01.22
(32.89)
| 150: |
1:39.95
(38.73)
| 200: |
2:09.92
(29.97)
|
|
11 |
ВАРДАНЯН
Владислав
|
| 01 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:10.96
| кмс
| 586
| +5.40
|
|
|
| 50: |
28.16
| 100: |
1:02.49
(34.33)
| 150: |
1:40.32
(37.83)
| 200: |
2:10.96
(30.64)
|
|
12 |
ВОЛОДІН
Олександр
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:12.31
| кмс
| 568
| +6.75
|
|
|
| 50: |
27.99
| 100: |
1:03.85
(35.86)
| 150: |
1:41.91
(38.06)
| 200: |
2:12.31
(30.40)
|
|
13 |
БАЛАШОВ
Вячеслав
|
| 01 | мс
| Харківська
| |
2:12.68
| кмс
| 564
| +7.12
|
|
|
| 50: |
29.07
| 100: |
1:05.57
(36.50)
| 150: |
1:42.65
(37.08)
| 200: |
2:12.68
(30.03)
|
|
14 |
КУРЧЕНКО
Антон
|
| 01 | кмс
| Полтавська
| |
2:12.71
| кмс
| 563
| +7.15
|
|
|
| 50: |
28.72
| 100: |
1:02.71
(33.99)
| 150: |
1:41.99
(39.28)
| 200: |
2:12.71
(30.72)
|
|
15 |
ЗАГРОДСЬКИЙ
Павло
| К
| 03 | кмс
| Запорізька
| |
2:12.94
| кмс
| 560
| +7.38
|
|
|
| 50: |
28.50
| 100: |
1:01.52
(33.02)
| 150: |
1:41.92
(40.40)
| 200: |
2:12.94
(31.02)
|
|
16 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
|
| 02 | кмс
| Донецька
| |
2:13.60
| кмс
| 552
| +8.04
|
|
|
| 50: |
29.16
| 100: |
1:03.65
(34.49)
| 150: |
1:41.86
(38.21)
| 200: |
2:13.60
(31.74)
|
|
17 |
НОСКО
Андрій
|
| 02 | кмс
| Донецька
| |
2:13.88
| кмс
| 549
| +8.32
|
|
|
| 50: |
28.89
| 100: |
1:02.66
(33.77)
| 150: |
1:41.95
(39.29)
| 200: |
2:13.88
(31.93)
|
|
18 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 | кмс
| Київська
| |
2:15.67
| кмс
| 527
| +10.11
|
|
|
| 50: |
28.63
| 100: |
1:03.31
(34.68)
| 150: |
1:41.38
(38.07)
| 200: |
2:15.67
(34.29)
|
|
19 |
ШТАНЬКО
Володимир
|
| 02 | кмс
| Полтавська
| |
2:16.47
| I
| 518
| +10.91
|
|
|
| 50: |
28.10
| 100: |
1:02.32
(34.22)
| 150: |
1:43.30
(40.98)
| 200: |
2:16.47
(33.17)
|
|
20 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| Р
| 04 | кмс
| Запорізька
| |
2:16.53
| I
| 517
| +10.97
|
|
|
| 50: |
29.49
| 100: |
1:04.91
(35.42)
| 150: |
1:43.55
(38.64)
| 200: |
2:16.53
(32.98)
|
|
21 |
ФОКОВ
Єгор
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:17.93
| I
| 502
| +12.37
|
|
|
| 50: |
28.45
| 100: |
1:03.91
(35.46)
| 150: |
1:46.11
(42.20)
| 200: |
2:17.93
(31.82)
|
|
22 |
ДМУХАЙЛОВ
Данііл
|
| 02 | кмс
| Одеська
| |
2:18.21
| I
| 499
| +12.65
|
|
|
| 50: |
29.92
| 100: |
1:04.74
(34.82)
| 150: |
1:45.66
(40.92)
| 200: |
2:18.21
(32.55)
|
|
23 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Донецька
| |
2:19.12
| I
| 489
| +13.56
|
|
|
| 50: |
30.14
| 100: |
1:07.63
(37.49)
| 150: |
1:48.25
(40.62)
| 200: |
2:19.12
(30.87)
|
|
24 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | кмс
| Київська
| |
2:22.79
| I
| 452
| +17.23
|
|
|
| 50: |
29.77
| 100: |
1:06.97
(37.20)
| 150: |
1:50.23
(43.26)
| 200: |
2:22.79
(32.56)
|
|
25 |
ЛЬВУТІН
Лев
|
| 07 | II
| Запорізька
| |
2:37.91
| II
| 334
| +32.35
|
|
|
| 50: |
33.73
| 100: |
1:16.47
(42.74)
| 150: |
1:59.40
(42.93)
| 200: |
2:37.91
(38.51)
|
|
|
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 | кмс
| Львівська
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
29.15
| 100: |
1:04.00
(34.85)
| 150: |
1:44.65
(40.65)
| 200: |
2:18.41
(33.76)
|
|
|
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | Н/С |
|
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:56.09 | Денис Дубров | 10.12.2009 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.13 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.56 | Ілля Підвальний | 09.11.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 2:09.60 | Ілля Підвальний | 03.11.2012 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:57.54 | | | |
|
Розряди | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:27.00 | II | 2:45.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
6 / 6 / 0 / 0 |
1 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:03.22
| мс
| 704
|
|
|
|
| 50: |
27.45
| 100: |
58.11
(30.66)
| 150: |
1:33.67
(35.56)
| 200: |
2:03.22
(29.55)
|
|
2 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| О
| 97 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:04.58
| мс
| 681
| +1.36
|
|
|
| 50: |
26.22
| 100: |
56.27
(30.05)
| 150: |
1:33.08
(36.81)
| 200: |
2:04.58
(31.50)
|
|
3 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:06.04
| мс
| 658
| +2.82
|
|
|
| 50: |
27.13
| 100: |
59.11
(31.98)
| 150: |
1:37.31
(38.20)
| 200: |
2:06.04
(28.73)
|
|
4 |
СМАЛЬ
Антон
|
| 97 | мс
| Волинська
| |
2:06.16
| мс
| 656
| +2.94
|
|
|
| 50: |
27.85
| 100: |
1:00.66
(32.81)
| 150: |
1:37.18
(36.52)
| 200: |
2:06.16
(28.98)
|
|
5 |
БУТЕНКО
Артур
|
| 01 | мс
| Запорізька
| |
2:08.15
| мс
| 626
| +4.93
|
|
6 |
ЧОБОТАР
Артем
|
| 03 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:08.50
| мс
| 620
| +5.28
|
|
|
| 50: |
27.19
| 100: |
1:01.04
(33.85)
| 150: |
1:38.44
(37.40)
| 200: |
2:08.50
(30.06)
|
|
|
|
|
|