Чемпіонат України з плавання у 25-метровому басейні 'Містер Батерфляй'
 
10 - 12 липня 2019 р.
м. Запоріжжя
Спартак-КПУ
25 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:20.96Андрій Говоров27.08.2016Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:21.32Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:22.39Андрій Хлопцов04.12.2015Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:24.11Ілля Підвальний04.11.2012Першість України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:21.75
Розрядимс23.50кмс24.50I26.00II29.50III33.50I юн38.00II юн43.00
 
попередні запливи
Заплив 1
(Старт: 10:06:55:81)
1 БІЛЕНКО Володимир
02
Київ
24.30
кмс

2
+0.97
2 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
23.33
мс

1

3 ЛЮБАРЩУК Владислав
04
Запорізька
25.98
I

5
+2.65
4 САРНАЦЬКИЙ Ростислав
03
Запорізька
25.57
I

4
+2.24
5 ХОМУТОВ Ярослав
02
Одеська
24.99
I

3
+1.66
6








Заплив 2
(Старт: 10:07:47:27)
1 КОЛОСОК Павло
05
Запорізька
27.06
II

6
+3.03
2 ГОВТВЯН Данііл
05
Запорізька
26.84
II

5
+2.81
3 КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
26.32
II

3
+2.29
4 ЧОБАНЯН Данило
04
Донецька
26.73
II

4
+2.70
5 ЖИГУЛІН Вячеслав
00
Запорізька
24.03
кмс

1

6 ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
25.44
I

2
+1.41

Заплив 3
(Старт: 10:08:39:88)
1 РИБІН Захар
01
Дніпропетровська
24.77
I

2
+0.30
2 ШАПОВАЛОВ Даніл
07
Запорізька
28.83
II

6
+4.36
3 СЛОБОДЯНЮК Олексій
03
Запорізька
25.69
I

3
+1.22
4 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
26.38
II

5
+1.91
5 МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
24.47
кмс

1

6 РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
26.26
II

4
+1.79

Заплив 4
(Старт: 10:09:35:60)
1 ТСУДЖІ Юусуке
05
Дніпропетровська
26.25
II

6
+0.74
2 АВТАНДИЛАШВІЛІ Даниїл
02
Одеська
26.11
II

5
+0.60
3 ФОКОВ Єгор
03
Дніпропетровська
26.01
II

4
+0.50
4 МАМОНОВ Ілля
03
Запорізька
25.51
I

1

5 ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
25.66
I

2
+0.15
6 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
25.95
I

3
+0.44

Заплив 5
(Старт: 10:10:27:33)
1 СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
24.79
I

3
+0.26
2 ДУДА Андрій
99
Волинська
24.53
I

1

3 СКАРЛАТ Олександр
95
Київська
24.91
I

4
+0.38
4 БОРИСЕНКО Микита
02
Дніпропетровська
24.92
I

5
+0.39
5 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
24.62
I

2
+0.09
6 КУЗІН Данило
01
Дніпропетровська
25.02
I

6
+0.49

Заплив 6
(Старт: 10:11:27:18)
1 ПИВОВАР Денис
02
Волинська
24.81
I

5
+0.45
2 ЛЕНЬОВ Антоніо
03
Київ
24.58
I

4
+0.22
3 МАЗУР Максим
00
Запорізька
24.49
кмс

2
+0.13
4 ПЕТРОЧУК Ілля
03
Волинська
24.36
кмс

1

5ОЛЕЙНІКОВ Дмитро
00
Дніпропетровська
24.57
I

3
+0.21
6 КУРГАН Данило
01
Дніпропетровська
24.87
I

6
+0.51

Заплив 7
(Старт: 10:12:17:78)
1 САПУН Тихон
99
Запорізька
24.63
I

5
+0.81
2 СТАХІР Олексій
02
Волинська
23.91
кмс

2
+0.09
3 ВІРЧЕНКО Олександр
01
Полтавська
23.82
кмс

1

4 СКОФЕНКО Денис
03
Харківська
24.67
I

6
+0.85
5 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
24.28
кмс

4
+0.46
6 БАБІЧЕНКО Микита
02
Дніпропетровська
24.23
кмс

3
+0.41

Заплив 8
(Старт: 10:13:15:97)
1 ЛИСОБЕЙ Сергій
03
Тернопільська
24.55
I

3
+0.91
2 БОНДАР Артем
02
Рівненська
23.76
кмс

2
+0.12
3 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
28.29
II

6
+4.65
4 БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
23.64
кмс

1

5 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00
Тернопільська
24.81
I

5
+1.17
6 КОРКУНОВ Антон
99
Київ
24.72
I

4
+1.08

Заплив 9
(Старт: 10:14:09:39)
1 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
24.02
кмс

4
+0.87
2 КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
24.04
кмс

5
+0.89
3 КОЛОДЯЖНИЙ Данило
95
Київ
23.15
мс

1

4 ГРИГОРЬЄВ Леонід
96
Донецька
23.18
мс

2
+0.03
5 МІЩУК Дмитро
00
Волинська
24.08
кмс

6
+0.93
6 НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
23.63
кмс

3
+0.48

Заплив 10
(Старт: 10:15:04:03)
1 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
24.38
кмс

4
+1.76
2 РУБАН Єгор
02
Миколаївська
23.97
кмс

3
+1.35
3 ЛІННИК Ілля
01
Київ
22.62
мс

1

4 НЕСТЕРКІН Валентин
01
Харківська
Н/С




5 ЮРКЕВИЧ Юрій
98
Тернопільська
23.19
мс

2
+0.57
6 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
25.06
I

5
+2.44

Заплив 11
(Старт: 10:16:03:03)
1 ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
23.85
кмс

5
+0.98
2 РЄПІН Віктор
99
Харківська
23.52
кмс

4
+0.65
3 КОМПАНІЄЦЬ Кирило
98
Запорізька
22.87
мс

1

4 БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
23.29
мс

2
+0.42
5 УСТИНОВ Євген
98
Київська
23.45
мс

3
+0.58
6 ПИЛИП Сергій
01
Закарпатська
24.74
I

6
+1.87