Чемпіонат України з плавання у 25-метровому басейні 'Містер Батерфляй'
 
10 - 12 липня 2019 р.
м. Запоріжжя
Спартак-КПУ
25 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м батерфляй - чоловіки
Рекорди
Рекорд України0:22.29Андрій Говоров30.08.2016Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:22.43Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.19Андрій Хлопцов04.12.2015Чемпіонат Європи

Вище досягнення України0:25.19Андрій Хлопцов12.10.2013Кубок світу
Розрядикмс27.00I29.00II32.50III37.00I юн42.00II юн48.00
 
попередні запливи
Заплив 1
(Старт: 10:04:43:51)
1 ЛІННИК Ілля
01
Київ
26.26
кмс

2
+0.36
2 КАЗНАЧЕЄВ Данило
99
Донецька
28.15
I

6
+2.25
3 РЯБІНІН Андрій
03
Дніпропетровська
28.05
I

5
+2.15
4 БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
27.63
I

4
+1.73
5 ДМУХАЙЛОВ Данііл
02
Одеська
27.48
I

3
+1.58
6 ТИМОЩУК Юрій
02
Київ
Д/К


1


Заплив 2
(Старт: 10:05:50:78)
1 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
28.60
I

5
+1.60
2 АВТАНДИЛАШВІЛІ Даниїл
02
Одеська
27.83
I

4
+0.83
3 ХОМУТОВ Ярослав
02
Одеська
27.75
I

3
+0.75
4 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
27.52
I

2
+0.52
5 НІКІТЕНКО Олексій
05
Запорізька
29.40
II

6
+2.40
6 КУРГАН Данило
01
Дніпропетровська
27.00
кмс

1


Заплив 3
(Старт: 10:06:45:52)
1 АНІСІМОВ Ілля
03
Дніпропетровська
27.20
I

4
+0.72
2 КУЗНЄЦОВ Микита
04
Дніпропетровська
27.59
I

5
+1.11
3 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
26.48
кмс

1

4 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
26.95
кмс

3
+0.47
5 САРАКУЦА Владислав
02
Донецька
27.61
I

6
+1.13
6 КУЗІН Данило
01
Дніпропетровська
26.62
кмс

2
+0.14

Заплив 4
(Старт: 10:07:43:47)
1 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00
Тернопільська
26.05
кмс

3
+0.97
2 БІЛЕНКО Володимир
02
Київ
25.08
кмс

1

3 КОПТЄЛОВ Євгеній
93
Київ
Н/С




4 ПИЛИП Сергій
01
Закарпатська
26.14
кмс

4
+1.06
5 РАКОВ Дмитро
00
Львівська
26.04
кмс

2
+0.96
6 БАБІЧЕНКО Микита
02
Дніпропетровська
26.34
кмс

5
+1.26

Заплив 5
(Старт: 10:08:33:80)
1 ПИВОВАР Денис
02
Волинська
26.34
кмс

5
+1.60
2 НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
25.24
кмс

2
+0.50
3 БОБРАКОВ Ігор
98
Запорізька
24.74
кмс

1

4 УСТИНОВ Євген
98
Київська
25.42
кмс

3
+0.68
5 НАУМОВ Андрій
00
Волинська
25.46
кмс

4
+0.72
6 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
26.63
кмс

6
+1.89

Заплив 6
(Старт: 10:09:23:46)
1 ПРИЄМСЬКИЙ Євгеній
01
Дніпропетровська
26.67
кмс

6
+2.69
2 БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
25.29
кмс

3
+1.31
3 ЛЕМЕШКО Любомир
92
Полтавська
23.98
кмс

1

4 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
24.75
кмс

2
+0.77
5 КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
25.41
кмс

4
+1.43
6 САГАЙДАК Степан
01
Київ
26.32
кмс

5
+2.34