Чемпіонат України з плавання у 25-метровому басейні 'Містер Батерфляй'
 
10 - 12 липня 2019 р.
м. Запоріжжя
Спартак-КПУ
25 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м комплексне плавання - чоловіки
Рекорди
Рекорд України1:56.09Денис Дубров10.12.2009Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:00.13Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.56Ілля Підвальний09.11.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України2:09.60Ілля Підвальний03.11.2012Першість України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:57.54
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:27.00II2:45.00III3:05.00I юн3:28.00
 
попередні запливи
Заплив 1
(Старт: 11:08:53:96)
1







2 СМАЛЬ Олексій
00
Київ
2:09.92
кмс

1

3 БОЛОТОВ Ілля
02
Київська
2:15.67
кмс

3
+5.75
4 БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
2:12.68
кмс

2
+2.76
5







6








Заплив 2
(Старт: 11:11:33:57)
1 ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
2:09.31
кмс

1

2 ХАДЖИНОВ Олександр
05
Донецька
2:19.12
I

5
+9.81
3 БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
2:09.88
кмс

3
+0.57
4 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
2:09.81
кмс

2
+0.50
5 ЛЬВУТІН Лев
07
Запорізька
2:37.91
II

6
+28.60
6 ПОВАЛЯЄВ Тимур
04
Запорізька
2:16.53
I

4
+7.22

Заплив 3
(Старт: 11:14:35:14)
1 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
2:13.60
кмс

4
+8.04
2 НОСКО Андрій
02
Донецька
2:13.88
кмс

5
+8.32
3 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
2:05.56
мс

1

4 ВАРДАНЯН Владислав
01
Дніпропетровська
2:10.96
кмс

3
+5.40
5 ЧОБОТАР Артем
03
Дніпропетровська
2:08.34
мс

2
+2.78
6 ФОКОВ Єгор
03
Дніпропетровська
2:17.93
I

6
+12.37

Заплив 4
(Старт: 11:17:18:18)
1 ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
2:16.47
I

4
+8.76
2 ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03
Запорізька
2:12.94
кмс

3
+5.23
3 ГЕРАСИМЧУК Святослав
97
Дніпропетровська
2:07.71
мс

1

4 БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
2:09.28
кмс

2
+1.57
5 АНІСІМОВ Ілля
03
Дніпропетровська
Н/С




6 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
2:22.79
I

5
+15.08

Заплив 5
(Старт: 11:20:04:82)
1 ДМУХАЙЛОВ Данііл
02
Одеська
2:18.21
I

5
+9.77
2 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
2:12.31
кмс

3
+3.87
3 СМАЛЬ Антон
97
Волинська
2:08.58
мс

2
+0.14
4 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
2:08.44
мс

1

5 КУРЧЕНКО Антон
01
Полтавська
2:12.71
кмс

4
+4.27
6 ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Юліан
04
Львівська
Д/К


6


A-фінал

(Старт: 17:05:03:88)
1 СМАЛЬ Антон
97
Волинська
2:06.16
мс

4
+2.94
2 ЧОБОТАР Артем
03
Дніпропетровська
2:08.50
мс

6
+5.28
3 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
2:03.22
мс

1

4 ГЕРАСИМЧУК Святослав
97
Дніпропетровська
2:04.58
мс

2
+1.36
5 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
2:06.04
мс

3
+2.82
6 БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
2:08.15
мс

5
+4.93