50 м батерфляй - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:26.29 | Надія Коба | 21.12.2012 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:26.29 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:26.74 | Надія Коба | 11.12.2011 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 0:27.50 | Євгенія Жукова | 08.11.2017 | Чемпіонат України |
|
Розряди | кмс | 30.00 | I | 32.00 | II | 36.00 | III | 41.00 | I юн | 47.00 | II юн | 53.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ
|
30.14
| I
|
| 1
|
|
3 |
ФІЩЕНКО
Дарья
| 07
| Донецька
|
31.79
| I
|
| 3
| +1.65
|
4 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| 05
| Запорізька
|
30.79
| I
|
| 2
| +0.65
|
5 |
МОРОХОВСЬКА
Анастасія
| 02
| Київ
|
32.28
| II
|
| 4
| +2.14
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
МУХІНА
Варвара
| 02
| Донецька
|
32.01
| II
|
| 5
| +1.51
|
2 |
ТЕЛЮК
Катерина
| 03
| Дніпропетровська
|
32.61
| II
|
| 6
| +2.11
|
3 |
БЕКАЛО
Анастасія
| 05
| Дніпропетровська
|
31.58
| I
|
| 2
| +1.08
|
4 |
СМОЛЯК
Олександра
| 05
| Дніпропетровська
|
31.74
| I
|
| 3
| +1.24
|
5 |
АНДРЕЄВА
Катерина
| 03
| Донецька
|
30.50
| I
|
| 1
|
|
6 |
РИБАЛКО
Наталія
| 05
| Донецька
|
31.79
| I
|
| 4
| +1.29
|
|
| Заплив 3
1 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська
|
30.18
| I
|
| 4
| +1.15
|
2 |
КУЧЕРЕНКО
Тетяна
| 03
| Тернопільська
|
30.09
| I
|
| 3
| +1.06
|
3 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська
|
29.03
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська
|
29.34
| кмс
|
| 2
| +0.31
|
5 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
| 01
| Донецька
|
30.77
| I
|
| 5
| +1.74
|
6 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська
|
32.00
| I
|
| 6
| +2.97
|
|
| Заплив 4
1 |
МАЗУР
Єлізавета
| 99
| Київ
|
28.73
| кмс
|
| 2
| +0.20
|
2 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська
|
30.54
| I
|
| 5
| +2.01
|
3 |
СТАДНИК
Юлія
| 00
| Київ
|
28.53
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ВЕРБИЦЬКА
Поліна
| 01
| Запорізька
|
29.54
| кмс
|
| 3
| +1.01
|
5 |
ЛЯХОВА
Анастасія
| 05
| Дніпропетровська
|
29.56
| кмс
|
| 4
| +1.03
|
6 |
СПИРИДОНОВА
Альона
| 03
| Донецька
|
31.19
| I
|
| 6
| +2.66
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:03:36:62) |
1 | ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська
|
29.69
| кмс
|
| 4
| +0.99
|
2 |
ПАЩЕНКО
Вікторія
| 00
| Дніпропетровська
|
30.21
| I
|
| 5
| +1.51
|
3 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
28.70
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська
|
29.40
| кмс
|
| 3
| +0.70
|
5 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська
|
29.30
| кмс
|
| 2
| +0.60
|
6 |
СТЄКАЧОВА
Єва
| 05
| Запорізька
|
31.16
| I
|
| 6
| +2.46
|
|
A-фінал |
|
1 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська
|
28.70
| кмс
|
| 4
| +0.70
|
2 |
МАЗУР
Єлізавета
| 99
| Київ
|
28.14
| кмс
|
| 3
| +0.14
|
3 |
СТАДНИК
Юлія
| 00
| Київ
|
28.00
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
28.04
| кмс
|
| 2
| +0.04
|
5 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська
|
29.00
| кмс
|
| 5
| +1.00
|
6 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська
|
29.65
| кмс
|
| 6
| +1.65
|
|
|
50 м батерфляй - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:22.29 | Андрій Говоров | 30.08.2016 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.43 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.19 | Андрій Хлопцов | 04.12.2015 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 0:25.19 | Андрій Хлопцов | 12.10.2013 | Кубок світу |
|
Розряди | кмс | 27.00 | I | 29.00 | II | 32.50 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:04:43:51) |
1 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
26.26
| кмс
|
| 2
| +0.36
|
2 |
КАЗНАЧЕЄВ
Данило
| 99
| Донецька
|
28.15
| I
|
| 6
| +2.25
|
3 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська
|
28.05
| I
|
| 5
| +2.15
|
4 |
БІРЮКОВ
Антон
| 00
| Донецька
|
27.63
| I
|
| 4
| +1.73
|
5 |
ДМУХАЙЛОВ
Данііл
| 02
| Одеська
|
27.48
| I
|
| 3
| +1.58
|
6 |
ТИМОЩУК
Юрій
| 02
| Київ
| Д/К
|
|
| 1
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:05:50:78) |
1 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька
|
28.60
| I
|
| 5
| +1.60
|
2 |
АВТАНДИЛАШВІЛІ
Даниїл
| 02
| Одеська
|
27.83
| I
|
| 4
| +0.83
|
3 |
ХОМУТОВ
Ярослав
| 02
| Одеська
|
27.75
| I
|
| 3
| +0.75
|
4 |
ГРЕЧКО
Вадим
| 02
| Донецька
|
27.52
| I
|
| 2
| +0.52
|
5 |
НІКІТЕНКО
Олексій
| 05
| Запорізька
|
29.40
| II
|
| 6
| +2.40
|
6 |
КУРГАН
Данило
| 01
| Дніпропетровська
|
27.00
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:06:45:52) |
1 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська
|
27.20
| I
|
| 4
| +0.72
|
2 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
27.59
| I
|
| 5
| +1.11
|
3 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська
|
26.48
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська
|
26.95
| кмс
|
| 3
| +0.47
|
5 |
САРАКУЦА
Владислав
| 02
| Донецька
|
27.61
| I
|
| 6
| +1.13
|
6 |
КУЗІН
Данило
| 01
| Дніпропетровська
|
26.62
| кмс
|
| 2
| +0.14
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:07:43:47) |
1 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
| 00
| Тернопільська
|
26.05
| кмс
|
| 3
| +0.97
|
2 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ
|
25.08
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
КОПТЄЛОВ
Євгеній
| 93
| Київ
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська
|
26.14
| кмс
|
| 4
| +1.06
|
5 |
РАКОВ
Дмитро
| 00
| Львівська
|
26.04
| кмс
|
| 2
| +0.96
|
6 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська
|
26.34
| кмс
|
| 5
| +1.26
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:08:33:80) |
1 |
ПИВОВАР
Денис
| 02
| Волинська
|
26.34
| кмс
|
| 5
| +1.60
|
2 |
НІМЧЕНКО
Ігор
| 98
| Донецька
|
25.24
| кмс
|
| 2
| +0.50
|
3 |
БОБРАКОВ
Ігор
| 98
| Запорізька
|
24.74
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
УСТИНОВ
Євген
| 98
| Київська
|
25.42
| кмс
|
| 3
| +0.68
|
5 |
НАУМОВ
Андрій
| 00
| Волинська
|
25.46
| кмс
|
| 4
| +0.72
|
6 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
| 00
| Київська
|
26.63
| кмс
|
| 6
| +1.89
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:09:23:46) |
1 |
ПРИЄМСЬКИЙ
Євгеній
| 01
| Дніпропетровська
|
26.67
| кмс
|
| 6
| +2.69
|
2 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
25.29
| кмс
|
| 3
| +1.31
|
3 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| 92
| Полтавська
|
23.98
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
| 00
| Запорізька
|
24.75
| кмс
|
| 2
| +0.77
|
5 |
КІЛІМБЕТ
Нікіта
| 00
| Запорізька
|
25.41
| кмс
|
| 4
| +1.43
|
6 |
САГАЙДАК
Степан
| 01
| Київ
|
26.32
| кмс
|
| 5
| +2.34
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 16:44:24:03) |
1 |
НІМЧЕНКО
Ігор
| 98
| Донецька
|
25.02
| кмс
|
| 4
| +1.22
|
2 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
| 00
| Запорізька
|
24.51
| кмс
|
| 2
| +0.71
|
3 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| 92
| Полтавська
|
23.80
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
БОБРАКОВ
Ігор
| 98
| Запорізька
|
24.52
| кмс
|
| 3
| +0.72
|
5 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ
|
25.12
| кмс
|
| 5
| +1.32
|
6 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька
|
25.58
| кмс
|
| 6
| +1.78
|
|
|
100 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:53.55 | Дар'я Степанюк | 12.12.2009 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.48 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:55.48 | Маргарита Смірнова | 08.11.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:56.85 | Ганна Дзеркаль | 04.04.2002 | Чемпіонат світу | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.24 | | | |
|
Розряди | мс | 58.50 | кмс | 1:01.50 | I | 1:06.00 | II | 1:14.00 | III | 1:24.00 | I юн | 1:36.00 | II юн | 1:48.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:11:02:35) |
1 |
БУКАНОВА
Тамара
| 03
| Київ
|
1:00.64
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
КОВАЛЬ
Маргарита
| 04
| Кіровоградська
|
1:03.90
| I
|
| 5
| +3.26
|
3 |
РИБАЛКО
Наталія
| 05
| Донецька
|
1:03.29
| I
|
| 4
| +2.65
|
4 |
ВАСЬКО
Катерина
| 99
| Запорізька
|
1:02.75
| I
|
| 3
| +2.11
|
5 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська
|
1:04.41
| I
|
| 6
| +3.77
|
6 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| Київ
|
1:00.75
| кмс
|
| 2
| +0.11
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:12:39:56) |
1 |
СМОЛЯК
Олександра
| 05
| Дніпропетровська
|
1:05.45
| I
|
| 6
| +5.25
|
2 |
ТЕЛЮК
Катерина
| 03
| Дніпропетровська
|
1:02.41
| I
|
| 4
| +2.21
|
3 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська
|
1:00.20
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
МИХАЛЬЧУК
Анастасія
| 03
| Дніпропетровська
|
1:01.89
| I
|
| 3
| +1.69
|
5 |
КАЦАЛА
Марія
| 02
| Харківська
|
1:01.65
| I
|
| 2
| +1.45
|
6 |
СПИРИДОНОВА
Альона
| 03
| Донецька
|
1:04.10
| I
|
| 5
| +3.90
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:14:04:08) |
1 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська
|
1:01.53
| I
|
| 2
| +0.26
|
2 |
МАЛИНОВСЬКА
Катерина
| 01
| Рівненська
|
1:01.68
| I
|
| 3
| +0.41
|
3 |
ДЕРЮГІНА
Анна
| 03
| Запорізька
|
1:01.84
| I
|
| 5
| +0.57
|
4 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська
|
1:01.27
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька
|
1:01.77
| I
|
| 4
| +0.50
|
6 |
ПОПОВИЧ
Катерина
| 01
| Івано-Франківська
|
1:03.02
| I
|
| 6
| +1.75
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:15:36:11) |
1 |
ЧУБИР
Ангеліна
| 05
| Запорізька
|
1:01.07
| кмс
|
| 4
| +2.97
|
2 |
ШАПОВАЛОВА
Аліна
| 03
| Запорізька
|
1:00.19
| кмс
|
| 3
| +2.09
|
3 |
ПРИБИШ
Анна
| 98
| Київ
|
58.47
| мс
|
| 2
| +0.37
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
58.10
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ТИЩЕНКО
Євгенія
| 00
| Київ
|
1:02.01
| I
|
| 6
| +3.91
|
6 |
РАДЧЕНКО
Даяна
| 01
| Харківська
|
1:01.73
| I
|
| 5
| +3.63
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:16:59:97) |
1 |
РОМАН
Александра
| 04
| Закарпатська
|
1:01.87
| I
|
| 6
| +4.22
|
2 |
ЛЕЩЕНКО
Дарья
| 01
| Харківська
|
1:00.65
| кмс
|
| 4
| +3.00
|
3 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
57.65
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| Київ
|
59.05
| кмс
|
| 2
| +1.40
|
5 |
ФІСЕНКО
Надія
| 00
| Київ
|
59.31
| кмс
|
| 3
| +1.66
|
6 |
БУРЯК
Валерія
| 02
| Харківська
|
1:01.26
| кмс
|
| 5
| +3.61
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:18:40:84) |
1 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| Полтавська
|
59.75
| кмс
|
| 4
| +1.06
|
2 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська
|
59.16
| кмс
|
| 3
| +0.47
|
3 |
ЯКУБА
Орина
| 98
| Київ
|
59.07
| кмс
|
| 2
| +0.38
|
4 |
СТАДНИК
Юлія
| 00
| Київ
|
58.69
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КУЧЕРЕНКО
Тетяна
| 03
| Тернопільська
|
1:02.76
| I
|
| 6
| +4.07
|
6 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська
|
1:00.63
| кмс
|
| 5
| +1.94
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 16:47:35:34) |
1 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| Київ
|
57.92
| мс
|
| 2
| +0.99
|
2 |
ПРИБИШ
Анна
| 98
| Київ
|
58.05
| мс
|
| 4
| +1.12
|
3 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
56.93
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
58.01
| мс
|
| 3
| +1.08
|
5 |
СТАДНИК
Юлія
| 00
| Київ
|
58.30
| мс
|
| 5
| +1.37
|
6 |
ЯКУБА
Орина
| 98
| Київ
|
58.71
| кмс
|
| 6
| +1.78
|
|
|
100 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:46.86 | Сергій Шевцов | 15.12.2018 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:47.57 | Сергій Шевцов | 23.11.2016 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 0:49.81 | Сергій Шевцов | 19.12.2014 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.02 | Ілля Петрочук | 07.07.2017 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:47.88 | | | |
|
Розряди | мс | 52.00 | кмс | 55.50 | I | 59.50 | II | 1:07.00 | III | 1:15.00 | I юн | 1:24.50 | II юн | 1:35.50 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:20:15:54) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
| 04
| Київ
|
55.23
| кмс
|
| 3
| +4.76
|
3 |
РЄПІН
Віктор
| 99
| Харківська
|
50.47
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ЖУЛІН
Єгор
| 03
| Київ
|
53.16
| кмс
|
| 2
| +2.69
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:21:32:53) |
1 |
ХОМУТОВ
Ярослав
| 02
| Одеська
|
54.50
| кмс
|
| 2
| +0.77
|
2 |
МАЗУР
Максим
| 00
| Запорізька
|
54.79
| кмс
|
| 3
| +1.06
|
3 |
КОЛОСОК
Павло
| 05
| Запорізька
|
59.88
| II
|
| 6
| +6.15
|
4 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька
|
55.06
| кмс
|
| 4
| +1.33
|
5 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька
|
55.65
| I
|
| 5
| +1.92
|
6 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська
|
53.73
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:23:00:36) |
1 |
ГОВТВЯН
Данііл
| 05
| Запорізька
|
58.45
| I
|
| 6
| +4.53
|
2 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька
|
58.18
| I
|
| 5
| +4.26
|
3 |
РИБІН
Захар
| 01
| Дніпропетровська
|
54.52
| кмс
|
| 2
| +0.60
|
4 |
РЯБІНІН
Андрій
| 03
| Дніпропетровська
|
56.33
| I
|
| 3
| +2.41
|
5 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька
|
56.52
| I
|
| 4
| +2.60
|
6 |
ЖИГУЛІН
Вячеслав
| 00
| Запорізька
|
53.92
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:24:28:14) |
1 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська
|
54.72
| кмс
|
| 2
| +1.70
|
2 |
АВТАНДИЛАШВІЛІ
Даниїл
| 02
| Одеська
|
58.10
| I
|
| 5
| +5.08
|
3 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська
|
57.21
| I
|
| 3
| +4.19
|
4 |
РЯБОВ
Микита
| 03
| Запорізька
|
57.43
| I
|
| 4
| +4.41
|
5 |
ШАПОВАЛОВ
Даніл
| 07
| Запорізька
| Д/К
|
|
| 6
|
|
6 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська
|
53.02
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:26:11:78) |
1 |
МАМОНОВ
Ілля
| 03
| Запорізька
|
55.70
| I
|
| 1
|
|
2 |
САРНАЦЬКИЙ
Ростислав
| 03
| Запорізька
|
56.30
| I
|
| 2
| +0.60
|
3 |
ТСУДЖІ
Юусуке
| 05
| Дніпропетровська
|
56.48
| I
|
| 3
| +0.78
|
4 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| Запорізька
|
57.33
| I
|
| 5
| +1.63
|
5 |
СЛОБОДЯНЮК
Олексій
| 03
| Запорізька
|
56.73
| I
|
| 4
| +1.03
|
6 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська
|
57.37
| I
|
| 6
| +1.67
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:27:32:03) |
1 |
ЛЕНЬОВ
Антоніо
| 03
| Київ
|
54.50
| кмс
|
| 3
| +2.07
|
2 |
ЗАГРОДСЬКИЙ
Павло
| 03
| Запорізька
|
54.57
| кмс
|
| 4
| +2.14
|
3 |
РУБАН
Єгор
| 02
| Миколаївська
|
53.81
| кмс
|
| 2
| +1.38
|
4 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| Київ
|
52.43
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
НОСКО
Андрій
| 02
| Донецька
|
56.49
| I
|
| 6
| +4.06
|
6 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська
|
55.14
| кмс
|
| 5
| +2.71
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:28:53:39) |
1 |
КУРГАН
Данило
| 01
| Дніпропетровська
|
55.42
| кмс
|
| 5
| +2.78
|
2 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська
|
52.64
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
САРАКУЦА
Владислав
| 02
| Донецька
|
54.64
| кмс
|
| 4
| +2.00
|
4 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
54.27
| кмс
|
| 3
| +1.63
|
5 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська
|
55.47
| кмс
|
| 6
| +2.83
|
6 |
БОРИСЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська
|
54.18
| кмс
|
| 2
| +1.54
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:30:24:00) |
1 |
ГРЕБЕЛЬНИЙ
Данило
| 01
| Київ
|
52.57
| кмс
|
| 2
| +1.17
|
2 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська
|
53.98
| кмс
|
| 5
| +2.58
|
3 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська
|
51.40
| мс
|
| 1
|
|
4 |
СКОФЕНКО
Денис
| 03
| Харківська
|
54.02
| кмс
|
| 6
| +2.62
|
5 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька
|
53.50
| кмс
|
| 3
| +2.10
|
6 |
САПУН
Тихон
| 99
| Запорізька
|
53.82
| кмс
|
| 4
| +2.42
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:31:44:82) |
1 |
ДУДА
Андрій
| 99
| Волинська
|
53.90
| кмс
|
| 5
| +2.43
|
2 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська
|
53.92
| кмс
|
| 6
| +2.45
|
3 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
| 01
| Полтавська
|
51.47
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КОРКУНОВ
Антон
| 99
| Київ
|
52.35
| кмс
|
| 3
| +0.88
|
5 |
БАЛАШОВ
Вячеслав
| 01
| Харківська
|
52.03
| кмс
|
| 2
| +0.56
|
6 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська
|
53.49
| кмс
|
| 4
| +2.02
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:33:13:16) |
1 |
МІЩУК
Дмитро
| 00
| Волинська
|
52.55
| кмс
|
| 5
| +2.54
|
2 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| Дніпропетровська
|
52.22
| кмс
|
| 4
| +2.21
|
3 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька
|
50.01
| мс
|
| 1
|
|
4 |
БОБРАКОВ
Ігор
| 98
| Запорізька
|
51.67
| мс
|
| 3
| +1.66
|
5 |
ПЕТРАКОВ
Олег
| 00
| Київ
|
51.41
| мс
|
| 2
| +1.40
|
6 |
СИДОРЕНКО
Артем
| 01
| Харківська
|
52.90
| кмс
|
| 6
| +2.89
|
|
| Заплив 11
(Старт: 10:34:38:89) |
1 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| 98
| Тернопільська
|
52.94
| кмс
|
| 5
| +2.14
|
2 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська
|
52.66
| кмс
|
| 4
| +1.86
|
3 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
|
50.80
| мс
|
| 1
|
|
4 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська
|
51.87
| мс
|
| 2
| +1.07
|
5 |
НІМЧЕНКО
Ігор
| 98
| Донецька
|
52.54
| кмс
|
| 3
| +1.74
|
6 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
| 03
| Волинська
|
52.98
| кмс
|
| 6
| +2.18
|
|
| Заплив 12
(Старт: 10:35:56:99) |
1 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
51.77
| мс
|
| 4
| +1.28
|
2 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька
|
52.20
| кмс
|
| 5
| +1.71
|
3 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
50.49
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КОЛОДЯЖНИЙ
Данило
| 95
| Київ
|
50.61
| мс
|
| 2
| +0.12
|
5 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| 01
| Запорізька
|
51.70
| мс
|
| 3
| +1.21
|
6 |
ГЛЯДЧИШИН
Тарас
| 00
| Дніпропетровська
|
52.28
| кмс
|
| 6
| +1.79
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 16:51:02:27) |
1 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська
|
51.31
| мс
|
| 5
| +1.29
|
2 |
КОЛОДЯЖНИЙ
Данило
| 95
| Київ
|
50.02
| мс
|
| 1
|
|
3 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька
|
50.33
| мс
|
| 2
| +0.31
|
4 |
РЄПІН
Віктор
| 99
| Харківська
|
50.64
| мс
|
| 4
| +0.62
|
5 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
|
50.49
| мс
|
| 3
| +0.47
|
6 |
ПЕТРАКОВ
Олег
| 00
| Київ
|
52.71
| кмс
|
| 6
| +2.69
|
|
|
200 м брас - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:19.50 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:19.50 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:19.50 | Вікторія Солнцева | 07.08.2013 | Кубок світу |
| Вище досягнення України | 2:30.46 | Олена Зубчевська | 18.02.2012 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:25.87 | | | |
|
Розряди | мс | 2:37.00 | кмс | 2:45.00 | I | 2:58.00 | II | 3:19.00 | III | 3:45.00 | I юн | 4:13.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:37:34:98) |
1 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська
|
2:44.62
| кмс
|
| 4
| +11.20
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
2:42.16
| кмс
|
| 3
| +8.74
|
3 |
ТОВСТОГАН
Ольга
| 96
| Київ
|
2:33.42
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська
|
2:39.13
| кмс
|
| 2
| +5.71
|
5 |
СТЄКАЧОВА
Руслана
| 05
| Запорізька
|
2:55.59
| I
|
| 6
| +22.17
|
6 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
| 07
| Запорізька
|
2:52.09
| I
|
| 5
| +18.67
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:41:33:58) |
1 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська
|
2:57.41
| I
|
| 6
| +21.20
|
2 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
2:39.27
| кмс
|
| 2
| +3.06
|
3 |
КРИЖКО
Лілія
| 01
| Запорізька
|
2:36.21
| мс
|
| 1
|
|
4 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
2:40.67
| кмс
|
| 4
| +4.46
|
5 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ
|
2:39.83
| кмс
|
| 3
| +3.62
|
6 |
СІРИК
Поліна
| 07
| Запорізька
|
2:56.79
| I
|
| 5
| +20.58
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 16:54:27:20) |
1 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ
|
2:41.24
| кмс
|
| 6
| +9.57
|
2 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська
|
2:36.14
| мс
|
| 3
| +4.47
|
3 |
ТОВСТОГАН
Ольга
| 96
| Київ
|
2:34.91
| мс
|
| 2
| +3.24
|
4 |
КРИЖКО
Лілія
| 01
| Запорізька
|
2:31.67
| мс
|
| 1
|
|
5 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька
|
2:36.53
| мс
|
| 4
| +4.86
|
6 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська
|
2:37.32
| кмс
|
| 5
| +5.65
|
|
|
200 м брас - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:03.93 | Ігор Борисік | 11.11.2009 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:08.93 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.60 | Ярослав Парахін | 09.03.2008 | Першість України |
| Вище досягнення України | 2:17.59 | Ростислав Крижанівський | 07.11.2018 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:08.54 | | | |
|
Розряди | мс | 2:20.00 | кмс | 2:29.00 | I | 2:40.00 | II | 2:59.00 | III | 3:23.00 | I юн | 3:48.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:44:59:68) |
1 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Денис
| 04
| Львівська
|
2:45.19
| II
|
| 6
| +24.35
|
2 |
ДМИТРУК
Владислав
| 98
| Дніпропетровська
|
2:21.69
| кмс
|
| 3
| +0.85
|
3 |
БІРЮКОВ
Антон
| 00
| Донецька
|
2:20.90
| кмс
|
| 2
| +0.06
|
4 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська
|
2:20.84
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська
|
2:30.65
| I
|
| 4
| +9.81
|
6 |
ЛЬВУТІН
Лев
| 07
| Запорізька
|
2:41.35
| II
|
| 5
| +20.51
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:48:12:78) |
1 |
ГУЛЯКОВ
Денис
| 03
| Запорізька
|
2:36.55
| I
|
| 6
| +21.58
|
2 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська
|
2:25.74
| кмс
|
| 5
| +10.77
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська
|
2:16.12
| мс
|
| 2
| +1.15
|
4 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська
|
2:14.97
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська
|
2:24.46
| кмс
|
| 3
| +9.49
|
6 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська
|
2:24.63
| кмс
|
| 4
| +9.66
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:51:13:21) |
1 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька
|
2:31.81
| I
|
| 5
| +15.18
|
2 |
ПЕТРОВ
Денис
| 01
| Київ
|
2:20.14
| кмс
|
| 3
| +3.51
|
3 |
КАРПЕНКО
Олександр
| 95
| Київ
|
2:17.19
| мс
|
| 2
| +0.56
|
4 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька
|
2:16.63
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська
|
2:27.04
| кмс
|
| 4
| +10.41
|
6 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська
|
2:44.99
| II
|
| 6
| +28.36
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 16:59:36:66) |
1 |
ПЕТРОВ
Денис
| 01
| Київ
|
2:15.48
| мс
|
| 3
| +3.03
|
2 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька
|
2:16.43
| мс
|
| 5
| +3.98
|
3 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська
|
2:12.96
| мс
|
| 2
| +0.51
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська
|
2:15.76
| мс
|
| 4
| +3.31
|
5 |
КАРПЕНКО
Олександр
| 95
| Київ
|
2:12.45
| мс
|
| 1
|
|
6 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська
|
2:20.41
| кмс
|
| 6
| +7.96
|
|
|
100 м комплексне плавання - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:00.31 | Ганна Дзеркаль | 09.11.2014 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 1:02.39 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:02.39 | Юлія Савонюк | 04.04.2002 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:02.39 | Юлія Савонюк | 04.04.2002 | Чемпіонат світу |
|
Розряди | кмс | 1:10.50 | I | 1:16.00 | II | 1:25.00 | III | 1:36.50 | I юн | 1:48.00 | II юн | 2:02.50 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 10:54:25:66) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| Київ
|
1:12.20
| I
|
| 3
| +2.83
|
3 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська
|
1:11.27
| I
|
| 2
| +1.90
|
4 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| Київ
|
1:09.37
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:56:01:20) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ФІЩЕНКО
Дарья
| 07
| Донецька
|
1:18.15
| II
|
| 4
| +8.96
|
3 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська
|
1:11.15
| I
|
| 2
| +1.96
|
4 |
АНДРЕЄВА
Катерина
| 03
| Донецька
|
1:09.19
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КОВАЛЬ
Маргарита
| 04
| Кіровоградська
| Д/К
|
|
| 3
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:58:11:44) |
1 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| Київ
|
1:11.78
| I
|
| 4
| +5.32
|
2 |
РАДЧЕНКО
Даяна
| 01
| Харківська
|
1:10.72
| I
|
| 3
| +4.26
|
3 |
БІЖЕВЕЦЬ
Олександра
| 97
| Дніпропетровська
|
1:06.98
| кмс
|
| 2
| +0.52
|
4 |
МАЗУР
Єлізавета
| 99
| Київ
|
1:06.46
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська
|
1:12.64
| I
|
| 5
| +6.18
|
6 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| 03
| Дніпропетровська
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:00:03:26) |
1 |
МИХАЛЬЧУК
Анастасія
| 03
| Дніпропетровська
|
1:09.67
| кмс
|
| 2
| +0.63
|
2 |
СЬОМІНА
Каріна
| 04
| Дніпропетровська
|
1:09.67
| кмс
|
| 2
| +0.63
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська
|
1:09.89
| кмс
|
| 4
| +0.85
|
4 |
ІВАНОВА
Анастасія
| 01
| Полтавська
|
1:09.04
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ПОГУРСЬКА
Юлія
| 99
| Тернопільська
|
1:10.46
| кмс
|
| 5
| +1.42
|
6 |
БЕКАЛО
Анастасія
| 05
| Дніпропетровська
|
1:11.27
| I
|
| 6
| +2.23
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:01:40:64) |
1 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська
|
1:13.88
| I
|
| 6
| +8.09
|
2 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська
|
1:08.22
| кмс
|
| 3
| +2.43
|
3 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
1:05.79
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
1:06.50
| кмс
|
| 2
| +0.71
|
5 |
КИРИК
Ніна
| 04
| Рівненська
|
1:10.46
| кмс
|
| 4
| +4.67
|
6 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька
|
1:13.07
| I
|
| 5
| +7.28
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:05:05:19) |
1 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська
|
1:06.16
| кмс
|
| 5
| +1.87
|
2 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська
|
1:05.86
| кмс
|
| 4
| +1.57
|
3 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська
|
1:04.29
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
МАЗУР
Єлізавета
| 99
| Київ
|
1:05.37
| кмс
|
| 2
| +1.08
|
5 |
БІЖЕВЕЦЬ
Олександра
| 97
| Дніпропетровська
|
1:05.63
| кмс
|
| 3
| +1.34
|
6 |
ІВАНОВА
Анастасія
| 01
| Полтавська
|
1:08.63
| кмс
|
| 6
| +4.34
|
|
|
100 м комплексне плавання - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:53.38 | Олег Лісогор | 11.11.2005 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 54.45 | Андрій Хлопцов | 21.11.2016 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 0:55.66 | Андрій Хлопцов | 02.11.2015 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 1:00.12 | Ілля Петрочук | 20.12.2017 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | кмс | 1:02.00 | I | 1:07.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 | II юн | 1:47.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 11:03:32:63) |
1 |
СМАЛЬ
Олексій
| 00
| Київ
|
1:02.42
| I
|
| 3
| +4.80
|
2 |
ЛЕНЬОВ
Антоніо
| 03
| Київ
|
1:02.70
| I
|
| 4
| +5.08
|
3 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| 01
| Запорізька
|
59.60
| кмс
|
| 2
| +1.98
|
4 |
АРТАМОНОВ
Артур
| 92
| Київ
|
57.62
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МАСЛОВ
Артем
| 02
| Київ
|
1:04.16
| I
|
| 5
| +6.54
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:05:07:13) |
1 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька
|
1:01.60
| кмс
|
| 2
| +0.91
|
2 |
КАЗНАЧЕЄВ
Данило
| 99
| Донецька
|
1:04.40
| I
|
| 4
| +3.71
|
3 |
ГРЕЧКО
Вадим
| 02
| Донецька
|
1:03.58
| I
|
| 3
| +2.89
|
4 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька
|
1:00.69
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
1:06.12
| I
|
| 5
| +5.43
|
6 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| Запорізька
|
1:06.72
| I
|
| 6
| +6.03
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:06:43:79) |
1 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська
|
59.99
| кмс
|
| 3
| +1.42
|
2 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська
|
58.57
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька
|
1:05.48
| I
|
| 6
| +6.91
|
4 |
БОРИСЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська
|
1:03.43
| I
|
| 4
| +4.86
|
5 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська
|
1:03.75
| I
|
| 5
| +5.18
|
6 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська
|
59.46
| кмс
|
| 2
| +0.89
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:08:18:84) |
1 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська
|
1:07.53
| II
|
| 5
| +9.17
|
2 |
ВАРДАНЯН
Владислав
| 01
| Дніпропетровська
|
1:00.51
| кмс
|
| 3
| +2.15
|
3 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
58.36
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
СМАЛЬ
Антон
| 97
| Волинська
|
58.97
| кмс
|
| 2
| +0.61
|
5 |
КУРЧЕНКО
Антон
| 01
| Полтавська
| Д/К
|
|
| 6
|
|
6 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська
|
1:02.88
| I
|
| 4
| +4.52
|
|
| Заплив 5
(Старт: 00:03:23:75) |
1 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
РАКОВ
Дмитро
| 00
| Львівська
|
1:01.47
| кмс
|
| 3
| +2.29
|
3 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ
|
59.18
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КОРОЛЬОВ
Максим
| 00
| Донецька
|
1:01.15
| кмс
|
| 2
| +1.97
|
6 |
КУЗІН
Данило
| 01
| Дніпропетровська
|
1:02.31
| I
|
| 4
| +3.13
|
|
| Заплив 6
(Старт: 00:05:21:01) |
1 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
| 00
| Київська
|
1:01.49
| кмс
|
| 5
| +3.25
|
2 |
ЧУЛОВСЬКИЙ
Валерій
| 00
| Тернопільська
|
59.32
| кмс
|
| 3
| +1.08
|
3 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська
|
58.28
| кмс
|
| 2
| +0.04
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська
|
58.24
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська
|
59.96
| кмс
|
| 4
| +1.72
|
6 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька
|
1:03.45
| I
|
| 6
| +5.21
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:08:39:90) |
1 |
СМАЛЬ
Антон
| 97
| Волинська
|
58.61
| кмс
|
| 6
| +1.99
|
2 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ
|
57.81
| кмс
|
| 2
| +1.19
|
3 |
АРТАМОНОВ
Артур
| 92
| Київ
|
56.62
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська
|
58.02
| кмс
|
| 3
| +1.40
|
5 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська
|
58.10
| кмс
|
| 4
| +1.48
|
6 |
ГРИЦАК
Богдан
| 02
| Київ
|
58.15
| кмс
|
| 5
| +1.53
|
|
|
200 м на спині - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.35 | Дарина Зевіна | 26.08.2016 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.61 | Дарина Зевіна | 17.12.2010 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.00 | Марина Колесникова | 08.11.2014 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:09.12 | | | |
|
Розряди | мс | 2:20.00 | кмс | 2:29.00 | I | 2:40.00 | II | 2:58.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 00:07:39:56) |
1 |
ПЕТРУСЬ
Дарья
| 04
| Київська
|
2:34.12
| I
|
| 6
| +12.94
|
2 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська
|
2:22.01
| кмс
|
| 2
| +0.83
|
3 |
ПРИХОДЬКО
Жанна
| 95
| Київська
|
2:21.18
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
КЛІМОВА
Марія
| 01
| Київ
| Д/К
|
|
| 4
|
|
5 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька
|
2:31.65
| I
|
| 5
| +10.47
|
6 |
ШАТАЛОВА
Анастасія
| 03
| Одеська
|
2:22.99
| кмс
|
| 3
| +1.81
|
|
| Заплив 2
(Старт: 00:11:09:42) |
1 |
БЕСПАЛЬКО
Дарина
| 04
| Київ
|
2:29.79
| I
|
| 4
| +9.95
|
2 |
КЛІМОВА
Олександра
| 01
| Київ
|
2:30.65
| I
|
| 5
| +10.81
|
3 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська
|
2:19.84
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська
|
2:19.95
| мс
|
| 2
| +0.11
|
5 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ
|
2:22.64
| кмс
|
| 3
| +2.80
|
6 |
ГОРУЛЬКО
Варвара
| 06
| Запорізька
|
2:43.55
| II
|
| 6
| +23.71
|
|
| Заплив 3
(Старт: 00:14:39:58) |
1 |
БРЕДІХІНА
Анастасія
| 03
| Донецька
|
2:27.92
| кмс
|
| 5
| +11.47
|
2 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| 03
| Дніпропетровська
|
2:26.28
| кмс
|
| 4
| +9.83
|
3 |
ЗЕВІНА
Дарина
| 94
| Київ
|
2:16.45
| мс
|
| 1
|
|
4 |
МОРОХОВСЬКА
Анастасія
| 02
| Київ
|
2:24.18
| кмс
|
| 3
| +7.73
|
5 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська
|
2:23.38
| кмс
|
| 2
| +6.93
|
6 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
| 03
| Волинська
|
2:35.35
| I
|
| 6
| +18.90
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:25:53:68) |
1 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська
|
2:21.79
| кмс
|
| 5
| +15.03
|
2 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська
|
2:16.50
| мс
|
| 2
| +9.74
|
3 |
ЗЕВІНА
Дарина
| 94
| Київ
|
2:06.76
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська
|
2:17.87
| мс
|
| 3
| +11.11
|
5 |
ПРИХОДЬКО
Жанна
| 95
| Київська
|
2:22.42
| кмс
|
| 6
| +15.66
|
6 |
МЕЛЬНИК
Олександра
| 04
| Київ
|
2:21.65
| кмс
|
| 4
| +14.89
|
|
|
200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:53.88 | Антон Бугайов | 08.12.2005 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:56.75 | Марко Хотинецький | 08.11.2018 | Кубок України |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.16 | Сергій Варварук | 07.03.2011 | Кубок міського Голови |
| Вище досягнення України | 2:02.39 | Андрій Хлопцов | 13.10.2013 | Кубок світу | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:55.50 | | | |
|
Розряди | мс | 2:05.50 | кмс | 2:12.00 | I | 2:22.00 | II | 2:39.00 | III | 3:00.00 | I юн | 3:23.00 |
|
|
попередні запливи |
| Заплив 1
(Старт: 00:18:05:81) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| 04
| Дніпропетровська
|
2:10.26
| кмс
|
| 3
| +9.18
|
3 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| 97
| Дніпропетровська
|
2:02.60
| мс
|
| 2
| +1.52
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська
|
2:01.08
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська
| Д/К
|
|
| 4
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 00:21:17:42) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
СТАХІР
Олексій
| 02
| Волинська
|
2:08.97
| кмс
|
| 3
| +6.56
|
3 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| 95
| Дніпропетровська
|
2:02.41
| мс
|
| 1
|
|
4 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська
|
2:05.85
| кмс
|
| 2
| +3.44
|
5 |
ТСУДЖІ
Юусуке
| 05
| Дніпропетровська
|
2:13.22
| I
|
| 4
| +10.81
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 00:24:20:55) |
1 |
ДМУХАЙЛОВ
Данііл
| 02
| Одеська
|
2:13.69
| I
|
| 5
| +13.07
|
2 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська
|
2:07.84
| кмс
|
| 3
| +7.22
|
3 |
ХОТИНЕЦЬКИЙ
Марко
| 00
| Київ
|
2:00.62
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| 00
| Дніпропетровська
|
2:04.69
| мс
|
| 2
| +4.07
|
5 |
МАРЧАК
Сергій
| 03
| Дніпропетровська
|
2:08.17
| кмс
|
| 4
| +7.55
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A-фінал |
|
(Старт: 17:30:55:10) |
1 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
| 00
| Дніпропетровська
|
2:05.03
| мс
|
| 6
| +7.49
|
2 |
ЯЦЕНКО
Євгеній
| 95
| Дніпропетровська
|
1:59.71
| мс
|
| 3
| +2.17
|
3 |
ХОТИНЕЦЬКИЙ
Марко
| 00
| Київ
|
1:57.54
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська
|
1:58.61
| мс
|
| 2
| +1.07
|
5 |
ГЕРАСИМЧУК
Святослав
| 97
| Дніпропетровська
|
2:01.15
| мс
|
| 4
| +3.61
|
6 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська
|
2:04.74
| мс
|
| 5
| +7.20
|
|
|
800 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 8:22.37 | Яна Клочкова | 10.12.1999 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 8:22.37 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 8:44.05 | Ольга Береснєва | 13.11.1999 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 8:44.05 | Ольга Береснєва | 13.11.1999 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 8:33.98 | | | |
|
Розряди | мс | 9:15.00 | кмс | 9:46.00 | I | 10:31.00 | II | 11:44.00 | III | 13:17.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 00:27:07:55) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БУЗОВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька
|
10:19.71
| I
|
| 4
| +1:00.46
|
3 |
СМОЛЯК
Олександра
| 05
| Дніпропетровська
|
10:17.20
| I
|
| 3
| +57.95
|
4 |
ГАРТМАН
Маргарита
| 03
| Дніпропетровська
|
9:19.25
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ВЕРБИЦЬКА
Поліна
| 01
| Запорізька
|
10:04.45
| I
|
| 2
| +45.20
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 17:35:30:56) |
1 |
ТИЩЕНКО
Євгенія
| 00
| Київ
|
9:19.68
| кмс
|
| 4
| +24.55
|
2 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька
|
8:59.95
| мс
|
| 2
| +4.82
|
3 |
КРУК
Аліна
| 01
| Львівська
|
8:55.13
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська
|
9:12.43
| мс
|
| 3
| +17.30
|
5 |
МАЛИНОВСЬКА
Катерина
| 01
| Рівненська
|
9:21.83
| кмс
|
| 5
| +26.70
|
6 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська
|
9:32.78
| кмс
|
| 6
| +37.65
|
|
|
1500 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 14:09.14 | Михайло Романчук | 16.12.2018 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 14:42.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 15:27.50 | Ігор Червинський | 15.12.1997 | Кубок України |
| Вище досягнення України | 16:10.87 | Михайло Романчук | 10.12.2010 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 14:59.56 | | | |
|
Розряди | мс | 16:16.00 | кмс | 17:10.00 | I | 18:30.00 | II | 20:33.00 | III | 23:16.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 17:56:50:50) |
1 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська
|
17:06.04
| кмс
|
| 6
| +1:05.13
|
2 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька
|
16:38.38
| кмс
|
| 3
| +37.47
|
3 |
КОТРОВСЬКИЙ
Олександр
| 00
| Запорізька
|
16:00.91
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ГЕРГЕЛЬ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська
|
16:04.40
| мс
|
| 2
| +3.49
|
5 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська
|
17:00.84
| кмс
|
| 4
| +59.93
|
6 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
17:01.25
| кмс
|
| 5
| +1:00.34
|
|
|
4x50 м комбінована - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:47.90 | Збірна України | 14.12.2008 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:54.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:58.05 | Збірна ШВСМ м. Києва | 09.11.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 2:01.36 | Збірна ЦСТ "Україна" | 30.11.2000 | Першiсть України |
|
|
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ДШВСМ (ОКІП)
| 20
| Київ
| Д/К
|
|
| 1
|
|
| |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4x50 м комбінована - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:34.91 | Збірна України | 08.12.2005 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 1:40.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:45.44 | Збірна України | 04.11.2012 | Першість України |
| Вище досягнення України | 1:46.89 | Збірна України | 04.11.2012 | Першість України |
|
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 00:42:07:33) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| 20
| Донецька
| Д/К
|
|
| 3
|
|
|
Казначеєв
Данило
,
Бірюков
Антон
,
Корольов
Максим
,
Німченко
Ігор
|
4 |
ДШВСМ
| 20
| Київ
|
1:41.88
|
| п/к
| 1
|
|
|
Хотинецький
Марко
,
Карпенко
Олександр
,
Сагайдак
Степан
,
Лінник
Ілля
|
5 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| 20
| Дніпропетровська
|
1:50.29
|
| п/к
| 2
| +8.41
|
|
Тсуджі
Юусуке
,
Стебко
Юрій
,
Фоков
Єгор
,
Кузнєцов
Микита
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4x200 м вільний стиль - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 7:14.38 | Збірна України | 03.04.2002 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 7:40.44 | Збірна Запоріз. обл. | 08.11.2017 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 7:44.45 | Збірна Запоріз. обл. | 23.11.2016 | Кубок України |
| Вище досягнення України | 7:44.45 | Збірна Запоріз. обл. | 23.11.2016 | Кубок України |
|
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 18:16:44:16) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛ.
| 01
| Волинська
|
7:36.73
|
| п/к
| 1
|
|
|
Петрочук
Ілля
,
Стахір
Олексій
,
Ткачук
Максим
,
Карасійчук
Антон
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|