МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ

* Останнє оновлення: 2020-12-05 15:55:46 *
Жінки Чоловіки
вільний стиль   вільний стиль
50 м За часом Заявки Стартовий Результати   50 м За часом Заявки Стартовий Результати
100 м За часом Заявки Стартовий Результати   100 м За часом Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
800 м За часом Заявки Стартовий Результати   1500 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
брас   брас
50 м За часом Заявки Стартовий Результати   50 м За часом Заявки Стартовий Результати
100 м За часом Заявки Стартовий Результати   100 м За часом Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
на спині   на спині
50 м За часом Заявки Стартовий Результати   50 м За часом Заявки Стартовий Результати
100 м За часом Заявки Стартовий Результати   100 м За часом Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
батерфляй   батерфляй
50 м За часом Заявки Стартовий Результати   50 м За часом Заявки Стартовий Результати
100 м За часом Заявки Стартовий Результати   100 м За часом Заявки Стартовий Результати
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
комплексне плавання   комплексне плавання
200 м За часом Заявки Стартовий Результати   200 м За часом Заявки Стартовий Результати
400 м За часом Заявки Стартовий Результати   400 м За часом Заявки Стартовий Результати
 
13.11.2020 Заявки Стартовий Результати
розминка 100 в/с дівчата 10:00
розминка 100 в/с юнаки 10:25
1. Дівчата 100 м вільний стиль За часом 11:00 Заявки Стартовий Результати

1. ШАЄНКО Владислава ДПР 58.16
2. ВИРВИЧ Вікторія ДПР 58.35
3. ТУГАЙ Валерія ПЛТ 58.95
2. Юнаки 100 м вільний стиль За часом 11:10 Заявки Стартовий Результати

1. ЖОВТКО Юрій РВН 51.56
2. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 51.81
3. СЕЛЕЗНЬОВ Назар ДПР 51.83
розминка 200 брас дівчата/юнаки 11:30
розминка 100 н/сп дівчата/юнаки 11:50
3. Дівчата 200 м брас За часом 12:15 Заявки Стартовий Результати

1. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 2:39.51
2. ДВОРАК Вероніка РВН 2:43.85
3. МАРТИШКО Анастасія МКЛ 2:51.16
4. Юнаки 200 м брас За часом 12:20 Заявки Стартовий Результати

1. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:15.64
2. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 2:16.17
3. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 2:19.96
5. Дівчата 100 м на спині За часом 12:35 Заявки Стартовий Результати

1. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 1:04.42
2. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 1:05.95
3. МЕЛЬНИК Олександра КИЇ 1:06.10
6. Юнаки 100 м на спині За часом 12:40 Заявки Стартовий Результати

1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 56.40
1. ФЕНЬ Герман ХРК 56.40
3. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 56.99
розминка 200 к/п дівчата/юнаки 12:50
розминка 50 бат дівчата
розминка 50 бат юнаки 13:20
розминка 800/1500 в/с дівчата/юнаки
7. Дівчата 200 м комплексне плавання За часом 13:45 Заявки Стартовий Результати

1. МАНІКО Ніколь ЗКР 2:23.34
2. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:24.93
3. СНІТКО Карина ХРК 2:25.70
8. Юнаки 200 м комплексне плавання За часом 13:50 Заявки Стартовий Результати

1. ТКАЧУК Максим ВЛН 2:07.50
2. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:08.40
3. ДЕНИСОВ Олександр ДОН 2:09.38
9. Дівчата 50 м батерфляй За часом 14:15 Заявки Стартовий Результати

1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 27.88
2. ЄРМІШИНА Анастасія КИЇ 28.00
3. ЛАТИШЕВА Поліна К.О 28.21
10. Юнаки 50 м батерфляй За часом 14:25 Заявки Стартовий Результати

1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 24.23
2. КОВАЛЕНКО Андрій ХМЛ 24.53
3. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 24.75
11. Дівчата 800 м вільний стиль За часом 14:40 Заявки Стартовий Результати

1. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 9:05.24
2. ШАЄНКО Владислава ДПР 9:08.74
3. БОНДАРЕНКО Марія К.О 9:26.03
12. Юнаки 1500 м вільний стиль За часом 14:55 Заявки Стартовий Результати

1. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 15:58.64
2. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 15:59.37
3. БОЛДИРЕВ Мирослав КИЇ 16:27.18
15:15
14.11.2020 Заявки Стартовий Результати
розминка 50 н/сп дівчата/юнаки 10:00
розминка 200 в/с дівчата/юнаки 10:25
1. Дівчата 50 м на спині За часом 11:00 Заявки Стартовий Результати

1. ЖУКОВА Євгенія КИЇ 30.08
2. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 30.27
3. МЕЛЬНИК Олександра КИЇ 30.56
2. Юнаки 50 м на спині За часом 11:10 Заявки Стартовий Результати

1. ТКАЧЕНКО Данііл К.О 26.21
2. ФЕНЬ Герман ХРК 26.61
3. КУСЬ Олег ЛЬВ 26.82
3. Дівчата 200 м вільний стиль За часом 11:15 Заявки Стартовий Результати

1. СНІТКО Карина ХРК 2:04.06
2. ШАЄНКО Владислава ДПР 2:04.97
3. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 2:07.93
4. Юнаки 200 м вільний стиль За часом 11:25 Заявки Стартовий Результати

1. ШЕЛІПОВ Богдан ДПР 1:53.82
2. ЖИРОВ Микита ДОН 1:54.46
3. СЕЛЕЗНЬОВ Назар ДПР 1:54.96
розминка 100 бат дівчата/юнаки 11:40
розминка 100 брас дівчата/юнаки 12:10
розминка 400 к/п дівчата/юнаки
5. Дівчата 100 м батерфляй За часом 12:40 Заявки Стартовий Результати

1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 1:02.21
2. ГАРТМАН Маргарита ДПР 1:03.96
2. ЄРМІШИНА Єлизавета КИЇ 1:03.96
6. Юнаки 100 м батерфляй За часом 12:50 Заявки Стартовий Результати

1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 53.42
2. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 54.13
3. КОВАЛЕНКО Андрій ХМЛ 54.68
3. ХРИПУНОВ Євген КИЇ 54.68
7. Дівчата 100 м брас За часом 13:00 Заявки Стартовий Результати

1. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 1:13.91
2. ДВОРАК Вероніка РВН 1:14.34
3. СМОЛІНА ДарьяЧВЦ 1:19.02
8. Юнаки 100 м брас За часом 13:05 Заявки Стартовий Результати

1. ТКАЧУК Максим ВЛН 1:02.59
2. ГОЛУБНИЧИЙ Максим ХРК 1:03.63
3. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 1:03.73
9. Дівчата 400 м комплексне плавання За часом 13:15 Заявки Стартовий Результати

1. МАНІКО Ніколь ЗКР 5:09.09
2. ДОЛАВРУК Яна К.О 5:11.21
3. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 5:15.04
10. Юнаки 400 м комплексне плавання За часом 13:25 Заявки Стартовий Результати

1. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 4:28.63
2. ДЕНИСОВ Олександр ДОН 4:33.69
3. ШАМЯН Артем МКЛ 4:35.91
13:35
15.11.2020 Заявки Стартовий Результати
розминка 50 в/с дівчата 9:00
розминка 50 в/с юнаки 9:25
1. Дівчата 50 м вільний стиль За часом 10:00 Заявки Стартовий Результати

1. ДИВАК Марія К.О 26.66
2. ВИРВИЧ Вікторія ДПР 26.99
3. ШАЄНКО Владислава ДПР 27.22
2. Юнаки 50 м вільний стиль За часом 10:10 Заявки Стартовий Результати

1. КОЛЕСНИКОВ Микита ЗПР 23.26
2. БОНДАР Артем РВН 23.30
3. СТАНІСЛАВЕНКО ДаніїлМКЛ 23.41
розминка 50 брас дівчата/юнаки 10:20
розминка 200 бат дівчата/юнаки 10:50
розминка 200 н/сп дівчата/юнаки
3. Дівчата 50 м брас За часом 11:20 Заявки Стартовий Результати

1. ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія К.О 33.04
2. ГОРЄЛОВА Васіліса ДПР 33.93
3. ДВОРАК Вероніка РВН 34.86
4. Юнаки 50 м брас За часом 11:25 Заявки Стартовий Результати

1. ЛІСОВЕЦЬ Володимир К.О 28.71
2. ТКАЧУК Максим ВЛН 28.95
3. СТЕБКО Юрій ДПР 29.62
5. Дівчата 200 м батерфляй За часом 11:35 Заявки Стартовий Результати

1. КОСТРОМІНА Вікторія ДПР 2:19.45
2. ГАРТМАН Маргарита ДПР 2:24.88
3. ДЬЯЧЕНКО Марія ПЛТ 2:26.36
6. Юнаки 200 м батерфляй За часом 11:40 Заявки Стартовий Результати

1. ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор ДПР 2:00.06
2. ЛУКАШЕВ Георгій ЛЬВ 2:00.40
3. БІЛЕНКО Володимир КИЇ 2:02.94
7. Дівчата 200 м на спині За часом 11:50 Заявки Стартовий Результати

1. ВЕРНИБА Маргарита КИЇ 2:20.98
2. ГУБІЙЧУК Анастасія РВН 2:23.79
3. ШАРАФУТДІНОВА Ніка ДПР 2:23.80
8. Юнаки 200 м на спині За часом 12:00 Заявки Стартовий Результати

1. ЖЕЛТЯКОВ Олександр ДПР 2:01.54
2. КРАЛЯ Павло РВН 2:05.86
3. ГРАБАРОВ Олексій ОДС 2:06.91
розминка 400 в/с дівчата/юнаки 12:15
9. Дівчата 400 м вільний стиль За часом 13:15 Заявки Стартовий Результати

1. ШАЄНКО Владислава ДПР 4:20.64
2. ГОРОДНЯ Марія ЛЬВ 4:26.15
3. СНІТКО Карина ХРК 4:27.57
10. Юнаки 400 м вільний стиль За часом 13:30 Заявки Стартовий Результати

1. БЕЛЕМЕНКО Богдан ХРК 3:59.72
2. СТОРОЖЕВ Данило ХРК 4:05.53
3. ГЕРАЩЕНКО Назар ДПР 4:05.87
13:45