Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед молоді
 
13 - 15 листопада 2020 р.
м. Дніпро
ПВВС "Метеор"
50 м
 

* Останнє оновлення: 2020-11-15 13:43:19 *

!!! НЕОФІЦІЙНА ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ !!!

#СпортсменКомандаЗалікові місця
123456789101112Всього
1 Ткачук Максим 03ВЛН
3
200 бр Ю
200 к/п Ю
100 бр Ю
1
50 бр Ю
1
400 в/с Ю
5
2 Трояновський Ігор 02ДПР
3
50 бат Ю
100 бат Ю
200 бат Ю
3
3 Шаєнко Владислава 03ДПР
2
100 в/с Д
400 в/с Д
2
800 в/с Д
200 в/с Д
1
50 в/с Д
5
4 Горєлова Васіліса 04ДПР
2
200 бр Д
100 бр Д
1
50 бр Д
3
4 Верниба Маргарита 05КИЇ
2
100 н/сп Д
200 н/сп Д
1
50 н/сп Д
3
6 Белеменко Богдан 02ХРК
2
1500 в/с Ю
400 в/с Ю
1
200 в/с Ю
3
6 Костроміна Вікторія 04ДПР
2
100 бат Д
200 бат Д
1
50 бат Д
3
8 Жукова Євгенія 04КИЇ
2
50 бат Д
50 н/сп Д
1
100 бат Д
3
9 Маніко Ніколь 06ЗКР
2
200 к/п Д
400 к/п Д
1
400 в/с Д
1
50 в/с Д
4
10 Ткаченко Данііл 02К.О
2
100 н/сп Ю
50 н/сп Ю
2
11 Лукашев Георгій 04ЛЬВ
1
400 к/п Ю
2
200 к/п Ю
200 бат Ю
3
12 Городня Марія 05ЛЬВ
1
800 в/с Д
1
400 в/с Д
1
200 в/с Д
3
13 Шеліпов Богдан 02ДПР
1
200 в/с Ю
1
100 в/с Ю
2
13 Фень Герман 02ХРК
1
100 н/сп Ю
1
50 н/сп Ю
2
15 Снітко Карина 04ХРК
1
200 в/с Д
2
200 к/п Д
400 в/с Д
3
15 Лісовець Володимир 04К.О
1
50 бр Ю
2
200 бр Ю
100 бр Ю
3
17 Желтяков Олександр 05ДПР
1
200 н/сп Ю
1
100 н/сп Ю
1
50 н/сп Ю
3
18 Жовтко Юрій 05РВН
1
100 в/с Ю
1
50 н/сп Ю
1
50 в/с Ю
3
19 Дивак Марія 03К.О
1
50 в/с Д
1
50 бат Д
1
50 н/сп Д
1
100 н/сп Д
4
20 Колесников Микита 04ЗПР
1
50 в/с Ю
1
100 бат Ю
1
100 в/с Ю
3
21 Габльовська Анастасія 04К.О
1
50 бр Д
1
200 к/п Д
1
100 бр Д
3
22 Дворак Вероніка 05РВН
2
200 бр Д
100 бр Д
1
50 бр Д
3
23 Гартман Маргарита 03ДПР
2
100 бат Д
200 бат Д
1
50 бат Д
2
800 в/с Д
400 в/с Д
5
24 Вирвич Вікторія 04ДПР
2
100 в/с Д
50 в/с Д
1
200 в/с Д
3
25 Голубничий Максим 02ХРК
2
200 бр Ю
100 бр Ю
2
26 Дьяченко Марія 05ПЛТ
1
200 к/п Д
2
400 к/п Д
200 бат Д
3
26 Біленко Володимир 02КИЇ
1
100 бат Ю
2
50 бат Ю
200 бат Ю
3
28 Шарафутдінова Ніка 05ДПР
1
100 н/сп Д
1
200 н/сп Д
1
50 н/сп Д
3
29 Геращенко Назар 04ДПР
1
1500 в/с Ю
1
400 в/с Ю
1
200 в/с Ю
3
29 Денисов Олександр 03ДОН
1
400 к/п Ю
1
200 к/п Ю
1
400 в/с Ю
3
31 Коваленко Андрій 03ХМЛ
1
50 бат Ю
1
100 бат Ю
2
32 Долаврук Яна 05К.О
1
400 к/п Д
1
200 к/п Д
1
400 в/с Д
3
33 Жиров Микита 03ДОН
1
200 в/с Ю
1
200 н/сп Ю
1
200 к/п Ю
3
34 Єрмішина Анастасія 06КИЇ
1
50 бат Д
1
50 в/с Д
1
100 в/с Д
1
200 в/с Д
4
35 Краля Павло 04РВН
1
200 н/сп Ю
1
400 к/п Ю
1
200 к/п Ю
3
36 Бондар Артем 02РВН
1
50 в/с Ю
1
50 бат Ю
2
37 Єрмішина Єлизавета 07Київ (o)
1
100 бат Д
1
100 н/сп Д
1
100 в/с Д
1
50 н/сп Д
4
38 Губійчук Анастасія 04РВН
1
200 н/сп Д
1
400 к/п Д
1
100 н/сп Д
3
39 Сторожев Данило 02ХРК
1
400 в/с Ю
1
200 в/с Ю
2
40 Мельник Олександра 04КИЇ
2
100 н/сп Д
50 н/сп Д
1
200 н/сп Д
3
41 Селезньов Назар 02ДПР
2
100 в/с Ю
200 в/с Ю
1
50 в/с Ю
3
42 Латишева Поліна 04К.О
1
50 бат Д
1
100 н/сп Д
2
50 н/сп Д
200 н/сп Д
1
100 бат Д
5
43 Грабаров Олексій 05ОДС
1
200 н/сп Ю
1
400 к/п Ю
1
200 к/п Ю
3
43 Шамян Артем 02МКЛ
1
400 к/п Ю
1
200 к/п Ю
1
200 бат Ю
3
45 Станіславенко Даніїл03МКЛ
1
50 в/с Ю
1
100 в/с Ю
1
50 бр Ю
1
50 бат Ю
4
46 Тугай Валерія 03ПЛТ
1
100 в/с Д
1
200 в/с Д
1
50 в/с Д
3
47 Хрипунов Євген 02КИЇ
1
100 бат Ю
1
200 бат Ю
1
50 бат Ю
3
48 Бондаренко Марія 03К.О
1
800 в/с Д
1
400 в/с Д
1
100 бат Д
3
49 Мартишко Анастасія 04МКЛ
1
200 бр Д
1
100 бр Д
1
50 бр Д
3
49 Смоліна Дарья06ЧВЦ
1
100 бр Д
1
50 бр Д
1
200 бр Д
3
51 Кусь Олег 02ЛЬВ
1
50 н/сп Ю
1
100 н/сп Ю
2
52 Болдирев Мирослав 02КИЇ
1
1500 в/с Ю
1
200 в/с Ю
1
400 в/с Ю
3
53 Стебко Юрій 03Дніпропетровська (o)
1
50 бр Ю
1
100 бр Ю
2
54 Євмінова Тетяна 03ХРК
3
100 в/с Д
100 бат Д
200 бат Д
1
400 к/п Д
1
50 в/с Д
1
50 бат Д
6
55 Кизименко Давід 04ДПР
1
100 бр Ю
2
200 бр Ю
50 бр Ю
3
55 Романюк Єгор 02К.О
1
50 в/с Ю
2
100 в/с Ю
100 бат Ю
3
57 Зевіна Олександра 06КИЇ
1
800 в/с Д
1
400 в/с Д
1
200 в/с Д
3
57 Лебедєва Анна 04РВН
1
100 бр Д
1
200 бр Д
1
50 бр Д
3
59 Наконечний Денис 02КИЇ
1
200 бр Ю
1
100 бр Ю
1
50 бр Ю
3
60 Стрілецький Олександр 05ЧВЦ
1
400 в/с Ю
1
1500 в/с Ю
2
61 Сенчій Ксенія 06ІФР
1
200 бр Д
1
100 бр Д
1
50 бр Д
3
61 Болотов Ілля 02К.О
1
50 бр Ю
1
100 бр Ю
1
200 бр Ю
3
63 Остапуха Катерина 04ДПР
1
400 к/п Д
1
200 к/п Д
1
200 н/сп Д
3
64 Юзва Максим 03ВЛН
1
1500 в/с Ю
1
400 в/с Ю
2
65 Жукова Марія 03Київ (o)
1
50 в/с Д
2
100 в/с Д
100 бат Д
3
66 Лисобей Сергій 03ТРН
1
50 н/сп Ю
1
100 н/сп Ю
1
200 н/сп Ю
3
67 Штанько Володимир 02ПЛТ
1
50 бат Ю
1
100 бат Ю
2
50 н/сп Ю
50 в/с Ю
4
68 Косян Юрій 02ОДС
1
100 н/сп Ю
1
50 бат Ю
2
69 Данилишин Софія 05ЛЬВ
1
50 бр Д
1
70 Данилейко Анастасія 05ІФР
1
100 в/с Д
2
200 в/с Д
50 в/с Д
1
400 в/с Д
4
71 Кожемяка Ірина 05К.О
1
100 н/сп Д
1
200 н/сп Д
1
50 н/сп Д
3
72 Чернищук Валерія 08Київ (o)
1
200 в/с Д
1
100 в/с Д
1
200 к/п Д
1
50 в/с Д
1
400 в/с Д
5
73 Нечидюк Максим 06РВН
1
200 н/сп Ю
1
400 к/п Ю
1
100 н/сп Ю
3
74 Русін Данило 03РВН
1
200 в/с Ю
1
100 в/с Ю
1
50 в/с Ю
3
75 Хацаревич Валерія 06ЗПР
1
200 к/п Д
1
200 н/сп Д
2
76 Терентьєв Микита 05ЗПР
1
50 в/с Ю
1
50 н/сп Ю
1
100 в/с Ю
3
77 Житарюк Валерія 06ЧВЦ
1
800 в/с Д
1
200 в/с Д
2
78 Клименко Єлізавета 03Київ (o)
1
200 бат Д
2
200 к/п Д
100 бат Д
3
79 Ольховік Ян 04ДПР
1
400 в/с Ю
1
200 в/с Ю
2
80 Пономаренко Кіра 08ЗПР
2
100 бат Д
200 бат Д
1
50 бат Д
3
81 Караніколова Катерина 06ОДС
2
100 н/сп Д
50 н/сп Д
1
200 н/сп Д
3
82 Салег Абдурахман 04ТРН
2
50 бат Ю
50 в/с Ю
1
50 н/сп Ю
3
82 Чоботар Артем 03ДПР
2
200 к/п Ю
400 к/п Ю
1
50 бр Ю
3
84 Пінчук Олександр 05ВЛН
1
100 н/сп Ю
2
50 н/сп Ю
200 н/сп Ю
3
85 Ретинський Єгор 03К.О
1
50 н/сп Ю
1
100 н/сп Ю
1
200 н/сп Ю
3
86 Кирик Ніна 04РВН
1
400 к/п Д
1
200 к/п Д
1
400 в/с Д
3
87 Гребенкін Артем 03КИЇ
1
200 бат Ю
1
100 бат Ю
1
100 в/с Ю
3
88 Павлов Нікіта 03ВЛН
1
200 бр Ю
1
100 бр Ю
1
50 бр Ю
3
89 Закорко Аріна 04КИЇ
1
800 в/с Д
2
200 в/с Д
400 в/с Д
3
90 Летніков Олександр 03ЗПР
1
100 в/с Ю
1
200 в/с Ю
2
91 Бесараб Олег 06ЧВЦ
1
1500 в/с Ю
1
91 Мороз Микола 03ВЛН
1
200 н/сп Ю
1
93 Костенко Кірілл 03ХРК
2
200 к/п Ю
200 в/с Ю
1
400 в/с Ю
3
94 Тимощук Юрій 02КИЇ
2
50 бат Ю
100 бат Ю
1
200 бат Ю
3
95 Маковійчук Владислав 05ЧВЦ
2
200 бр Ю
50 бр Ю
1
100 бр Ю
3
96Лук'яненко Поліна 03К.О
1
200 бат Д
1
50 бат Д
1
100 бат Д
3
97 Фіщенко Дарья 07ДОН
1
100 бр Д
1
50 бр Д
2
98 Гончарук Данііл 03К.О
1
100 бр Ю
1
50 бр Ю
2
99 Негода Олег 03К.О
1
50 в/с Ю
1
99 Анісімов Ілля 03ДПР
1
200 бат Ю
1
99Григор'єв Олександр 07ЧВЦ
1
1500 в/с Ю
1
102 Нагорнюк Христина 03РВН
1
200 бат Д
1
50 бат Д
1
100 в/с Д
1
100 бат Д
4
103 Хаджинов Олександр 05ДОН
1
400 к/п Ю
1
200 бат Ю
1
200 к/п Ю
3
104 Наумко Вероніка 07СУМ
1
100 бр Д
1
50 бр Д
1
200 к/п Д
3
105 Гоша Давід 03Київ (o)
1
200 бр Ю
1
100 бр Ю
2
105 Тумоян Кірілл 04ЛЬВ
1
200 в/с Ю
1
400 в/с Ю
2
107 Семененко Тимур 02КИЇ
1
50 в/с Ю
1
50 бат Ю
2
108 Кирилюк Марія 08ЗКР
1
800 в/с Д
1
108 Олешко Олексій02МКЛ
1
50 бр Ю
1
108 Конторович Олексій 03ОДС
1
200 бат Ю
1
108 Заверталюк Єгор 02КИЇ
1
100 в/с Ю
1
112 Тоненька Ірина 04ХМЛ
2
50 н/сп Д
200 н/сп Д
1
100 н/сп Д
3
113 Корсун Дмитро 05ХРК
1
100 н/сп Ю
2
50 н/сп Ю
200 н/сп Ю
3
114 Савенок Єлізавета 05КИЇ
1
50 в/с Д
1
100 в/с Д
2
115 Титаренко Ольга 07СУМ
1
100 бр Д
1
50 бр Д
2
116 Гальперін Максим 05ОДС
1
200 н/сп Ю
1
116 Поляк Сергій 07ЗКР
1
400 к/п Ю
1
118 Філіпенко Поліна 06ОДС
1
200 н/сп Д
1
200 к/п Д
2
118 Онанко Марія 03КИЇ
1
50 в/с Д
1
50 бат Д
2
120 Тамбовцев Богдан 03ХРК
1
100 бат Ю
1
200 бат Ю
2
120 Власов Олександр 04ХРК
1
200 бр Ю
1
100 бр Ю
2
122 Жеребецький Юліан 04ЛЬВ
1
200 к/п Ю
1
122 Кондратюк Юрій 04ВЛН
1
400 к/п Ю
1
124 Грицак Богдан 02ЛЬВ
2
50 бат Ю
100 бат Ю
2
125 Меньшиков Павло 03ОДС
1
100 бат Ю
1
100 н/сп Ю
2
125 Прончакова Софія 04ДОН
1
100 н/сп Д
1
50 н/сп Д
2
127 Ковальов Арсеній 04ЧРН
1
100 н/сп Ю
1
127 Стахір Олексій 02ВЛН
1
100 в/с Ю
1
127 Логвинов Данііл 04ХРК
1
200 бат Ю
1
127 Муха Олексій 05Дніпропетровська (o)
1
200 бр Ю
1
127 Решетцов Артем 06КРД
1
400 к/п Ю
1
127 Троханчук Максим 04Київ (o)
1
400 в/с Ю
1
127 Тарас Олег 04ЛЬВ
1
200 н/сп Ю
1
127 Шаповалова Аліна 03ЗПР
1
50 н/сп Д
1
127 Койпиш Лілія 06ЗПР
1
200 в/с Д
1
136 Василенко Дарья 05СУМ
2
100 в/с Д
200 н/сп Д
2
137 Котьолкін Остап 06ЛЬВ
1
200 бр Ю
1
137 Бубон Георгій 03К.О
1
200 к/п Ю
1
137 Соніч Євгенія 04ЗПР
1
50 бат Д
1
137 Мартинова Альона 07ДОН
1
100 н/сп Д
1
137 Матяш Єгор 05ДОН
1
400 к/п Ю
1