200 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
МИХАЛЕВИЧ
Анастасія
|
| 09 |
| Дніпропетровська область
| | 2:16.64 |
|
2 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| | 2:17.28 |
|
3 |
ГРИМАЛЮК
Анастасія
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| | 2:17.48 |
|
4 |
ХРЕБТАНЬ
Єлизавета
|
| 06 |
| Київ
| | 2:17.48 |
|
5 |
КОБЗЄВА
Олена
|
| 07 |
| Рівненська область
| | 2:17.71 |
|
6 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 |
| Рівненська область
| | 2:18.37 |
|
7 |
МАЛАХОВА
Олександра
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 2:19.09 |
|
8 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
|
| 08 |
| Рівненська область
| | 2:19.75 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| | 2:03.55 |
|
2 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| | 2:11.16 |
|
3 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 |
| Київ
| | 2:11.16 |
|
4 |
ЗАКОРКО
Аріна
|
| 04 |
| Київ
| | 2:11.33 |
|
5 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
|
| 08 |
| Київ
| | 2:12.60 |
|
6 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 |
| Київська область
| | 2:13.24 |
|
7 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 |
| Київ
| | 2:13.59 |
|
8 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:14.11 |
|
|