100 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:01.35 | | | |
| Euro Championship | 0:59.65 | | | |
|
Розряди | мсмк | 58.71 | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
|
1 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 1:01.44 |
|
2 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
|
| 06 |
| Київ
| | 1:02.70 |
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
|
| 05 |
| Полтавська область
| | 1:02.77 |
|
4 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
|
| 08 |
| Запорізька область
| | 1:03.16 |
|
5 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 |
| Київська область
| | 1:03.59 |
|
6 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 |
| Київ
| | 1:03.70 |
|
7 |
НЕТРЕБКО
Марія
|
| 07 |
| Запорізька область
| | 1:05.44 |
|
8 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
|
| 05 |
| Київська область
| | 1:06.05 |
|
9 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 1:06.30 |
|
10 |
СОНІЧ
Євгенія
|
| 04 |
| Запорізька область
| | 1:07.90 |
|
11 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 |
| Одеська область
| | 1:08.08 |
|
12 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 |
| Київська область
| | 1:08.96 |
|
13 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
|
| 06 |
| Одеська область
| | 1:10.01 |
|
14 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
|
| 06 |
| Донецька область
| | 1:10.03 |
|
15 |
СЕМЕНОВА
Анна
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| | 1:11.79 |
|
16 |
ХЛИСТУН
Поліна
|
| 06 |
| Полтавська область
| | 1:12.11 |
|
17 |
ЛЕБЕДЬ
Вікторія
|
| 07 |
| Волинська область
| | 1:15.00 |
|
18 |
ГРОМИКО
Євгенія
|
| 07 |
| Івано-Франківська область
| | 1:17.00 |
|
19 |
ПЛАСТУН
Дар'я
|
| 07 |
| Закарпатська область
| | N/T |
|
|
100 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:01.35 | | | |
| Euro Championship | 0:59.65 | | | |
|
Розряди | мсмк | 58.71 | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
|
| 06 |
| Одеська область
| | 1:09.44 |
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 |
| Одеська область
| | 1:09.49 |
|
3 |
ХЛИСТУН
Поліна
|
| 06 |
| Полтавська область
| | 1:10.38 |
|
4 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
|
| 06 |
| Донецька область
| | 1:10.47 |
|
5 |
ПЛАСТУН
Дар'я
|
| 07 |
| Закарпатська область
| | 1:12.08 |
|
6 |
ЛЕБЕДЬ
Вікторія
|
| 07 |
| Волинська область
| | 1:16.12 |
|
7 |
ГРОМИКО
Євгенія
|
| 07 |
| Івано-Франківська область
| | 1:16.43 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:59.70 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:01.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:02.40 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:01.35 | | | |
| Euro Championship | 0:59.65 | | | |
|
Розряди | мсмк | 58.71 | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 1:01.58 |
|
2 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
|
| 06 |
| Київ
| | 1:03.01 |
|
3 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
|
| 08 |
| Запорізька область
| | 1:03.40 |
|
4 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 |
| Київ
| | 1:05.38 |
|
5 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 1:05.45 |
|
6 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
|
| 04 |
| Київська область
| | 1:05.75 |
|
7 |
НЕТРЕБКО
Марія
|
| 07 |
| Запорізька область
| | 1:05.87 |
|
8 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
|
| 05 |
| Київська область
| | 1:06.69 |
|
|