100 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.78 | Ростислав Крижанівський | 16.02.2021 | Чемпіонат України (молодь) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:04.85 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:03.80 | | | |
| Euro Championship | 1:00.60 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.07 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
|
| 05 |
| Чернівецька область
| | 1:06.75 |
|
2 |
КОРЖЕНКО
Микита
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 1:08.45 |
|
3 |
ГАРАЩЕНКО
Ігор
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 1:08.52 |
|
4 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
|
| 05 |
| Рівненська область
| | 1:09.56 |
|
5 |
СУРОВІКІН
Тимофій
|
| 06 |
| Харківська область
| | 1:09.69 |
|
6 |
КАМАРДІН
Арсеній
|
| 06 |
| Запорізька область
| | 1:09.71 |
|
7 |
ЛЬВУТІН
Лев
|
| 07 |
| Запорізька область
| | 1:10.06 |
|
8 |
МУХА
Олексій
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 1:10.07 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.67 | Ігор Борисік | 13.06.2009 | Літній Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 1:01.78 | Ростислав Крижанівський | 16.02.2021 | Чемпіонат України (молодь) |
| Юнацький Рекорд України | 1:01.88 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) |
| Вище досягнення України | 1:02.52 | Ростислав Крижанівський | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:01.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:03.85 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:04.85 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:03.80 | | | |
| Euro Championship | 1:00.60 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:00.07 | мс | 1:06.50 | кмс | 1:10.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.00 | III | 1:35.00 | I юн | 1:47.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
|
| 04 |
| Київська область
| | 1:01.78 |
|
2 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
|
| 04 |
| Київська область
| | 1:02.64 |
|
3 |
ТКАЧУК
Максим
|
| 03 |
| Волинська область
| | 1:03.28 |
|
4 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
|
| 03 |
| Запорізька область
| | 1:03.63 |
|
5 |
КИЗИМЕНКО
Давід
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 1:04.59 |
|
6 |
СТЕБКО
Юрій
|
| 03 |
| Київ
| | 1:04.62 |
|
7 |
ПАВЛОВ
Нікіта
|
| 03 |
| Волинська область
| | 1:04.77 |
|
8 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 1:04.81 |
|
|