50 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:23.84 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:23.41 | | | |
| Euro Championship | 0:22.47 | | | |
|
Розряди | мсмк | 22.10 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
1 |
ІВЧЕНКО
Вадим
|
| 04 |
| Київ
| | 23.17 |
|
2 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
|
| 04 |
| Запорізька область
| | 23.26 |
|
3 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Данііл
|
| 03 |
| Миколаївська область
| | 23.41 |
|
4 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
|
| 05 |
| Запорізька область
| | 23.56 |
|
5 |
САЛЕГ
Абдурахман
|
| 04 |
| Тернопільська область
| | 23.58 |
|
6 |
НЕГОДА
Олег
|
| 03 |
| Київська область
| | 23.59 |
|
7 |
ЖОВТКО
Юрій
|
| 05 |
| Рівненська область
| | 23.83 |
|
8 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 23.89 |
|
9 |
РУСІН
Данило
|
| 03 |
| Рівненська область
| | 23.96 |
|
10 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 |
| Київ
| | 24.03 |
|
11 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 |
| Чернігівська область
| | 24.09 |
|
12 |
СКОФЕНКО
Денис
|
| 03 |
| Харківська область
| | 24.12 |
|
13 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
|
| 03 |
| Київ
| | 24.20 |
|
14 |
СОРВАЧОВ
Вячеслав
|
| 03 |
| Запорізька область
| | 24.20 |
|
15 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
|
| 04 |
| Запорізька область
| | 24.22 |
|
16 |
ЛИЗОГУБ
Андрій
|
| 04 |
| Київська область
| | 24.24 |
|
17 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
|
| 03 |
| Тернопільська область
| | 24.31 |
|
18 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
|
| 03 |
| Запорізька область
| | 24.34 |
|
19 |
КУДІНОВ
Микита
|
| 06 |
| Харківська область
| | 24.38 |
|
20 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
|
| 05 |
| Запорізька область
| | 24.44 |
|
21 |
ВОРОНА
Антон
|
| 03 |
| Київ
| | 24.47 |
|
22 |
ГОША
Давід
|
| 03 |
| Київ
| | 24.47 |
|
23 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
|
| 04 |
| Київ
| | 24.51 |
|
24 |
САМІЛО
Владислав
|
| 03 |
| Львівська область
| | 24.59 |
|
25 |
БЄЛУГІН
Олександр
|
| 04 |
| Вінницька область
| | 24.70 |
|
26 |
УШАКОВ
Дмитро
|
| 04 |
| Харківська область
| | 24.70 |
|
27 |
ЧИЖОВ
Владислав
|
| 05 |
| Київ
| | 24.77 |
|
28 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
|
| 05 |
| Київська область
| | 24.79 |
|
29 |
ТУЛУПОВ
Володимир
|
| 04 |
| Запорізька область
| | 24.85 |
|
30 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
|
| 04 |
| Тернопільська область
| | 24.92 |
|
31 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
|
| 03 |
| Волинська область
| | 24.94 |
|
32 |
ШВЕЦЬ
Михайло
|
| 05 |
| Запорізька область
| | 24.94 |
|
33 |
ПАПРОЦЬКИЙ
Олександр
|
| 03 |
| Тернопільська область
| | 24.95 |
|
34 |
КАЛЕНИК
Микита
|
| 06 |
| Запорізька область
| | 24.98 |
|
35 |
ВЛАСОВ
Михайло
|
| 04 |
| Харківська область
| | 25.00 |
|
36 |
РАЗГОНОВ
Данило
|
| 03 |
| Полтавська область
| | 25.05 |
|
37 |
ДЕНИСЕНКО
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| | 25.05 |
|
38 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
|
| 07 |
| Одеська область
| | 25.17 |
|
39 |
ПОЛИШВАЙКО
Данилл
|
| 03 |
| Миколаївська область
| | 25.25 |
|
40 |
ГОСПОДАРИК
Марк
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| | 25.26 |
|
41 |
БРОВКО
Данило
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 25.27 |
|
42 |
ГОВТВЯН
Данііл
|
| 05 |
| Запорізька область
| | 25.28 |
|
43 |
ФУРМАН
Іван
|
| 04 |
| Хмельницька область
| | 25.37 |
|
44 |
ІВАНЮК
Михайло
|
| 04 |
| Київська область
| | 25.38 |
|
45 |
РУДМАН
Борис
|
| 05 |
| Харківська область
| | 25.47 |
|
46 |
КУЛІЧЕНКО
Дмитро
|
| 04 |
| Запорізька область
| | 25.48 |
|
47 |
ІВАНУЩИК
Денис
|
| 05 |
| Миколаївська область
| | 25.50 |
|
48 |
ФОКОВ
Єгор
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| | 25.58 |
|
49 |
САРАПІН
Данііл
|
| 05 |
| Волинська область
| | 25.60 |
|
50 |
КРИВЯКІН
Максим
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| | 25.64 |
|
51 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
|
| 04 |
| Тернопільська область
| | 25.82 |
|
52 |
ШПАК
Андрій
|
| 04 |
| Волинська область
| | 25.90 |
|
53 |
БІЛИЙ
Ілля
|
| 04 |
| Сумська область
| | 25.94 |
|
54 |
ІВАНОВ
Іван
|
| 05 |
| Сумська область
| | 25.94 |
|
55 |
ТАРАСОВ
Євгеній
|
| 06 |
| Київська область
| | 25.98 |
|
56 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
|
| 05 |
| Харківська область
| | 26.05 |
|
57 |
ГАРБАРЧУК
Іван
|
| 06 |
| Волинська область
| | 26.05 |
|
58 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
|
| 06 |
| Київ
| | 26.06 |
|
59 |
СТАНКУЛ
Юрій
|
| 06 |
| Одеська область
| | 26.20 |
|
60 |
ЛЯШУК
Ілля
|
| 06 |
| Волинська область
| | 26.22 |
|
61 |
БРАЖНИК
Дмитро
|
| 05 |
| Миколаївська область
| | 26.28 |
|
62 |
ЛАСЮТА
Назар
|
| 06 |
| Тернопільська область
| | 26.30 |
|
63 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 |
| Донецька область
| | 26.37 |
|
64 |
МАРТИНЮК
Ілля
|
| 05 |
| Миколаївська область
| | 26.37 |
|
65 |
КВІТЧЕНКО
Микита
|
| 06 |
| Волинська область
| | 26.50 |
|
66 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
|
| 05 |
| Одеська область
| | 26.83 |
|
67 |
ЖУРАВЛЬОВ
Дмитро
|
| 03 |
| Донецька область
| | 26.85 |
|
68 |
ГРАБКО
Іван
|
| 05 |
| Полтавська область
| | 26.95 |
|
69 |
ЛУЦЕНКО
Владислав
|
| 05 |
| Вінницька область
| | 27.00 |
|
70 |
ДАНИЛЕВИЧ
Микола
|
| 05 |
| Тернопільська область
| | 27.20 |
|
71 |
МОТАЄВ
Олександр
|
| 05 |
| Луганська область
| | 27.50 |
|
72 |
БІЛИЙ
Олексій
|
| 06 |
| Вінницька область
| | 27.50 |
|
73 |
ВІНОКУРОВ
Володимир
|
| 06 |
| Вінницька область
| | 27.50 |
|
74 |
ГУЛЬКО
Ярослав
|
| 05 |
| Хмельницька область
| | 27.64 |
|
75 |
ДЕНІСОВ
Максим
|
| 04 |
| Донецька область
| | 27.75 |
|
76 |
ЛАРІН
Єгор
|
| 06 |
| Херсонська область
| | 27.86 |
|
77 |
СИНЕРУБ
Володимир
|
| 06 |
| Тернопільська область
| | 28.50 |
|
78 |
БОДНАР
Остап
|
| 03 |
| Львівська область
| | N/T |
|
79 |
ЛИСАК
Владислав
|
| 03 |
| Чернівецька область
| | N/T |
|
80 |
ПЕДЬКО
Дмитро
|
| 04 |
| Черкаська область
| | N/T |
|
81 |
ЗВОНЕЦЬКИЙ
Максим
|
| 05 |
| Чернівецька область
| | N/T |
|
82 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 |
| Харківська область
| | N/T |
|
83 |
НІКОЛАЄВ
Роман
|
| 05 |
| Вінницька область
| | N/T |
|
84 |
НІКІТЕНКО
Олексій
|
| 05 |
| Запорізька область
| | N/T |
|
85 |
СОРОКА
Юрій
|
| 05 |
| Львівська область
| | N/T |
|
86 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
|
| 06 |
| Чернігівська область
| | N/T |
|
87 |
ІЛЬЧУК
Станіслав
|
| 06 |
| Івано-Франківська область
| | N/T |
|
88 |
БУНДА
Ігор
|
| 06 |
| Львівська область
| | N/T |
|
89 |
МИСЮК
Артур
|
| 06 |
| Івано-Франківська область
| | N/T |
|
90 |
ТИМЧЕНКО
Нікіта
|
| 06 |
| Чернігівська область
| | N/T |
|
91 |
ЩУКІН
Артем
|
| 06 |
| Одеська область
| | N/T |
|
92 |
ЯНЧЕВСЬКИЙ
Назар
|
| 06 |
| Житомирська область
| | N/T |
|
93 |
ГОВОРОВ
Андрій
|
| 92 |
| null
| | N/T | п/к
|
94 |
CLIFORD
Lewis
|
| 93 |
| null
| | N/T | п/к
|
95 |
ГРИГОР'ЄВ
Леонід
|
| 96 |
| null
| | N/T | п/к
|
96 |
ШЕВЦОВ
Сергій
|
| 98 |
| null
| | N/T | п/к
|
|
50 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:23.84 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:23.41 | | | |
| Euro Championship | 0:22.47 | | | |
|
Розряди | мсмк | 22.10 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 |
| Харківська область
| | 24.35 |
|
2 |
КУДІНОВ
Микита
|
| 06 |
| Харківська область
| | 24.61 |
|
3 |
ЧИЖОВ
Владислав
|
| 05 |
| Київ
| | 24.86 |
|
4 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
|
| 05 |
| Запорізька область
| | 24.89 |
|
5 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
|
| 05 |
| Київська область
| | 24.96 |
|
6 |
КАЛЕНИК
Микита
|
| 06 |
| Запорізька область
| | 25.41 |
|
7 |
БРАЖНИК
Дмитро
|
| 05 |
| Миколаївська область
| | 25.45 |
|
8 |
ГОВТВЯН
Данііл
|
| 05 |
| Запорізька область
| | 25.48 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:23.84 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:23.41 | | | |
| Euro Championship | 0:22.47 | | | |
|
Розряди | мсмк | 22.10 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
|
| 04 |
| Запорізька область
| | 23.02 |
|
2 |
ІВЧЕНКО
Вадим
|
| 04 |
| Київ
| | 23.38 |
|
3 |
НЕГОДА
Олег
|
| 03 |
| Київська область
| | 23.58 |
|
4 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Данііл
|
| 03 |
| Миколаївська область
| | 23.58 |
|
5 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
|
| 05 |
| Запорізька область
| | 23.68 |
|
6 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 23.87 |
|
7 |
РУСІН
Данило
|
| 03 |
| Рівненська область
| | 23.91 |
|
8 |
ЖОВТКО
Юрій
|
| 05 |
| Рівненська область
| | 24.00 |
|
|