200 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.40 | Георгій Лукашев | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.00 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:04.35 | | | |
| Euro Championship | 1:59.00 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.47 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
|
1 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| | 2:07.09 |
|
2 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 |
| Донецька область
| | 2:07.62 |
|
3 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 2:08.42 |
|
4 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 |
| Київ
| | 2:08.80 |
|
5 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:08.92 |
|
6 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
|
| 03 |
| Одеська область
| | 2:10.11 |
|
7 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 |
| Київ
| | 2:10.40 |
|
8 |
МАЗУР
Олександр
|
| 04 |
| Київ
| | 2:11.49 |
|
9 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 |
| Харківська область
| | 2:12.13 |
|
10 |
КОТЕНКО
Микола
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 2:13.54 |
|
11 |
СЕРЕБРЕННІКОВ
В'ячеслав
|
| 04 |
| Харківська область
| | 2:14.10 |
|
12 |
ОНИЩЕНКО
Денис
|
| 04 |
| Харківська область
| | 2:14.32 |
|
13 |
СОКИРКА
Богдан
|
| 04 |
| Київська область
| | 2:15.40 |
|
14 |
СУКНІНОВ
Тимур
|
| 04 |
| Харківська область
| | 2:16.00 |
|
15 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
|
| 04 |
| Харківська область
| | 2:16.25 |
|
16 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:19.35 |
|
17 |
ТКАЧ
Микола
|
| 05 |
| Івано-Франківська область
| | 2:20.33 |
|
18 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
|
| 06 |
| Рівненська область
| | 2:21.59 |
|
19 |
ВОЙТЮК
Юрій
|
| 05 |
| Львівська область
| | 2:23.44 |
|
20 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Тимур
|
| 05 |
| Київська область
| | 2:23.50 |
|
21 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
|
| 05 |
| Київ
| | 2:26.51 |
|
22 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
|
| 06 |
| Донецька область
| | 2:31.64 |
|
23 |
ДЕНИСОВ
Олександр
|
| 03 |
| Донецька область
| | N/T |
|
24 |
СЕМИДЄТНОВ
Віктор
|
| 04 |
| Одеська область
| | N/T |
|
25 |
ЛЯЛЬКА
Олександр
|
| 06 |
| Полтавська область
| | N/T |
|
26 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 |
| Донецька область
| | N/T |
|
27 |
ЮХИМЕНКО
Іван
|
| 06 |
| Кіровоградська область
| | N/T |
|
28 |
ДІДИК
Георгій
|
| 07 |
| Закарпатська область
| | N/T |
|
29 |
КЕСІЛЬ
Денис
|
| 00 |
| null
| | N/T | п/к
|
|
200 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.40 | Георгій Лукашев | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.00 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:04.35 | | | |
| Euro Championship | 1:59.00 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.47 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
КОТЕНКО
Микола
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 2:11.73 |
|
2 |
ТКАЧ
Микола
|
| 05 |
| Івано-Франківська область
| | 2:12.21 |
|
3 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 |
| Донецька область
| | 2:18.81 |
|
4 |
ВОЙТЮК
Юрій
|
| 05 |
| Львівська область
| | 2:19.49 |
|
5 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
|
| 06 |
| Рівненська область
| | 2:20.36 |
|
6 |
ДІДИК
Георгій
|
| 07 |
| Закарпатська область
| | 2:22.31 |
|
7 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Тимур
|
| 05 |
| Київська область
| | 2:23.10 |
|
8 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
|
| 05 |
| Київ
| | 2:25.04 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:54.79 | Денис Кесіль | 24.07.2019 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:55.89 | Денис Кесіль | 12.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.40 | Георгій Лукашев | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:06.46 | Георгій Лукашев | 21.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:58.79 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.00 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.00 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:04.35 | | | |
| Euro Championship | 1:59.00 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:57.47 | мс | 2:09.00 | кмс | 2:16.00 | I | 2:26.50 | II | 2:43.00 | III | 3:04.00 | I юн | 3:27.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
АНІСІМОВ
Ілля
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| | 2:06.91 |
|
2 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 |
| Донецька область
| | 2:08.49 |
|
3 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 |
| Київ
| | 2:08.82 |
|
4 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:08.87 |
|
5 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 2:10.22 |
|
6 |
ТАМБОВЦЕВ
Богдан
|
| 03 |
| Харківська область
| | 2:10.65 |
|
7 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 |
| Київ
| | 2:11.00 |
|
8 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
|
| 03 |
| Одеська область
| | 2:11.42 |
|
|