200 м комплексне плавання - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:19.06 | | | |
| Euro Championship | 2:15.50 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
|
1 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
|
| 05 |
| Полтавська область
| | 2:21.04 |
|
2 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| | 2:23.34 |
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 2:25.81 |
|
4 |
ДОЛАВРУК
Яна
|
| 05 |
| Київська область
| | 2:26.01 |
|
5 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 2:26.70 |
|
6 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
|
| 08 |
| Дніпропетровська область
| | 2:28.19 |
|
7 |
КИРИК
Ніна
|
| 04 |
| Рівненська область
| | 2:28.25 |
|
8 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
|
| 06 |
| Запорізька область
| | 2:28.78 |
|
9 |
РОМАН
Марія
|
| 06 |
| Харківська область
| | 2:29.31 |
|
10 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 |
| Київська область
| | 2:31.10 |
|
11 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:32.15 |
|
12 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
|
| 06 |
| Одеська область
| | 2:33.60 |
|
13 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
|
| 06 |
| Херсонська область
| | 2:33.80 |
|
14 |
ХРУНИК
Ангеліна
|
| 07 |
| Тернопільська область
| | 2:33.94 |
|
15 |
ТРАЧУК
Влада
|
| 08 |
| Рівненська область
| | 2:34.85 |
|
16 |
РИБАЛКО
Ольга
|
| 07 |
| Київ
| | 2:35.35 |
|
17 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
|
| 04 |
| Рівненська область
| | 2:36.00 |
|
18 |
САВЧЕНКО
Аліса
|
| 07 |
| Київ
| | 2:37.00 |
|
19 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
|
| 08 |
| Рівненська область
| | 2:39.04 |
|
20 |
НАУМКО
Вероніка
|
| 07 |
| Сумська область
| | 2:41.00 |
|
21 |
ХЛИСТУН
Поліна
|
| 06 |
| Полтавська область
| | 2:45.14 |
|
22 |
СВЯТКІНА
Єва
|
| 06 |
| Харківська область
| | N/T |
|
23 |
КАНДИБКО
Уляна
|
| 08 |
| Донецька область
| | N/T |
|
24 |
КОБКА
Олександра
|
| 08 |
| Запорізька область
| | N/T |
|
25 |
КУЗЬОМА
Ксенія
|
| 08 |
| Житомирська область
| | N/T |
|
|
200 м комплексне плавання - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:19.06 | | | |
| Euro Championship | 2:15.50 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ТРАЧУК
Влада
|
| 08 |
| Рівненська область
| | 2:31.39 |
|
2 |
РОМАН
Марія
|
| 06 |
| Харківська область
| | 2:32.20 |
|
3 |
РИБАЛКО
Ольга
|
| 07 |
| Київ
| | 2:34.29 |
|
4 |
ХРУНИК
Ангеліна
|
| 07 |
| Тернопільська область
| | 2:34.39 |
|
5 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
|
| 06 |
| Одеська область
| | 2:34.44 |
|
6 |
СВЯТКІНА
Єва
|
| 06 |
| Харківська область
| | 2:35.13 |
|
7 |
САВЧЕНКО
Аліса
|
| 07 |
| Київ
| | 2:36.51 |
|
8 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
|
| 06 |
| Херсонська область
| | 2:36.76 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:19.06 | | | |
| Euro Championship | 2:15.50 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
|
| 05 |
| Полтавська область
| | 2:22.86 |
|
2 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
|
| 06 |
| Запорізька область
| | 2:24.69 |
|
3 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| | 2:25.76 |
|
4 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 2:26.94 |
|
5 |
ДОЛАВРУК
Яна
|
| 05 |
| Київська область
| | 2:28.24 |
|
6 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
|
| 08 |
| Дніпропетровська область
| | 2:28.60 |
|
7 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| | 2:29.12 |
|
8 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:29.79 |
|
|