50 м вільний стиль - дівчата 2004 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.06 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
|
| 06 |
| Київська область
| |
27.95
| кмс
| 607
|
|
|
2 |
МІЩЕНКО
Марія
|
| 06 |
| Київ
| |
27.98
| кмс
| 605
| +0.03
|
|
3 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 |
| Київ
| |
28.01
| кмс
| 603
| +0.06
|
|
4 |
ФРИЗЮК
Вікторія
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
28.10
| кмс
| 597
| +0.15
|
|
5 |
МІКІШ
Анна
|
| 06 |
| Харківська область
| |
28.30
| кмс
| 585
| +0.35
|
|
6 |
ШИШКА
Софія
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
28.90
| I
| 549
| +0.95
|
|
7 |
БІЛОВЕНКО
Надія
|
| 07 |
| Одеська область
| |
28.98
| I
| 544
| +1.03
|
|
8 |
ЧУМАЧЕНКО
Дарина
|
| 06 |
| Харківська область
| |
29.10
| I
| 538
| +1.15
|
|
|
50 м вільний стиль - дівчата 2004 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.06 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
СЕМЕНОВА
Катерина
|
| 04 |
| Полтавська область
| |
26.89
| мс
| 682
|
|
|
2 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
|
| 06 |
| Київ
| |
27.24
| мс
| 656
| +0.35
|
|
3 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| |
27.35
| мс
| 648
| +0.46
|
|
4 |
ВИРВИЧ
Вікторія
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
27.38
| мс
| 646
| +0.49
|
|
5 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
|
| 08 |
| Київ
| |
27.49
| мс
| 638
| +0.60
|
|
6 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
27.65
| кмс
| 627
| +0.76
|
|
7 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
|
| 04 |
| Хмельницька область
| |
27.77
| кмс
| 619
| +0.88
|
|
8 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
28.06
| кмс
| 600
| +1.17
|
|
|