200 м на спині - юнаки 2003 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.71 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:02.64 | | | |
| Euro Championship | 1:59.80 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.88 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
39 / 38 / 1 / 0 |
1 |
ГРАБАРОВ
Олексій
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:06.04
| мс
| 700
|
|
|
|
| 50: |
30.32
| 100: |
1:02.08
(31.76)
| 150: |
1:34.29
(32.21)
| 200: |
2:06.04
(31.75)
|
|
2 |
НАУМЕНКО
Вадим
|
| 03 |
| Одеська область
| |
2:06.47
| мс
| 693
| +0.43
|
|
|
| 50: |
29.48
| 100: |
1:01.95
(32.47)
| 150: |
1:34.31
(32.36)
| 200: |
2:06.47
(32.16)
|
|
3 |
ЖИРОВ
Микита
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:07.86
| мс
| 670
| +1.82
|
|
|
| 50: |
29.53
| 100: |
1:01.58
(32.05)
| 150: |
1:34.71
(33.13)
| 200: |
2:07.86
(33.15)
|
|
4 |
КРАЛЯ
Павло
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
2:10.45
| кмс
| 631
| +4.41
|
|
|
| 50: |
31.29
| 100: |
1:03.96
(32.67)
| 150: |
1:36.95
(32.99)
| 200: |
2:10.45
(33.50)
|
|
5 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:10.70
| кмс
| 627
| +4.66
|
|
|
| 50: |
31.00
| 100: |
1:03.43
(32.43)
| 150: |
1:37.27
(33.84)
| 200: |
2:10.70
(33.43)
|
|
6 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:13.07
| кмс
| 594
| +7.03
|
|
|
| 50: |
31.31
| 100: |
1:04.90
(33.59)
| 150: |
1:39.14
(34.24)
| 200: |
2:13.07
(33.93)
|
|
7 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
|
| 03 |
| Одеська область
| |
2:13.46
| кмс
| 589
| +7.42
|
|
|
| 50: |
30.93
| 100: |
1:04.64
(33.71)
| 150: |
1:38.98
(34.34)
| 200: |
2:13.46
(34.48)
|
|
8 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 |
| Запорізька область
| |
2:13.83
| кмс
| 584
| +7.79
|
|
|
| 50: |
30.24
| 100: |
1:03.66
(33.42)
| 150: |
1:38.47
(34.81)
| 200: |
2:13.83
(35.36)
|
|
9 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:14.48
| кмс
| 576
| +8.44
|
|
|
| 50: |
30.92
| 100: |
1:05.43
(34.51)
| 150: |
1:40.06
(34.63)
| 200: |
2:14.48
(34.42)
|
|
10 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
|
| 03 |
| Київська область
| |
2:14.64
| кмс
| 574
| +8.60
|
|
|
| 50: |
31.34
| 100: |
1:05.97
(34.63)
| 150: |
1:40.83
(34.86)
| 200: |
2:14.64
(33.81)
|
|
11 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:14.76
| кмс
| 572
| +8.72
|
|
|
| 50: |
30.91
| 100: |
1:05.04
(34.13)
| 150: |
1:39.88
(34.84)
| 200: |
2:14.76
(34.88)
|
|
12 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:15.76
| кмс
| 560
| +9.72
|
|
|
| 50: |
30.94
| 100: |
1:05.59
(34.65)
| 150: |
1:41.02
(35.43)
| 200: |
2:15.76
(34.74)
|
|
13 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:15.83
| кмс
| 559
| +9.79
|
|
|
| 50: |
30.78
| 100: |
1:05.19
(34.41)
| 150: |
1:41.08
(35.89)
| 200: |
2:15.83
(2:15.83)
|
|
14 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 |
| Волинська область
| |
2:16.23
| кмс
| 554
| +10.19
|
|
|
| 50: |
31.49
| 100: |
1:05.82
(34.33)
| 150: |
1:40.80
(34.98)
| 200: |
2:16.23
(35.43)
|
|
15 |
УСОВ
Марат
|
| 05 |
| Київ
| |
2:17.30
| I
| 541
| +11.26
|
|
|
| 50: |
31.42
| 100: |
1:05.35
(33.93)
| 150: |
1:40.84
(35.49)
| 200: |
2:17.30
(36.46)
|
|
16 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ
Матвій
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:18.15
| I
| 531
| +12.11
|
|
|
| 50: |
31.96
| 100: |
1:07.50
(35.54)
| 150: |
1:43.24
(35.74)
| 200: |
2:18.15
(34.91)
|
|
17 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:18.53
| I
| 527
| +12.49
|
|
|
| 50: |
32.15
| 100: |
1:07.83
(35.68)
| 150: |
1:44.83
(37.00)
| 200: |
2:18.53
(33.70)
|
|
18 |
ЛАГУТІН
Ілля
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:18.60
| I
| 526
| +12.56
|
|
|
| 50: |
32.75
| 100: |
1:08.48
(35.73)
| 150: |
1:43.89
(35.41)
| 200: |
2:18.60
(34.71)
|
|
19 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 |
| Закарпатська область
| |
2:18.68
| I
| 525
| +12.64
|
|
|
| 50: |
32.38
| 100: |
1:07.47
(35.09)
| 150: |
1:43.41
(35.94)
| 200: |
2:18.68
(35.27)
|
|
20 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 |
| Київ
| |
2:19.25
| I
| 519
| +13.21
|
|
|
| 50: |
32.84
| 100: |
1:10.00
(37.16)
| 150: |
1:47.00
(37.00)
| 200: |
2:19.25
(32.25)
|
|
21 |
БУРХАН
Євгеній
|
| 06 |
| Черкаська область
| |
2:19.45
| I
| 516
| +13.41
|
|
|
| 50: |
32.39
| 100: |
1:08.51
(36.12)
| 150: |
1:44.24
(35.73)
| 200: |
2:19.45
(35.21)
|
|
22 |
ПЯТНОЧКО
Владислав
|
| 04 |
| Львівська область
| |
2:19.74
| I
| 513
| +13.70
|
|
|
| 50: |
31.37
| 100: |
1:06.47
(35.10)
| 150: |
1:43.71
(37.24)
| 200: |
2:19.74
(36.03)
|
|
23 |
ГНАТЮК
Даніїл
|
| 06 |
| Донецька область
| |
2:19.87
| I
| 512
| +13.83
|
|
|
| 50: |
32.55
| 100: |
1:08.37
(35.82)
| 150: |
1:45.05
(36.68)
| 200: |
2:19.87
(34.82)
|
|
24 |
ГРИЦЕЛЯК
Маркіян
|
| 06 |
| Львівська область
| |
2:22.83
| I
| 481
| +16.79
|
|
|
| 50: |
33.36
| 100: |
1:09.73
(36.37)
| 150: |
1:47.06
(37.33)
| 200: |
2:22.83
(35.77)
|
|
25 |
ЛАВРІНЕНКО
Ярослав
|
| 06 |
| Черкаська область
| |
2:23.39
| I
| 475
| +17.35
|
|
|
| 50: |
32.80
| 100: |
1:09.87
(37.07)
| 150: |
1:47.04
(37.17)
| 200: |
2:23.39
(36.35)
|
|
26 |
ЯЩИШИН
Яромир
|
| 06 |
| Львівська область
| |
2:23.43
| I
| 475
| +17.39
|
|
|
| 50: |
32.34
| 100: |
1:09.82
(37.48)
| 150: |
1:47.69
(37.87)
| 200: |
2:23.43
(35.74)
|
|
27 |
КУЗНЕЦОВ
Станіслав
|
| 04 |
| Волинська область
| |
2:23.61
| I
| 473
| +17.57
|
|
|
| 50: |
33.03
| 100: |
1:09.99
(36.96)
| 150: |
1:47.75
(37.76)
| 200: |
2:23.61
(35.86)
|
|
28 |
ГНІТЕЦЬКИЙ
Володимир
|
| 06 |
| Волинська область
| |
2:25.48
| I
| 455
| +19.44
|
|
|
| 50: |
35.69
| 100: |
1:12.73
(37.04)
| 150: |
1:50.42
(37.69)
| 200: |
2:25.48
(35.06)
|
|
29 |
БЄСЄДА
Вадим
|
| 05 |
| Полтавська область
| |
2:25.51
| I
| 455
| +19.47
|
|
|
| 50: |
33.24
| 100: |
1:10.80
(37.56)
| 150: |
1:49.06
(38.26)
| 200: |
2:25.51
(36.45)
|
|
30 |
ГНИЛИЦЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 |
| Луганська область
| |
2:26.09
| I
| 449
| +20.05
|
|
|
| 50: |
32.86
| 100: |
1:09.12
(36.26)
| 150: |
1:47.77
(38.65)
| 200: |
2:26.09
(38.32)
|
|
31 |
ДУБЕЙКО
Артем
|
| 05 |
| Луганська область
| |
2:26.76
| I
| 443
| +20.72
|
|
|
| 50: |
34.49
| 100: |
1:11.32
(36.83)
| 150: |
1:49.94
(38.62)
| 200: |
2:26.76
(36.82)
|
|
32 |
КИРИЛЕНКО
Богдан
|
| 03 |
| Хмельницька область
| |
2:27.62
| II
| 435
| +21.58
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:11.92
(1:11.92)
| 150: |
| 200: |
2:27.62
(1:15.70)
|
|
33 |
ЗАБОЛІТНИЙ
Максим
|
| 05 |
| Івано-Франківська область
| |
2:27.90
| II
| 433
| +21.86
|
|
|
| 50: |
33.83
| 100: |
1:10.86
(37.03)
| 150: |
1:49.05
(38.19)
| 200: |
2:27.90
(38.85)
|
|
34 |
БАСАРА
Михайло
|
| 06 |
| Тернопільська область
| |
2:30.20
| II
| 413
| +24.16
|
|
|
| 50: |
33.49
| 100: |
1:11.39
(37.90)
| 150: |
| 200: |
2:30.20
(1:18.81)
|
|
35 |
ІВАНОВ
Андрій
|
| 06 |
| Житомирська область
| |
2:33.13
| II
| 390
| +27.09
|
|
|
| 50: |
34.86
| 100: |
1:14.00
(39.14)
| 150: |
1:53.76
(39.76)
| 200: |
2:33.13
(39.37)
|
|
36 |
ІВЧЕНКО
Артем
|
| 06 |
| Сумська область
| |
2:33.32
| II
| 388
| +27.28
|
|
|
| 50: |
33.34
| 100: |
1:12.14
(38.80)
| 150: |
1:52.32
(40.18)
| 200: |
2:33.32
(41.00)
|
|
37 |
БИКИРЮК
Ілля
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:34.81
| II
| 377
| +28.77
|
|
|
| 50: |
37.94
| 100: |
1:17.43
(39.49)
| 150: |
1:55.76
(38.33)
| 200: |
2:34.81
(39.05)
|
|
38 |
ВАСИЛЬКІВ
Андрій
|
| 06 |
| Івано-Франківська область
| |
2:37.94
| II
| 355
| +31.90
|
|
|
| 50: |
36.49
| 100: |
1:17.72
(41.23)
| 150: |
1:58.32
(40.60)
| 200: |
2:37.94
(39.62)
|
|
|
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
27.73
| 100: |
58.28
(30.55)
| 150: |
| 200: |
2:01.94
(1:03.66)
|
|
|
200 м на спині - юнаки 2003 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.71 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:02.64 | | | |
| Euro Championship | 1:59.80 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.88 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:10.84
| кмс
| 625
|
|
|
|
| 50: |
30.50
| 100: |
1:03.97
(33.47)
| 150: |
1:37.46
(33.49)
| 200: |
2:10.84
(33.38)
|
|
2 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:11.29
| кмс
| 619
| +0.45
|
|
|
| 50: |
31.16
| 100: |
1:04.49
(33.33)
| 150: |
1:38.32
(33.83)
| 200: |
2:11.29
(32.97)
|
|
3 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:12.54
| кмс
| 602
| +1.70
|
|
|
| 50: |
30.75
| 100: |
1:04.24
(33.49)
| 150: |
1:37.94
(33.70)
| 200: |
2:12.54
(34.60)
|
|
4 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ
Матвій
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:14.56
| кмс
| 575
| +3.72
|
|
|
| 50: |
31.12
| 100: |
1:06.18
(35.06)
| 150: |
1:40.44
(34.26)
| 200: |
2:14.56
(34.12)
|
|
5 |
УСОВ
Марат
|
| 05 |
| Київ
| |
2:15.07
| кмс
| 568
| +4.23
|
|
|
| 50: |
30.98
| 100: |
1:05.82
(34.84)
| 150: |
1:40.23
(34.41)
| 200: |
2:15.07
(34.84)
|
|
6 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:18.29
| I
| 530
| +7.45
|
|
|
| 50: |
31.46
| 100: |
1:06.50
(35.04)
| 150: |
1:42.21
(35.71)
| 200: |
2:18.29
(36.08)
|
|
7 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 |
| Закарпатська область
| |
2:20.33
| I
| 507
| +9.49
|
|
|
| 50: |
32.41
| 100: |
1:07.32
(34.91)
| 150: |
| 200: |
2:20.33
(1:13.01)
|
|
8 |
ЛАГУТІН
Ілля
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:20.42
| I
| 506
| +9.58
|
|
|
| 50: |
32.45
| 100: |
1:08.07
(35.62)
| 150: |
1:43.98
(35.91)
| 200: |
2:20.42
(36.44)
|
|
|
200 м на спині - юнаки 2003 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.71 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:02.64 | | | |
| Euro Championship | 1:59.80 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.88 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
НАУМЕНКО
Вадим
|
| 03 |
| Одеська область
| |
2:04.09
| мс
| 733
|
|
|
|
| 50: |
29.36
| 100: |
1:01.18
(31.82)
| 150: |
1:32.78
(31.60)
| 200: |
2:04.09
(31.31)
|
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
Збірна (О) |
| 05 |
| Одеська область
| |
2:05.14
| мс
| 715
| +1.05
|
|
|
| 50: |
29.96
| 100: |
1:01.34
(31.38)
| 150: |
1:33.87
(32.53)
| 200: |
2:05.14
(31.27)
|
|
3 |
ЖИРОВ
Микита
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:06.74
| мс
| 688
| +2.65
|
|
|
| 50: |
29.65
| 100: |
1:01.59
(31.94)
| 150: |
1:34.44
(32.85)
| 200: |
2:06.74
(32.30)
|
|
4 |
КРАЛЯ
Павло
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
2:09.65
| мс
| 643
| +5.56
|
|
|
| 50: |
30.60
| 100: |
1:04.30
(33.70)
| 150: |
1:37.33
(33.03)
| 200: |
2:09.65
(32.32)
|
|
5 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:10.59
| кмс
| 629
| +6.50
|
|
|
| 50: |
31.39
| 100: |
1:04.85
(33.46)
| 150: |
1:38.67
(33.82)
| 200: |
2:10.59
(31.92)
|
|
6 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 |
| Запорізька область
| |
2:12.12
| кмс
| 607
| +8.03
|
|
|
| 50: |
30.61
| 100: |
1:03.67
(33.06)
| 150: |
1:37.81
(34.14)
| 200: |
2:12.12
(34.31)
|
|
7 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
|
| 03 |
| Одеська область
| |
2:12.47
| кмс
| 603
| +8.38
|
|
|
| 50: |
30.81
| 100: |
1:04.50
(33.69)
| 150: |
1:38.84
(34.34)
| 200: |
2:12.47
(33.63)
|
|
8 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:14.14
| кмс
| 580
| +10.05
|
|
|
| 50: |
31.90
| 100: |
1:05.73
(33.83)
| 150: |
1:39.76
(34.03)
| 200: |
2:14.14
(34.38)
|
|
|