200 м брас - дівчата 2004 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:28.83 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:33.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:35.13 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:31.72 | | | |
| Euro Championship | 2:29.30 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:25.88 | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
попередні запливи |
29 / 29 / 0 / 0 |
1 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
Збірна (О) |
| 05 |
| Донецька область
| |
2:31.91
| мс
| 767
|
|
|
|
| 50: |
34.75
| 100: |
1:13.45
(38.70)
| 150: |
1:52.33
(38.88)
| 200: |
2:31.91
(39.58)
|
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:35.29
| мс
| 718
| +3.38
|
|
|
| 50: |
34.99
| 100: |
1:15.73
(40.74)
| 150: |
1:55.57
(39.84)
| 200: |
2:35.29
(39.72)
|
|
3 |
ІСАЄВА
Каміла
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:35.58
| мс
| 714
| +3.67
|
|
|
| 50: |
35.34
| 100: |
1:14.94
(39.60)
| 150: |
1:55.13
(40.19)
| 200: |
2:35.58
(40.45)
|
|
4 |
ШАХРАЙ
Олена
|
| 06 |
| Чернівецька область
| |
2:42.03
| кмс
| 632
| +10.12
|
|
|
| 50: |
36.67
| 100: |
1:17.84
(41.17)
| 150: |
2:00.13
(42.29)
| 200: |
2:42.03
(41.90)
|
|
5 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 |
| Рівненська область
| |
2:43.89
| кмс
| 611
| +11.98
|
|
|
| 50: |
37.21
| 100: |
1:18.29
(41.08)
| 150: |
2:01.36
(43.07)
| 200: |
2:43.89
(42.53)
|
|
6 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:45.07
| кмс
| 598
| +13.16
|
|
|
| 50: |
37.36
| 100: |
1:19.30
(41.94)
| 150: |
2:01.87
(42.57)
| 200: |
2:45.07
(43.20)
|
|
7 |
ПАЛЬОХА
Христина
|
| 04 |
| Київ
| |
2:45.51
| кмс
| 593
| +13.60
|
|
|
| 50: |
2:02.86
| 100: |
| 150: |
| 200: |
2:45.51
(1:25.64)
|
|
8 |
РОМАН
Марія
|
| 06 |
| Харківська область
| |
2:45.56
| кмс
| 593
| +13.65
|
|
|
| 50: |
37.82
| 100: |
1:20.65
(42.83)
| 150: |
2:04.04
(43.39)
| 200: |
2:45.56
(41.52)
|
|
9 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
|
| 05 |
| Київ
| |
2:46.08
| кмс
| 587
| +14.17
|
|
|
| 50: |
37.76
| 100: |
1:19.20
(41.44)
| 150: |
2:02.35
(43.15)
| 200: |
2:46.08
(43.73)
|
|
10 |
ГОЛОВКО
Владислава
|
| 08 |
| Кіровоградська область
| |
2:48.29
| кмс
| 564
| +16.38
|
|
|
| 50: |
38.88
| 100: |
1:21.82
(42.94)
| 150: |
2:05.44
(43.62)
| 200: |
2:48.29
(42.85)
|
|
11 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:48.37
| кмс
| 564
| +16.46
|
|
|
| 50: |
37.68
| 100: |
1:20.15
(42.47)
| 150: |
2:03.06
(42.91)
| 200: |
2:48.37
(45.31)
|
|
12 |
СІРИК
Поліна
|
| 07 |
| Запорізька область
| |
2:48.84
| кмс
| 559
| +16.93
|
|
|
| 50: |
38.01
| 100: |
1:22.55
(44.54)
| 150: |
2:05.44
(42.89)
| 200: |
2:48.84
(43.40)
|
|
13 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
|
| 06 |
| Чернівецька область
| |
2:48.95
| кмс
| 558
| +17.04
|
|
|
| 50: |
37.15
| 100: |
1:20.34
(43.19)
| 150: |
2:04.47
(44.13)
| 200: |
2:48.95
(44.48)
|
|
14 |
МАРТИШКО
Анастасія
|
| 04 |
| Миколаївська область
| |
2:49.61
| кмс
| 551
| +17.70
|
|
|
| 50: |
37.19
| 100: |
1:20.63
(43.44)
| 150: |
2:04.27
(43.64)
| 200: |
2:49.61
(45.34)
|
|
15 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| |
2:51.81
| I
| 530
| +19.90
|
|
|
| 50: |
39.01
| 100: |
1:23.49
(44.48)
| 150: |
2:08.25
(44.76)
| 200: |
2:51.81
(43.56)
|
|
16 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
|
| 06 |
| Херсонська область
| |
2:52.08
| I
| 528
| +20.17
|
|
|
| 50: |
38.27
| 100: |
1:21.71
(43.44)
| 150: |
2:06.70
(44.99)
| 200: |
2:52.08
(45.38)
|
|
17 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
|
| 07 |
| Чернівецька область
| |
2:52.23
| I
| 526
| +20.32
|
|
|
| 50: |
39.37
| 100: |
1:22.87
(43.50)
| 150: |
2:08.54
(45.67)
| 200: |
2:52.23
(43.69)
|
|
18 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
|
| 07 |
| Запорізька область
| |
2:54.41
| I
| 507
| +22.50
|
|
|
| 50: |
38.50
| 100: |
1:22.01
(43.51)
| 150: |
2:07.34
(45.33)
| 200: |
2:54.41
(47.07)
|
|
19 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
|
| 06 |
| Івано-Франківська область
| |
2:56.01
| I
| 493
| +24.10
|
|
|
| 50: |
40.77
| 100: |
1:25.27
(44.50)
| 150: |
2:10.51
(45.24)
| 200: |
2:56.01
(45.50)
|
|
20 |
КОРКІШКО
Дар'я
|
| 07 |
| Миколаївська область
| |
2:56.04
| I
| 493
| +24.13
|
|
|
| 50: |
38.96
| 100: |
1:25.27
(46.31)
| 150: |
2:11.43
(46.16)
| 200: |
2:56.04
(44.61)
|
|
21 |
СМОЛІНА
Дар'я
|
| 06 |
| Київська область
| |
2:56.84
| I
| 486
| +24.93
|
|
|
| 50: |
39.63
| 100: |
1:24.37
(44.74)
| 150: |
2:11.29
(46.92)
| 200: |
2:56.84
(45.55)
|
|
22 |
ФІЛІПЧУК
Дар'я
|
| 06 |
| Одеська область
| |
2:57.25
| I
| 483
| +25.34
|
|
|
| 50: |
40.01
| 100: |
1:24.79
(44.78)
| 150: |
2:11.32
(46.53)
| 200: |
2:57.25
(45.93)
|
|
23 |
КЛЕЙМЬОНОВА
Поліна
|
| 07 |
| Полтавська область
| |
3:03.59
| II
| 435
| +31.68
|
|
|
| 50: |
40.68
| 100: |
1:28.17
(47.49)
| 150: |
2:17.61
(49.44)
| 200: |
3:03.59
(45.98)
|
|
24 |
ОКРЕПКА
Анна
|
| 07 |
| Львівська область
| |
3:07.91
| II
| 405
| +36.00
|
|
|
| 50: |
42.43
| 100: |
1:30.99
(48.56)
| 150: |
2:20.32
(49.33)
| 200: |
3:07.91
(47.59)
|
|
25 |
ШУГАЙОВА
Вікторія
|
| 07 |
| Сумська область
| |
3:08.82
| II
| 399
| +36.91
|
|
|
| 50: |
44.46
| 100: |
1:33.08
(48.62)
| 150: |
2:22.46
(49.38)
| 200: |
3:08.82
(46.36)
|
|
26 |
МАРЧЕНКО
Ірина
|
| 06 |
| Волинська область
| |
3:09.24
| II
| 397
| +37.33
|
|
|
| 50: |
44.56
| 100: |
1:34.06
(49.50)
| 150: |
2:22.08
(48.02)
| 200: |
3:09.24
(47.16)
|
|
27 |
РУССКІХ
Тетяна
|
| 06 |
| Тернопільська область
| |
3:09.85
| II
| 393
| +37.94
|
|
|
| 50: |
42.67
| 100: |
1:30.64
(47.97)
| 150: |
2:20.51
(49.87)
| 200: |
3:09.85
(49.34)
|
|
28 |
БОРДЮГ
Анастасія
|
| 06 |
| Полтавська область
| |
3:09.97
| II
| 392
| +38.06
|
|
|
| 50: |
41.63
| 100: |
1:30.63
(49.00)
| 150: |
2:21.10
(50.47)
| 200: |
3:09.97
(48.87)
|
|
29 |
ВЕРЕМЧУК
Марія
|
| 07 |
| Волинська область
| |
3:12.71
| II
| 376
| +40.80
|
|
|
| 50: |
44.15
| 100: |
1:32.08
(47.93)
| 150: |
2:21.48
(49.40)
| 200: |
3:12.71
(51.23)
|
|
|