100 м на спині - юнаки 2003 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.55 | Даніїл Ткаченко | 13.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:56.50 | | | |
| Euro Championship | 0:54.89 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.45 | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
попередні запливи |
39 / 39 / 0 / 0 |
1 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
Збірна (О), ЮЧЕ |
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
55.70
Юнц. Р.У. | мс
| 806
|
|
|
|
| 50: |
27.38
| 100: |
55.70
(28.32)
|
|
2 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
|
| 03 |
| Тернопільська область
| |
58.78
| мс
| 686
| +3.08
|
|
|
| 50: |
28.90
| 100: |
58.78
(29.88)
|
|
3 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 |
| Київ
| |
58.99
| мс
| 679
| +3.29
|
|
|
| 50: |
28.50
| 100: |
58.99
(30.49)
|
|
4 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 |
| Харківська область
| |
59.16
| мс
| 673
| +3.46
|
|
|
| 50: |
27.68
| 100: |
59.16
(31.48)
|
|
5 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
|
| 03 |
| Київська область
| |
59.40
| мс
| 665
| +3.70
|
|
|
| 50: |
29.14
| 100: |
59.40
(30.26)
|
|
6 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 |
| Волинська область
| |
59.63
| кмс
| 657
| +3.93
|
|
|
| 50: |
28.17
| 100: |
59.63
(31.46)
|
|
7 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
59.69
| кмс
| 655
| +3.99
|
|
|
| 50: |
28.67
| 100: |
59.69
(31.02)
|
|
8 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська область
| |
1:00.19
| кмс
| 639
| +4.49
|
|
|
| 50: |
29.09
| 100: |
1:00.19
(31.10)
|
|
9 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
1:01.04
| кмс
| 612
| +5.34
|
|
|
| 50: |
29.23
| 100: |
1:01.04
(31.81)
|
|
10 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 |
| Запорізька область
| |
1:01.14
| кмс
| 609
| +5.44
|
|
|
| 50: |
29.52
| 100: |
1:01.14
(31.62)
|
|
11 |
ПЯТНОЧКО
Владислав
|
| 04 |
| Львівська область
| |
1:01.41
| кмс
| 601
| +5.71
|
|
|
| 50: |
29.40
| 100: |
1:01.41
(32.01)
|
|
12 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
|
| 04 |
| Чернігівська область
| |
1:01.48
| кмс
| 599
| +5.78
|
|
13 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ
Матвій
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:02.01
| кмс
| 584
| +6.31
|
|
|
| 50: |
29.74
| 100: |
1:02.01
(32.27)
|
|
14 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 |
| Київ
| |
1:02.23
| кмс
| 578
| +6.53
|
|
|
| 50: |
29.77
| 100: |
1:02.23
(32.46)
|
|
15 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 |
| Волинська область
| |
1:02.62
| кмс
| 567
| +6.92
|
|
|
| 50: |
30.41
| 100: |
1:02.62
(32.21)
|
|
16 |
ДЕНІСОВ
Максим
|
| 04 |
| Донецька область
| |
1:03.12
| I
| 554
| +7.42
|
|
|
| 50: |
29.71
| 100: |
1:03.12
(33.41)
|
|
17 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 |
| Донецька область
| |
1:03.33
| I
| 548
| +7.63
|
|
|
| 50: |
30.23
| 100: |
1:03.33
(33.10)
|
|
18 |
КАЛЕНИК
Микита
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
1:03.63
| I
| 541
| +7.93
|
|
|
| 50: |
30.11
| 100: |
1:03.63
(33.52)
|
|
19 |
ЛАГУТІН
Ілля
|
| 05 |
| Волинська область
| |
1:03.82
| I
| 536
| +8.12
|
|
|
| 50: |
31.38
| 100: |
1:03.82
(32.44)
|
|
20 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
1:03.98
| I
| 532
| +8.28
|
|
|
| 50: |
30.34
| 100: |
1:03.98
(33.64)
|
|
21 |
ГНАТЮК
Даніїл
|
| 06 |
| Донецька область
| |
1:04.07
| I
| 530
| +8.37
|
|
22 |
БУРХАН
Євгеній
|
| 06 |
| Черкаська область
| |
1:04.13
| I
| 528
| +8.43
|
|
|
| 50: |
29.72
| 100: |
1:04.13
(34.41)
|
|
23 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
1:04.14
| I
| 528
| +8.44
|
|
|
| 50: |
31.21
| 100: |
1:04.14
(32.93)
|
|
24 |
КУЗНЕЦОВ
Станіслав
|
| 04 |
| Волинська область
| |
1:04.45
| I
| 520
| +8.75
|
|
|
| 50: |
31.05
| 100: |
1:04.45
(33.40)
|
|
25 |
ЯЩИШИН
Яромир
|
| 06 |
| Львівська область
| |
1:05.08
| I
| 505
| +9.38
|
|
|
| 50: |
31.49
| 100: |
1:05.08
(33.59)
|
|
26 |
ДУБЕЙКО
Артем
|
| 05 |
| Луганська область
| |
1:05.10
| I
| 505
| +9.40
|
|
27 |
БАСАРА
Михайло
|
| 06 |
| Тернопільська область
| |
1:05.45
| I
| 497
| +9.75
|
|
|
| 50: |
31.47
| 100: |
1:05.45
(33.98)
|
|
28 |
ДОВБУШ
Максим
|
| 06 |
| Чернівецька область
| |
1:05.88
| I
| 487
| +10.18
|
|
|
| 50: |
31.05
| 100: |
1:05.88
(34.83)
|
|
29 |
БЄСЄДА
Вадим
|
| 05 |
| Полтавська область
| |
1:05.96
| I
| 485
| +10.26
|
|
|
| 50: |
31.65
| 100: |
1:05.96
(34.31)
|
|
30 |
ГНИЛИЦЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 |
| Луганська область
| |
1:06.20
| I
| 480
| +10.50
|
|
|
| 50: |
32.28
| 100: |
1:06.20
(33.92)
|
|
31 |
ДАЦЮК
Андрій
|
| 04 |
| Волинська область
| |
1:06.39
| I
| 476
| +10.69
|
|
|
| 50: |
31.57
| 100: |
1:06.39
(34.82)
|
|
32 |
ІВЧЕНКО
Артем
|
| 06 |
| Сумська область
| |
1:06.70
| I
| 469
| +11.00
|
|
|
| 50: |
31.55
| 100: |
1:06.70
(35.15)
|
|
33 |
ЛАВРІНЕНКО
Ярослав
|
| 06 |
| Черкаська область
| |
1:07.53
| I
| 452
| +11.83
|
|
|
| 50: |
31.40
| 100: |
1:07.53
(36.13)
|
|
34 |
ГНІТЕЦЬКИЙ
Володимир
|
| 06 |
| Волинська область
| |
1:07.75
| I
| 448
| +12.05
|
|
|
| 50: |
32.59
| 100: |
1:07.75
(35.16)
|
|
35 |
ЗАБОЛІТНИЙ
Максим
|
| 05 |
| Івано-Франківська область
| |
1:08.36
| II
| 436
| +12.66
|
|
|
| 50: |
33.06
| 100: |
1:08.36
(35.30)
|
|
36 |
ІВАНОВ
Андрій
|
| 06 |
| Житомирська область
| |
1:09.75
| II
| 410
| +14.05
|
|
37 |
СИНЕРУБ
Володимир
|
| 06 |
| Тернопільська область
| |
1:11.24
| II
| 385
| +15.54
|
|
|
| 50: |
34.84
| 100: |
1:11.24
(36.40)
|
|
38 |
ВІНОКУРОВ
Володимир
|
| 06 |
| Вінницька область
| |
1:12.10
| II
| 371
| +16.40
|
|
|
| 50: |
34.55
| 100: |
1:12.10
(37.55)
|
|
39 |
ВАСИЛЬКІВ
Андрій
|
| 06 |
| Івано-Франківська область
| |
1:13.61
| II
| 349
| +17.91
|
|
|
100 м на спині - юнаки 2003 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.55 | Даніїл Ткаченко | 13.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:55.70 | Олександр Желтяков | 15.02.2021 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:56.50 | | | |
| Euro Championship | 0:54.89 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.45 | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
1:00.40
| кмс
| 632
|
|
|
|
| 50: |
29.38
| 100: |
1:00.40
(31.02)
|
|
2 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
|
| 07 |
| Київ
| |
1:02.16
| кмс
| 580
| +1.76
|
|
|
| 50: |
30.18
| 100: |
1:02.16
(31.98)
|
|
3 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ
Матвій
|
| 05 |
| Київська область
| |
1:02.22
| кмс
| 578
| +1.82
|
|
|
| 50: |
30.00
| 100: |
1:02.22
(32.22)
|
|
4 |
БУРХАН
Євгеній
|
| 06 |
| Черкаська область
| |
1:03.46
| I
| 545
| +3.06
|
|
|
| 50: |
31.15
| 100: |
1:03.46
(32.31)
|
|
5 |
ГНАТЮК
Даніїл
|
| 06 |
| Донецька область
| |
1:03.94
| I
| 533
| +3.54
|
|
|
| 50: |
31.12
| 100: |
1:03.94
(32.82)
|
|
5 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
1:03.94
| I
| 533
| +3.54
|
|
|
| 50: |
30.75
| 100: |
1:03.94
(33.19)
|
|
7 |
ЛАГУТІН
Ілля
|
| 05 |
| Волинська область
| |
1:05.07
| I
| 505
| +4.67
|
|
|
| 50: |
31.59
| 100: |
1:05.07
(33.48)
|
|
8 |
КАЛЕНИК
Микита
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
1:05.35
| I
| 499
| +4.95
|
|
|
| 50: |
30.42
| 100: |
1:05.35
(34.93)
|
|
|
100 м на спині - юнаки 2003 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.55 | Даніїл Ткаченко | 13.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:55.70 | Олександр Желтяков | 15.02.2021 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:56.81 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:57.81 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:56.50 | | | |
| Euro Championship | 0:54.89 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.45 | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 7 / 1 / 0 |
1 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
|
| 03 |
| Тернопільська область
| |
58.34
| мс
| 702
|
|
|
|
| 50: |
28.40
| 100: |
58.34
(29.94)
|
|
2 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 |
| Київ
| |
58.57
| мс
| 693
| +0.23
|
|
|
| 50: |
28.31
| 100: |
58.57
(30.26)
|
|
3 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
|
| 03 |
| Київська область
| |
58.77
| мс
| 686
| +0.43
|
|
|
| 50: |
28.88
| 100: |
58.77
(29.89)
|
|
4 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 |
| Волинська область
| |
59.08
| мс
| 675
| +0.74
|
|
|
| 50: |
28.87
| 100: |
59.08
(30.21)
|
|
5 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 |
| Харківська область
| |
59.31
| мс
| 668
| +0.97
|
|
|
| 50: |
28.21
| 100: |
59.31
(31.10)
|
|
6 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська область
| |
59.80
| кмс
| 651
| +1.46
|
|
|
| 50: |
29.08
| 100: |
59.80
(30.72)
|
|
7 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
59.92
| кмс
| 647
| +1.58
|
|
|
| 50: |
28.57
| 100: |
59.92
(31.35)
|
|
|
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
27.39
| 100: |
56.43
(29.04)
|
|
|