200 м комплексне плавання - дівчата 2004 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:19.06 | | | |
| Euro Championship | 2:15.50 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
попередні запливи |
25 / 24 / 1 / 0 |
1 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
|
| 05 |
| Полтавська область
| |
2:22.86
| мс
| 688
|
|
|
|
| 50: |
29.81
| 100: |
1:05.32
(35.51)
| 150: |
1:48.33
(43.01)
| 200: |
2:22.86
(34.53)
|
|
2 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:24.69
| мс
| 662
| +1.83
|
|
|
| 50: |
31.27
| 100: |
1:08.50
(37.23)
| 150: |
1:51.85
(43.35)
| 200: |
2:24.69
(32.84)
|
|
3 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:25.76
| мс
| 647
| +2.90
|
|
|
| 50: |
30.65
| 100: |
1:08.00
(37.35)
| 150: |
1:51.32
(43.32)
| 200: |
2:25.76
(34.44)
|
|
4 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:26.94
| мс
| 632
| +4.08
|
|
|
| 50: |
31.66
| 100: |
1:09.54
(37.88)
| 150: |
1:52.17
(42.63)
| 200: |
2:26.94
(34.77)
|
|
5 |
ДОЛАВРУК
Яна
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:28.24
| кмс
| 615
| +5.38
|
|
|
| 50: |
33.03
| 100: |
1:09.94
(36.91)
| 150: |
1:53.98
(44.04)
| 200: |
2:28.24
(34.26)
|
|
6 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
|
| 08 |
| Дніпропетровська область
| |
2:28.60
| кмс
| 611
| +5.74
|
|
|
| 50: |
32.22
| 100: |
1:10.17
(37.95)
| 150: |
1:53.58
(43.41)
| 200: |
2:28.60
(35.02)
|
|
7 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| |
2:29.12
| кмс
| 604
| +6.26
|
|
|
| 50: |
30.79
| 100: |
1:11.86
(41.07)
| 150: |
1:53.46
(41.60)
| 200: |
2:29.12
(35.66)
|
|
8 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:29.79
| кмс
| 596
| +6.93
|
|
|
| 50: |
31.67
| 100: |
1:10.94
(39.27)
| 150: |
1:55.27
(44.33)
| 200: |
2:29.79
(34.52)
|
|
9 |
ТРАЧУК
Влада
|
| 08 |
| Рівненська область
| |
2:31.39
| кмс
| 578
| +8.53
|
|
|
| 50: |
31.14
| 100: |
1:10.34
(39.20)
| 150: |
1:55.04
(44.70)
| 200: |
2:31.39
(36.35)
|
|
10 |
РОМАН
Марія
|
| 06 |
| Харківська область
| |
2:32.20
| кмс
| 568
| +9.34
|
|
|
| 50: |
32.16
| 100: |
1:13.82
(41.66)
| 150: |
1:56.70
(42.88)
| 200: |
2:32.20
(35.50)
|
|
11 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:33.50
| кмс
| 554
| +10.64
|
|
|
| 50: |
33.60
| 100: |
1:12.61
(39.01)
| 150: |
1:58.16
(45.55)
| 200: |
2:33.50
(35.34)
|
|
12 |
РИБАЛКО
Ольга
|
| 07 |
| Київ
| |
2:34.29
| кмс
| 546
| +11.43
|
|
|
| 50: |
32.66
| 100: |
1:12.25
(39.59)
| 150: |
1:59.72
(47.47)
| 200: |
2:34.29
(34.57)
|
|
13 |
ХРУНИК
Ангеліна
|
| 07 |
| Тернопільська область
| |
2:34.39
| кмс
| 545
| +11.53
|
|
|
| 50: |
32.66
| 100: |
1:11.96
(39.30)
| 150: |
1:58.10
(46.14)
| 200: |
2:34.39
(36.29)
|
|
14 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
|
| 06 |
| Одеська область
| |
2:34.44
| кмс
| 544
| +11.58
|
|
|
| 50: |
32.89
| 100: |
1:10.98
(38.09)
| 150: |
1:57.17
(46.19)
| 200: |
2:34.44
(37.27)
|
|
15 |
СВЯТКІНА
Єва
|
| 06 |
| Харківська область
| |
2:35.13
| I
| 537
| +12.27
|
|
|
| 50: |
32.84
| 100: |
1:12.99
(40.15)
| 150: |
1:59.79
(46.80)
| 200: |
2:35.13
(35.34)
|
|
16 |
КИРИК
Ніна
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
2:35.51
| I
| 533
| +12.65
|
|
|
| 50: |
31.20
| 100: |
1:11.67
(40.47)
| 150: |
1:58.68
(47.01)
| 200: |
2:35.51
(36.83)
|
|
17 |
САВЧЕНКО
Аліса
|
| 07 |
| Київ
| |
2:36.51
| I
| 523
| +13.65
|
|
|
| 50: |
34.32
| 100: |
1:14.86
(40.54)
| 150: |
1:58.03
(43.17)
| 200: |
2:36.51
(38.48)
|
|
18 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
|
| 06 |
| Херсонська область
| |
2:36.76
| I
| 520
| +13.90
|
|
|
| 50: |
32.97
| 100: |
1:12.13
(39.16)
| 150: |
1:58.24
(46.11)
| 200: |
2:36.76
(38.52)
|
|
19 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
|
| 08 |
| Рівненська область
| |
2:39.32
| I
| 496
| +16.46
|
|
|
| 50: |
33.93
| 100: |
1:16.51
(42.58)
| 150: |
2:01.67
(45.16)
| 200: |
2:39.32
(37.65)
|
|
20 |
КАНДИБКО
Уляна
|
| 08 |
| Донецька область
| |
2:40.27
| I
| 487
| +17.41
|
|
|
| 50: |
32.88
| 100: |
1:13.93
(41.05)
| 150: |
2:01.63
(47.70)
| 200: |
2:40.27
(38.64)
|
|
21 |
КОБКА
Олександра
|
| 08 |
| Запорізька область
| |
2:41.30
| I
| 478
| +18.44
|
|
|
| 50: |
33.42
| 100: |
1:16.37
(42.95)
| 150: |
2:04.76
(48.39)
| 200: |
2:41.30
(36.54)
|
|
22 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
2:42.07
| I
| 471
| +19.21
|
|
|
| 50: |
33.07
| 100: |
1:14.08
(41.01)
| 150: |
2:03.18
(49.10)
| 200: |
2:42.07
(38.89)
|
|
23 |
ХЛИСТУН
Поліна
|
| 06 |
| Полтавська область
| |
2:44.20
| I
| 453
| +21.34
|
|
|
| 50: |
32.83
| 100: |
1:14.00
(41.17)
| 150: |
| 200: |
2:44.20
(1:30.20)
|
|
24 |
КУЗЬОМА
Ксенія
|
| 08 |
| Житомирська область
| |
2:52.93
| II
| 387
| +30.07
|
|
|
| 50: |
36.61
| 100: |
1:21.30
(44.69)
| 150: |
2:12.02
(50.72)
| 200: |
2:52.93
(40.91)
|
|
|
НАУМКО
Вероніка
|
| 07 |
| Сумська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:16.75
(1:16.75)
| 150: |
2:02.11
(45.36)
| 200: |
2:42.50
(40.39)
|
|
|