200 м комплексне плавання - юнаки 2003 р.н. і молодше |
Рекорди
| Рекорд України | 2:00.53 | Денис Дубров | 26.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:02.37 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.66 | Вадим Науменко | 24.07.2019 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 2:10.51 | Георгій Лукашев | 21.12.2018 | Міжнародні змагання | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:01.31 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:06.10 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:08.10 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:05.07 | | | |
| Euro Championship | 2:01.40 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:59.88 | мс | 2:12.00 | кмс | 2:20.00 | I | 2:30.00 | II | 2:47.00 | III | 3:09.00 | I юн | 3:32.00 |
|
|
попередні запливи |
28 / 27 / 1 / 0 |
1 |
ГРАБАРОВ
Олексій
Збірна (О) |
| 05 |
| Одеська область
| |
2:06.37
| мс
| 734
|
|
|
|
| 50: |
27.00
| 100: |
59.67
(32.67)
| 150: |
1:36.12
(36.45)
| 200: |
2:06.37
(30.25)
|
|
2 |
НАУМЕНКО
Вадим
|
| 03 |
| Одеська область
| |
2:10.10
| мс
| 672
| +3.73
|
|
|
| 50: |
26.96
| 100: |
59.55
(32.59)
| 150: |
1:38.88
(39.33)
| 200: |
2:10.10
(31.22)
|
|
3 |
КОСТЕНКО
Кірілл
|
| 03 |
| Харківська область
| |
2:10.23
| мс
| 670
| +3.86
|
|
|
| 50: |
27.32
| 100: |
1:00.98
(33.66)
| 150: |
1:40.35
(39.37)
| 200: |
2:10.23
(29.88)
|
|
4 |
ДЕНИСОВ
Олександр
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:10.60
| мс
| 665
| +4.23
|
|
|
| 50: |
27.93
| 100: |
1:01.97
(34.04)
| 150: |
1:39.36
(37.39)
| 200: |
2:10.60
(31.24)
|
|
5 |
УСОВ
Марат
|
| 05 |
| Київ
| |
2:11.94
| мс
| 645
| +5.57
|
|
|
| 50: |
27.73
| 100: |
1:02.01
(34.28)
| 150: |
1:40.59
(38.58)
| 200: |
2:11.94
(31.35)
|
|
6 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 |
| Київ
| |
2:12.51
| кмс
| 636
| +6.14
|
|
|
| 50: |
27.39
| 100: |
1:00.48
(33.09)
| 150: |
1:40.99
(40.51)
| 200: |
2:12.51
(31.52)
|
|
7 |
КРАЛЯ
Павло
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
2:13.68
| кмс
| 620
| +7.31
|
|
|
| 50: |
28.70
| 100: |
1:03.68
(34.98)
| 150: |
1:43.53
(39.85)
| 200: |
2:13.68
(30.15)
|
|
8 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 |
| Донецька область
| |
2:14.56
| кмс
| 608
| +8.19
|
|
|
| 50: |
28.40
| 100: |
1:03.86
(35.46)
| 150: |
1:43.65
(39.79)
| 200: |
2:14.56
(30.91)
|
|
9 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 |
| Львівська область
| |
2:14.89
| кмс
| 603
| +8.52
|
|
|
| 50: |
27.41
| 100: |
1:02.56
(35.15)
| 150: |
1:41.56
(39.00)
| 200: |
2:14.89
(33.33)
|
|
10 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
|
| 06 |
| Кіровоградська область
| |
2:17.16
| кмс
| 574
| +10.79
|
|
|
| 50: |
28.80
| 100: |
1:03.50
(34.70)
| 150: |
1:43.41
(39.91)
| 200: |
2:17.16
(33.75)
|
|
11 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
|
| 05 |
| Миколаївська область
| |
2:17.28
| кмс
| 572
| +10.91
|
|
|
| 50: |
27.40
| 100: |
1:03.19
(35.79)
| 150: |
1:44.69
(41.50)
| 200: |
2:17.28
(32.59)
|
|
12 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:17.71
| кмс
| 567
| +11.34
|
|
|
| 50: |
28.12
| 100: |
1:02.40
(34.28)
| 150: |
1:44.04
(41.64)
| 200: |
2:17.71
(33.67)
|
|
13 |
ПРИМАЧИК
Валерій
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:19.06
| кмс
| 550
| +12.69
|
|
|
| 50: |
28.11
| 100: |
1:04.51
(36.40)
| 150: |
1:44.79
(40.28)
| 200: |
2:19.06
(34.27)
|
|
14 |
МАТЯШ
Єгор
|
| 05 |
| Донецька область
| |
2:19.22
| кмс
| 549
| +12.85
|
|
|
| 50: |
29.48
| 100: |
1:05.98
(36.50)
| 150: |
1:47.49
(41.51)
| 200: |
2:19.22
(31.73)
|
|
15 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 |
| Донецька область
| |
2:19.90
| кмс
| 541
| +13.53
|
|
|
| 50: |
29.76
| 100: |
2:20.85
(1:51.09)
| 150: |
| 200: |
2:19.90
(31.69)
|
|
16 |
ЗВОНЕЦЬКИЙ
Максим
|
| 05 |
| Чернівецька область
| |
2:20.16
| I
| 538
| +13.79
|
|
|
| 50: |
27.62
| 100: |
1:03.77
(36.15)
| 150: |
1:46.06
(42.29)
| 200: |
2:20.16
(34.10)
|
|
17 |
КИРИЛЕНКО
Богдан
|
| 03 |
| Хмельницька область
| |
2:20.45
| I
| 534
| +14.08
|
|
|
| 50: |
27.85
| 100: |
1:05.26
(37.41)
| 150: |
1:47.49
(42.23)
| 200: |
2:20.45
(32.96)
|
|
18 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 |
| Закарпатська область
| |
2:21.11
| I
| 527
| +14.74
|
|
|
| 50: |
29.41
| 100: |
1:05.05
(35.64)
| 150: |
1:46.20
(41.15)
| 200: |
2:21.11
(34.91)
|
|
19 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:25.19
| I
| 484
| +18.82
|
|
|
| 50: |
30.41
| 100: |
1:06.80
(36.39)
| 150: |
1:51.36
(44.56)
| 200: |
2:25.19
(33.83)
|
|
20 |
ЛИСАК
Владислав
|
| 03 |
| Чернівецька область
| |
2:25.27
| I
| 483
| +18.90
|
|
|
| 50: |
| 100: |
1:07.63
(37.82)
| 150: |
1:50.38
(1:50.38)
| 200: |
2:25.27
(34.89)
|
|
21 |
ШПАК
Андрій
|
| 04 |
| Волинська область
| |
2:25.68
| I
| 479
| +19.31
|
|
|
| 50: |
28.57
| 100: |
1:05.44
(36.87)
| 150: |
1:50.68
(45.24)
| 200: |
2:25.68
(35.00)
|
|
22 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
|
| 06 |
| Донецька область
| |
2:26.98
| I
| 466
| +20.61
|
|
|
| 50: |
30.83
| 100: |
1:11.17
(40.34)
| 150: |
1:53.58
(42.41)
| 200: |
2:26.98
(33.40)
|
|
23 |
ГРИЦЕЛЯК
Маркіян
|
| 06 |
| Львівська область
| |
2:27.43
| I
| 462
| +21.06
|
|
|
| 50: |
30.85
| 100: |
1:07.63
(36.78)
| 150: |
1:52.16
(44.53)
| 200: |
2:27.43
(35.27)
|
|
24 |
ГРИГОР'ЄВ
Олександр
|
| 07 |
| Чернівецька область
| |
2:28.35
| I
| 453
| +21.98
|
|
|
| 50: |
31.09
| 100: |
1:10.78
(39.69)
| 150: |
1:54.27
(43.49)
| 200: |
2:28.35
(34.08)
|
|
25 |
ЛЯЛЬКА
Олександр
|
| 06 |
| Полтавська область
| |
2:29.51
| I
| 443
| +23.14
|
|
|
| 50: |
1:55.01
| 100: |
| 150: |
| 200: |
2:29.51
(1:17.94)
|
|
26 |
БИКИРЮК
Ілля
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:32.43
| II
| 418
| +26.06
|
|
|
| 50: |
30.19
| 100: |
1:08.75
(38.56)
| 150: |
1:55.61
(46.86)
| 200: |
2:32.43
(36.82)
|
|
27 |
ЩУКІН
Артем
|
| 06 |
| Одеська область
| |
2:32.89
| II
| 414
| +26.52
|
|
|
| 50: |
31.91
| 100: |
1:13.26
(41.35)
| 150: |
2:00.55
(47.29)
| 200: |
2:32.89
(32.34)
|
|
|
ГРЕБЕНКІН
Артем
|
| 03 |
| Київ
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
27.32
| 100: |
1:01.35
(34.03)
| 150: |
1:40.89
(39.54)
| 200: |
2:10.33
(29.44)
|
|
|
п/к |
ДОРОГОВ
Микита
|
| 99 |
|
| |
2:07.01
| мс
| 723
|
|
|
|
| 50: |
26.98
| 100: |
1:00.44
(33.46)
| 150: |
1:36.81
(36.37)
| 200: |
2:07.01
(30.20)
|
|
п/к |
ШАМЯН
Артем
|
| 02 |
|
| |
2:16.53
| кмс
| 582
|
|
|
|
| 50: |
29.14
| 100: |
1:04.36
(35.22)
| 150: |
1:44.03
(39.67)
| 200: |
2:16.53
(32.50)
|
|
|