200 м вільний стиль - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | 03.12.2012 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:48.32 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 1:51.69 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 1:53.69 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 1:51.76 | | | |
| Euro Championship | 1:49.20 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:47.45 | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:43:14:39) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЮРЧЕНКО
Микита
| 06
| Донецька область
|
2:20.13
| II
|
| 2
| +21.05
|
4 |
КОВАЧ
Ілля
| 04
| Закарпатська область
|
1:59.08
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЛАСЮТА
Назар
| 06
| Тернопільська область
|
2:27.56
| II
|
| 3
| +28.48
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:46:10:75) |
1 |
БОДНАР
Остап
| 03
| Львівська область
|
2:08.56
| I
|
| 1
|
|
2 |
МОНДИК
Сергій
| 08
| Закарпатська область
|
2:16.61
| II
|
| 5
| +8.05
|
3 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
| 07
| Одеська область
|
2:09.36
| I
|
| 3
| +0.80
|
4 |
ОМЕЛЬЧУК
Олександр
| 07
| Житомирська область
|
2:24.01
| II
|
| 7
| +15.45
|
5 |
СТАНКУЛ
Юрій
| 06
| Одеська область
|
2:10.27
| I
|
| 4
| +1.71
|
6 |
БУНДА
Ігор
| 06
| Львівська область
|
2:23.12
| II
|
| 6
| +14.56
|
7 |
ЛИСАК
Владислав
| 03
| Чернівецька область
|
2:09.02
| I
|
| 2
| +0.46
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:49:13:22) |
1 |
МИСЮК
Артур
| 06
| Івано-Франківська область
|
2:26.03
| II
|
| 7
| +14.16
|
2 |
ЛАРІН
Єгор
| 06
| Херсонська область
|
2:13.41
| I
|
| 3
| +1.54
|
3 |
ГРИГОР'ЄВ
Олександр
| 07
| Чернівецька область
|
2:13.21
| I
|
| 2
| +1.34
|
4 |
ІЛЬЧУК
Станіслав
| 06
| Івано-Франківська область
|
2:22.65
| II
|
| 5
| +10.78
|
5 |
БЕСАРАБ
Олег
| 06
| Чернівецька область
|
2:11.87
| I
|
| 1
|
|
6 |
БІЛИЙ
Олексій
| 06
| Вінницька область
|
2:21.87
| II
|
| 4
| +10.00
|
7 |
ГУЛЬКО
Ярослав
| 05
| Хмельницька область
|
2:28.11
| II
|
| 8
| +16.24
|
8 |
ДАНИЛЕВИЧ
Микола
| 05
| Тернопільська область
|
2:24.18
| II
|
| 6
| +12.31
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:52:59:72) |
1 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
| 05
| Одеська область
|
2:06.23
| I
|
| 4
| +2.75
|
2 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ
|
2:03.66
| кмс
|
| 2
| +0.18
|
3 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська область
|
2:06.82
| I
|
| 5
| +3.34
|
4 |
КОРОЛЮК
Даніїл
| 05
| Дніпропетровська область
|
2:03.48
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КОРЖ
Дмитро
| 04
| Київ
|
2:05.46
| I
|
| 3
| +1.98
|
6 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Владислав
| 05
| Рівненська область
|
2:08.18
| I
|
| 7
| +4.70
|
7 |
ГРАБКО
Іван
| 05
| Полтавська область
|
2:09.34
| I
|
| 8
| +5.86
|
8 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
| 04
| Тернопільська область
|
2:08.07
| I
|
| 6
| +4.59
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:56:06:00) |
1 |
СОРВАЧОВ
Вячеслав
| 03
| Запорізька область
|
2:06.73
| I
|
| 8
| +6.49
|
2 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська область
|
2:03.93
| кмс
|
| 5
| +3.69
|
3 |
РАЗГОНОВ
Данило
| 03
| Полтавська область
|
2:03.71
| кмс
|
| 4
| +3.47
|
4 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська область
|
2:02.78
| кмс
|
| 2
| +2.54
|
5 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
| 03
| Волинська область
|
2:00.24
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
| 06
| Рівненська область
|
2:03.13
| кмс
|
| 3
| +2.89
|
7 |
НАЛІЗЬКО
Данііл
| 05
| Запорізька область
|
2:04.11
| I
|
| 6
| +3.87
|
8 |
ФУРМАН
Іван
| 04
| Хмельницька область
|
2:05.62
| I
|
| 7
| +5.38
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:58:51:88) |
1 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська область
|
2:01.19
| кмс
|
| 7
| +4.70
|
2 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ
|
2:00.76
| кмс
|
| 5
| +4.27
|
3 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:56.82
| мс
|
| 3
| +0.33
|
4 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька область
|
1:56.56
| мс
|
| 2
| +0.07
|
5 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Київська область
|
1:56.49
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ
|
1:59.25
| кмс
|
| 4
| +2.76
|
7 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська область
|
2:00.81
| кмс
|
| 6
| +4.32
|
8 |
ГУР'ЄВ
Даніл
| 05
| Дніпропетровська область
|
2:01.68
| кмс
|
| 8
| +5.19
|
|
| Заплив 7
(Старт: 11:02:16:33) |
1 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| Київ
|
2:01.18
| кмс
|
| 6
| +5.86
|
2 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Київська область
|
1:57.94
| кмс
|
| 4
| +2.62
|
3 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| Київ
|
1:55.32
| мс
|
| 1
|
|
4 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська область
|
1:56.09
| мс
|
| 2
| +0.77
|
5 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:56.52
| мс
|
| 3
| +1.20
|
6 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:59.67
| кмс
|
| 5
| +4.35
|
7 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська область
|
2:03.96
| кмс
|
| 7
| +8.64
|
8 |
САРАПІН
Данііл
| 05
| Волинська область
|
2:05.24
| I
|
| 8
| +9.92
|
|
| Заплив 8
(Старт: 11:05:00:95) |
1 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська область
|
2:00.66
| кмс
|
| 6
| +6.47
|
2 |
БРОВКО
Данило
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:57.98
| кмс
|
| 4
| +3.79
|
3 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:59.42
| кмс
|
| 5
| +5.23
|
4 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька область
|
1:54.19
| мс
|
| 1
|
|
5 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська область
|
1:55.77
| мс
|
| 2
| +1.58
|
6 |
ЧЕМЕРИК
Тимофій
| 04
| Рівненська область
|
1:56.08
| мс
|
| 3
| +1.89
|
7 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська область
|
2:00.86
| кмс
|
| 7
| +6.67
|
8 |
ЖИЛЕНКО
Єгор
| 05
| Полтавська область
|
2:04.70
| I
|
| 8
| +10.51
|
|
|
|