100 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:57.73 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:56.58 | | | |
| Euro Championship | 0:55.17 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:01:30:55) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
БІЛА
Ксенія
| 06
| Львівська область
|
1:11.44
| II
|
| 5
| +6.52
|
3 |
СТУКОВА
Євгенія
| 08
| Вінницька область
|
1:04.92
| I
|
| 1
|
|
4 |
КАЗАНЦЕВА
Катерина
| 08
| Кіровоградська область
|
1:05.73
| I
|
| 2
| +0.81
|
5 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
| 07
| Закарпатська область
|
1:07.21
| I
|
| 4
| +2.29
|
6 |
БІЛОВЕНКО
Надія
| 07
| Одеська область
|
1:06.55
| I
|
| 3
| +1.63
|
7 |
УЛАНОВА
Марія
| 07
| Одеська область
|
1:11.48
| II
|
| 6
| +6.56
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:05:00:93) |
1 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська область
|
1:05.97
| I
|
| 1
|
|
2 |
ВЕРЕЩАК
Марія
| 07
| Кіровоградська область
|
1:09.55
| II
|
| 6
| +3.58
|
3 |
РИХЛІНСЬКА
Анастасія
| 07
| Вінницька область
|
1:07.65
| I
|
| 3
| +1.68
|
4 |
ОГОРОДОВА
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
1:06.93
| I
|
| 2
| +0.96
|
5 |
ГРОМИКО
Євгенія
| 07
| Івано-Франківська область
|
1:08.59
| II
|
| 4
| +2.62
|
6 |
КОПИЛЬЦІВ
Анна
| 07
| Івано-Франківська область
|
1:09.44
| II
|
| 5
| +3.47
|
7 |
ШЕВЧЕНКО
Марія
| 07
| Кіровоградська область
|
1:13.30
| II
|
| 8
| +7.33
|
8 |
КОВАЛЕНКО
Валентина
| 06
| Житомирська область
|
1:11.05
| II
|
| 7
| +5.08
|
|
| Заплив 3
1 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Таїсія
| 07
| Сумська область
|
1:09.67
| II
|
| 8
| +5.75
|
2 |
БАБ'ЯК
Дар'я
| 07
| Полтавська область
|
1:06.32
| I
|
| 5
| +2.40
|
3 |
ЛАГУТА
Рената
| 08
| Херсонська область
|
1:03.92
| I
|
| 1
|
|
4 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька область
|
1:05.18
| I
|
| 3
| +1.26
|
5 |
ЧУМАЧЕНКО
Дарина
| 06
| Харківська область
|
1:04.64
| I
|
| 2
| +0.72
|
6 |
СТЕПАНЮК
Валентина
| 08
| Тернопільська область
|
1:08.04
| II
|
| 6
| +4.12
|
7 |
ШВАЧКА
Карина
| 06
| Сумська область
|
1:08.40
| II
|
| 7
| +4.48
|
8 |
КОЗЕНЮК
Ванда
| 06
| Житомирська область
|
1:06.09
| I
|
| 4
| +2.17
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:09:03:88) |
1 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька область
|
1:04.87
| I
|
| 8
| +4.69
|
2 |
МІЩЕНКО
Марія
| 06
| Київ
|
1:02.48
| кмс
|
| 5
| +2.30
|
3 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська область
|
1:01.82
| кмс
|
| 4
| +1.64
|
4 |
ВАСИЛЕНКО
Дар'я
| 05
| Сумська область
|
1:01.43
| кмс
|
| 2
| +1.25
|
5 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
1:00.18
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська область
|
1:01.81
| кмс
|
| 3
| +1.63
|
7 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська область
|
1:03.42
| кмс
|
| 6
| +3.24
|
8 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська область
|
1:04.65
| I
|
| 7
| +4.47
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:11:21:50) |
1 |
МАЛАХОВА
Олександра
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:05.28
| I
|
| 8
| +6.52
|
2 |
МАРТИНОВА
Олена
| 07
| Донецька область
|
1:02.39
| кмс
|
| 6
| +3.63
|
3 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська область
|
1:00.40
| кмс
|
| 3
| +1.64
|
4 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
|
58.76
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ
|
59.65
| мс
|
| 2
| +0.89
|
6 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ
|
1:00.55
| кмс
|
| 4
| +1.79
|
7 |
ФРИЗЮК
Вікторія
| 06
| Запорізька область
|
1:02.11
| кмс
|
| 5
| +3.35
|
8 |
ГОЛОБОРОДЬКО
Поліна
| 05
| Сумська область
|
1:03.87
| I
|
| 7
| +5.11
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:13:05:85) |
1 |
МИХАЛЕВИЧ
Анастасія
| 09
| Дніпропетровська область
|
1:03.17
| кмс
|
| 7
| +5.47
|
2 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська область
|
1:02.46
| кмс
|
| 6
| +4.76
|
3 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ
|
1:01.07
| кмс
|
| 3
| +3.37
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська область
|
57.70
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Київська область
|
59.36
| мс
|
| 2
| +1.66
|
6 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська область
|
1:02.23
| кмс
|
| 5
| +4.53
|
7 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська область
|
1:01.88
| кмс
|
| 4
| +4.18
|
8 |
ХРЕБТАНЬ
Єлизавета
| 06
| Київ
|
1:03.20
| кмс
|
| 8
| +5.50
|
|
|
|