50 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.06 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 17:01:25:60) |
1 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
| 07
| Закарпатська область
|
29.62
| I
|
| 3
| +1.95
|
2 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська область
|
27.67
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
КОВАЛЕНКО
Валентина
| 06
| Житомирська область
|
31.63
| II
|
| 5
| +3.96
|
4 |
БІЛОВЕНКО
Надія
| 07
| Одеська область
|
29.43
| I
|
| 2
| +1.76
|
5 |
ЛЕБЕДЬ
Вікторія
| 07
| Волинська область
|
31.02
| II
|
| 4
| +3.35
|
6 |
БІЛА
Ксенія
| 06
| Львівська область
|
31.96
| II
|
| 7
| +4.29
|
7 |
МУНДУЛОВА
Аліна
| 07
| Донецька область
|
31.78
| II
|
| 6
| +4.11
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
СКРИПНИК
Софія
| 06
| Чернівецька область
|
29.99
| I
|
| 3
| +1.91
|
2 |
ШЕВЧЕНКО
Марія
| 07
| Кіровоградська область
|
32.45
| II
|
| 8
| +4.37
|
3 |
РИХЛІНСЬКА
Анастасія
| 07
| Вінницька область
|
29.94
| I
|
| 2
| +1.86
|
4 |
ОГОРОДОВА
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
30.37
| II
|
| 4
| +2.29
|
5 |
ШВАЧКА
Карина
| 06
| Сумська область
|
31.14
| II
|
| 6
| +3.06
|
6 |
СТЕПАНЮК
Валентина
| 08
| Тернопільська область
|
30.49
| II
|
| 5
| +2.41
|
7 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
| 05
| Львівська область
|
28.08
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
СТАНІВА
Яна
| 07
| Івано-Франківська область
|
31.86
| II
|
| 7
| +3.78
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:02:13:22) |
1 |
КОПИЛЬЦІВ
Анна
| 07
| Івано-Франківська область
|
31.13
| II
|
| 7
| +2.08
|
2 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Таїсія
| 07
| Сумська область
|
31.49
| II
|
| 8
| +2.44
|
3 |
ЧУМАЧЕНКО
Дарина
| 06
| Харківська область
|
29.05
| I
|
| 1
|
|
4 |
ФІЩЕНКО
Дарья
| 07
| Донецька область
|
29.47
| I
|
| 3
| +0.42
|
5 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська область
|
29.48
| I
|
| 4
| +0.43
|
6 |
ХОМЕНКО
Анастасія
| 06
| Житомирська область
|
29.67
| I
|
| 5
| +0.62
|
7 |
КОЗЕНЮК
Ванда
| 06
| Житомирська область
|
29.84
| I
|
| 6
| +0.79
|
8 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька область
|
29.08
| I
|
| 2
| +0.03
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:03:18:77) |
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька область
|
28.24
| кмс
|
| 5
| +1.37
|
2 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська область
|
28.41
| кмс
|
| 6
| +1.54
|
3 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька область
|
27.77
| кмс
|
| 3
| +0.90
|
4 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська область
|
26.87
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Київська область
|
27.43
| мс
|
| 2
| +0.56
|
6 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська область
|
28.23
| кмс
|
| 4
| +1.36
|
7 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська область
|
29.30
| I
|
| 8
| +2.43
|
8 |
МІКІШ
Анна
| 06
| Харківська область
|
28.94
| I
|
| 7
| +2.07
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:04:19:32) |
1 |
ГОЛОБОРОДЬКО
Поліна
| 05
| Сумська область
|
28.63
| I
|
| 7
| +1.41
|
2 |
ФРИЗЮК
Вікторія
| 06
| Запорізька область
|
28.36
| кмс
|
| 4
| +1.14
|
3 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
27.73
| кмс
|
| 2
| +0.51
|
4 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ
|
27.22
| мс
|
| 1
|
|
5 |
МАХНО
Дар’Я
| 04
| Кіровоградська область
|
28.61
| I
|
| 6
| +1.39
|
6 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ
|
28.03
| кмс
|
| 3
| +0.81
|
7 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька область
|
29.69
| I
|
| 8
| +2.47
|
8 |
МАРТИНОВА
Олена
| 07
| Донецька область
|
28.51
| I
|
| 5
| +1.29
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:05:23:62) |
1 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
27.91
| кмс
|
| 4
| +0.60
|
2 |
МІЩЕНКО
Марія
| 06
| Київ
|
27.88
| кмс
|
| 3
| +0.57
|
3 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ
|
27.33
| мс
|
| 2
| +0.02
|
4 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
|
27.31
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВАСИЛЕНКО
Дар'я
| 05
| Сумська область
|
27.95
| кмс
|
| 5
| +0.64
|
6 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| Київ
|
28.33
| кмс
|
| 7
| +1.02
|
7 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська область
|
29.46
| I
|
| 8
| +2.15
|
8 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ
|
28.31
| кмс
|
| 6
| +1.00
|
|
|
50 м вільний стиль - дівчата |
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.06 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
|
1 |
БІЛОВЕНКО
Надія
| 07
| Одеська область
|
28.98
| I
|
| 7
| +1.03
|
2 |
МІКІШ
Анна
| 06
| Харківська область
|
28.30
| кмс
|
| 5
| +0.35
|
3 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ
|
28.01
| кмс
|
| 3
| +0.06
|
4 |
МІЩЕНКО
Марія
| 06
| Київ
|
27.98
| кмс
|
| 2
| +0.03
|
5 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
27.95
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ФРИЗЮК
Вікторія
| 06
| Запорізька область
|
28.10
| кмс
|
| 4
| +0.15
|
7 |
ЧУМАЧЕНКО
Дарина
| 06
| Харківська область
|
29.10
| I
|
| 8
| +1.15
|
8 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська область
|
28.90
| I
|
| 6
| +0.95
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.06 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
|
(Старт: 17:03:59:84) |
1 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
27.65
| кмс
|
| 6
| +0.76
|
2 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Київська область
|
27.35
| мс
|
| 3
| +0.46
|
3 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
|
27.38
| мс
|
| 4
| +0.49
|
4 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська область
|
26.89
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ
|
27.24
| мс
|
| 2
| +0.35
|
6 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ
|
27.49
| мс
|
| 5
| +0.60
|
7 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська область
|
28.06
| кмс
|
| 8
| +1.17
|
8 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька область
|
27.77
| кмс
|
| 7
| +0.88
|
|
|