200 м на спині - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:17.60 | | | |
| Euro Championship | 2:15.30 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:10.56 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:45:46:76) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ПЛАСТУН
Дар'я
| 07
| Закарпатська область
|
2:41.90
| I
|
| 2
| +2.71
|
3 |
АНДРЕЙЧЕНКО
Олена
| 07
| Кіровоградська область
|
2:39.19
| I
|
| 1
|
|
4 |
МЕЛЬНИК
Дарья
| 07
| Одеська область
|
2:49.69
| II
|
| 6
| +10.50
|
5 |
АНДРОЩУК
Олександра
| 04
| Волинська область
|
2:47.25
| II
|
| 4
| +8.06
|
6 |
ВОРОБЕЙ
Діана
| 06
| Волинська область
|
2:48.37
| II
|
| 5
| +9.18
|
7 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
| 08
| Рівненська область
|
2:43.75
| II
|
| 3
| +4.56
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:49:36:92) |
1 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
2:31.47
| кмс
|
| 4
| +5.37
|
2 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська область
|
2:34.05
| I
|
| 6
| +7.95
|
3 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04
| Київська область
|
2:36.55
| I
|
| 7
| +10.45
|
4 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська область
|
2:26.10
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Юлія
| 09
| Полтавська область
|
2:30.09
| кмс
|
| 2
| +3.99
|
6 |
ДРАБИЧ
Маряна
| 07
| Рівненська область
|
2:31.01
| кмс
|
| 3
| +4.91
|
7 |
ЧИЧУК
Софія
| 06
| Рівненська область
|
2:32.04
| кмс
|
| 5
| +5.94
|
8 |
СІМОЧКІНА
Варвара
| 07
| Одеська область
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:53:19:84) |
1 |
РЯБОВА
Єсєнія
| 08
| Запорізька область
|
2:34.10
| I
|
| 5
| +13.77
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
2:27.02
| кмс
|
| 3
| +6.69
|
3 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська область
|
2:29.21
| кмс
|
| 4
| +8.88
|
4 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська область
|
2:20.33
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
| 05
| Київська область
|
2:26.81
| кмс
|
| 2
| +6.48
|
6 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська область
|
2:36.24
| I
|
| 6
| +15.91
|
7 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана-Марія
| 06
| Тернопільська область
|
2:40.08
| I
|
| 7
| +19.75
|
8 |
НАУМКО
Вероніка
| 07
| Сумська область
|
2:47.47
| II
|
| 8
| +27.14
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:56:56:88) |
1 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
| 06
| Одеська область
|
2:35.20
| I
|
| 5
| +13.28
|
2 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| Київ
|
2:27.76
| кмс
|
| 2
| +5.84
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська область
|
2:29.29
| кмс
|
| 3
| +7.37
|
4 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ
|
2:21.92
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ
|
2:29.47
| кмс
|
| 4
| +7.55
|
6 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька область
|
2:35.26
| I
|
| 6
| +13.34
|
7 |
ЗУБРИЧ
Поліна
| 07
| Миколаївська область
|
2:36.98
| I
|
| 7
| +15.06
|
8 |
РАЗСУКОВСЬКА
Христина
| 04
| Миколаївська область
|
2:38.17
| I
|
| 8
| +16.25
|
|
|
200 м на спині - дівчата |
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:17.60 | | | |
| Euro Championship | 2:15.30 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:10.56 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
|
(Старт: 18:29:07:47) |
1 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
| 06
| Одеська область
|
2:33.42
| I
|
| 7
| +3.27
|
2 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська область
|
2:33.78
| I
|
| 8
| +3.63
|
3 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
2:31.37
| кмс
|
| 4
| +1.22
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Юлія
| 09
| Полтавська область
|
2:30.34
| кмс
|
| 2
| +0.19
|
5 |
ДРАБИЧ
Маряна
| 07
| Рівненська область
|
2:30.63
| кмс
|
| 3
| +0.48
|
6 |
ЧИЧУК
Софія
| 06
| Рівненська область
|
2:31.89
| кмс
|
| 5
| +1.74
|
7 |
РЯБОВА
Єсєнія
| 08
| Запорізька область
|
2:32.16
| кмс
|
| 6
| +2.01
|
8 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька область
|
2:30.15
| кмс
|
| 1
|
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:17.60 | | | |
| Euro Championship | 2:15.30 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:10.56 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
|
(Старт: 18:34:07:06) |
1 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська область
|
2:30.11
| кмс
|
| 7
| +9.56
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
2:26.84
| кмс
|
| 5
| +6.29
|
3 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська область
|
2:24.31
| кмс
|
| 4
| +3.76
|
4 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська область
|
2:20.55
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| Київ
|
2:22.69
| мс
|
| 2
| +2.14
|
6 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
| 05
| Київська область
|
2:23.43
| мс
|
| 3
| +2.88
|
7 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| Київ
|
2:27.42
| кмс
|
| 6
| +6.87
|
8 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська область
|
2:30.39
| кмс
|
| 8
| +9.84
|
|
|