50 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:24.77 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:25.51 | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.06 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ПІКІНЕР
Ірина
|
| 90 |
| Дніпропетровська область
| | 25.90 |
|
2 |
ЖУКОВА
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 26.71 |
|
3 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| | 26.84 |
|
4 |
ОНАНКО
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 27.13 |
|
5 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 |
| м. Київ
| | 27.20 |
|
6 |
СЕМЕНОВА
Катерина
|
| 04 |
| Полтавська область
| | 27.26 |
|
7 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
|
| 06 |
| м. Київ
| | 27.26 |
|
8 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
|
| 06 |
| Запорізька область
| | 27.31 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:24.77 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:25.51 | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.06 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ДИВАК
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| | 27.31 |
|
2 |
ВИРВИЧ
Вікторія
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 27.43 |
|
3 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
|
| 02 |
| Миколаївська область
| | 27.55 |
|
4 |
МАНОЙЛО
Аліса
|
| 02 |
| Харківська область
| | 27.57 |
|
5 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| | 27.65 |
|
6 |
САВЕНОК
Єлізавета
|
| 05 |
| м. Київ
| | 27.73 |
|
7 |
ГУК
Яна
|
| 02 |
| Запорізька область
| | 27.80 |
|
8 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 |
| Рівненська область
| | N/T |
|
|