200 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.28 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:00.80 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
|
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
|
| 94 |
| м. Київ
| | 1:59.23 |
|
2 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| | 2:02.37 |
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| | 2:03.15 |
|
4 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
|
| 00 |
| Харківська область
| | 2:03.91 |
|
5 |
ТУГАЙ
Валерія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 2:08.04 |
|
6 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 |
| м. Київ
| | 2:08.06 |
|
7 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
|
| 02 |
| Миколаївська область
| | 2:08.50 |
|
8 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| | 2:09.04 |
|
9 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 |
| м. Київ
| | 2:09.50 |
|
10 |
ЖУКОВА
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 2:10.10 |
|
11 |
ЗАКОРКО
Аріна
|
| 04 |
| м. Київ
| | 2:10.57 |
|
12 |
ГОРБАЧОВА
Дар'я
|
| 04 |
| Київська область
| | 2:10.60 |
|
13 |
БОНДАРЕНКО
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| | 2:10.81 |
|
14 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 |
| м. Київ
| | 2:10.90 |
|
15 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 |
| Харківська область
| | 2:11.06 |
|
16 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 |
| м. Київ
| | 2:11.23 |
|
17 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 |
| Київська область
| | 2:11.50 |
|
18 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| | 2:13.53 |
|
19 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| | 2:13.66 |
|
20 |
ЛЕЩЕНКО
Дар'я
|
| 01 |
| Харківська область
| | 2:15.22 |
|
21 |
КАЦАЛА
Марія
|
| 02 |
| Харківська область
| | 2:15.69 |
|
22 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| | 2:15.90 |
|
23 |
ФРИЗЮК
Вікторія
|
| 06 |
| Запорізька область
| | 2:16.75 |
|
24 |
ЗГУРСЬКА
Марія
|
| 05 |
| Одеська область
| | 2:17.29 |
|
25 |
МІЩЕНКО
Марія
|
| 06 |
| м. Київ
| | 2:19.87 |
|
26 |
ТКАЧЕНКО
Злата
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| | 2:19.90 |
|
|
200 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.28 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:00.80 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
|
| 94 |
| м. Київ
| | 2:04.68 |
|
2 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| | 2:05.01 |
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| | 2:05.42 |
|
4 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 |
| м. Київ
| | 2:08.61 |
|
5 |
ТУГАЙ
Валерія
|
| 03 |
| м. Київ
| | 2:08.67 |
|
6 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
|
| 00 |
| Харківська область
| | 2:09.15 |
|
7 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| | 2:09.96 |
|
8 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
|
| 02 |
| Миколаївська область
| | 2:10.41 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.28 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:00.80 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
БОНДАРЕНКО
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| | 2:10.67 |
|
2 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 |
| Київська область
| | 2:11.02 |
|
3 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 |
| м. Київ
| | 2:11.24 |
|
4 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 |
| м. Київ
| | 2:12.22 |
|
5 |
ЗАКОРКО
Аріна
|
| 04 |
| м. Київ
| | 2:12.31 |
|
6 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 |
| Харківська область
| | 2:13.11 |
|
7 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| | 2:13.85 |
|
8 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 |
| м. Київ
| | 2:14.48 |
|
|