200 м брас - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:13.66 | Ростислав Крижанівський | 21.11.2019 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:18.74 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:20.74 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.35 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.26 | | | |
| Euro Championship | 2:12.60 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.83 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:11.15 | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
попередні запливи |
31 / 29 / 1 / 1 |
1 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
Збірна (О), ЮЧЄ |
| 03 |
| Запорізька область
| |
2:16.06
| мс
| 806
|
|
|
|
| 50: |
31.08
| 100: |
1:04.63
(33.55)
| 150: |
1:39.71
(35.08)
| 200: |
2:16.06
(36.35)
|
|
2 |
КИЗИМЕНКО
Давід
Збірна (О) |
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:18.48
| мс
| 765
| +2.42
|
|
|
| 50: |
31.55
| 100: |
1:06.94
(35.39)
| 150: |
1:41.86
(34.92)
| 200: |
2:18.48
(36.62)
|
|
3 |
КАРПЕНКО
Олександр
|
| 95 |
| м. Київ
| |
2:20.31
| мс
| 735
| +4.25
|
|
|
| 50: |
31.86
| 100: |
1:07.17
(35.31)
| 150: |
1:43.77
(36.60)
| 200: |
2:20.31
(36.54)
|
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:20.38
| мс
| 734
| +4.32
|
|
|
| 50: |
32.27
| 100: |
1:08.03
(35.76)
| 150: |
1:44.90
(36.87)
| 200: |
2:20.38
(35.48)
|
|
5 |
ШВЕЦЬ
Денис
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
2:20.64
|
| 730
| +4.58
|
|
|
| 50: |
32.16
| 100: |
1:08.15
(35.99)
| 150: |
1:44.24
(36.09)
| 200: |
2:20.64
(36.40)
|
|
6 |
КАПША
Юрій
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:20.73
| мс
| 729
| +4.67
|
|
|
| 50: |
32.31
| 100: |
1:08.55
(36.24)
| 150: |
1:44.74
(36.19)
| 200: |
2:20.73
(35.99)
|
|
7 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:20.75
| мс
| 728
| +4.69
|
|
|
| 50: |
32.64
| 100: |
1:10.42
(37.78)
| 150: |
1:47.50
(37.08)
| 200: |
2:20.75
(33.25)
|
|
8 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
|
| 02 |
| м. Київ
| |
2:20.92
| мс
| 726
| +4.86
|
|
|
| 50: |
32.32
| 100: |
1:08.18
(35.86)
| 150: |
1:44.54
(36.36)
| 200: |
2:20.92
(36.38)
|
|
9 |
ДЕНИСОВ
Олександр
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:22.08
| мс
| 708
| +6.02
|
|
|
| 50: |
32.57
| 100: |
1:08.75
(36.18)
| 150: |
1:45.77
(37.02)
| 200: |
2:22.08
(36.31)
|
|
10 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 |
| Житомирська область
| |
2:22.55
| мс
| 701
| +6.49
|
|
|
| 50: |
32.13
| 100: |
1:08.82
(36.69)
| 150: |
1:45.72
(36.90)
| 200: |
2:22.55
(36.83)
|
|
11 |
ПАВЛОВ
Нікіта
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:23.85
| мс
| 682
| +7.79
|
|
|
| 50: |
32.52
| 100: |
1:09.30
(36.78)
| 150: |
1:47.02
(37.72)
| 200: |
2:23.85
(36.83)
|
|
12 |
ВЛАСОВ
Олександр
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:24.40
| мс
| 675
| +8.34
|
|
|
| 50: |
33.25
| 100: |
1:09.40
(36.15)
| 150: |
1:46.81
(37.41)
| 200: |
2:24.40
(37.59)
|
|
13 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:24.83
| кмс
| 669
| +8.77
|
|
|
| 50: |
33.27
| 100: |
1:10.66
(37.39)
| 150: |
1:47.66
(37.00)
| 200: |
2:24.83
(37.17)
|
|
14 |
БІРЮКОВ
Антон
|
| 00 |
| Донецька область
| |
2:25.23
| кмс
| 663
| +9.17
|
|
|
| 50: |
33.27
| 100: |
1:10.13
(36.86)
| 150: |
1:48.79
(38.66)
| 200: |
2:25.23
(36.44)
|
|
15 |
ГОША
Давід
|
| 03 |
| м. Київ
| |
2:25.28
| кмс
| 662
| +9.22
|
|
|
| 50: |
32.74
| 100: |
1:10.38
(37.64)
| 150: |
1:48.44
(38.06)
| 200: |
2:25.28
(36.84)
|
|
16 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:26.31
| кмс
| 648
| +10.25
|
|
|
| 50: |
33.07
| 100: |
1:09.76
(36.69)
| 150: |
1:47.75
(37.99)
| 200: |
2:26.31
(38.56)
|
|
17 |
БОЛОТОВ
Ілля
|
| 02 |
| Київська область
| |
2:26.98
| кмс
| 640
| +10.92
|
|
|
| 50: |
32.84
| 100: |
1:10.00
(37.16)
| 150: |
1:48.20
(38.20)
| 200: |
2:26.98
(38.78)
|
|
18 |
МУХА
Олексій
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:27.17
| кмс
| 637
| +11.11
|
|
|
| 50: |
34.19
| 100: |
1:12.05
(37.86)
| 150: |
1:49.83
(37.78)
| 200: |
2:27.17
(37.34)
|
|
19 |
КАПІНУС
Михайло
|
| 98 |
| м. Київ
| |
2:27.68
| кмс
| 631
| +11.62
|
|
|
| 50: |
35.24
| 100: |
1:13.80
(38.56)
| 150: |
1:50.50
(36.70)
| 200: |
2:27.68
(37.18)
|
|
20 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
|
| 02 |
| Дніпропетровська область
| |
2:29.08
| кмс
| 613
| +13.02
|
|
|
| 50: |
33.47
| 100: |
1:11.11
(37.64)
| 150: |
1:50.04
(38.93)
| 200: |
2:29.08
(39.04)
|
|
21 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 |
| Львівська область
| |
2:30.04
| кмс
| 601
| +13.98
|
|
|
| 50: |
32.97
| 100: |
1:11.24
(38.27)
| 150: |
1:52.19
(40.95)
| 200: |
2:30.04
(37.85)
|
|
22 |
СЄРКОВ
Віталій
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:30.24
| кмс
| 599
| +14.18
|
|
|
| 50: |
34.06
| 100: |
1:12.07
(38.01)
| 150: |
1:51.53
(39.46)
| 200: |
2:30.24
(38.71)
|
|
23 |
ТКАЧУК
Максим
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:30.29
| кмс
| 598
| +14.23
|
|
|
| 50: |
35.37
| 100: |
1:13.42
(38.05)
| 150: |
1:51.86
(38.44)
| 200: |
2:30.29
(38.43)
|
|
24 |
БУЛАТ
Ігор
|
| 05 |
| Республіка Молдова
| |
2:30.70
|
| 593
| +14.64
|
|
|
| 50: |
34.36
| 100: |
1:13.95
(39.59)
| 150: |
1:52.50
(38.55)
| 200: |
2:30.70
(38.20)
|
|
25 |
ШУДРЕНКО
Іван
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:30.75
| кмс
| 593
| +14.69
|
|
|
| 50: |
33.57
| 100: |
1:11.56
(37.99)
| 150: |
1:51.37
(39.81)
| 200: |
2:30.75
(39.38)
|
|
26 |
КОТЬОЛКІН
Остап
|
| 06 |
| Львівська область
| |
2:31.43
| кмс
| 585
| +15.37
|
|
|
| 50: |
35.20
| 100: |
1:14.53
(39.33)
| 150: |
1:53.25
(38.72)
| 200: |
2:31.43
(38.18)
|
|
27 |
КАМАРДІН
Арсеній
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:34.98
| I
| 546
| +18.92
|
|
|
| 50: |
34.09
| 100: |
1:13.23
(39.14)
| 150: |
1:53.86
(40.63)
| 200: |
2:34.98
(41.12)
|
|
28 |
КОРОЛЬОВ
Роман
|
| 02 |
| Львівська область
| |
2:37.66
| I
| 518
| +21.60
|
|
|
| 50: |
33.90
| 100: |
1:13.73
(39.83)
| 150: |
1:55.14
(41.41)
| 200: |
2:37.66
(42.52)
|
|
29 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:38.81
| I
| 507
| +22.75
|
|
|
| 50: |
35.76
| 100: |
1:16.27
(40.51)
| 150: |
1:57.22
(40.95)
| 200: |
2:38.81
(41.59)
|
|
|
МАКОВІЙЧУК
Владислав
|
| 05 |
| Чернівецька область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
33.01
| 100: |
1:10.98
(37.97)
| 150: |
1:48.87
(37.89)
| 200: |
2:27.00
(38.13)
|
|
|
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
|
| 02 |
| Харківська область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м брас - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:13.66 | Ростислав Крижанівський | 21.11.2019 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:18.74 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:20.74 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.35 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.26 | | | |
| Euro Championship | 2:12.60 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.83 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:11.15 | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
Збірна (О), ЮЧЄ |
| 03 |
| Запорізька область
| |
2:15.03
| мс
| 825
|
|
|
|
| 50: |
30.37
| 100: |
1:03.94
(33.57)
| 150: |
1:39.25
(35.31)
| 200: |
2:15.03
(35.78)
|
|
2 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
Збірна (О), ЮЧЄ |
| 04 |
| Київська область
| |
2:15.38
| мс
| 819
| +0.35
|
|
|
| 50: |
30.37
| 100: |
1:05.90
(35.53)
| 150: |
1:40.87
(34.97)
| 200: |
2:15.38
(34.51)
|
|
3 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
Збірна (О), ЮЧЄ |
| 04 |
| Київська область
| |
2:16.18
| мс
| 804
| +1.15
|
|
|
| 50: |
30.86
| 100: |
1:05.01
(34.15)
| 150: |
1:40.50
(35.49)
| 200: |
2:16.18
(35.68)
|
|
4 |
КИЗИМЕНКО
Давід
Збірна (О), ЮЧЄ |
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:17.78
| мс
| 777
| +2.75
|
|
|
| 50: |
31.17
| 100: |
1:05.58
(34.41)
| 150: |
1:41.22
(35.64)
| 200: |
2:17.78
(36.56)
|
|
5 |
КАПША
Юрій
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:18.43
| мс
| 766
| +3.40
|
|
|
| 50: |
30.53
| 100: |
1:05.45
(34.92)
| 150: |
1:41.14
(35.69)
| 200: |
2:18.43
(37.29)
|
|
6 |
КАРПЕНКО
Олександр
|
| 95 |
| м. Київ
| |
2:19.39
| мс
| 750
| +4.36
|
|
|
| 50: |
30.24
| 100: |
1:05.32
(35.08)
| 150: |
1:41.37
(36.05)
| 200: |
2:19.39
(38.02)
|
|
7 |
ШВЕЦЬ
Денис
|
| 04 |
| Республіка Молдова
| |
2:20.16
|
| 738
| +5.13
|
|
|
| 50: |
31.03
| 100: |
1:07.58
(36.55)
| 150: |
1:43.88
(36.30)
| 200: |
2:20.16
(36.28)
|
|
8 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
|
| 02 |
| м. Київ
| |
2:20.30
| мс
| 735
| +5.27
|
|
|
| 50: |
31.64
| 100: |
1:06.48
(34.84)
| 150: |
1:42.97
(36.49)
| 200: |
2:20.30
(37.33)
|
|
|
200 м брас - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:13.66 | Ростислав Крижанівський | 21.11.2019 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:12.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:18.74 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:20.74 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.35 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.26 | | | |
| Euro Championship | 2:12.60 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:17.83 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:11.15 | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ДЕНИСОВ
Олександр
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:21.50
| мс
| 717
|
|
|
|
| 50: |
31.47
| 100: |
1:06.56
(35.09)
| 150: |
1:43.42
(36.86)
| 200: |
2:21.50
(38.08)
|
|
2 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:22.21
| мс
| 706
| +0.71
|
|
|
| 50: |
31.92
| 100: |
1:08.12
(36.20)
| 150: |
1:44.67
(36.55)
| 200: |
2:22.21
(37.54)
|
|
3 |
ПАВЛОВ
Нікіта
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:22.95
| мс
| 695
| +1.45
|
|
|
| 50: |
31.82
| 100: |
1:08.42
(36.60)
| 150: |
1:45.53
(37.11)
| 200: |
2:22.95
(37.42)
|
|
4 |
ГОША
Давід
|
| 03 |
| м. Київ
| |
2:23.06
| мс
| 694
| +1.56
|
|
|
| 50: |
32.29
| 100: |
1:09.71
(37.42)
| 150: |
1:46.49
(36.78)
| 200: |
2:23.06
(36.57)
|
|
5 |
ВЛАСОВ
Олександр
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:23.40
| мс
| 689
| +1.90
|
|
|
| 50: |
32.94
| 100: |
1:09.21
(36.27)
| 150: |
1:46.26
(37.05)
| 200: |
2:23.40
(37.14)
|
|
6 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 |
| Житомирська область
| |
2:23.57
| мс
| 686
| +2.07
|
|
|
| 50: |
32.16
| 100: |
1:08.03
(35.87)
| 150: |
1:46.39
(38.36)
| 200: |
2:23.57
(37.18)
|
|
7 |
БІРЮКОВ
Антон
|
| 00 |
| Донецька область
| |
2:24.87
| кмс
| 668
| +3.37
|
|
|
| 50: |
32.64
| 100: |
1:09.14
(36.50)
| 150: |
1:47.02
(37.88)
| 200: |
2:24.87
(37.85)
|
|
8 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:26.63
| кмс
| 644
| +5.13
|
|
|
| 50: |
32.67
| 100: |
1:09.61
(36.94)
| 150: |
1:47.89
(38.28)
| 200: |
2:26.63
(38.74)
|
|
|