200 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.28 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:00.80 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
попередні запливи |
26 / 24 / 1 / 1 |
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
|
| 94 |
| м. Київ
| |
2:04.68
| мс
| 744
|
|
|
|
| 50: |
30.17
| 100: |
1:01.83
(31.66)
| 150: |
1:33.77
(31.94)
| 200: |
2:04.68
(30.91)
|
|
2 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:05.01
| мс
| 738
| +0.33
|
|
|
| 50: |
28.64
| 100: |
1:00.30
(31.66)
| 150: |
1:32.90
(32.60)
| 200: |
2:05.01
(32.11)
|
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
|
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
2:05.42
| мс
| 730
| +0.74
|
|
|
| 50: |
28.85
| 100: |
1:00.36
(31.51)
| 150: |
1:33.47
(33.11)
| 200: |
2:05.42
(31.95)
|
|
4 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 |
| м. Київ
| |
2:08.61
| мс
| 677
| +3.93
|
|
|
| 50: |
30.48
| 100: |
1:02.78
(32.30)
| 150: |
1:36.09
(33.31)
| 200: |
2:08.61
(32.52)
|
|
5 |
ТУГАЙ
Валерія
|
| 03 |
| м. Київ
| |
2:08.67
| мс
| 676
| +3.99
|
|
|
| 50: |
29.35
| 100: |
1:01.17
(31.82)
| 150: |
1:34.94
(33.77)
| 200: |
2:08.67
(33.73)
|
|
6 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
|
| 00 |
| Харківська область
| |
2:09.15
| мс
| 669
| +4.47
|
|
|
| 50: |
30.23
| 100: |
1:03.06
(32.83)
| 150: |
1:36.84
(33.78)
| 200: |
2:09.15
(32.31)
|
|
7 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:09.96
| мс
| 657
| +5.28
|
|
|
| 50: |
29.79
| 100: |
1:02.77
(32.98)
| 150: |
1:36.57
(33.80)
| 200: |
2:09.96
(33.39)
|
|
8 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
|
| 02 |
| Миколаївська область
| |
2:10.41
| кмс
| 650
| +5.73
|
|
|
| 50: |
30.06
| 100: |
1:03.32
(33.26)
| 150: |
1:37.42
(34.10)
| 200: |
2:10.41
(32.99)
|
|
9 |
БОНДАРЕНКО
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| |
2:10.67
| кмс
| 646
| +5.99
|
|
|
| 50: |
31.37
| 100: |
1:04.01
(32.64)
| 150: |
1:37.74
(33.73)
| 200: |
2:10.67
(32.93)
|
|
10 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 |
| Київська область
| |
2:11.02
| кмс
| 641
| +6.34
|
|
|
| 50: |
30.46
| 100: |
1:03.18
(32.72)
| 150: |
1:37.07
(33.89)
| 200: |
2:11.02
(33.95)
|
|
11 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 |
| м. Київ
| |
2:11.24
| кмс
| 637
| +6.56
|
|
|
| 50: |
30.29
| 100: |
1:03.36
(33.07)
| 150: |
1:37.98
(34.62)
| 200: |
2:11.24
(33.26)
|
|
12 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 |
| м. Київ
| |
2:12.22
| кмс
| 623
| +7.54
|
|
|
| 50: |
30.60
| 100: |
1:04.31
(33.71)
| 150: |
1:38.72
(34.41)
| 200: |
2:12.22
(33.50)
|
|
13 |
ЗАКОРКО
Аріна
|
| 04 |
| м. Київ
| |
2:12.31
| кмс
| 622
| +7.63
|
|
|
| 50: |
30.45
| 100: |
1:03.10
(32.65)
| 150: |
1:37.88
(34.78)
| 200: |
2:12.31
(34.43)
|
|
14 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 |
| Харківська область
| |
2:13.11
| кмс
| 611
| +8.43
|
|
|
| 50: |
30.67
| 100: |
1:04.24
(33.57)
| 150: |
1:38.55
(34.31)
| 200: |
2:13.11
(34.56)
|
|
15 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:13.39
| кмс
| 607
| +8.71
|
|
|
| 50: |
30.83
| 100: |
1:04.08
(33.25)
| 150: |
1:39.28
(35.20)
| 200: |
2:13.39
(34.11)
|
|
16 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:13.85
| кмс
| 601
| +9.17
|
|
|
| 50: |
30.67
| 100: |
1:05.30
(34.63)
| 150: |
1:39.34
(34.04)
| 200: |
2:13.85
(34.51)
|
|
17 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 |
| м. Київ
| |
2:14.48
| кмс
| 592
| +9.80
|
|
|
| 50: |
29.91
| 100: |
1:02.93
(33.02)
| 150: |
1:38.64
(35.71)
| 200: |
2:14.48
(35.84)
|
|
18 |
ГОРБАЧОВА
Дар'я
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:14.53
| кмс
| 592
| +9.85
|
|
|
| 50: |
31.24
| 100: |
1:05.25
(34.01)
| 150: |
1:40.73
(35.48)
| 200: |
2:14.53
(33.80)
|
|
19 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:17.08
| кмс
| 559
| +12.40
|
|
|
| 50: |
30.57
| 100: |
1:04.59
(34.02)
| 150: |
1:40.82
(36.23)
| 200: |
2:17.08
(36.26)
|
|
20 |
ФРИЗЮК
Вікторія
|
| 06 |
| Запорізька область
| |
2:17.71
| I
| 552
| +13.03
|
|
|
| 50: |
32.76
| 100: |
1:08.35
(35.59)
| 150: |
1:44.01
(35.66)
| 200: |
2:17.71
(33.70)
|
|
21 |
ЗГУРСЬКА
Марія
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:18.25
| I
| 545
| +13.57
|
|
22 |
КАЦАЛА
Марія
|
| 02 |
| Харківська область
| |
2:18.59
| I
| 541
| +13.91
|
|
|
| 50: |
32.52
| 100: |
1:08.34
(35.82)
| 150: |
1:43.75
(35.41)
| 200: |
2:18.59
(34.84)
|
|
23 |
ТКАЧЕНКО
Злата
|
| 06 |
| Дніпропетровська область
| |
2:19.76
| I
| 528
| +15.08
|
|
24 |
ЛЕЩЕНКО
Дар'я
|
| 01 |
| Харківська область
| |
2:23.66
| I
| 486
| +18.98
|
|
|
| 50: |
30.81
| 100: |
1:07.18
(36.37)
| 150: |
1:45.83
(38.65)
| 200: |
2:23.66
(37.83)
|
|
|
МІЩЕНКО
Марія
|
| 06 |
| м. Київ
| | Д/К |
|
|
|
|
|
ЖУКОВА
Марія
|
| 03 |
| м. Київ
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.28 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:00.80 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ЗЕВІНА
Дарина
|
| 94 |
| м. Київ
| |
2:00.91
| мс
| 815
|
|
|
|
| 50: |
29.16
| 100: |
59.81
(30.65)
| 150: |
1:31.05
(31.24)
| 200: |
2:00.91
(29.86)
|
|
2 |
СНІТКО
Карина
Збірна (О), ЮЧЕ |
| 04 |
| Харківська область
| |
2:01.45
| мс
| 805
| +0.54
|
|
|
| 50: |
28.42
| 100: |
59.31
(30.89)
| 150: |
1:30.66
(31.35)
| 200: |
2:01.45
(30.79)
|
|
3 |
ШАЄНКО
Владислава
Збірна (О) |
| 03 |
| Дніпропетровська область
| |
2:02.67
| мс
| 781
| +1.76
|
|
|
| 50: |
28.32
| 100: |
59.64
(31.32)
| 150: |
1:31.37
(31.73)
| 200: |
2:02.67
(31.30)
|
|
4 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
|
| 00 |
| Харківська область
| |
2:07.09
| мс
| 702
| +6.18
|
|
|
| 50: |
29.42
| 100: |
1:01.65
(32.23)
| 150: |
1:34.87
(33.22)
| 200: |
2:07.09
(32.22)
|
|
5 |
ФІСЕНКО
Надія
|
| 00 |
| м. Київ
| |
2:07.83
| мс
| 690
| +6.92
|
|
|
| 50: |
29.94
| 100: |
1:02.02
(32.08)
| 150: |
1:35.45
(33.43)
| 200: |
2:07.83
(32.38)
|
|
6 |
ТУГАЙ
Валерія
|
| 03 |
| м. Київ
| |
2:08.04
| мс
| 687
| +7.13
|
|
|
| 50: |
29.02
| 100: |
1:01.10
(32.08)
| 150: |
1:34.34
(33.24)
| 200: |
2:08.04
(33.70)
|
|
7 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
|
| 02 |
| Миколаївська область
| |
2:10.51
| кмс
| 648
| +9.60
|
|
|
| 50: |
29.62
| 100: |
1:02.92
(33.30)
| 150: |
1:36.75
(33.83)
| 200: |
2:10.51
(33.76)
|
|
8 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:12.13
| кмс
| 625
| +11.22
|
|
|
| 50: |
29.40
| 100: |
1:02.00
(32.60)
| 150: |
1:36.19
(34.19)
| 200: |
2:12.13
(35.94)
|
|
|
200 м вільний стиль - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:59.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:02.84 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:04.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.28 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:00.80 | | | |
| Euro Championship | 1:59.90 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:02.90 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.36 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 |
| м. Київ
| |
2:09.85
| мс
| 658
|
|
|
|
| 50: |
31.11
| 100: |
1:04.08
(32.97)
| 150: |
1:38.15
(34.07)
| 200: |
2:09.85
(31.70)
|
|
2 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:10.46
| кмс
| 649
| +0.61
|
|
|
| 50: |
29.30
| 100: |
1:03.33
(34.03)
| 150: |
1:37.17
(33.84)
| 200: |
2:10.46
(33.29)
|
|
3 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 |
| Київська область
| |
2:11.16
| кмс
| 639
| +1.31
|
|
|
| 50: |
30.71
| 100: |
1:03.89
(33.18)
| 150: |
1:37.92
(34.03)
| 200: |
2:11.16
(33.24)
|
|
4 |
ЗАКОРКО
Аріна
|
| 04 |
| м. Київ
| |
2:11.19
| кмс
| 638
| +1.34
|
|
|
| 50: |
30.21
| 100: |
1:03.52
(33.31)
| 150: |
1:37.19
(33.67)
| 200: |
2:11.19
(34.00)
|
|
5 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
|
| 02 |
| м. Київ
| |
2:11.28
| кмс
| 637
| +1.43
|
|
|
| 50: |
30.66
| 100: |
1:04.18
(33.52)
| 150: |
1:37.94
(33.76)
| 200: |
2:11.28
(33.34)
|
|
6 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 |
| м. Київ
| |
2:11.48
| кмс
| 634
| +1.63
|
|
|
| 50: |
30.62
| 100: |
1:04.40
(33.78)
| 150: |
1:39.02
(34.62)
| 200: |
2:11.48
(32.46)
|
|
7 |
БОНДАРЕНКО
Марія
|
| 03 |
| Київська область
| |
2:12.00
| кмс
| 627
| +2.15
|
|
|
| 50: |
32.16
| 100: |
1:05.34
(33.18)
| 150: |
1:39.10
(33.76)
| 200: |
2:12.00
(32.90)
|
|
8 |
БУРЯК
Валерія
|
| 02 |
| Харківська область
| |
2:13.18
| кмс
| 610
| +3.33
|
|
|
| 50: |
31.24
| 100: |
1:04.42
(33.18)
| 150: |
1:39.14
(34.72)
| 200: |
2:13.18
(34.04)
|
|
|