200 м комплексне плавання - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:12.56 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:16.54 | | | |
| Euro Championship | 2:15.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:19.06 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
попередні запливи |
21 / 19 / 1 / 1 |
1 |
СНІТКО
Карина
|
| 04 |
| Харківська область
| |
2:22.50
| мс
| 693
|
|
|
|
| 50: |
29.03
| 100: |
1:05.16
(36.13)
| 150: |
1:49.35
(44.19)
| 200: |
2:22.50
(33.15)
|
|
2 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
|
| 05 |
| Полтавська область
| |
2:22.55
| мс
| 692
| +0.05
|
|
|
| 50: |
29.87
| 100: |
1:06.01
(36.14)
| 150: |
1:47.63
(41.62)
| 200: |
2:22.55
(34.92)
|
|
3 |
БАСИСТО
Анастасія
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| |
2:24.36
|
| 666
| +1.86
|
|
|
| 50: |
31.28
| 100: |
1:10.07
(38.79)
| 150: |
1:49.90
(39.83)
| 200: |
2:24.36
(34.46)
|
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
|
| 05 |
| Донецька область
| |
2:24.84
| мс
| 660
| +2.34
|
|
|
| 50: |
30.61
| 100: |
1:09.11
(38.50)
| 150: |
1:48.41
(39.30)
| 200: |
2:24.84
(36.43)
|
|
5 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:25.64
| мс
| 649
| +3.14
|
|
|
| 50: |
30.78
| 100: |
1:08.17
(37.39)
| 150: |
1:51.76
(43.59)
| 200: |
2:25.64
(33.88)
|
|
6 |
ІСАЄВА
Каміла
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:26.08
| мс
| 643
| +3.58
|
|
|
| 50: |
30.34
| 100: |
1:08.85
(38.51)
| 150: |
1:49.86
(41.01)
| 200: |
2:26.08
(36.22)
|
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:26.71
| мс
| 635
| +4.21
|
|
|
| 50: |
30.86
| 100: |
1:11.11
(40.25)
| 150: |
1:51.21
(40.10)
| 200: |
2:26.71
(35.50)
|
|
8 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
|
| 03 |
| Харківська область
| |
2:27.00
| мс
| 631
| +4.50
|
|
|
| 50: |
30.66
| 100: |
1:08.47
(37.81)
| 150: |
1:52.47
(44.00)
| 200: |
2:27.00
(34.53)
|
|
9 |
ДОЛАВРУК
Яна
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:28.23
| кмс
| 615
| +5.73
|
|
|
| 50: |
32.15
| 100: |
1:10.35
(38.20)
| 150: |
1:53.88
(43.53)
| 200: |
2:28.23
(34.35)
|
|
10 |
ХОМІНА
Анастасія
|
| 02 |
| Одеська область
| |
2:29.36
| кмс
| 602
| +6.86
|
|
|
| 50: |
30.44
| 100: |
1:09.24
(38.80)
| 150: |
1:53.80
(44.56)
| 200: |
2:29.36
(35.56)
|
|
11 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| |
2:30.02
| кмс
| 594
| +7.52
|
|
|
| 50: |
32.07
| 100: |
1:12.37
(40.30)
| 150: |
1:55.33
(42.96)
| 200: |
2:30.02
(34.69)
|
|
12 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:30.33
| кмс
| 590
| +7.83
|
|
|
| 50: |
32.53
| 100: |
1:11.45
(38.92)
| 150: |
1:55.38
(43.93)
| 200: |
2:30.33
(34.95)
|
|
13 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:31.21
| кмс
| 580
| +8.71
|
|
|
| 50: |
32.92
| 100: |
1:12.18
(39.26)
| 150: |
1:56.74
(44.56)
| 200: |
2:31.21
(34.47)
|
|
14 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:31.73
| кмс
| 574
| +9.23
|
|
|
| 50: |
31.61
| 100: |
1:11.44
(39.83)
| 150: |
1:56.75
(45.31)
| 200: |
2:31.73
(34.98)
|
|
15 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:33.17
| кмс
| 558
| +10.67
|
|
|
| 50: |
32.28
| 100: |
1:12.14
(39.86)
| 150: |
1:56.71
(44.57)
| 200: |
2:33.17
(36.46)
|
|
16 |
РИБАЛКО
Ольга
|
| 07 |
| м. Київ
| |
2:33.35
| кмс
| 556
| +10.85
|
|
|
| 50: |
31.79
| 100: |
1:10.66
(38.87)
| 150: |
1:58.32
(47.66)
| 200: |
2:33.35
(35.03)
|
|
17 |
КРАСІНА
Анастасія
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
2:36.35
| I
| 524
| +13.85
|
|
|
| 50: |
34.19
| 100: |
1:17.09
(42.90)
| 150: |
1:59.83
(42.74)
| 200: |
2:36.35
(36.52)
|
|
18 |
СВЯТКІНА
Єва
|
| 06 |
| Харківська область
| |
2:36.55
| I
| 522
| +14.05
|
|
|
| 50: |
32.94
| 100: |
1:12.58
(39.64)
| 150: |
2:01.09
(48.51)
| 200: |
2:36.55
(35.46)
|
|
19 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
|
| 06 |
| Івано-Франківська область
| |
2:42.31
| I
| 469
| +19.81
|
|
|
| 50: |
32.87
| 100: |
1:16.36
(43.49)
| 150: |
2:03.00
(46.64)
| 200: |
2:42.31
(39.31)
|
|
|
РОМАН
Марія
|
| 06 |
| Харківська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
33.19
| 100: |
1:16.15
(42.96)
| 150: |
2:01.66
(45.51)
| 200: |
2:37.75
(36.09)
|
|
|
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
|
| 06 |
| Запорізька область
| | Н/С |
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:12.56 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:16.54 | | | |
| Euro Championship | 2:15.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:19.06 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
|
| 05 |
| Полтавська область
| |
2:19.70
| мс
| 735
|
|
|
|
| 50: |
30.02
| 100: |
1:05.47
(35.45)
| 150: |
1:46.54
(41.07)
| 200: |
2:19.70
(33.16)
|
|
2 |
ІСАЄВА
Каміла
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:20.96
| мс
| 716
| +1.26
|
|
|
| 50: |
29.68
| 100: |
1:07.07
(37.39)
| 150: |
1:46.71
(39.64)
| 200: |
2:20.96
(34.25)
|
|
3 |
БАСИСТО
Анастасія
|
| 03 |
| Республіка Молдова
| |
2:22.47
|
| 693
| +2.77
|
|
|
| 50: |
30.93
| 100: |
1:08.29
(37.36)
| 150: |
1:48.23
(39.94)
| 200: |
2:22.47
(34.24)
|
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
|
| 05 |
| Донецька область
| |
2:24.22
| мс
| 668
| +4.52
|
|
|
| 50: |
30.91
| 100: |
1:09.60
(38.69)
| 150: |
1:49.08
(39.48)
| 200: |
2:24.22
(35.14)
|
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:24.58
| мс
| 663
| +4.88
|
|
|
| 50: |
31.10
| 100: |
1:10.52
(39.42)
| 150: |
1:51.09
(40.57)
| 200: |
2:24.58
(33.49)
|
|
6 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 |
| Закарпатська область
| |
2:24.74
| мс
| 661
| +5.04
|
|
|
| 50: |
31.11
| 100: |
1:08.53
(37.42)
| 150: |
1:51.54
(43.01)
| 200: |
2:24.74
(33.20)
|
|
7 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
|
| 03 |
| Харківська область
| |
2:28.65
| кмс
| 610
| +8.95
|
|
|
| 50: |
29.93
| 100: |
1:08.24
(38.31)
| 150: |
1:53.62
(45.38)
| 200: |
2:28.65
(35.03)
|
|
8 |
ДОЛАВРУК
Яна
|
| 05 |
| Київська область
| |
2:28.75
| кмс
| 609
| +9.05
|
|
|
| 50: |
32.46
| 100: |
1:11.12
(38.66)
| 150: |
1:55.17
(44.05)
| 200: |
2:28.75
(33.58)
|
|
|
200 м комплексне плавання - жінки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:10.68 | Яна Клочкова | 20.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 2:14.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.02 | Яна Клочкова | 29.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 2:16.57 | Яна Клочкова | 02.08.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:15.80 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:19.16 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:21.16 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:12.56 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:16.54 | | | |
| Euro Championship | 2:15.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:19.06 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 7 / 1 / 0 |
1 |
ХОМІНА
Анастасія
|
| 02 |
| Одеська область
| |
2:27.47
| кмс
| 625
|
|
|
|
| 50: |
30.46
| 100: |
1:07.82
(37.36)
| 150: |
1:52.65
(44.83)
| 200: |
2:27.47
(34.82)
|
|
2 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 |
| Дніпропетровська область
| |
2:28.02
| кмс
| 618
| +0.55
|
|
|
| 50: |
30.59
| 100: |
1:10.44
(39.85)
| 150: |
1:53.65
(43.21)
| 200: |
2:28.02
(34.37)
|
|
3 |
ОСТАПУХА
Катерина
|
| 04 |
| Дніпропетровська область
| |
2:29.69
| кмс
| 598
| +2.22
|
|
|
| 50: |
32.24
| 100: |
1:11.07
(38.83)
| 150: |
1:55.13
(44.06)
| 200: |
2:29.69
(34.56)
|
|
4 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 |
| Дніпропетровська область
| |
2:31.30
| кмс
| 579
| +3.83
|
|
|
| 50: |
31.57
| 100: |
1:11.36
(39.79)
| 150: |
1:56.70
(45.34)
| 200: |
2:31.30
(34.60)
|
|
5 |
РИБАЛКО
Ольга
|
| 07 |
| м. Київ
| |
2:31.85
| кмс
| 572
| +4.38
|
|
|
| 50: |
32.03
| 100: |
1:10.53
(38.50)
| 150: |
1:57.71
(47.18)
| 200: |
2:31.85
(34.14)
|
|
6 |
КРАСІНА
Анастасія
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
2:32.10
| кмс
| 570
| +4.63
|
|
|
| 50: |
34.04
| 100: |
1:16.29
(42.25)
| 150: |
1:57.84
(41.55)
| 200: |
2:32.10
(34.26)
|
|
7 |
БАЛАЧІНА
Дарина
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:32.48
| кмс
| 565
| +5.01
|
|
|
| 50: |
32.00
| 100: |
1:11.15
(39.15)
| 150: |
1:56.35
(45.20)
| 200: |
2:32.48
(36.13)
|
|
|
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 |
| Київська область
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
33.28
| 100: |
1:13.22
(39.94)
| 150: |
1:58.96
(45.74)
| 200: |
2:35.15
(36.19)
|
|
|