200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.71 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.50 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:01.03 | | | |
| Euro Championship | 1:59.80 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:02.64 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.88 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
НАУМЕНКО
Вадим
Збірна (О), Tokyo OST, ЮЧЕ |
| 03 |
| Одеська область
| |
2:00.91
| мс
| 793
|
|
|
|
| 50: |
28.82
| 100: |
58.95
(30.13)
| 150: |
1:30.03
(31.08)
| 200: |
2:00.91
(30.88)
|
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
Збірна (О) |
| 05 |
| Одеська область
| |
2:03.71
| мс
| 740
| +2.80
|
|
|
| 50: |
30.02
| 100: |
1:01.19
(31.17)
| 150: |
1:33.13
(31.94)
| 200: |
2:03.71
(30.58)
|
|
3 |
КРЕМЛЯКОВ
Владислав
|
| 00 |
| Дніпропетровська область
| |
2:04.44
| мс
| 727
| +3.53
|
|
|
| 50: |
29.36
| 100: |
1:00.19
(30.83)
| 150: |
1:32.76
(32.57)
| 200: |
2:04.44
(31.68)
|
|
4 |
ЖИРОВ
Микита
|
| 03 |
| Донецька область
| |
2:04.60
| мс
| 724
| +3.69
|
|
|
| 50: |
29.40
| 100: |
1:00.31
(30.91)
| 150: |
1:32.54
(32.23)
| 200: |
2:04.60
(32.06)
|
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
|
| 02 |
| Київська область
| |
2:04.96
| мс
| 718
| +4.05
|
|
|
| 50: |
29.07
| 100: |
1:00.41
(31.34)
| 150: |
1:32.69
(32.28)
| 200: |
2:04.96
(32.27)
|
|
6 |
ГОЛОВЧАК
Максим
|
| 95 |
| Дніпропетровська область
| |
2:07.77
| мс
| 672
| +6.86
|
|
|
| 50: |
30.19
| 100: |
1:02.15
(31.96)
| 150: |
1:35.10
(32.95)
| 200: |
2:07.77
(32.67)
|
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська область
| |
2:10.60
| кмс
| 629
| +9.69
|
|
|
| 50: |
30.35
| 100: |
1:03.80
(33.45)
| 150: |
1:37.58
(33.78)
| 200: |
2:10.60
(33.02)
|
|
8 |
КРАЛЯ
Павло
|
| 04 |
| Рівненська область
| |
2:10.65
| кмс
| 628
| +9.74
|
|
|
| 50: |
31.20
| 100: |
1:04.22
(33.02)
| 150: |
1:37.49
(33.27)
| 200: |
2:10.65
(33.16)
|
|
|
200 м на спині - чоловіки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.59 | Вадим Науменко | 11.03.2020 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 2:01.54 | Олександр Желтяков | 15.11.2020 | Чемпіонат України молодь |
| Вище досягнення України | 2:05.78 | Олександр Желтяков | 23.11.2019 | Чемпіонат України (юніори) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.12 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 2:03.71 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 2:05.71 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:57.50 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:01.03 | | | |
| Euro Championship | 1:59.80 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 2:02.64 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:58.88 | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
|
| 04 |
| Київська область
| |
2:10.10
| кмс
| 636
|
|
|
|
| 50: |
29.54
| 100: |
1:02.44
(32.90)
| 150: |
1:36.84
(34.40)
| 200: |
2:10.10
(33.26)
|
|
2 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:10.13
| кмс
| 636
| +0.03
|
|
|
| 50: |
31.12
| 100: |
1:04.29
(33.17)
| 150: |
1:38.49
(34.20)
| 200: |
2:10.13
(31.64)
|
|
3 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
|
| 01 |
| Дніпропетровська область
| |
2:11.20
| кмс
| 620
| +1.10
|
|
|
| 50: |
30.52
| 100: |
1:03.99
(33.47)
| 150: |
1:37.57
(33.58)
| 200: |
2:11.20
(33.63)
|
|
4 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 |
| Волинська область
| |
2:11.40
| кмс
| 617
| +1.30
|
|
|
| 50: |
30.53
| 100: |
1:03.67
(33.14)
| 150: |
1:37.69
(34.02)
| 200: |
2:11.40
(33.71)
|
|
5 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 |
| Одеська область
| |
2:12.13
| кмс
| 607
| +2.03
|
|
|
| 50: |
31.39
| 100: |
1:04.58
(33.19)
| 150: |
1:39.09
(34.51)
| 200: |
2:12.13
(33.04)
|
|
6 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
|
| 06 |
| Рівненська область
| |
2:14.14
| кмс
| 580
| +4.04
|
|
|
| 50: |
32.24
| 100: |
1:06.16
(33.92)
| 150: |
1:40.20
(34.04)
| 200: |
2:14.14
(33.94)
|
|
7 |
АНДРОС
Ігор
|
| 04 |
| Запорізька область
| |
2:15.20
| кмс
| 567
| +5.10
|
|
|
| 50: |
31.44
| 100: |
1:05.50
(34.06)
| 150: |
1:40.69
(35.19)
| 200: |
2:15.20
(34.51)
|
|
8 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 |
| Волинська область
| |
2:16.11
| кмс
| 555
| +6.01
|
|
|
| 50: |
32.10
| 100: |
1:06.72
(34.62)
| 150: |
1:41.73
(35.01)
| 200: |
2:16.11
(34.38)
|
|
|