50 м вільний стиль - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:24.77 | | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:25.51 | | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.00 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
| 07
| Закарпатська область
|
29.63
| I
|
| 3
| +0.99
|
4 |
ГОРБАЧОВА
Дар'я
| 04
| Київська область
|
29.23
| I
|
| 2
| +0.59
|
5 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська область
|
28.64
| I
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька область
|
27.31
| мс
|
| 1
|
|
2 |
СТЕЦЕНКО
Анна
| 92
| Дніпропетровська область
|
28.45
| кмс
|
| 4
| +1.14
|
3 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська область
|
28.58
| I
|
| 5
| +1.27
|
4 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька область
|
28.42
| кмс
|
| 3
| +1.11
|
5 |
МІКІШ
Анна
| 06
| Харківська область
|
28.79
| I
|
| 6
| +1.48
|
6 |
ГРИГОРЕНКО
Євгенія
| 01
| Донецька область
|
28.23
| кмс
|
| 2
| +0.92
|
7 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська область
|
28.94
| I
|
| 8
| +1.63
|
8 |
БУРЯК
Валерія
| 02
| Харківська область
|
28.83
| I
|
| 7
| +1.52
|
|
| Заплив 3
(Started: 10:02:32:17) |
1 |
ФРИЗЮК
Вікторія
| 06
| Запорізька область
|
28.00
| кмс
|
| 3
| +0.35
|
2 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська область
|
28.53
| I
|
| 6
| +0.88
|
3 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
27.82
| кмс
|
| 2
| +0.17
|
4 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська область
|
27.65
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська область
|
28.16
| кмс
|
| 4
| +0.51
|
6 |
ГРЕЧКА
Любов
| 03
| Миколаївська область
|
29.48
| I
|
| 8
| +1.83
|
7 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
| 05
| Львівська область
|
28.33
| кмс
|
| 5
| +0.68
|
8 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька область
|
28.98
| I
|
| 7
| +1.33
|
|
| Заплив 4
(Started: 10:03:34:70) |
1 |
ЖУКОВА
Євгенія
| 04
| м. Київ
|
27.87
| кмс
|
| 8
| +1.16
|
2 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Київська область
|
27.83
| кмс
|
| 6
| +1.12
|
3 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
| 02
| Миколаївська область
|
27.55
| кмс
|
| 4
| +0.84
|
4 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| м. Київ
|
26.71
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська область
|
27.26
| мс
|
| 2
| +0.55
|
6 |
ШАЄНКО
Владислава
| 03
| Дніпропетровська область
|
27.34
| мс
|
| 3
| +0.63
|
7 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| м. Київ
|
27.73
| кмс
|
| 5
| +1.02
|
8 |
МІЩЕНКО
Марія
| 06
| м. Київ
|
27.83
| кмс
|
| 6
| +1.12
|
|
| Заплив 5
(Started: 10:04:36:95) |
1 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська область
|
27.80
| кмс
|
| 5
| +0.96
|
2 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| м. Київ
|
27.13
| мс
|
| 2
| +0.29
|
3 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| м. Київ
|
27.20
| мс
|
| 3
| +0.36
|
4 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
|
27.43
| мс
|
| 4
| +0.59
|
5 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська область
|
26.84
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ЛЕЩЕНКО
Дар'я
| 01
| Харківська область
|
28.19
| кмс
|
| 7
| +1.35
|
7 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська область
|
28.16
| кмс
|
| 6
| +1.32
|
8 |
СМІРНОВА
Дарья
| 06
| Республіка Молдова
|
28.85
|
|
| 8
| +2.01
|
|
| Заплив 6
(Started: 10:05:38:77) |
1 |
ГУК
Яна
| 02
| Запорізька область
|
27.80
| кмс
|
| 5
| +1.90
|
2 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська область
|
27.57
| кмс
|
| 4
| +1.67
|
3 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| м. Київ
|
27.26
| мс
|
| 2
| +1.36
|
4 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська область
|
25.90
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська область
|
27.31
| мс
|
| 3
| +1.41
|
6 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| м. Київ
|
27.84
| кмс
|
| 6
| +1.94
|
7 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
28.18
| кмс
|
| 7
| +2.28
|
8 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська область
| Н/С
|
|
|
|
|
|
|
50 м вільний стиль - жінки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:24.77 | | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:25.51 | | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.00 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
|
(Started: 17:11:14:03) |
1 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська область
|
26.66
| мс
|
| 4
| +0.97
|
2 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| м. Київ
|
26.85
| мс
|
| 5
| +1.16
|
3 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська область
|
26.49
| мс
|
| 2
| +0.80
|
4 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська область
|
25.69
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| м. Київ
|
26.53
| мс
|
| 3
| +0.84
|
6 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| м. Київ
|
27.21
| мс
|
| 6
| +1.52
|
7 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| м. Київ
|
27.41
| мс
|
| 7
| +1.72
|
8 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька область
|
27.56
| кмс
|
| 8
| +1.87
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:25.10 | Дар‘я Степанюк | | 11.08.2015 | Кубок світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:25.46 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:25.46 | Надія Коба | | 14.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:26.58 | Марія Терещенко | | 24.02.2008 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:25.39 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:26.18 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:26.68 | | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:24.77 | | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:25.51 | | | | |
| Euro Championship | 0:25.47 | | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:26.22 | | | | |
|
Розряди | мсмк | 25.00 | мс | 27.50 | кмс | 28.50 | I | 30.00 | II | 34.00 | III | 38.00 | I юн | 44.00 | II юн | 50.00 |
|
|
|
(Started: 17:14:35:76) |
1 |
ГУК
Яна
| 02
| Запорізька область
|
27.60
| кмс
|
| 4
| +0.40
|
2 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська область
|
27.76
| кмс
|
| 6
| +0.56
|
3 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
| 02
| Миколаївська область
|
27.70
| кмс
|
| 5
| +0.50
|
4 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська область
|
27.20
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
|
27.42
| мс
|
| 2
| +0.22
|
6 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська область
|
27.83
| кмс
|
| 7
| +0.63
|
7 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| м. Київ
|
27.43
| мс
|
| 3
| +0.23
|
8 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська область
|
27.85
| кмс
|
| 8
| +0.65
|
|
|