|
100 м вільний стиль - чоловіки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.25 | Владислав Бухов | 05.07.2019 | Чемпіонат Європи юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.23 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:50.96 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:51.96 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:48.57 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:50.03 | | | |
| Euro Championship | 0:49.25 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:50.76 | | | |
|
Розряди | мсмк | 48.81 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
|
(Старт: 17:25:02:39) |
1 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька область
|
50.59
| мс
|
| 6
| +1.78
|
2 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| м. Київ
|
50.48
| мс
|
| 4
| +1.67
|
3 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська область
|
49.92
| мс
|
| 3
| +1.11
|
4 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька область
|
48.81
| мсмк
|
| 1
|
|
5 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська область
|
49.36
| мс
|
| 2
| +0.55
|
6 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська область
|
50.78
| мс
|
| 8
| +1.97
|
7 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| м. Київ
|
50.50
| мс
|
| 5
| +1.69
|
8 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька область
|
50.70
| мс
|
| 7
| +1.89
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.25 | Владислав Бухов | 05.07.2019 | Чемпіонат Європи юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.23 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:50.96 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:51.96 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:48.57 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:50.03 | | | |
| Euro Championship | 0:49.25 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:50.76 | | | |
|
Розряди | мсмк | 48.81 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
|
(Старт: 17:27:59:15) |
1 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька область
|
51.56
| мс
|
| 4
| +1.14
|
2 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька область
|
50.61
| мс
|
| 2
| +0.19
|
3 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська область
|
52.27
| мс
|
| 7
| +1.85
|
4 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| м. Київ
|
50.42
| мс
|
| 1
|
|
5 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська область
|
51.50
| мс
|
| 3
| +1.08
|
6 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Данііл
| 03
| Миколаївська область
|
51.86
| мс
|
| 6
| +1.44
|
7 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська область
|
51.68
| мс
|
| 5
| +1.26
|
8 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська область
|
52.31
| мс
|
| 8
| +1.89
|
|
|