50 м вільний стиль - чоловіки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:23.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:22.01 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:22.67 | | | |
| Euro Championship | 0:22.47 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:23.41 | | | |
|
Розряди | мсмк | 22.10 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:07:29:64) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
РАКОВ
Дмитро
| 00
| Львівська область
|
24.51
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
КАЗІОНОВ
Максим
| 02
| Хмельницька область
|
26.04
| I
|
| 3
| +1.53
|
5 |
МОВЧАН
Артем
| 98
| Запорізька область
|
24.83
| кмс
|
| 2
| +0.32
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:08:25:57) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська область
|
25.21
| I
|
| 2
| +1.14
|
3 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
| 06
| Чернігівська область
|
25.91
| I
|
| 5
| +1.84
|
4 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська область
|
25.61
| I
|
| 3
| +1.54
|
5 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| м. Київ
|
25.88
| I
|
| 4
| +1.81
|
6 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська область
|
26.26
| I
|
| 6
| +2.19
|
7 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
| 01
| Полтавська область
|
24.07
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:09:21:53) |
1 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| м. Київ
|
24.34
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| м. Київ
|
25.93
| I
|
| 8
| +1.59
|
3 |
ЦАП
Костянтин
| 00
| Львівська область
|
25.86
| I
|
| 6
| +1.52
|
4 |
САРАПІН
Данііл
| 05
| Волинська область
|
25.87
| I
|
| 7
| +1.53
|
5 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| м. Київ
|
24.78
| кмс
|
| 2
| +0.44
|
6 |
НАСТЕЧКО
Владислав
| 01
| Дніпропетровська область
|
25.85
| I
|
| 5
| +1.51
|
7 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська область
|
25.22
| I
|
| 3
| +0.88
|
8 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська область
|
25.23
| I
|
| 4
| +0.89
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:10:16:56) |
1 |
БАЛАШОВ
В'ячеслав
| 01
| Харківська область
|
23.81
| мс
|
| 1
|
|
2 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
| 03
| Республіка Молдова
|
24.48
|
|
| 2
| +0.67
|
3 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| м. Київ
|
24.69
| кмс
|
| 4
| +0.88
|
4 |
АНТОСІН
Микита
| 02
| Харківська область
|
25.54
| I
|
| 6
| +1.73
|
5 |
ПАСКАЛЬ
Андрій
| 01
| Одеська область
|
24.51
| кмс
|
| 3
| +0.70
|
6 |
САВЧЕНКО
Микола
| 04
| Миколаївська область
|
25.98
| I
|
| 8
| +2.17
|
7 |
ДУДА
Андрій
| 99
| Волинська область
|
25.50
| I
|
| 5
| +1.69
|
8 |
РЯЗАНЦЕВ
Микита
| 02
| Одеська область
|
25.80
| I
|
| 7
| +1.99
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:11:11:38) |
1 |
ЖАРІЙ
Денис
| 03
| Київська область
|
25.25
| I
|
| 6
| +0.74
|
2 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька область
|
24.84
| кмс
|
| 3
| +0.33
|
3 |
НІМЧЕНКО
Ігор
| 98
| Донецька область
|
24.64
| кмс
|
| 2
| +0.13
|
4 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| Запорізька область
|
24.93
| кмс
|
| 4
| +0.42
|
5 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
| 02
| Дніпропетровська область
|
25.18
| I
|
| 5
| +0.67
|
6 |
КАРНАУХ
Олександр
| 05
| Республіка Молдова
|
24.51
|
|
| 1
|
|
7 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
| 00
| Київська область
|
25.35
| I
|
| 8
| +0.84
|
8 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська область
|
25.32
| I
|
| 7
| +0.81
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:12:04:04) |
1 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська область
|
24.70
| кмс
|
| 4
| +0.67
|
2 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська область
|
24.67
| кмс
|
| 3
| +0.64
|
3 |
ЛИЗОГУБ
Андрій
| 04
| Київська область
|
24.36
| кмс
|
| 2
| +0.33
|
4 |
ЖИГУЛІН
Вячеслав
| 00
| Запорізька область
|
24.80
| кмс
|
| 5
| +0.77
|
5 |
ГОНЧАРУК
Даніїл
| 03
| Київська область
|
24.03
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька область
|
24.94
| кмс
|
| 6
| +0.91
|
7 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська область
|
25.13
| I
|
| 7
| +1.10
|
8 |
СОЛОВЙОВ
Іван
| 04
| Республіка Молдова
|
25.55
|
|
| 8
| +1.52
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:13:00:27) |
1 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська область
|
24.63
| кмс
|
| 6
| +1.29
|
2 |
КУСЬ
Олег
| 02
| Львівська область
|
24.64
| кмс
|
| 7
| +1.30
|
3 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька область
|
23.34
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ПАПРОЦЬКИЙ
Олександр
| 03
| Тернопільська область
|
24.61
| кмс
|
| 5
| +1.27
|
5 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська область
|
24.59
| кмс
|
| 4
| +1.25
|
6 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська область
|
24.55
| кмс
|
| 2
| +1.21
|
7 |
ГОРЯЧКО
Михайло
| 03
| м. Київ
|
24.96
| кмс
|
| 8
| +1.62
|
8 |
САМІЛО
Владислав
| 03
| Львівська область
|
24.56
| кмс
|
| 3
| +1.22
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:13:55:37) |
1 |
БЕСАРАБЕНКО
Михайло
| 01
| Харківська область
|
24.31
| кмс
|
| 2
| +0.66
|
2 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська область
|
24.48
| кмс
|
| 5
| +0.83
|
3 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська область
|
23.65
| мс
|
| 1
|
|
4 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| м. Київ
|
24.47
| кмс
|
| 4
| +0.82
|
5 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька область
|
24.71
| кмс
|
| 7
| +1.06
|
6 |
БУБОН
Георгій
| 03
| Київська область
|
24.92
| кмс
|
| 8
| +1.27
|
7 |
СОРВАЧОВ
Вячеслав
| 03
| Запорізька область
|
24.38
| кмс
|
| 3
| +0.73
|
8 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська область
|
24.54
| кмс
|
| 6
| +0.89
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:14:54:33) |
1 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська область
|
23.95
| мс
|
| 1
|
|
2 |
ЖУЛІН
Егор
| 03
| м. Київ
|
24.80
| кмс
|
| 8
| +0.85
|
3 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська область
|
24.13
| кмс
|
| 4
| +0.18
|
4 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська область
|
24.24
| кмс
|
| 6
| +0.29
|
5 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська область
|
24.02
| кмс
|
| 2
| +0.07
|
6 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
| 04
| м. Київ
|
24.22
| кмс
|
| 5
| +0.27
|
7 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| м. Київ
|
24.33
| кмс
|
| 7
| +0.38
|
8 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| м. Київ
|
24.04
| кмс
|
| 3
| +0.09
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:15:55:89) |
1 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська область
|
24.12
| кмс
|
| 7
| +1.50
|
2 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська область
|
22.80
| мс
|
| 2
| +0.18
|
3 |
УСТИНОВ
Євген
| 98
| Київська область
|
23.62
| мс
|
| 4
| +1.00
|
4 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька область
|
22.62
| мс
|
| 1
|
|
5 |
CLIFFORD-STEPHENSON
Lewis
| 93
| Romford Town Swimming Club
|
23.86
|
|
| 5
| +1.24
|
6 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська область
|
23.54
| мс
|
| 3
| +0.92
|
7 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська область
|
24.09
| кмс
|
| 6
| +1.47
|
8 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Богдан
| 01
| Харківська область
|
24.15
| кмс
|
| 8
| +1.53
|
|
| Заплив 11
(Старт: 10:16:52:70) |
1 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| м. Київ
|
23.96
| мс
|
| 7
| +1.58
|
2 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська область
|
23.45
| мс
|
| 4
| +1.07
|
3 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька область
|
22.89
| мс
|
| 2
| +0.51
|
4 |
ГОВОРОВ
Андрій
| 92
| Дніпропетровська область
|
22.38
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| 98
| Тернопільська область
|
23.15
| мс
|
| 3
| +0.77
|
6 |
ХНИКІН
Віктор
| 01
| Вінницька область
|
23.94
| мс
|
| 6
| +1.56
|
7 |
ЛЕМЕШКО
Любомир
| 92
| Полтавська область
|
24.48
| кмс
|
| 8
| +2.10
|
8 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька область
|
23.76
| мс
|
| 5
| +1.38
|
|
| Заплив 12
(Старт: 10:17:47:87) |
1 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська область
|
23.69
| мс
|
| 6
| +0.99
|
2 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська область
|
23.59
| мс
|
| 5
| +0.89
|
3 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька область
|
23.09
| мс
|
| 4
| +0.39
|
4 |
БУХОВ
Владислав
| 02
| м. Київ
|
22.70
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| м. Київ
|
22.79
| мс
|
| 2
| +0.09
|
6 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| м. Київ
|
23.08
| мс
|
| 3
| +0.38
|
7 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Данііл
| 03
| Миколаївська область
|
23.91
| мс
|
| 7
| +1.21
|
8 |
ГЛЯДЧИШИН
Тарас
| 00
| Дніпропетровська область
|
24.39
| кмс
|
| 8
| +1.69
|
|
|
50 м вільний стиль - чоловіки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:23.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:22.01 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:22.67 | | | |
| Euro Championship | 0:22.47 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:23.41 | | | |
|
Розряди | мсмк | 22.10 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
(Старт: 17:19:47:37) |
1 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| м. Київ
|
22.50
| мс
|
| 4
| +0.18
|
2 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська область
|
22.83
| мс
|
| 6
| +0.51
|
3 |
БУХОВ
Владислав
| 02
| м. Київ
|
22.32
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ГОВОРОВ
Андрій
| 92
| Дніпропетровська область
|
22.44
| мс
|
| 2
| +0.12
|
5 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька область
|
22.46
| мс
|
| 3
| +0.14
|
6 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| м. Київ
|
22.59
| мс
|
| 5
| +0.27
|
7 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька область
|
23.07
| мс
|
| 8
| +0.75
|
8 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька область
|
22.87
| мс
|
| 7
| +0.55
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:21.97 | Владислав Бухов | 26.01.2020 | Міжнародні змагання |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.40 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:23.34 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:23.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:22.01 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:22.67 | | | |
| Euro Championship | 0:22.47 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:23.41 | | | |
|
Розряди | мсмк | 22.10 | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
|
|
(Старт: 17:21:53:74) |
1 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська область
|
23.26
| мс
|
| 3
| +0.55
|
2 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська область
|
22.71
| мс
|
| 1
|
|
3 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська область
|
23.28
| мс
|
| 4
| +0.57
|
4 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| 98
| Тернопільська область
|
23.03
| мс
|
| 2
| +0.32
|
5 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька область
|
23.55
| мс
|
| 6
| +0.84
|
6 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська область
|
23.39
| мс
|
| 5
| +0.68
|
7 |
УСТИНОВ
Євген
| 98
| Київська область
|
23.85
| мс
|
| 8
| +1.14
|
8 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська область
|
23.81
| мс
|
| 7
| +1.10
|
|
|