|
200 м брас - жінки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:28.83 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:33.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:35.13 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:25.52 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:29.89 | | | |
| Euro Championship | 2:29.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:31.72 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:25.88 | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
|
(Старт: 17:14:56:19) |
1 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська область
|
2:42.10
| кмс
|
| 7
| +12.41
|
2 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська область
|
2:36.87
| мс
|
| 5
| +7.18
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська область
|
2:33.69
| мс
|
| 3
| +4.00
|
4 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька область
|
2:31.28
| мс
|
| 2
| +1.59
|
5 |
БАСИСТО
Анастасія
| 03
| Республіка Молдова
|
2:29.69
|
|
| 1
|
|
6 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська область
|
2:34.47
| мс
|
| 4
| +4.78
|
7 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська область
|
2:39.86
| мс
|
| 6
| +10.17
|
8 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська область
|
2:43.44
| кмс
|
| 8
| +13.75
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:28.83 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:33.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:35.13 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:25.52 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:29.89 | | | |
| Euro Championship | 2:29.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:31.72 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:25.88 | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
|
(Старт: 17:19:39:02) |
1 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька область
|
2:49.65
| кмс
|
| 8
| +9.05
|
2 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська область
|
2:46.59
| кмс
|
| 7
| +5.99
|
3 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська область
|
2:42.76
| кмс
|
| 2
| +2.16
|
4 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька область
|
2:40.60
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька область
|
2:43.59
| кмс
|
| 3
| +2.99
|
6 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська область
|
2:44.15
| кмс
|
| 4
| +3.55
|
7 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| м. Київ
|
2:46.56
| кмс
|
| 6
| +5.96
|
8 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська область
|
2:46.33
| кмс
|
| 5
| +5.73
|
|
|