100 м брас - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:12.30 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:07.07 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:09.08 | | | |
| Euro Championship | 1:08.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:11.55 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.54 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:20:34:76) |
1 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська область
|
1:18.83
| кмс
|
| 7
| +8.03
|
2 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька область
|
1:17.01
| кмс
|
| 6
| +6.21
|
3 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька область
|
1:14.57
| мс
|
| 4
| +3.77
|
4 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:10.80
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:12.78
| мс
|
| 2
| +1.98
|
6 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:14.83
| мс
|
| 5
| +4.03
|
7 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| м. Київ
|
1:13.98
| мс
|
| 3
| +3.18
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:22:31:05) |
1 |
ЯКУБЕНКО
Анна
| 06
| Запорізька область
|
1:17.03
| кмс
|
| 6
| +6.26
|
2 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:17.09
| кмс
|
| 7
| +6.32
|
3 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська область
|
1:13.83
| мс
|
| 3
| +3.06
|
4 |
БАСИСТО
Анастасія
| 03
| Республіка Молдова
|
1:11.69
|
|
| 2
| +0.92
|
5 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька область
|
1:10.77
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська область
|
1:15.86
| кмс
|
| 4
| +5.09
|
7 |
СІРИК
Поліна
| 07
| Запорізька область
|
1:19.15
| I
|
| 8
| +8.38
|
8 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька область
|
1:16.47
| кмс
|
| 5
| +5.70
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:24:24:68) |
1 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
| 07
| Чернівецька область
|
1:17.25
| кмс
|
| 5
| +6.70
|
2 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька область
|
1:18.48
| кмс
|
| 6
| +7.93
|
3 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська область
|
1:14.05
| мс
|
| 3
| +3.50
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:10.55
| мс
|
| 1
|
|
5 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська область
|
1:12.46
| мс
|
| 2
| +1.91
|
6 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська область
|
1:14.79
| мс
|
| 4
| +4.24
|
7 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| м. Київ
|
1:18.60
| кмс
|
| 7
| +8.05
|
8 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
| 06
| Івано-Франківська область
|
1:19.90
| I
|
| 8
| +9.35
|
|
|
100 м брас - жінки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:12.30 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:07.07 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:09.08 | | | |
| Euro Championship | 1:08.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:11.55 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.54 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
|
(Старт: 17:26:06:45) |
1 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська область
|
1:13.56
| мс
|
| 7
| +3.73
|
2 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська область
|
1:12.26
| мс
|
| 5
| +2.43
|
3 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:09.84
| мс
|
| 2
| +0.01
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:09.83
| мс
|
| 1
|
|
5 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька область
|
1:10.28
| мс
|
| 3
| +0.45
|
6 |
БАСИСТО
Анастасія
| 03
| Республіка Молдова
|
1:10.56
|
|
| 4
| +0.73
|
7 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська область
|
1:12.39
| мс
|
| 6
| +2.56
|
8 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| м. Київ
|
1:14.82
| мс
|
| 8
| +4.99
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:08.89 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 1:11.30 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 1:12.30 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 1:07.07 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 1:09.08 | | | |
| Euro Championship | 1:08.50 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 1:11.55 | | | |
|
Розряди | мсмк | 1:07.54 | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
|
(Старт: 17:29:04:94) |
1 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька область
|
1:15.95
| кмс
|
| 6
| +2.59
|
2 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська область
|
1:15.90
| кмс
|
| 5
| +2.54
|
3 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська область
|
1:14.05
| мс
|
| 3
| +0.69
|
4 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська область
|
1:13.36
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька область
|
1:13.44
| мс
|
| 2
| +0.08
|
6 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:15.64
| кмс
|
| 4
| +2.28
|
7 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька область
|
1:16.84
| кмс
|
| 8
| +3.48
|
8 |
ЯКУБЕНКО
Анна
| 06
| Запорізька область
|
1:16.48
| кмс
|
| 7
| +3.12
|
|
|