200 м на спині - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.39 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.30 | | | |
| Euro Championship | 2:15.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:17.60 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:10.56 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:53:14:72) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МАРТИНОВА
Олена
| 07
| Донецька область
|
2:33.86
| I
|
| 5
| +12.21
|
3 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| м. Київ
|
2:28.52
| кмс
|
| 3
| +6.87
|
4 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська область
|
2:21.65
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
| 07
| Республіка Молдова
|
2:26.62
|
|
| 2
| +4.97
|
6 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
2:31.57
| кмс
|
| 4
| +9.92
|
7 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
2:34.94
| I
|
| 6
| +13.29
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:56:34:02) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЧИЧУК
Софія
| 06
| Рівненська область
|
2:34.48
| I
|
| 5
| +10.59
|
3 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
2:28.47
| кмс
|
| 3
| +4.58
|
4 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| м. Київ
|
2:23.89
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська область
|
2:25.94
| кмс
|
| 2
| +2.05
|
6 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька область
|
2:29.04
| кмс
|
| 4
| +5.15
|
7 |
ДМИТРІЄВА
Анастасія
| 03
| Волинська область
|
2:36.43
| I
|
| 6
| +12.54
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:59:55:05) |
1 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
| 05
| Київська область
|
2:27.45
| кмс
|
| 4
| +14.56
|
2 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04
| Київська область
|
2:35.22
| I
|
| 7
| +22.33
|
3 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
| 06
| Республіка Молдова
|
2:24.23
|
|
| 2
| +11.34
|
4 |
ЗЕВІНА
Дарина
| 94
| м. Київ
|
2:12.89
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська область
|
2:26.34
| кмс
|
| 3
| +13.45
|
6 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
2:29.66
| кмс
|
| 5
| +16.77
|
7 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| 03
| Дніпропетровська область
|
2:32.64
| I
|
| 6
| +19.75
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 м на спині - жінки |
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.39 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.30 | | | |
| Euro Championship | 2:15.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:17.60 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:10.56 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
|
(Старт: 18:36:49:97) |
1 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
| 07
| Республіка Молдова
|
2:24.13
|
|
| 5
| +12.34
|
2 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська область
|
2:24.16
| кмс
|
| 6
| +12.37
|
3 |
ВЕРНИБА
Маргарита
| 05
| м. Київ
|
2:23.24
| мс
|
| 4
| +11.45
|
4 |
ЗЕВІНА
Дарина
| 94
| м. Київ
|
2:11.79
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОРОЛЬЧУК
Ольга
| 02
| Рівненська область
|
2:21.49
| мс
|
| 2
| +9.70
|
6 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
| 06
| Республіка Молдова
|
2:22.79
|
|
| 3
| +11.00
|
7 |
КОРОЛЬЧУК
Анастасія
| 02
| Рівненська область
|
2:24.31
| кмс
|
| 7
| +12.52
|
8 |
КОЖЕМ'ЯКА
Ірина
| 05
| Київська область
|
2:24.69
| кмс
|
| 8
| +12.90
|
|
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.43 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:16.41 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 2:18.41 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 2:10.39 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 2:14.30 | | | |
| Euro Championship | 2:15.30 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 2:17.60 | | | |
|
Розряди | мсмк | 2:10.56 | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
|
(Старт: 18:41:18:70) |
1 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
2:36.24
| I
|
| 8
| +10.29
|
2 |
МАРТИНОВА
Олена
| 07
| Донецька область
|
2:34.13
| I
|
| 7
| +8.18
|
3 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька область
|
2:27.74
| кмс
|
| 2
| +1.79
|
4 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
2:25.95
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| м. Київ
|
2:28.00
| кмс
|
| 3
| +2.05
|
6 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
2:29.62
| кмс
|
| 4
| +3.67
|
7 |
ЧИЧУК
Софія
| 06
| Рівненська область
|
2:33.65
| I
|
| 6
| +7.70
|
8 |
БАЛАЧІНА
Дарина
| 04
| Київська область
|
2:33.03
| I
|
| 5
| +7.08
|
|
|