50 м брас - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:30.60 | Марія Лівер | 08.08.2015 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:30.83 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:30.83 | Вікторія Солнцева | 10.07.2013 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:31.54 | Вікторія Солнцева | 06.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Euro Championship | 0:31.43 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:32.71 | | | |
|
Розряди | мсмк | 31.37 | кмс | 36.50 | I | 39.00 | II | 43.50 | III | 49.50 | I юн | 55.50 | II юн | 1:03.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 09:59:57:71) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ПЯТНОЧКО
Юлія
| 05
| Львівська область
|
37.82
| I
|
| 2
| +1.32
|
4 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
| 06
| Івано-Франківська область
|
36.50
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЯНОЧКО
Марія
| 07
| Закарпатська область
|
38.00
| I
|
| 3
| +1.50
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:01:09:87) |
1 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
| 07
| Чернівецька область
|
35.58
| кмс
|
| 6
| +2.29
|
2 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька область
|
35.10
| кмс
|
| 5
| +1.81
|
3 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька область
|
34.09
| кмс
|
| 3
| +0.80
|
4 |
БАСИСТО
Анастасія
| 03
| Республіка Молдова
|
33.29
|
|
| 1
|
|
5 |
АХМЕДОВА
Дана
| 02
| Волинська область
|
33.39
| кмс
|
| 2
| +0.10
|
6 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська область
|
34.47
| кмс
|
| 4
| +1.18
|
7 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
| 03
| Запорізька область
|
35.77
| кмс
|
| 7
| +2.48
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:02:22:69) |
1 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська область
| Д/К
|
|
| 7
|
|
2 |
ІВАНОВА
Надія
| 02
| Запорізька область
|
35.01
| кмс
|
| 6
| +2.24
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| 04
| Дніпропетровська область
|
33.65
| кмс
|
| 3
| +0.88
|
4 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська область
|
32.77
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
| 04
| Київська область
|
33.31
| кмс
|
| 2
| +0.54
|
6 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська область
|
34.56
| кмс
|
| 4
| +1.79
|
7 |
ПАЛЬОХА
Христина
| 04
| м. Київ
|
34.58
| кмс
|
| 5
| +1.81
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:03:46:52) |
1 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| м. Київ
|
35.32
| кмс
|
| 7
| +2.98
|
2 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
|
34.52
| кмс
|
| 4
| +2.18
|
3 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська область
|
33.19
| кмс
|
| 2
| +0.85
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська область
|
32.34
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
| 02
| Полтавська область
|
34.67
| кмс
|
| 5
| +2.33
|
6 |
КРАСІНА
Анастасія
| 01
| Дніпропетровська область
|
34.38
| кмс
|
| 3
| +2.04
|
7 |
ЯКУБЕНКО
Анна
| 06
| Запорізька область
|
34.84
| кмс
|
| 6
| +2.50
|
8 |
СІРИК
Поліна
| 07
| Запорізька область
|
36.75
| I
|
| 8
| +4.41
|
|
|
50 м брас - чоловіки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:27.65 | Ростислав Крижанівський | 17.02.2021 | Чемпіонат України (молодь) |
| Юнацький Рекорд України | 0:27.81 | Ростислав Крижанівський | 04.12.2020 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Euro Championship | 0:27.71 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:29.19 | | | |
|
Розряди | мсмк | 27.65 | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:05:21:26) |
1 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська область
|
31.62
| кмс
|
| 6
| +1.16
|
2 |
КАМАРДІН
Арсеній
| 06
| Запорізька область
|
31.98
| кмс
|
| 8
| +1.52
|
3 |
КОРОЛЬОВ
Роман
| 02
| Львівська область
|
30.77
| кмс
|
| 2
| +0.31
|
4 |
БУБОН
Георгій
| 03
| Київська область
|
30.46
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
БУЛАТ
Ігор
| 05
| Республіка Молдова
|
30.96
|
|
| 3
| +0.50
|
6 |
СУРОВІКІН
Тимофій
| 06
| Харківська область
|
31.12
| кмс
|
| 5
| +0.66
|
7 |
БІРЮКОВ
Антон
| 00
| Донецька область
|
31.81
| кмс
|
| 7
| +1.35
|
8 |
РАКОВ
Дмитро
| 00
| Львівська область
|
30.98
| кмс
|
| 4
| +0.52
|
|
| Заплив 2
1 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська область
|
30.34
| кмс
|
| 6
| +1.26
|
2 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| м. Київ
|
29.27
| кмс
|
| 4
| +0.19
|
3 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська область
|
29.14
| кмс
|
| 3
| +0.06
|
4 |
КАПША
Юрій
| 95
| Дніпропетровська область
|
29.10
| кмс
|
| 2
| +0.02
|
5 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| м. Київ
|
29.08
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська область
|
30.36
| кмс
|
| 7
| +1.28
|
7 |
КАРПЕНКО
Олександр
| 95
| м. Київ
|
29.30
| кмс
|
| 5
| +0.22
|
8 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська область
|
30.49
| кмс
|
| 8
| +1.41
|
|
| Заплив 3
1 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська область
|
30.29
| кмс
|
| 6
| +2.15
|
2 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька область
|
30.64
| кмс
|
| 7
| +2.50
|
3 |
ПРОКОПЧУК
Юрій
| 00
| Житомирська область
|
29.48
| кмс
|
| 3
| +1.34
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Київська область
|
28.14
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька область
|
28.70
| кмс
|
| 2
| +0.56
|
6 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська область
|
29.69
| кмс
|
| 5
| +1.55
|
7 |
ГОНЧАРУК
Даніїл
| 03
| Київська область
|
29.56
| кмс
|
| 4
| +1.42
|
8 |
КУСЬ
Олег
| 02
| Львівська область
|
31.06
| кмс
|
| 8
| +2.92
|
|
| Заплив 4
1 |
ПАВЛОВ
Нікіта
| 03
| Волинська область
|
30.32
| кмс
|
| 7
| +2.57
|
2 |
КАПІНУС
Михайло
| 98
| м. Київ
|
29.20
| кмс
|
| 4
| +1.45
|
3 |
ОЛЕШКО
Олексій
| 02
| Миколаївська область
|
29.10
| кмс
|
| 3
| +1.35
|
4 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська область
|
27.75
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ДМИТРУК
Владислав
| 98
| Дніпропетровська область
|
28.49
| кмс
|
| 2
| +0.74
|
6 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська область
|
30.70
| кмс
|
| 8
| +2.95
|
7 |
ШВЕЦЬ
Денис
| 04
| Республіка Молдова
|
29.91
|
|
| 5
| +2.16
|
8 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська область
|
30.22
| кмс
|
| 6
| +2.47
|
|
|
100 м вільний стиль - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:55.28 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:56.73 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 0:57.73 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:54.38 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:56.01 | | | |
| Euro Championship | 0:55.17 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 0:56.58 | | | |
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ГУК
Яна
| 02
| Запорізька область
|
1:01.87
| кмс
|
| 2
| +1.23
|
2 |
ТОНЕНЬКА
Ірина
| 04
| Хмельницька область
|
1:00.64
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
СЕРБИНСЬКА
Анна
| 07
| Закарпатська область
|
1:07.41
| I
|
| 7
| +6.77
|
4 |
ТАФРАТОВА
Анастасія
| 06
| Республіка Молдова
|
1:03.93
|
|
| 4
| +3.29
|
5 |
ЗАЙЦЕВА
Наталія
| 07
| Республіка Молдова
|
1:04.00
|
|
| 5
| +3.36
|
6 |
ЛУК'ЯНЕНКО
Поліна
| 03
| Київська область
|
1:04.69
| I
|
| 6
| +4.05
|
7 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька область
|
1:03.62
| I
|
| 3
| +2.98
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| Запорізька область
| Д/К
|
|
| 8
|
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська область
|
1:03.46
| кмс
|
| 6
| +2.98
|
3 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:00.48
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
КАЦАЛА
Марія
| 02
| Харківська область
|
1:02.91
| кмс
|
| 5
| +2.43
|
5 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська область
|
1:02.56
| кмс
|
| 4
| +2.08
|
6 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| м. Київ
|
1:01.62
| кмс
|
| 2
| +1.14
|
7 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька область
|
1:02.37
| кмс
|
| 3
| +1.89
|
8 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| Запорізька область
|
1:04.44
| I
|
| 7
| +3.96
|
|
| Заплив 3
1 |
СМІРНОВА
Дарья
| 06
| Республіка Молдова
|
1:03.60
|
|
| 8
| +2.72
|
2 |
МІЩЕНКО
Марія
| 06
| м. Київ
|
1:00.88
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Київська область
|
1:01.63
| кмс
|
| 4
| +0.75
|
4 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська область
|
1:01.76
| кмс
|
| 6
| +0.88
|
5 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська область
|
1:01.75
| кмс
|
| 5
| +0.87
|
6 |
МАНОЙЛО
Аліса
| 02
| Харківська область
|
1:01.26
| кмс
|
| 3
| +0.38
|
7 |
МАРТИНОВА
Олена
| 07
| Донецька область
|
1:02.65
| кмс
|
| 7
| +1.77
|
8 |
ФРИЗЮК
Вікторія
| 06
| Запорізька область
|
1:01.24
| кмс
|
| 2
| +0.36
|
|
| Заплив 4
1 |
ПРОНЧАКОВА
Софія
| 04
| Донецька область
|
1:01.19
| кмс
|
| 4
| +0.74
|
2 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| 05
| Донецька область
|
1:00.94
| кмс
|
| 2
| +0.49
|
3 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська область
|
1:00.45
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська область
|
1:01.91
| кмс
|
| 6
| +1.46
|
5 |
ГОРБАЧОВА
Дар'я
| 04
| Київська область
|
1:02.17
| кмс
|
| 8
| +1.72
|
6 |
ЗАКОРКО
Аріна
| 04
| м. Київ
|
1:01.87
| кмс
|
| 5
| +1.42
|
7 |
ЛАТИШЕВА
Поліна
| 04
| Київська область
|
1:02.16
| кмс
|
| 7
| +1.71
|
8 |
ЛЕЩЕНКО
Дар'я
| 01
| Харківська область
|
1:01.00
| кмс
|
| 3
| +0.55
|
|
| Заплив 5
1 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| м. Київ
|
59.81
| мс
|
| 3
| +1.11
|
2 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська область
|
1:00.78
| кмс
|
| 8
| +2.08
|
3 |
ТИМОШЕНКО
Євгенія
| 02
| м. Київ
|
1:00.02
| кмс
|
| 4
| +1.32
|
4 |
КОЛЕСНИКОВА
Марина
| 00
| Харківська область
|
58.70
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Київська область
|
59.67
| мс
|
| 2
| +0.97
|
6 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| м. Київ
|
1:00.60
| кмс
|
| 7
| +1.90
|
7 |
ОНАНКО
Марія
| 03
| м. Київ
|
1:00.09
| кмс
|
| 5
| +1.39
|
8 |
СТЕЦЕНКО
Анна
| 92
| Дніпропетровська область
|
1:00.58
| кмс
|
| 6
| +1.88
|
|
| Заплив 6
1 |
ФІСЕНКО
Надія
| 00
| м. Київ
|
58.99
| мс
|
| 3
| +2.09
|
2 |
НАГОРНЮК
Христина
| 03
| Рівненська область
|
1:00.73
| кмс
|
| 8
| +3.83
|
3 |
ТУГАЙ
Валерія
| 03
| м. Київ
|
58.79
| мс
|
| 2
| +1.89
|
4 |
СНІТКО
Карина
| 04
| Харківська область
|
56.90
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖУКОВА
Марія
| 03
| м. Київ
|
59.40
| мс
|
| 4
| +2.50
|
6 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавета
| 06
| Київська область
|
59.74
| мс
|
| 6
| +2.84
|
7 |
БУРЯК
Валерія
| 02
| Харківська область
|
1:00.60
| кмс
|
| 7
| +3.70
|
8 |
СЕМЕНОВА
Катерина
| 04
| Полтавська область
|
59.41
| мс
|
| 5
| +2.51
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:21:32:82) |
1 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська область
|
1:01.01
| кмс
|
| 6
| +3.92
|
2 |
ДИВАК
Марія
| 03
| Київська область
|
59.49
| мс
|
| 3
| +2.40
|
3 |
БОЙЧЕНКО
Валерія
| 02
| Миколаївська область
|
1:00.56
| кмс
|
| 4
| +3.47
|
4 |
ПІКІНЕР
Ірина
| 90
| Дніпропетровська область
|
57.09
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ВИРВИЧ
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська область
| Н/С
|
|
|
|
|
6 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| м. Київ
|
59.42
| мс
|
| 2
| +2.33
|
7 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська область
| Н/С
|
|
|
|
|
8 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| м. Київ
|
1:00.74
| кмс
|
| 5
| +3.65
|
|
|
100 м вільний стиль - чоловіки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.25 | Владислав Бухов | 05.07.2019 | Чемпіонат Європи юніори |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:49.23 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 0:50.96 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 0:51.96 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 0:48.57 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 0:50.03 | | | |
| Euro Championship | 0:49.25 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 0:50.76 | | | |
|
Розряди | мсмк | 48.81 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:24:02:01) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ВІРЧЕНКО
Олександр
| 01
| Полтавська область
| Д/К
|
|
| 1
|
|
3 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська область
|
57.14
| I
|
| 5
| +4.61
|
4 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
| 06
| Чернігівська область
|
56.89
| I
|
| 3
| +4.36
|
5 |
НАЛІЗЬКО
Данііл
| 05
| Запорізька область
|
57.74
| I
|
| 6
| +5.21
|
6 |
СЛАВІНСЬКИЙ
Володимир
| 07
| м. Київ
|
56.93
| I
|
| 4
| +4.40
|
7 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська область
|
54.62
| кмс
|
| 2
| +2.09
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 10:25:36:82) |
1 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
| 04
| м. Київ
|
56.47
| кмс
|
| 7
| +1.18
|
2 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
| 03
| Донецька область
|
56.77
| I
|
| 8
| +1.48
|
3 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| м. Київ
|
55.91
| кмс
|
| 5
| +0.62
|
4 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська область
|
55.78
| кмс
|
| 2
| +0.49
|
5 |
СЄРКОВ
Віталій
| 04
| Дніпропетровська область
|
55.80
| кмс
|
| 3
| +0.51
|
6 |
ЗВОНЕЦЬКИЙ
Максим
| 05
| Чернівецька область
|
55.29
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька область
|
56.23
| кмс
|
| 6
| +0.94
|
8 |
КОНТОРОВИЧ
Олексій
| 03
| Одеська область
|
55.90
| кмс
|
| 4
| +0.61
|
|
| Заплив 3
(Старт: 10:27:01:88) |
1 |
СУКНІНОВ
Тимур
| 04
| Харківська область
|
55.47
| кмс
|
| 6
| +1.24
|
2 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| Запорізька область
|
54.23
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| м. Київ
|
54.95
| кмс
|
| 3
| +0.72
|
4 |
САВЧЕНКО
Микола
| 04
| Миколаївська область
|
57.71
| I
|
| 8
| +3.48
|
5 |
КАРНАУХ
Олександр
| 05
| Республіка Молдова
|
54.32
|
|
| 2
| +0.09
|
6 |
САРАПІН
Данііл
| 05
| Волинська область
|
55.86
| кмс
|
| 7
| +1.63
|
7 |
ПАПРОЦЬКИЙ
Олександр
| 03
| Тернопільська область
|
55.40
| кмс
|
| 5
| +1.17
|
8 |
АНІСІМОВ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська область
|
55.14
| кмс
|
| 4
| +0.91
|
|
| Заплив 4
(Старт: 10:28:29:73) |
1 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| м. Київ
|
55.35
| кмс
|
| 7
| +1.05
|
2 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська область
|
54.43
| кмс
|
| 2
| +0.13
|
3 |
ГОРЯЧКО
Михайло
| 03
| м. Київ
|
54.73
| кмс
|
| 3
| +0.43
|
4 |
ВОРОНА
Антон
| 03
| м. Київ
|
55.01
| кмс
|
| 5
| +0.71
|
5 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
| 00
| Київська область
|
54.99
| кмс
|
| 4
| +0.69
|
6 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська область
|
55.02
| кмс
|
| 6
| +0.72
|
7 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська область
|
54.30
| кмс
|
| 1
|
|
8 |
ЦАП
Костянтин
| 00
| Львівська область
|
55.56
| кмс
|
| 8
| +1.26
|
|
| Заплив 5
(Старт: 10:29:58:10) |
1 |
ЛИЗОГУБ
Андрій
| 04
| Київська область
|
54.49
| кмс
|
| 5
| +1.68
|
2 |
ШОВА
Петру
| 04
| Республіка Молдова
|
55.12
|
|
| 8
| +2.31
|
3 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| м. Київ
|
53.19
| мс
|
| 2
| +0.38
|
4 |
БАЛАШОВ
В'ячеслав
| 01
| Харківська область
|
52.81
| мс
|
| 1
|
|
5 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська область
|
54.15
| кмс
|
| 3
| +1.34
|
6 |
ХОМЕНКО
Микита
| 03
| м. Київ
|
55.11
| кмс
|
| 7
| +2.30
|
7 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська область
|
54.48
| кмс
|
| 4
| +1.67
|
8 |
ДУДА
Андрій
| 99
| Волинська область
|
55.01
| кмс
|
| 6
| +2.20
|
|
| Заплив 6
(Старт: 10:31:21:70) |
1 |
БЕСАРАБЕНКО
Михайло
| 01
| Харківська область
|
54.11
| кмс
|
| 5
| +0.98
|
2 |
ГУМЕНЮК
Володимир
| 02
| Одеська область
|
54.74
| кмс
|
| 6
| +1.61
|
3 |
ЖУЛІН
Егор
| 03
| м. Київ
|
53.13
| мс
|
| 1
|
|
4 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| м. Київ
|
53.51
| кмс
|
| 2
| +0.38
|
5 |
ІГНАТОВ
Ілля
| 02
| Одеська область
|
53.88
| кмс
|
| 4
| +0.75
|
6 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська область
|
55.28
| кмс
|
| 8
| +2.15
|
7 |
РЯЗАНЦЕВ
Микита
| 02
| Одеська область
|
54.85
| кмс
|
| 7
| +1.72
|
8 |
ФОКОВ
Єгор
| 03
| Дніпропетровська область
|
53.75
| кмс
|
| 3
| +0.62
|
|
| Заплив 7
(Старт: 10:32:43:65) |
1 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська область
|
53.86
| кмс
|
| 6
| +0.76
|
2 |
ЖИГУЛІН
Вячеслав
| 00
| Запорізька область
|
54.76
| кмс
|
| 8
| +1.66
|
3 |
НІМЧЕНКО
Ігор
| 98
| Донецька область
|
54.20
| кмс
|
| 7
| +1.10
|
4 |
УШАКОВ
Дмитро
| 04
| Харківська область
|
53.75
| кмс
|
| 5
| +0.65
|
5 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| м. Київ
|
53.10
| мс
|
| 1
|
|
6 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська область
|
53.70
| кмс
|
| 4
| +0.60
|
7 |
СОРВАЧОВ
Вячеслав
| 03
| Запорізька область
|
53.39
| мс
|
| 2
| +0.29
|
8 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька область
|
53.68
| кмс
|
| 3
| +0.58
|
|
| Заплив 8
(Старт: 10:34:11:33) |
1 |
ГРЕБЕНКІН
Артем
| 03
| м. Київ
|
52.99
| мс
|
| 3
| +1.20
|
2 |
НЕГОДА
Олег
| 03
| Київська область
|
51.79
| мс
|
| 1
|
|
3 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська область
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська область
|
53.50
| мс
|
| 5
| +1.71
|
5 |
ГРИГОРЬЄВ
Леонід
| 96
| Донецька область
|
52.31
| мс
|
| 2
| +0.52
|
6 |
БІЛЕНКО
Володимир
| 02
| м. Київ
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Богдан
| 01
| Харківська область
|
53.44
| мс
|
| 4
| +1.65
|
8 |
БУБОН
Георгій
| 03
| Київська область
|
54.72
| кмс
|
| 6
| +2.93
|
|
| Заплив 9
(Старт: 10:35:37:54) |
1 |
КОВАЛЬОВ
Єгор
| 04
| Республіка Молдова
|
54.90
|
|
| 8
| +2.29
|
2 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| 03
| Одеська область
|
52.99
| мс
|
| 2
| +0.38
|
3 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
| 04
| м. Київ
|
52.61
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ПАСКАЛЬ
Андрій
| 01
| Одеська область
|
53.33
| мс
|
| 5
| +0.72
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Нікіта
| 00
| Київська область
|
53.39
| мс
|
| 6
| +0.78
|
6 |
ЮРКЕВИЧ
Юрій
| 98
| Тернопільська область
|
53.50
| мс
|
| 7
| +0.89
|
7 |
САМІЛО
Владислав
| 03
| Львівська область
|
53.01
| мс
|
| 3
| +0.40
|
8 |
ГОША
Давід
| 03
| м. Київ
|
53.05
| мс
|
| 4
| +0.44
|
|
| Заплив 10
(Старт: 10:37:01:12) |
1 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| м. Київ
|
52.28
| мс
|
| 2
| +0.26
|
2 |
ЖИРОВ
Микита
| 03
| Донецька область
|
52.62
| мс
|
| 3
| +0.60
|
3 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| м. Київ
|
52.65
| мс
|
| 4
| +0.63
|
4 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Київська область
|
52.02
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ЖАРІЙ
Денис
| 03
| Київська область
|
54.24
| кмс
|
| 8
| +2.22
|
6 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 02
| Дніпропетровська область
|
52.95
| мс
|
| 6
| +0.93
|
7 |
ШТАНЬКО
Володимир
| 02
| Полтавська область
|
53.03
| мс
|
| 7
| +1.01
|
8 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
| 04
| Чернігівська область
|
52.81
| мс
|
| 5
| +0.79
|
|
| Заплив 11
(Старт: 10:38:25:44) |
1 |
АЛОВАЦЬКИЙ
Павло
| 03
| Республіка Молдова
|
52.92
|
|
| 8
| +1.36
|
2 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська область
|
51.56
| мс
|
| 1
|
|
3 |
КАРАСІЙЧУК
Антон
| 01
| Волинська область
|
51.67
| мс
|
| 2
| +0.11
|
4 |
ШВЕЦЬ
Кирило
| 93
| Харківська область
|
52.05
| мс
|
| 3
| +0.49
|
5 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька область
|
52.40
| мс
|
| 4
| +0.84
|
6 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська область
|
52.54
| мс
|
| 5
| +0.98
|
7 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська область
|
52.74
| мс
|
| 6
| +1.18
|
8 |
ПЛОСКОНОС
Нікіта
| 02
| Дніпропетровська область
|
52.78
| мс
|
| 7
| +1.22
|
|
| Заплив 12
(Старт: 10:39:51:93) |
1 |
ЗАВЕРТАЛЮК
Єгор
| 02
| м. Київ
|
54.09
| кмс
|
| 8
| +4.17
|
2 |
CLIFFORD-STEPHENSON
Lewis
| 93
| Romford Town Swimming Club
|
52.87
|
|
| 6
| +2.95
|
3 |
ІВЧЕНКО
Вадим
| 04
| м. Київ
|
50.75
| мс
|
| 3
| +0.83
|
4 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| 01
| Харківська область
|
49.92
| мс
|
| 1
|
|
5 |
БОНДАР
Артем
| 02
| Рівненська область
|
50.17
| мс
|
| 2
| +0.25
|
6 |
ХНИКІН
Віктор
| 01
| Вінницька область
|
53.73
| кмс
|
| 7
| +3.81
|
7 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
| 03
| Запорізька область
|
51.81
| мс
|
| 4
| +1.89
|
8 |
ЧОБОТАР
Артем
| 03
| Дніпропетровська область
|
52.11
| мс
|
| 5
| +2.19
|
|
| Заплив 13
(Старт: 10:41:19:64) |
1 |
СЕЛЕЗНЬОВ
Назар
| 02
| Дніпропетровська область
|
51.92
| мс
|
| 5
| +3.49
|
2 |
ОНІЩЕНКО
Володимир
| 96
| Одеська область
|
52.10
| мс
|
| 6
| +3.67
|
3 |
ЛАКТІН
Владислав
| 01
| Запорізька область
|
50.83
| мс
|
| 3
| +2.40
|
4 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька область
|
48.43
| мсмк
|
| 1
|
|
5 |
РОМАНЮК
Єгор
| 02
| Київська область
|
50.38
| мс
|
| 2
| +1.95
|
6 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Данііл
| 03
| Миколаївська область
|
51.78
| мс
|
| 4
| +3.35
|
7 |
МОВЧАН
Артем
| 98
| Запорізька область
|
53.38
| мс
|
| 8
| +4.95
|
8 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська область
|
52.84
| мс
|
| 7
| +4.41
|
|
| Заплив 14
(Старт: 10:43:10:39) |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська область
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська область
|
52.52
| мс
|
| 7
| +1.82
|
3 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| 02
| м. Київ
|
50.92
| мс
|
| 3
| +0.22
|
4 |
БУХОВ
Владислав
| 02
| м. Київ
|
51.24
| мс
|
| 4
| +0.54
|
5 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| м. Київ
|
50.70
| мс
|
| 1
|
|
6 |
КОМПАНІЄЦЬ
Кирило
| 98
| Запорізька область
|
50.91
| мс
|
| 2
| +0.21
|
7 |
ГЛЯДЧИШИН
Тарас
| 00
| Дніпропетровська область
|
52.13
| мс
|
| 6
| +1.43
|
8 |
БУТЕНКО
Артур
| 01
| Запорізька область
|
51.79
| мс
|
| 5
| +1.09
|
|
|
400 м комплексне плавання - жінки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:48.24 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 4:55.26 | | | |
| Збірна команда (основа, 2006 і мол.) | 4:59.26 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 4:38.53 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 4:46.89 | | | |
| Euro Championship | 4:43.80 | | | |
| Euro Junior Championship (2004-07) | 4:52.13 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:44.60 | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:35:06:58) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька область
|
5:24.12
| кмс
|
| 4
| +18.00
|
4 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська область
|
5:13.62
| кмс
|
| 2
| +7.50
|
5 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська область
|
5:06.12
| мс
|
| 1
|
|
6 |
РИБАЛКО
Ольга
| 07
| м. Київ
|
5:21.25
| кмс
|
| 3
| +15.13
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:41:07:61) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| 03
| м. Київ
|
5:21.48
| кмс
|
| 4
| +5.24
|
3 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська область
|
5:16.89
| кмс
|
| 2
| +0.65
|
4 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Київська область
|
5:16.24
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЄВМІНОВА
Тетяна
| 03
| Харківська область
|
5:17.84
| кмс
|
| 3
| +1.60
|
6 |
ГУБІЙЧУК
Анастасія
| 04
| Рівненська область
|
5:30.82
| I
|
| 5
| +14.58
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
400 м комплексне плавання - чоловіки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 4:20.54 | | | |
| Збірна команда (основа, 2002 і мол.) | 4:28.91 | | | |
| Збірна команда (основа, 2005 і мол.) | 4:32.91 | | | |
| TOKYO-2020 (OQT, норматив А) | 4:15.84 | | | |
| TOKYO-2020 (OST, норматив B) | 4:21.46 | | | |
| Euro Championship | 4:18.64 | | | |
| Euro Junior Championship (2003-06) | 4:27.44 | | | |
|
Розряди | мсмк | 4:18.38 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:47:25:40) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
| 06
| Запорізька область
|
4:58.41
| I
|
| 3
| +11.56
|
4 |
КОТЬОЛКІН
Остап
| 06
| Львівська область
|
4:46.85
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька область
|
4:51.49
| кмс
|
| 2
| +4.64
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:52:49:50) |
1 |
СОКИРКА
Богдан
| 04
| Київська область
|
4:49.11
| кмс
|
| 5
| +22.17
|
2 |
УСОВ
Марат
| 05
| м. Київ
| Д/К
|
|
| 4
|
|
3 |
ШАМЯН
Артем
| 02
| Миколаївська область
| Д/К
|
|
| 3
|
|
4 |
ЛУКАШЕВ
Георгій
| 04
| Львівська область
|
4:26.94
| мс
|
| 1
|
|
5 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська область
| Д/К
|
|
| 2
|
|
6 |
КОСТЕНКО
Кірілл
| 03
| Харківська область
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
ВОРОНА
Павло
| 06
| Республіка Молдова
|
4:50.89
|
|
| 6
| +23.95
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:59:45:34) |
1 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська область
|
4:46.84
| кмс
|
| 7
| +20.59
|
2 |
ВАНЗЕНКО
Дмитро
| 96
| Дніпропетровська область
|
4:42.58
| кмс
|
| 6
| +16.33
|
3 |
ДЕНИСОВ
Олександр
| 03
| Донецька область
|
4:36.26
| мс
|
| 3
| +10.01
|
4 |
ГОЛУБНИЧИЙ
Максим
| 02
| Харківська область
|
4:32.84
| мс
|
| 2
| +6.59
|
5 |
ДОРОГОВ
Микита
| 99
| Одеська область
|
4:26.25
| мс
|
| 1
|
|
6 |
ГОЛОВЧАК
Максим
| 95
| Дніпропетровська область
|
4:38.76
| мс
|
| 4
| +12.51
|
7 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька область
|
4:41.77
| мс
|
| 5
| +15.52
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|