Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
19 - 21 березня 2021 р.
м. Харків
МК ДЮСШ им. Клочковой
25 м
 

* Останнє оновлення: 2021-03-24 15:30:25 *

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

4x50 м вільний стиль - змішана
Рекорди
Рекорд України1:31.51Стандартний час

Юніорський Рекорд України1:40.19Збірна Київської обл07.11.2017Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України1:45.60Стандартний час

Вище досягнення України1:48.47Стандартний час
 
1 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Івано-Франківська область
N/T

Лютак Анна , Тимчишин Наталія ,
Фербей Микола , Бурляк Олександр
2 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Волинська область
N/T

Драницька Вікторія , Притула Денис ,
Головацька Софія , Тарнавський Назарій
3 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Вінницька область
N/T

Соломаха Артем , Антонюк Олександр ,
Стукова Євгенія , Ткаченко Анна
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Дніпропетровська область
N/T

Михалевич Анастасія , Кравченко Микита ,
Гайдай Єлизавета , Живага Єгор
5 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Дніпропетровська область (2 к)
N/T

Дюк Маргарита , Шевченко Богдан ,
Сидорченко Катерина , Мальцев Олександр
6 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Донецька область
N/T

Котенко Богдан , Кандибко Уляна ,
Безвін Юліана , Дуравкин Кирило
7 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Житомирська область
N/T

Боровицька Анастасія , Кузьома Ксенія ,
Білецьки Миколай , Омельчук Олександр
8 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Закарпатська область
N/T

Кирилюк Марія , Росул Маріана ,
Зязін Дмитро , Григорик Давид
9 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Запорізька область
N/T

Соловйов Ігор , Мілютіна Ірина ,
Пономаренко Кіра , Шаповалов Даніл
10 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Запорізька область (2 к)
N/T

Щербина Ксенія , Губченко Олександра ,
Чечель Олександр , Горьовий Микита
11 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Київська область
N/T

Олевич Богдан , Назаренко Анастасія ,
Міежетіте Єлєна , Маляренко Даніїл
12 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Кіровоградська область
N/T

Головко Владислава , Казанцева Катерина ,
Попов Іван , Романенко Євгеній
13 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Одеська область
N/T

Авілов Алєксєй , Воробйова Поліна ,
Козаченко Юлія , Шеремет Нікіта
14 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Полтавська область
N/T

Білецька Ангеліна , Башарова Олена ,
Кравченко Михайло , Герасименко Георгій
15 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Рівненська область
N/T

Трачук Влада , Ципан Давид ,
Глущенко Варвара , Рубльов Ян
16 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Сумська область
N/T

Дашкіна Марія , Коломієць Кирило ,
Коваленко Вікторія , Яровий Євгеній
17 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Тернопільська область
N/T

Лизень Лука , Пилипчук Анастасія ,
Скиба Олеся , Бродзяк Дмитро
18 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Харківська область
N/T

Дорошенко Олександр , Нікітська Емілія ,
Бобровська Аліна , Разіньков Артем
19 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
[14]
Харківська область (2 к)
N/T

Герасименко Леонід , Брякіна Яна ,
Шудренко Катерина , Росторгуй Єгор
20 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
[14]
Чернівецька область
N/T

Оліник Артем , Пижик Емілія ,
Власюк Валерія , Ярмістий-Сакало Нікіта
21 М. КИЇВ
[14]
м. Київ
N/T

Чернищук Валерія , Бурлака Гліб ,
Шмідт Анна , Славінський Володимир
22 М. КИЇВ (2 К)
[14]
м. Київ (2 к)
N/T

Цуркан Артем , Фролова Владислава ,
Резнік Єлизавета , Власов Іван